Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
AhMeT&SeLiM-night
The_Vampire_Girl
durgun
damla
happy
DaDlu-KaÇıK
Brra.
Kiraz*
Jo_WinCHésTéR
İdio-Path
bescheuertt
15 posters

Siyah Melek 8.Bölüm

durgun
    Marked
    Marked

Siyah Melek 8.Bölüm - Sayfa 3 Empty Geri: Siyah Melek 8.Bölüm

Mesaj tarafından durgun Paz Ara. 19, 2010 8:51 pm

arkadaşım buğün atarım dedin bak kaç gün oldu daha atamadın Razz
    devamını gerçekten de çok merak ediyorum... Koptum
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Çarş. Ara. 22, 2010 3:44 pm

4.Hayatımdaki İlk Değişiklik
    Korkarak bir çığlık attım. İçeri Mert ve Yakut girdi. Işık yanınca evimde olmadığımı fark ettim. Burası benim odamın 2 kat büyüklüğündeydi ve benim hayalimdeki gibi döşenmişti, Siyah duvarlar , giri halı, siyah mobilya, siyah yatak. Şato gibi pencereler. Fakat şimdi bir sorun vardı, ben uçuyordum. Mert'e sinirli bir şekilde ''Ne yani nasıl bu kadar sakin olabiliyorsun görmüyormusun uçuyorum.'' dedim. Yakut''Bunumu sorun ediyorsun. indiğini düşün'' dedi. Bunların derdi neydi böyle hiçmi korkmuyorlardı. Ben zaten inmek istiyordum. Birden indim ve tekrar yatağa yattım. Yataktan doğrulup ayağa kalktım, sinirlenmiştim, nasıl bukadar sakin olabilirlerdi. ''Burda neler olduğunu biri bana açılayabilirmi?'' diye bağırdım. Üstüme bakınca daha önce hiç görmediğim bir gecelik üstümdeydi. Bilmediğim bir yerde 2 erkekle bir yatağın üstünde ve üstüm değişmiş bir şekilde kendimi havada uçarken buluyordum. Uçmak kısmını silersek bu işte bir sapıklık varmış gibime geliyordu. Yatakta bir şeyimi kaybetmişte arar gibi kan aramaya başlamıştım. Bulamyınca kendi üstüme baktım, fakat hiç bir şey yoktu. Herşeyi anlardımda, üstümün değişme kısmını anlayamazdım. Mert endişeli bir şekilde yanıma geldi ''Hayır, hayır, sandığın gibi değil. biz seni buraya getirdiğimizde ayıktın fakat bilincini bir kısmı başka bir yerdeydi bunu sana biz verdik fakat sen giydin ve biz odada değildik.'' dedi. Yalan söylediğine dair bir şeyler aradım fakat gayet masum ve endişeli bakıyordu. Her zaman olduğu gibi beni etkilemişti de. Birden ne olduğunu anlayamadan dudağına bir öpücük kondurdum. Kendime geldiğimde utancımdan kıpkırmızı olmuştum. Elimi ağzıma götürüp dudağımı kapattım. Başımı eğerek ''Özürdilerim'' dedim boğuk bir sesle. Eliyle başımı kaldırdı, Dudaklarımı örttüğüm elimi çekip beni öptü fakat normal bir öpüş değildi, yani bildiğiniz biçimde bir öpüşmeydi. Şok olmuştum fakat ne kadar şok olsam da hoşuma gitmişti. Öpmesi bitince eliyle suratımı kendinden biraz uzaklaştırdı, Gözlerimin içine bakıyordu, bense tam aksine gözlerimi kaçırıyordum. ''Önemli değil, fakat yatsan iyi olacak iyi değilsin çünkü'' dedi. Tamam der gibi başımı salladım ve yatağa yattım. Mert üstümdeki pikeyi iyice örttü ve alnımdan öptü ''İyi uykular'' dedi. ''Teşekkürler''der gibi gülümsedim ve sonra ışığı kapatıp çıktı. Beni öpüşünü düşünürken uyuya kalmıştım.

Uyandığımda kendi evimdeydim ve yatakta yatıyordum. Ağzımın kupkuru olduğunu hissettim ve 1 bardak su içmek için mutfağa indim. Evdeki bütün ışıklar sönüktü saatin kaç olduğunu merak etmştim. Mutfağa gidip bir bardak su içtim. Daha sonra bütün evi aradım fakat evde kimseler yoktu. Bende odama çıktım. Tam yatağa yürürken şifonun üstünde bir şey buldum. Bir kağıttı. Yatağa oturup abajuru açtım. ''Biz evde yokuz tatlım bir davete gittik. Seni Mert getirdi ve uyumanı söyledi. Doğum günün kutlu olsun, gelince hediye almış olurum. ANNEN...'' Yazıyordu. Kağıdı bıraktım ve yatağa uzandım. Birden camdan sesler gelmeye başladı. Gidip pencereyi açtım.
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Ara. 23, 2010 6:20 pm

ilkkk yorumm
    çokk güzeldiiiiiiii
    ellerine
    sağlıkkk Smile)))
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Perş. Ara. 23, 2010 6:58 pm

Sağol canım Smile yeni hikayeme de bir bakarsan çok sevinirim
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ara. 25, 2010 11:26 am

Çok güzelmiş Yb Cool
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi C.tesi Ara. 25, 2010 11:44 am

hikayeyi okumaya yeni başladım çok güzel tatlım Very Happy
    yb bekliyorum sabırsızlıkla
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun C.tesi Ara. 25, 2010 9:31 pm

süpeer ötesi olmuş[harika]
    arkadaşım devamını merakla bekliyorum.... Razz Dil Çıkar
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Siyah Melek 8.Bölüm - Sayfa 3 Empty Siyah melek 4.Bölüm part 2 geldi...

Mesaj tarafından bescheuertt Ptsi Ara. 27, 2010 10:29 pm

4.Bölüm part 2

Mert aşşağıdaydı ''Hadi gitmiyormuyuz?'' dedi. Kafasını kaldırmış bana bakıyordu. ''Kapının önüne gel.'' dedim. 'Tamam'der gibi başını salladı. Pencereyi kapatıp aşşağıya indim. Kapıyı açtığımda karşımda duruyordu. ''içeri gel'' dedim. İçeri girdi. ''Beni bekle giyinip geliyorum'' dedim ve tekrar odama çıktım. Altıma siyah bir etek giydim, fileli bir çorap giydim. Üstüme uzun kollu bir tişört giyip siyah bir deri yelek geçirdim. Ayağıma uzun önü bağcılıklı bir çizme giydim. Saçlarımı açık bırakıp aşşağıya indim. Mert beni görünce şaşırmış gibi gözleri açılmıştı ''Harika görünüyorsun''dedi. Beni süzerek. ''Teşekküredrim''dedim. Eveden çıkınca havanın ılık olduğunu fark ettim. Mert elimden tutup beni peşinden çekiştirdi. Çok hızlı koşuyordu, ben ona yetişmeye çalıştıkca o daha çok çekiştiriyordu. Yine sabahki olduğu gibi nerden geçtiğimizi anlayamağımız bir yerden geçtik ve bir şatonun önüde durduk. Gerçektede şatoydu ve ortam değişmişti. Kuru ağaçlar vardı, ve gece masmaviyidi. Gök yüzünde dolunay vardı. ''Ama nasıl?'' diye sordum ağzım açık dolunaya bakarken. ''Anlıycaksın şimdi sadece benimle gel.'' dedi. Kapı kendikendine açılmıştı, içeri girdiğimizde kimin açtığını merak edip kapının etrafına bakındım, fakakt kimse yoktu. Mertin peşinden gittim. Bir odaya girdi. Yerdeki halı krem rengindeydi. Pencereller tam kapının karşısında duruyorlardı ve duvarı tamamen boydan ve enden kaplamışlardı. Dolunay siyah gecede bakar bakmaz gözüküyordu. Koltuk kapının bir kaç metre ötesine koyulmuş ve pencereye yan döndürülmüştü. Koltukta krem rengindeydi fakat çok güzel rengi vardı. Önünde bir sehpa koyulmuştu. Karşısına Pilazma televizyon yerleştirilmiti. Odada toplam 3 adet abajur vardı. Koltuğun arkasına duvara yapıştırılmış bir şekilde şifon duruyordu. Kafamı çevirip Merte baktım, yanımda durmuş bana bakıyordu. Yürüyüp koltuğa oturdu ve banada yer açtı, gidip yanına oturdum. Tam karşımdaki duvarda saat asılıydı ve 00.00 olmasına 1 yada 2 dakika kalmıştı. Merte dönüp ''Herşeyi açıkla'' dedim. İşaret parmağını havaya kaldırıp ''1 dakika daha bekle'' dedi. Yeni farkettiğim bir şey vardı, kapının kenarındaki duvardan mutfak gözüküyordu tıpkı bir pençere gibi duruyordu. Duvarla arasına tezgah yaptırılmıştı ve en kenarında tahtadan ufak bir kapı vardı. (Pek de kapı denemezdi) Birden çığlık attım. Canım yanıyordu ve thişörtüm kan olmuştu.
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 10:42 am

arkasdaşım en heyecanlı yerinde bıraktın ama bu haksızlık.ben burda meraktan patlıcam. devemı ne zaman gelir... Razz
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ara. 28, 2010 2:33 pm

durgun demiş ki:arkasdaşım en heyecanlı yerinde bıraktın ama bu haksızlık.ben burda meraktan patlıcam. devemı ne zaman gelir... Razz

yakın zamanda Very Happy
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 6:04 pm

merakla bekliyorum... Embarassed
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. C.tesi Ocak 08, 2011 7:10 pm

ohoo hadi ama .s
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Ptsi Ocak 10, 2011 5:22 pm

gercektende şaka filan yapmıyorum.devamını ne zaman ekliceksin.lütfen daha fazala bekletme.... Masum
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ocak 18, 2011 7:00 pm

5.Dönüşüm

Üstümdekileri çıkarttım. Üstümde bir tek südyenim kalmıştı fakat umrumda değildi çünkü sağ omzum çok acıyordu. Bütün kolum ve vücudum kan olmuştu. Çığlık atmamak için dişlerimi sıkıyordum. Hayatımda hiç bu kadar çok acı çektiğimi hatırlamıyordum (Fiziksel olarak). Mert oturmuş beni izliyordu. Sinirlendim ve ona bağırmaya başladım. ''Yardım etmeyi düşünmüyormusun?'' dedim. Canım çok yanıyordu. Mert'e bakdığımda gözleri dolmuştu ve dudaklarını ısırıyordu. Sanki yardım etmek istiyor fakat edemiyordu. Kana korkusumu vardı acaba. Orda hiç hareket etmeden duruyordu. Birden dayanamayıp tekrar çığlıklar tamaya başladım. Elimde omzumun kanadığı yeri sıkmış kendime doğru çevirip ne olduğuna bakmaya çalışıyordum, fakat o kadar çok kan akıyordu ki neler olduğunu bile göremiyordum. Nerden gelmiştim buraya. Durduk yere nasıl olmuştuki bu. Buram buram kan akıyordu. Üstelik birden ve bariz derecede abartılacak şekilde kanamaya başlamışdı ve gittikce artıyordu. Oda kan kokusuyla dolmuşdu. (Tuz ve pas) Acı biranda geçti. Omzumu bırakıp derin bir nefes aldım, fakat almamla tekrar bağırmam bir olmuştu. Bu sefer yaram yanmaya başlamıştı. Ne olduğunu bile bilmiyordum, ne ilginçti ama. Kalkıp gitmek istedim fakat kalkamıyordum, sanki bir güç beni mühürlemişti. Yanmam geçmiti. Derin bir nefes alamdan önce biraz daha bekledim ve tekrar acımıyacağına emin olduğumda derin bir nefes aldım. Elimle kanları silmeye çalıyordum. Mert mutfağa girip elinde gazlı bez ve batikonla girdi. Yanıma oturup göbeğime ve sırtıma bulaşmış kanları temizlemeye başladı. ''Saol çok yardımcı oldun, ben burda acı çekerken sen orda dudaklarını yemekle meşkuldun, işin zor olmalı.'' dedim, ona ters ters bakarak. Bana tebesümle baktı ve kanları temizlemeye devam etti. ''Bak yapamazdım anlıyormusun, sen dönüşümünü tamamlarken dokunamam.'' sözünü keserek ''Ha... Ne dönüşümü?'' dedim. Mert suratıma bakmadan ''Sen iyilikle kötülüğün arasındaki dengeyi sağlayan kişisin. Siyah Melek. Biz başka bir evrendeyiz. Bazıları evlenirler ve çocukları olur onlar burada doğarlar, bazıları ise Dünyadan getirlir. Tıpkı senin gibi.
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ocak 18, 2011 9:33 pm

vay arkadaşım konu ilginç olmaya başladı... Rolling Eyes
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ocak 18, 2011 9:36 pm

yani dünyada sadece bi tane mi siyah melek varmış yoksa başka siyah meleklerde varmı.devamını bekliyor olucam...
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ocak 18, 2011 9:36 pm

Melek
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Ocak 19, 2011 8:05 pm

vay canınaaaaaaaaaaaa dünyadan götürüldüü kızzzz:))
    Ama çokk kısaydıııı Sad(((
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Perş. Ocak 20, 2011 1:37 pm

durgun demiş ki: yani dünyada sadece bi tane mi siyah melek varmış yoksa başka siyah meleklerde varmı.devamını bekliyor olucam...

Aşadıki bölümde bu sorunun cevabını bulabilirsinn (;

5.Bölüm DÖNÜŞÜM part 2
    Hepsi özel olarak seçilirler. Burda bulunan herkesin bir yeteneği vardır. Uçmak, telepati, cisimleri yerlerinden kaldırmak, insanlara istediğini yaptırmak, hayvanlarla konuşmak ve bunun gibi bir sürü şey. Bir yetenekten 1 kişiden fazla kişilerdede olabilir. Burada bulunduğumuz yeri başka bir şehir olarak düşün. Burada oturan kişiler yalnızca özel olarak seçilenlerdir. Burası senin evin. Sen aralarında en özelisin. Senin yeteneğin hayal gücün. Bir kişinin hayal gücü nasıl sınırsızsa senin yapabileceklerinde sınırsızdır. Aklına gelebilecek her ama herşeyi yapabilirsin. Burdaki insanlar 500 yıl kadar yaşarla ve yaşlanmazlar. Üstelik hepsi 3 canlıdır. 1. canı yaptığı kaza için. 2. canı yaptığı görevde öldürülme riski için. 3.canı ise kendi canıdır. Eğer 3 canını bitirmeden yaşayabilirsen en az 200 yıl ömrün var. Bir kadın var, o baştır o ne derse olur fakat çok sıcak kanlı ve cana yakındır. Buradaki göz rengide sınırsızdır. İster mor olur, ister sarı, yeteneğine göre değişebilen şeylerdir. Büyük annneni hatırlasana siyah meleğim demişti. Oda öyledi. Bu genden geçer fakat her kez olamaz mesela anene atlatılıp sana geçilmiş çünkü anen kibirli biri. Alınma. Her siyah meleğe bir elçi verilir ve o ona hayatı boyunca yardım eder. Elçiler görevleri reddese yeni biri seçilir. Senin elçin benim. Ve bu arada sen bu gezegende en güçlüsüsün. Bahsettiğim kadın, adı Meltem, ondan 1000 kat daha güçlüsün. Burdada bir okul vardır fakar, burada sıralar yoktur. Burdaki okulda sadece yeteğini kullanmasını öğrenirsin. O az önceki kan senin dövmenin oluşumu, her siyah meleğin omzunda bir dövme vardır. Fakat hepsininki farklıdır, kimininki tebessümü, kiminin cesareti gösterir.'' dedi. En son kanayan yeri sildiğinde gülüseyerek baktı. Kafasını kaldırıp bana bakarak ''Seninki gücü ve farkı simgeliyor. '' dedi. Omzuma bakınca şaşırmıştım. Bir kadın hava uçuyordu, ellerini kaldırmıştı ve etrafını sis bulutu gibi bir şey sarmıştı. Bu duyduklarıma ve olanlara hala inanamıyordum. Mert çenemi tutup kendine çevirdi. Gözelrimin içine bakıp ''Zümrüt yeşili... Çok güzel'' dedi büyülenmiş gibi. İçeriye koşarak gitti ve elinde bir aynayla geldi. Aynayı bana tutunca çok şaşırmıştım, ela gözlerim zümrüt yeşiline dönmüştü. ''Zümrüt yeşili sonsuluğu temsil eder, bu çok güzel... Gözlerinde öyle.'' dedi. Hayran bir şekilde gözlerimin içine bakıyorudu. Daha sonra merakıma yenik düştüm ve ''Peki sen, senin yeteneğin ne?'' diye sordum. ''Normalde keskin duyuş yani 1 km uzaktaki bir kuşun kanat çırpışını bile duyabilir, fakat senin elçin olduğum için aklını okuyabilirim ve kötü bir şey olduğu zaman hissederim.''dedi. Elimden tutup beni çekiştirdi. Beni mutfağa götürdü mutfağın kenarında merdiven vardı. Beni yukarı çıkardı. Toplam 3 oda vardı. ve merdivenin arkasında bir merdiven daha vardı. En baştaki kapıyı açtı ve içeri girdik. Ben uyandığımda geldiğim odaydı. Merte dönüp ''Beni bura getirmiştin. Bir şey sorucam Yakut benim yanıma gelmeden önce neden ters ters bakıyordu?'' diye sordu. Mert sırıtarak ''O geleceği görür senin geleceğine bakmıştı.'' dedi.
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Ocak 20, 2011 5:07 pm

Güzel. Ama bölümlerin çok kısa.
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun C.tesi Ocak 22, 2011 7:17 pm

gerçekten çok güzel olmuş....harika ...merakla bekliyorum. Twisted Evil
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Ocak 22, 2011 9:41 pm

çok güzeldii canım ellerine sağlık yakut onun geleceğine gördüyse niçin ters ters baktı ki acabaaa ???
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Paz Ocak 23, 2011 8:25 pm

5.Bölüm Dönüşüm part 3
    Merte dönüp ''Beni buraya getirmiştin. Bir şey sorucam Yakut benim yanıma gelmeden önce neden ters ters bakıyordu?'' diye sordu. Mert sırıtarak ''O geleceği görür senin geleceğine bakmıştı.'' dedi. Daha sonra dolabı göstererek ''Ve üstünü giyin orada giysiler var'' dedikte sornra odadan çıktı. Dolaba gittim. Dolap bir sürü siyah elmise asılıydı. Dümdüz bir siyah elbiseyi aldım ve yatağa koyup çorabımı ve eteğimi çıkardım. Elbiseyi üstüme geçirdim. Kapıyı açtığımda Mert karşımdaydı. Gülümseyerek ''Yakışmış'' dedi. Başımla diğer odaları göstererek ''Bu odalarda ne var?'' diye sordum. Benim odamın yanındaki kapıyı gösterip ''Burası benim odam, diğeri ise banyo'' dedi. Ayta bile duramıyordum çok yorgun düşmüştüm. ''Ben çok yorgunum yatsam sakıncası olmaz diğmi?'' diye sordum. Mert gayet rahat bir şekilde ''Önemli değil yoruldun, bu gecede ay sönük.'' dedi. Ay sönük deyince şaşırmıştım. Tam sormak için ağzımı açtığımda o yanıtlamıştı '' Sen aynı zamanda ay kızısın, döğmen karanlıkta parlar ve ortaya çıkar tıpkı ayında gecede ortaya çıktığı gibi. Sen yatınca ayın ışığı azalacak. Zaten ayın ışığı hafif söndü çünkü sen yorgunsun. Ve sen farketmedin ama orda kan içindeyken ay kana bulanmış gibi kıpkırmızı oldu. Neyse sen yat dinlen unutma güneş ayın yarısıdır, sen birtek ay değil hem ay hem güneşsin'' dedi ve kapıyı kapattı. Doğrusu elbiseyi giydiğime pişman olmuştum. Elbieyi çıkarıp kenara koydum. Üstüme bol bir siyah tişört geçirdim. Evet garip gelebilir ama altımda baksır vardı, bazen altıma baksır giyerdim çünkü çok rahat olurdu. Yatağa girdiğimde yatak çok rahat gelmişti. Çok yorgun olduğun için çok geçmeden uyumuştum.
    6.Yeni Hayatım
    Yatağımdan büyük bir sarsıntıyla uyandım. ''Hadi kalk uykucu'' diyordu bir ses . Saatimin çaldığını düşünüp elimi yatağımın kenarına attım fakat elim boşluğa gelince yatağın kenarına vurdum. Büyük bir sarsıntıyla bağırarak yataktan kalktım. Mert ayakata durmuş bana bakıyordu. Tabi ya unutmuşum ben dönüşmüştüm. ''Sonunda'' dedi mert sırıtarak. Başımı kaşıyarak yataktan kalktım. Mert gözlerini baksıra dikmişti ''Baksırmı'' yüzü kıpkırmızı olmuştu. ''Çok rahatlar.'' dedim. Yüzümü hafifce gererek. Bütün kemiklerim kıtlatarak gerildim. Hayatımda hiç bu kadar rahat uyuduğumu hatırlamıyordum. Kapıdan çıkıp dün Mert'in gösterdiği banyoya gitim. Banyoyu görünce şok olmuştum. Klozetin rengi bile siyahtı. Diğer her şeyin şeyin ise gri. Yerler ve duvarlar ise beyazdı. Gerçekten çok hoş bir görüntü yaratıyordu. Serin bir duş almak istemiştim. Mert arkamdan gelip ''Havlun kapının arkasındaki siyah olan. Diş fırçan ise gri olan'' dedi ve çıktı. Kapının arkasında asılı olan havluyu alıp kenara koydum. Suyu ısıtıp üstümğ çıkarttıktan sonra küvete girdim. Sıcak su vücuduma aktıkca ben daha çok rahatlıyordum. Saçımı yıkayıp şampuhanladıktan sonra, havluya sıkıca sarılıp çıktım. Dişlerimi fırçaladım ve odaya gittim. Üstüme dünkü giydiğim elbiseyi giydim. Elbise askılıydı ve dizkapağıma kadar bütün vücudumu sarıyordu. Saçlarım belime kadar dümdüz iniyordu. Omzumdaki döğme açıkta kalmıştı ve çok güzel gözüküyordu. Mutfağa indiğimde mutfağı net olarak görebilmiştim. Merdivenin altında bir merdiven adaha vardı ve aşşağya iniyordu. Merdivenin tam karşısında bir kapı daha vardı. Aşşağıya inen merdivenin yanından oturma odasına giden kapının yanına kadar tezgah vardı. Karşımdaki kapının yanına yarım daire bir masa konulmuş ve duvara dayanmıştı. 2 sandalye konmuştu. Masanın üstünde kahvaltılıklar vardı. Mert içeri gelip ''İndiğine sevindim hadi yemek yiyelim.'' dedi ve sandalyelerden birine oturdu. Bende onun yanına oturdum. Mert yemeğini yerken bir yandanda konuşuyordu.
    ''Bu gün çok işimiz var, önce Meltem'in yanına gidicez, kendisi 1000 yaşındadır fakat adıyla hitap etmemizi ister çünkü 20 yaşında gibi duruyor. Daha sonra evi doldurmak için eşyalar alacağız. Sonrada sana giysiler ve almaya gidicez. istediğin ne varsa alacağız. Bilgisayar, gitar bunun gibi şeyler.''
    ''Bunların parasını nasıl ödeyeceğiz?''
    ''O iş kolay karıştırma bana bırak sadece?''
    ''Bir şey soracağım en üst katta ve aşağıya inen merdivenin altında ne var?''
    ''Bu şato 5 katlıdır. Açık alanla birlikte 6 katlı. En alt katta tüneller var. Bu katta oturma odası ve mutfak, üst katta ikimizin odası ve lavabo, 4. katı istediğin gibi döşeyebilirsin, yani istediğini yapabilirsin. O katta gizli bir kapı var orası kütüphane, 5. kat senin yeteneğini geliştirmen için çalışma odan. 6. kat teras katı, üstü açılabiliyor ve kapanabiliyor, ilginç değil mi?'' Yemeği yedikten sonra kendime gelmemi beklemeden hemen dışarı çıkmıştık. Yine nereden geçtiğimizi anlamdan birden şehir gibi bir yere geldik. ''İşte ana merkez. Bizim evimiz siyah gecede. Siyah gece şehrin adı.'' dedi. Bulunduğumuz yer gerçekten etkileyiciydi ve aynı zamanda kalabalıktıda. Bir sürü mağzalar vardı. Mert beni çekiştirip bir yere soktu. Mağza olduğunu sanmıştım fakat mağzaya benzemiyordu. Odanın dört bir yanı minderlerle doluydu. Önüne boncuklar asılmış bir kapıdan genç bir kadın geldi. Kadını görünce dilim tutulmuştu adeta. Hayatımda hiç bu kadar güzel birini daha görmemiştim. Saçları omuzlarına kadar dökülüyordu. Dalgalı ve simsiyahtılar. Gözleri mor idi. Üzerine Mor ile saiyah karışımı bir elbise giymişti. Yanıma gelip bana sarıldı ''Demek geldin siyah meleğim.'' dedi. Sesi beni benden almıştı sanki. ''Ananen seni bana emanet etti. Ben senin ikinci bir annenim.'' dedi. Geriye çekilerek gözlerimin içine baktı ''Zümrüt yeşili... Çok güzel. Mert otursana ayakta kalma.'' Mert gidip minderlerden birine oturdu. ''Sende otur tatlım, ben hemen gelicem'' dedi ve içeri gitti. Mertin yanına oturdum.
    ''Nasıl birisi?''
    ''Müthiş. Hayatımda gördüğüm en güzel kadın.''
    ''Kalbi daha güzeldir''
    ''1000 yaşında olduğuna eminmisin?''
    ''Hiç göstermiyor diğimi? Evet eminim'' dedi. Meltem (Yeni annem) elinde bir tabakla gelip yanıma oturdu. ''Kurabiye yer misiniz?'' Elime bir tane kurabiye aladım ''Teşekkür ederim''. ''Önemli değil canım''. Gerçektende kalbi görünüşünden daha büyük gözüküyordu. Benim annem asla böyle bir şey yapmazdı. Birden aklıma annem gelmişti. Hızla ayağa fırladım ''Annem'' diye bağırdım. Meltem kurabiye tabağını bırakıp ''Anneni sorun etme o herşeyi biliyor, korkmana gerek yok.'' dedi. Sakinleşmeye çalışarak yerime oturdum. Annemin tepkisini düşünmek bile istemiyordum. Oradan çıktımızda Ana merkezde herkez omzumdaki döğmeye bakarak hayranlıkla göz rengime bakıyorlardı. Neden herkez'in gözrengime bu kadar hayran olduklarını merak etmiştim. ''Mert neden herkez gözrengime hayran bir şekilde bakıyor?'' diye sordum. ''Şu ana kadar kimsenin göz rengi zümrüt yeşili olmadı. Zümrüt yeşili ölümsüzlüğü yani sonsuzluğu temsil eder. Efsaneye göre zümrüt yeşili gözlere sahip olan kişi ölümsüz olur ve istediği kişiyi ölümsüz yapabilir.'' dedi. Birden olduğum yerde durdum ve gözlerinin içine bakmaya başladım ''Yani ben ölümsüzmüyüm?'' diye sordum hayranlıkla. ''Aynen öyle'' dedi. ''Önce evi tamamlamak için mobilya alalım'' dedi ve bir mobilyacıya girdi. Gözüme çarpan ilk şey buzdolabı olmuştu. Mobilyacı dememişydi. Beyaz eşya ne alak. ''Burada ev döşemeyle ilgili herşey bulunur'' dedi. Aklının okunması bazen iyi olabiliyormuş demekki. ''Öyleyse eve öncelikle buz dolabı ve bulaşık makinesi, aynı zamanda çamaşır makinesi, oturma odasına daha iyi bir şifon daha geniş bir koltuk ve Pilazmayı koymak için daha dayanıklı bir sehpaya ihtiyacımız var ve birde fırın yada microdalgaya'' dedim. Kafamı kaldırdığımda bir çocuk bana bakıyordu. Mert ''Söylememe gerek yok duydun zaten'' dedi çocuğa sırıtarak. Çocuk gülümseyerek başını evet der gibi salladı ve gidip bir şeyler yazdı. ''Ve aynı zamanda senin odana daha geniş bir şifon, ufak bir kitaplık, daha büyük bir gardolap, geniş bir ayna, siyah armut ve gri masa. Birde bilgisayar masası. Ve 2 kişilik yatak.'' dedi. Tam ihtiyacımın olmadığını söylemek için ağzımı açmıştım ki hayır der gibi başını salladı. Aslında haklıydı ihtiyacım vardı fakat zorlamak istemiyordum.. 4.kattaki odaya orman havası vermeyi çok isterdim. Sanki ormanda gibi. Mert ''Gidelim'' dedi ve dışarı çıktı. Bende onun peşinden dışarı çıktım. Döşemecinin yanındaki elektironikciye girdi. Ve bütün aklımdan geçen ve isediklerimi saymaya başladı ''Bir leptop, electro gitar ..'' bundan sonra aklımdan geçenlere dikkat edecektim. Evle ilgili herşey bittikten sonra giysi mağzasına girdik. Ben direk siyah giysilerin olduğu yere gitmiştim. Evdeki (Şato) bütün giysiler elbiseydi bu yüzden etek tişört gömlek, çorap ayakkbı, kemer ve pantolon almıştım fakat hepsi siyah değildi. Buraya geldiğimden beri mutlu oluyordum ve siyah dışındaki renkleride beğeniyordum. Dışarı çıktımızda hava kararmıştı ve benim karnım çok acıkmıştı. Aldığımız bütün her şeyi mağazada bırakmış getirmeleri için adres bile vermemiştik. Mertle bir restoranda girdik. Yemekleri sipariş ettikten sonra ''Yarın gideceğin okulu görmek ister misin?'' dedi. Biraz telaşlanmıştım, okula tek gitmek istemiyordum. Onunda okula gidip gitmediğini merak ediyordum.
    ''Sen okula gidiyor musun?''
    ''Evet ben son sınıftayım. Sen 1. sınıftasın. Toplam 4 sınıf var. Başarılı olamasan tekrar okuyorsun tıpkı Dünyadaki gibi.''
    ''Öyleyse evet gitmek isterim.'' Garson yemekleri önümüze koydu. Sonrada bir şey konuşmadık. Mert'in düşünceli bir hali vardı. Mert kafasını kaldırıp gözlerimin içine bakınca ona âşık olduğumdan kesin olarak emin olmuştum. Ona gerçekten deli gibi ve sırılsıklam âşıktım, fakat o bana âşık mıydı yoksa kardeşi gibi mi görüyordu onu bilemiyordum. Yemeği bitirdiğimizde bahsettiği gibi beni okula götürmüştü. İçeri girmemiştik fakat dışarıdan bakmıştık. Okulu görünce dilim tutulmuştu o kadar büyük ve güzel gözüküyordu ki. Mert'e dönüp ''Muhteşem'' dedim. Mert benim mutlu olduğumu görünce sevinmiş gibi gözleri parladı. Sanki oda benimle aynı şeyleri hissediyordu fakat kabul etmek istemiyordu, ama neden. Bütün yol boyunca bu soruyu düşünmüştüm. Eve girdiğimizde şok olmuştum. Dediğim bütün her şey yerleştirilmişti. Mutfağa buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga yerleştirilmişti. Oturma odasına ise yeni ve daha geniş bir şifon konulmuş koltuklar yenileniş, plazmalık genişlemişti. Ve yeni bir sehpa konulmuştu. Bomboş olan oda şimdi doluydu. Odama çıktığımda mobilyaların hepsi yerleştirilmiş gitarım ve laptopum yerlerini almıştı. Çamaşır makinesi banyoya konmuştu. Mert’in bahsettiği boş odayı merak edip yukarı çıktım. Çıktığımda gözlerime inanamamıştım. Gerçektende orman gibiydi ve sanki sihir yapılmış gibi büyüktü. ''Ama nasıl?'' dedim kendi kendime. Mert aklımı okumuştu yoksa. ''Hayır, bunu sen yaptın. Yeteneğin yaptı'' Mert’in sesini arkamda duyunca korkmuştum. Dönüp ona baktım ''Ben mi?'' edim. Şok olmuştum. Mert odanın içinde yürüyerek birden gözden kayboldu. Nereye gittiğini merak edip onun peşinden koştum. Birden orman kütüphaneye dönüştü. Bahsettiği geçiş bu olmalıydı. Kütüphane o kadar genişti ki. ''Merak edipte öğrenmek isteğin her şeyi buradan öğrenebilirsin. Daha sonra Mert geçitten geri gitti. Bende onun peşinden gittim. Üst kata çıktığımda bütün her yer metalle kapılıydı. Metal yer, metal duvarlar. Burayı görünce biraz ürkerek aşağıya indim. Ondan sonra Mert ile bir şey konuşmamıştık. Biraz televizyon izleyip (Buradaki yayınlar bizimkilerden çok farklıydılar) yatmak için odama gittim. Üstüme bu gün aldığım siyah bol geceliği geçirdim. Tam yatacakken kapı açıldı ve içeri Mert girdi. Tam önümde durdu. Yüzümü ellerinin arasına alıp alnımdan öptü...

En son bescheuertt tarafından Paz Ocak 23, 2011 11:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Ocak 23, 2011 8:38 pm

Güzeeeel .D ybybybyb
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Ptsi Ocak 24, 2011 5:05 pm

harika olmuş ya.itiraf etmeliyim olayların bu şekilde gelişecegini hiç düşünmemiştim.tebrikkler. devamını merakla bekliyorum. bu arad mert kıza aşıkmı ya... Twisted Evil

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 4:22 pm