Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı

Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı Empty MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı

Mesaj tarafından Headbanger C.tesi Eyl. 18, 2010 6:58 am

MURDERDOLLS

ELLERİ KOLLARI KAN REVAN BEBEK!

Murderdolls sekiz sene sonunda pes etti ve geri döndü! Wednesday 13’le telefonda otopsi yaptık, etraf battı! Erdem Tatar

Sonunda! Sekiz sene, altı stüdyo albümü(Bunların dördü Wednesday 13’ün solo albümleri, ikisiyse Frankenstein Drag Queens from Planet 13 projesine ait.) ve bir konser kaydı ertesinde seninle Murderdolls’ün sesi olarak konuşmak büyük keyif!
    Birde bana sor! Gerçekten de çok uzun süre geçmiş! Tabii bir de şöyle bakalım Daisy diye biri yoktu hayatımda sekiz sene evvel, şimdiyse onun altını bezliyorum.

Bu müthiş bir haber! Tebrikler, kaç yaşında kızın?

Şu anda bir yaşını yeni doldurdu. Daisy Charlotte tam adı, annesi ise dört yıllık kız arkadaşım, artık aile olma vakti gelmişti ve bu çarpık bacaklı küçük yarasa doğdu. Artık tam manasıyla Addams Ailesi olduk.

Sen nasılsın? Joey(Jordison) nasıl? Uzun lafın kısacası Murderdolls kampında işler ne alemde?

Murderdolls az ürün veren ancak uzun süren kariyerinin en iyi dönemini yaşamakta sanırım. İlk Murderdolls albümünü yapmayı, Joey bir striptiz klubünde kafamız kıyakken teklif etmişti. Onun elinde Slipknot’la kullanamayacağı rifler, bendeyse çarpık bir zeka vardı. Sonucun bu olması pek şaşırtıcı değil. Bu sefer Joey beni Slipknot turnesindeyken aradı ve bir araya gelip, bir şeyler yapmak isteyip istemediğimi sordu. Ardından kendimizi Hollywood tepelerinde bir eve üç ay kilitlenmişken bulduk. Bir yandan şarkıları beraber yazıyor, bir yandan Daisy ile oynayıp Disney Channel izliyor, bir yandan da Joey’in akıl almaz parti hayatıyla başa çıkıyorduk. Ve sonuç; “Women And Children Last”. Bu ismi albümün yapım aşamasında bize destek olan sevdiklerimize adamak için seçtiğimiz aşikardır! Aslına bakarsan “Women And Children Last”, iki adamın hayatındaki karanlık ve aydınlık pek çok noktadan bahseden, eğlenceli ancak ciddi, maceraperest fakat karanlık bir albüm. Çiğ ve sert fakat bu sefer vampirler, ucubeler, cinler, periler yok.

İşte bu yeni ve beklenmedik!

Biliyorum dostum, herkes bizden shock rock manyaklıkları bekliyor. Yalan söyleyemem, o tarzı da çok seviyorum ancak bu Murderdolls albümü çok kişisel bir döneme denk geldi. İkimizin de hayatında daha önce yaşamadığı deneyimler bu albümde karşımıza çıktı, sonuç elbette kaçınılmazdı.

Grubunuzda da köklü değişiklikler var, bunlardan bahsedelim.

Murderdolls her zaman iki beyin ve iki ruhlu bir canavar olacak ancak istediğimiz bir performans bütünlüğü de mevcut, o yüzden yeni dostlarımızla ayakları yere basan bir ekip olduk. Konserlerde çok daha fazla eğleneceğimizden şüphem yok.

Geçen sekiz yılda senin ne yönde değiştiğini solo albümlerin falan sayesinde daha objektif takip etme şansı bulduğumu söyleyebilirim, peki şimdilerde Wednesday 13 ne modda? Peki ya tehlikeli suç ortağın?

Sana demin de dediğim gibi baba olmak, favori eski sevgilin gibi gördüğün grubuna geri dönmek, en eski dostlarından biriyle beraber olmak paha biçilemez değerler. Yine de bildiğin üzere Buda değilim, canımı sıkan tonla şey var, o yüzden bunlara kin kusmamak da olmaz. Joey’in ne durumda olduğuysa bambaşka bir konu, biliyorsun yakın zamanda yaşadığı trajedi çok büyük bir yıkım oldu.

Wednesday, adamım, hatta ben dergiye bir taziye yazısı bile yazdım Paul’ün ardından, Joey’i gördüğünde baş sağlığı iletirsen sevinirim.

Neden kendin söylemiyorsun? (Aynı ofiste farklı röportajlar vermekte olduklarını bilmiyordum, Wednesday 13 telefonu o anda müsait olan Joey’e veriyor ve bana bir titreme geliyor inceden!)

Joey: Selam dostum nasıl gidiyor?

Merhaba Joey, çok teşekkürler, fazla vaktini almayayım, Wednesday’le konuşurken laf Paul’e geldi, sana ve senin nezdinde tüm grubuna kaybınız için ne kadar üzgün olduğumu söylemek isterim, eminim her şey bu trajedi ertesinde hepiniz için en makül olacak yola girecektir.

Joey: Teşekkürler dostum, telefonu Wednesday’e veriyorum, görüşmek üzere…

Wednesday, itiraf etmeliyim ki bu sürpriz hafif bir şok dalgası yarattı bende.

Bir shock rock grubuyla telefondasın dostum, bunlara hazır olacaksın.

Nerde kalmıştık? Mötley Crüe’den Mick Mars’da albüme sololarıyla renk katan isim. Bana tüm bu süreci ve elbette Mötley ve Mick’in sana neler ifade ettiğini anlatmanı istiyorum.

Prodüktörümüz Mick’in kankası olduğunu ve istersek albümde yer alabileceğini söylediğin de aslında pek ciddiye almamıştım ama herif iki gün sonra gitarıyla evimize geldi. Düşünsene;” Din Don! Kim o? Selam ben Mick!” Daha önce Mötley’den Tommy Lee ve Nikki ile tanışmıştım ama Mick bambaşka adamdır. Sanırım dünya rock tarihinde bir Glam Rock grubuyla çaldığı için en çok hakkı yenen müzisyenlerdendir. Tüm dünya’nın canı cehenneme dostum! Mick Mars o kadar alçak gönüllü ve müziğe o kadar aşık ki; Mötley’in tepemizde ki yıldızlardan biri olmasına şaşmamalı, Murderdolls pek çok gruba borçlu olsada müziğini beklide en çok Mötley Crüe ve Sex Pistols’a borçludur!

Dostum bu samimi söyleşi için çok teşekkür ederim! Türkiye’de sizi görmek isteyen bir tayfanız olduğundan heberiniz olsun, bu taraflara da kanat çırparsınız artık.

Bende konuştuğumuza memnun oldum. Murderdolls geri dönüşü duyulduğundan beri dünyanın her yanından sayısız mesaj alıyoruz, belki her şey yolunda gider ve ülkenizde görüşürüz. Kendin iyi bak. Tüm sevenlerimize selamlar!
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı Empty Geri: MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı

Mesaj tarafından Headbanger Ptsi Eyl. 20, 2010 6:33 pm

Konularımın altında reklamını yayımlamasan iyi olur. MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı Icon_evil Biri bişey yazmış sanıp bakıyorum bende. Hah! MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı Icon_mad
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı Empty Geri: MurderdollsGeri Döndü! Blue Jean Eylül 2010 Röportajı

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 20, 2010 6:44 pm

Hiç sevmem bunları Very Happy Slipknot'ı da sevmezdim zaten Razz
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Salı Eyl. 21, 2010 10:58 pm

Yaa Niye Smile Güzel grup bence dinlenesi Smile

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:23 am