Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

F1-Rossi tekrar pist döndü

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Rossi tekrar pist döndü Empty F1-Rossi tekrar pist döndü

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 12:59 pm

Valentino Rossi Almanya'da koşulacak bir sonraki yarışla MotoGP'ye geri dönmek istediğini söyledi ancak bu hafta Misano'a gerçekleştirdiği testtin ardından hala rahat olmadığını da kabul etti.

Dört buçuk hafta önce Mugello serbest antremanlarında düşerek sağ bacağını kıran dünya şampiyonu pilot çarşamba günü Yamaha'nın DÜnya Superbike YZF-R1s modeliyle özel bir test gerçekleştirdi.

11 turu tamamlayan İtalyan pilotun en iyi derecesi 1:41.000 olarak ölçüldü ve bir saat sonra çıktığı ikinci seansta ise on beş tur ile 1:38.200'lük dereceye imza attı. Son Dünya Superbike yarışında en hızlı tur zamanı 1:36 civarındaydı.

Rossi hala her iki bacağında ve Nisan ayındaki Motocross testinde sakatlandığı omzunda acı hissettiğini fakat 17 Temmuz'da Sachsenring MotoGP yarışında pistlere geri dönmesine engel olmadığını söylüyor.

"Burada nasıl çalışmam gerektiğini anlamak ve motorsikleti az çok ne kadar kullanabildiğimi görmek için bir test gerçekleştirdik. Test olumluydu çünkü en azından sürebiliyorum fakat MotoGP yarışı öncesi bu tip testlere daha çok ihtiyacım var."

"Ayak bileğim, diz ve omzumda biraz acı hissediyorum fakat bunların ötesinde omzumda güç eksikliği ve hareket ettirmekte sıkıntı yaşıyorum. Gerçekten Sachsenring'te geri dönmek istiyorum fakat bunu söylemek için çok erken."

"Hala 12 günümüz var ve gelecek birkaç günde durumumu ne kadar geliştirebileceğimizi bekleyip görmeliyiz. Sachsenring'te gerçekten yarışmak istiyorum fakat karar vermeden önce bir hafta daha beklemeliyiz."

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:31 am