Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 28 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 08, 2010 8:58 pm

11.Bölüm
    “Vay be gerçekten vayvay vay castiel,sen,evlenmek,sonra çocuk falan” dedim Vanessa bana gözleriniaçarak bakmıştı bu haline güldüm “Niye bana öle bakıyorsun” dedim o ise “Çocukfalan derken” dedi ben tekrardan gülerek “Bilirisin işte balayında erkek kızfalan filan” dedim tekrar kahkaha atarken Vanessada bana katıldı “Saçmalamaçocuk ve ben delirme lütfen ben daha çok gencim napim çocuğu yav” deditekrardan kahkaha atıp kahkahalarımız kulakları çınlatırken gecenin sisietrafımızı sarmıştı

1 Ay Sonra

"Breath" dedi elini bana uzatmıştı

"Dokunma bana paul dokuna git çok sevdiğin sürtük clair'ın yanınagit koynuna gir onunla seviş benimle değil!" diye bağırdım ağlayarakduvara sinmiştim.Lanet olsun gerçekten lanet olsun siktir git be hayat lanetolasıca gün lanet olsun lanet olsun niye her bir bok beni buluyorki hey lütfentanrım suçum ne insan olmak mı hadi onu bırak doğmak mı gölgelerim ladysiyimdiyemi bu acıları çekiyorum he cevap ver bana tanrı lanet olsun!ne kadaraptalmışım ki çevremdeki herkese güvenmişim ama bundan sonra güveniceğim tekkişi Vanessa, lanet olsun almiraya bile güvenmiyorum castiele bile tanrı sizincezanızı versin!
    "Breath seni seviyorum"
    "Yalan yalan söylüyorsun"
    "Breath gerçekten seni seviyorum"
    "Sana inanmıyorum hadi durma git clair'ın koynuna git"
    "Breath clair büyük bir hataydı"
    "Yalan o günü hatırlıyormusun bizim gözümüzün önünde clair'lakavga etmiştin ona breath'ı sadece seks için kullarım diyordun doğru söylemişsinbeni beni sadece seks için kullandın seni ibnee bundan sonra seni hayatımdançıkarıyorum" dedim.
    "Breath napmam lazım aşkım seni seviyorum"
    "Bana aşkım deme bana sakın aşkım deme"
    "Breath seni seni gercekten çok seviyorum yemin ederimki clair birhataydı önceden seni sevmiyordum çünkü beni gıçık ediyordun ama ama şimdidurumlar değişti sana deli gibi aşığım hayatımdan vazgeçebilecek kadar"
    "O zaman vazgeç"
    "ne?"
    "Madem beni beni seviyorsun öldür kendini beni sevdiğini ancakkendini öldürürsen anlarım" dedim ve arkadamı dönüp karanlığa karıştım..
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 28 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 08, 2010 9:11 pm

İkizzz şu hikayeye adam akıllı uzun bir blm at yoksa ben senin ebenin bi taraflarını uzatıcam Koptum Yine de eline sağlık ama ben uzun blm istiyorum ona göre bebeğimmmmm Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 08, 2010 9:19 pm

Very Happy yetin lan bunla ikiz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 08, 2010 9:30 pm

Ne yetincem lan danaaaa!!! Acıcık blm atmış yetin bunla diyo sie lannnn Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 08, 2010 9:36 pm

Very Happy sus be yarın yb geliyor işte bunla yetin hem sayfa atlamamışsınız ben size 70 dedimm siz hala 68'desiniz deli etmeyin lan beni 70 olmadan yb gelmiyor işte bu kadar nokta itaraz yok!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 08, 2010 9:47 pm

İtirazına da 70'ne deeee ebenin bi tarafına da tükürem senin ikiiiiiiiiiiiiz Evil or Very Mad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 08, 2010 9:55 pm

Sus be Razz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 08, 2010 10:13 pm

Susmuyorum lan ne olcekti haaa ne olcekti ebenin bi tarafına nükleer bomba yerleştirir patlatırım haaa Koptum

En son sekerkiss07 tarafından Cuma Ekim 08, 2010 10:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 08, 2010 10:14 pm

o zaman yb hiç gelemez Very Happy Twisted Evil Twisted Evil
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 08, 2010 10:31 pm

Danaaaaaaa nükleer bombayla ebeni patlatıyorum seni değil Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Ekim 12, 2010 8:10 pm

12.Bölüm

“Ama aşkım yok benimaşkım yok” dedim vanessayla yatakta zıplıyorduk bir yandanda şarkı söylüyorduk “Amaaşkım yokkkk benim aşkım yokkkkk” dedi vanessa kapı tıklandı içeriye Castielqirdi “Vanessa senin aşkın var ulen” diye bağırınca ben kahkaha krizinegirincede Vanessa castiel’le yastık attı “şapsal aşkım şurda şarkı söylüyoruz”dedi bende gülmekten ölüyordum gülerken dengemi kaybedip yataktan aşağıya çıküstüne düşünce castiel ve vanessa gülmeye başladı.
    “gülmeyin lan” dedimcastiel bana doğru haince sırıtarak yaklaştı “hoşt öküz git lan vanessa anagurbanın olam ol şu öküzü” dedim.Vanessa castieli enseninden tutu ve geriyedoğru çekti parmağını sallıyarak cık cıkladı “cık cık cık hiç yakışıyor mucastiel bak yine tasmanı çıkarmışsın” dedi gülmeye başladığımızda castielkaşlarını çattı artık gülmekten karnıma ağrılar giriyordu daha sonra tekrarkapı tıklandı içeriye pijamalarıyla birlikte alexis,Ian,Zac,Paul ve Clair girditek kaşımı kaldırıp onlara baktım Ian arkasından bir müzik çalar çıkardı vemasamın üstüne koydu şarkı çalmaya başladı tam ‘ne arıyorsunuz burada’ diyesoracakken Ian elinde beyaz bir yastığı eliyle beraber yukarı kaldırdı ve “Yastıksavaşı” diye bağırdı herkes yastıkları çıkarıp birbirine dalarken bende beyaztüylü yastığımı kaptım ve önüme ilk gelene çaktım birde ne görim Castielmiş tamkafasına yemişti yastığı bana doğru fırlatacakken –bir yandanda koşuyordu- biriüzerime atladı ve üstüme atlayanla beraber yatağa düştük kafamı çevirip üstümeatlayına bakınca bunun paul olduğunu gördüm bana bakıyordu “kalk üzerimden”diye fısıldadım o ise beni hiç duymamış gibi nefesini boynumda gezindir veboynuma bir öpücük koydu tepinmeye başlayınca gözlerini gözlerime kilitledisonra beni çok edicek cümleyi söyledi “Bu beni son görüşün olucak” dedi veüzerimden kalkıp odadan çıktı.

ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Ekim 13, 2010 8:08 am

ecee çok güzel olmuş tatlım. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Ekim 13, 2010 4:19 pm

İkiiiiiiiiiiiiiiz yapma etme Pauuuuuuuuul gitme evladım gel sen benim ol zaten bu mal kıymet bilmez ki Sad Sen gel bana ben seni ondan daha fazla severim pis ucubeeeeeeeee Koptum Eline sağlık ikiz devamını ne zaman atarsın acaba???? En kısa zamanda yb beklerim isterim görürüm inşallah Smile Hadi öptüm ikizim seni mucuk mucuk byyy Wink
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Çarş. Ekim 13, 2010 4:24 pm

Ay olamaz Very Happy
    Peşinden gitsin, peşinden Very Happy

Ölmesin, ölmesin.
    Bişeyler ayarla da ölmesin çocuk Koptum

Yb !
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Ekim 14, 2010 5:13 pm

Ölme Paul Sad Bu sümsük seni terk ediyo ama ben etmem gel bana salla şu sümsüğü daha kıymetini bilmiyo len bu Koptum Benim benim ol benim ol Razz Razz Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Ekim 14, 2010 5:55 pm

Very Happy
    Paulun arkasından gitmek mi şakamısınız siz delirmeyin ya kız paul'u istemiyor bile niye arkasından gitsinki Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark C.tesi Ekim 16, 2010 11:05 pm

Arkasından gitsin yaa Very Happy
    Yb istiyoruuuz !
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Ekim 16, 2010 11:08 pm

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 28 Puppyeyesbeaglepv8

13.Bölüm (yazarınağzından) (şaka yaptım!)

Breath olduğu yerdedona kalırken Paul sinirden deliye dönmüştü onun arkasından gelmesinibeklemişti ama gelmemişti biliyordu gelmiyecekti eğer gelseydi şimdiye kadargelirdi.Dışarıda kar yağıyordu ve kasım ayıydı Paul dışarı attı kendinikafasını dağıtmak istiyordu Breath ona ne yapmıştı böle.Paul Breath içinhayatını feda edebilecek kadar çok seviyordu ama breath buna inanmıyordu onusevdiğini.Lanet olsun çünkü Paul Breath’in gözü önünde Clair’a ‘onu sadece seksiçin kullanırım’ demişti evet böyle demişti ve evet daha önceden olsa sadeceseks için kullanırdı ama şimdi şimdi.Şimdi böyle düşünceye sahip değil.Paulunistediği şey Breath’i hayatına sokmak onunla sevgili olmak her sabahuyandığında onu kollarının arasında görmek onu her zaman öptüğünde breath’inona karşılık vermesini yaramaz çocuklar gibi eğlenmelerini istiyordu ah evetzaten bu bütün erkeklerin istediği şeyler değil mi?peki ya kızlar kızlar erkeklerdenne ister?Paul Breath’in onurunu güvenini gururunu parçaladı ‘onu sadece seksiçin kullarınım’ kelimesi Breath’i yıkıp geçmişti.Zaten her kız bunu duysaüzülmez mi gururunun onurunun gitmez mi? hayal kırıklığına uğramaz mı?..Paul’üntek suçu ne sevmek mi? ah tabi ki de hayır.
    Bir erkek kendisininseksini gururunu ve onurunu her şeyden üstün tutmaya çalışır ve sevdiği kızınsürekli onla seks yapmasını ister.Peki ya kızların istediği bumu?seks manyağıbir sevgili?ah lütfen ama kim ister ki böyle bir sevgiliyi.Kızların erkeklerdenistedikleri tek şey sadakatleri ve sevgileridir ama kalpten sevmelilerdirerkekler için bir kızın kalbini çalmak kolaydır kırmakta kolaydır ama tekrardantoparlamak o kalbi tekrardan kurmak işte işte bu iş çok zordur.Pual ne bokyediğinin farkında değildi.Breath de onu seviyordu ama bir kere paul onunsevdisini kırmış sadakatini zedelemiştir.Ama tek sorun Paul’ün Clair’abreath’in önünde ‘onu sadece seks için kullanırım’ kelimesi değildi.Breath küçüklüğün
    den beri agresif manyak piskopat bir kızdı bir erkek ona aslaemir veremezdi Castiel dışında.Castiel diğerleri gibi değildi Castiel Breath’inabisiydi ve Breath abisini çok seviyordu küçükken düşünürdü hep breath ‘eğer ağabeyimablam annem ve yada babam ölse ne yapardım ben bu acının üstünden nasılgelirdim küçücük küçücük bir kızım ben ve herkes benden bir şey bekliyor’ evetlanet olsun ki evet herkes herkesden bir şey bekliyor sabretmeyi bilmiyorlaraşkı sadakati sevgiyi onuru gururu her şeyi her şeyi yok sayıyorlar hiç kimsebu yaşamı istemez ki.Breath oturduğu yerden doğruldu diğerleri yastık savaşınadevam ediyordu ve sonra breath bir karar aldı Paul ona koridorda ‘Breath seniseni gercekten çok seviyorum yemin ederim ki clair bir hataydı önceden senisevmiyordum çünkü beni gıcık ediyordun ama ama şimdi durumlar değişti sana deligibi aşığım hayatımdan vazgeçebilecek kadar’ demişti demek ki artık onuseviyordu.Breath’te o zaman paul’e “O zaman vazgeç hayatından” demişti.Breath’inkafasına bir şey dank etti doğruydu Breath’de paul’den önceden tiksiniyornefret ediyordu ama şimdi oda paul gibi hayatından vazgeçebilecek kadar çokseviyordu ve onu asla kaybetmemesi gerektiğini anladı breath.Oturduğu yerden hızlıcakalkıp kapıya doğru koştu diğerlerini es geçerek hızlıca koridorda koşmayabaşladı bir yandan da deli gibi ağlıyordu paul’ü çok iyi tanıyordu breath’indediğini kesinlikle yapardı ve eminim ki yapacaktı da paul doğu duvarının hemenyanındaki ağacın altında oturmuş dizlerini kendine çekmişti ellerini dizlerininçevresinde dolamıştı ve o da ağlıyorduherkes ağlıyordu herkes ağlıyor çünkü yapacakları başka hiçbir şey yok ki
    en büyük hatalarıydıbelki dünyaya gelmek sevmek ve yada sevilmek bunu tanrıdan başka kimse bilemez.Paulkafasını birkaç kez ağaca vurdu.Eğer breath şimdi gelseydi onun karşındadursaydı onu kollarının arasına çeker dudaklarını dudaklarına kenetlerdi.Amabiliyordu breath böyle bir şey yapmazdı.O sırada bir havlama sesi duyulduhavlama sesi paul’ün sol tarafından gelmişti paul kafasını yavaşça çevirdiğindeçok şeker bir beagle cinsi yavru bir köpek gördü gözleri siyahtı ve çok şekerdisiyah kahverengi (açık ve kapalı), ve beyazdı postu.Köpek dilini uzatmış kıçüstüne oturmuş pual’e bakıyordu paul bir anda gülümsedi çok güzel bir köpektikarşısındaki paul elini ona doğru uzattı köpek meil meil ilk önce paul’ünuzattığı eline sonrada paul’ün suratına bakmıştı.Köpek dilini içeri soktu sonratekrar çıkararak hızlı bir nefes aldıkafasını göğe çevirdi ve havladı.Köpek kafasını birkaç kez salladı ve tıksırdıüşüyordu köpekçikte paul üzerinden hırkasını çıkarıp köpeğe doğru uzattı köpekhırlayarak geriye doğru bir adım atmıştı.Paul elindeki hırkayı bembeyaz karınüzerine bıraktı ve ellerini teslimoluyormuş gibi yukarı kaldırdı köpek bir hırkaya bir paul’e bakıyordu.Sonrayavaş ve minik adımlarla hırkanın yanına yaklaştı o siyah burunuyla hırkayıkokladı daha sonra burnuyla onu ileri doğru itti bu yöntem olmayınca hırkayıağzına aldı ve paytak adımlarla paul’ün yanına yaklaştı paul sol bacağını ileridoğru uzatmıştı sağ bacağı hafif topluydu ellerini bacaklarının üzerinekoymuştu ve köpeği seyrediyordu.Köpek hırkayı paul’ün bacağına koydu daha sonraonun kalçasına yakın yerde durdu döndü döndü ve oldu yere yattı sonra tekrartıksırdı paul hırkayı köpeğin üzerine örttü köpekte kafasını paul’ün bacağınakoydu ve gözlerini yumdu paul’de köpeği seviyordu.Breath paul’ün odasına daldıkimse yoktu yatakhaneleri dolaştı koridorları dolaştı yemekhaneye girdi mutfabaktı sonra aklına bir şey dank etti paul karda dolaşmayı çok severdi mutfağındışarıya açılan kapısından dışarıya doğru koştu ne tarafa gidecekti ki içindenbir ses doğu duvarına gitmesini söylüyordu hepsi her zaman orada toplardı veorada zaman geçirirlerdi.Paul ona doğru yaklaşan ayak sesini duymamazlıktangeldi breath olmadığını düşünüyordu.Breath koştu ve koştu sonunda o ağacınaltına gelince durdu yine ağlamaya başladı kuruyan gözleri yine yaşardı sarardısırayla yere düştü yapraklar paul kafasını kaldırıp kimin geldiğine baktığındasonunda şok geçird.Breath tam karşısındaydı hızlı hızlı nefes alıp veriyordu veağlıyordu
    “Breath” diyefısıldadı paul yerinden kalkarken
    Hıçkırıklar arasındabreat ise ona koşarak “Beni bırakma lütfen” diye haykırdı.İyi bir zamanlamaolmuştu breath ona doğru koşarken paul kollarını açmıştı ve işte breath paul’ünkolları arasındaydı.
    “Breath” dedi paul
    breath kafasını paul’üngögüsüne koydu hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı
    “Beni..sakın…sensiz…bırakma..lütfendayanamam…lütfen..paul seni seni seni…seviyorum”dedi breath.Paul’ün gözlerişaşkınlıkla büyüdü daha sonra gülümsedi eliyle breath’in suratını kavradı veonu kendisine doğru daha da çok çekti “Sen iste yeter ki” dedi ve hayal ettiğişeyi yaptı dudaklarını dudaklarına kenetledi geçen koridorda olanları hatırladıbreath.Paul’e karşılık vermemişti ama bu sefer böyle olmayacaktı bu sefer birkez daha kimsesizliğin içinde boğulmayacaktı bu sefer tek değildi.YanındaCastiel,Paul,Zac,Ian,Almira,Vanessa,
    Alexis vardı ama enönemlisi ise ona inanan onu gözleyen birtanrı vardı yukarda.Öpüşüne karşılık verdi breath.Paul şaşırdı hissediyordubazı şeylerin yoluna gireceğini inanıyordu breath ise her şeyin daha da kötüyegideceğini anlamaya başladı ve tanrı ‘olucaklar için eğer bir şey yapamazsambeni affet tanrım lütfen’ diye tanrıya bir haykırış gönderdi içinden.Zorolacaktı artık hayat ölümle yakında belki çok yüzleşecekler belki aralarındanbiri ölücek belki ölen kişi Breath olucak belki paul belki vanessa belkicastiel.Breath dudaklarını paul’den ayırdı yüzünde bir gülümseme oldu pauleliyle yanağını okşadı ve tekrar dudakları dudaklarını buldu.
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark C.tesi Ekim 16, 2010 11:21 pm

Harika bi bölüüm !
    Yerim ben bu çiftii Koptum
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ekim 17, 2010 10:09 am

OMG Very Happy

kızım naaptın sen Very Happy

Breath valla ben Paul'a güvenmiyorum Very Happy sana adam mı yok anam Very Happy
    Bak benim Castiel'im oy oy Very Happy
    Seviyorum bu çocuğu Very Happy
    tasma ha?
    bayıldım Very Happy

YB istiyorum bebeğim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ekim 19, 2010 1:11 pm

İkiiiiiiiiiiiz uçmuşuz yine noluyo len Very Happy Paul yine gittin ona dadandın deme sen ya sana bana gel dedim deme Sad İkiz eline sağlık yb muhteşemdi eline koluna aklına sağlık lan Koptum Danaaaaam yb uzun olsun be biliyorum senden çok zor bişey istiyorum ama nolur uzuuuuun bir yb at seni çok çok çok çok çoooooooooooooooooooooook seviyorum danam benimmmm Razz Hadi öptüm seni bebeğimmmmm mck mck yavrummmmmm Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ekim 20, 2010 7:40 pm

DUYURU:
    Millet hikaye bitmişti yani kısa süreliğine arşiv'e kaldırıyorum

Kilit + Arşiv

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 8:55 pm