Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 18, 2010 11:54 pm

hım Very Happy pek rock dinlemem Very Happy izlerim filmi sağol Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 18, 2010 11:56 pm

Very Happy önemli değil mod olmanın yararı Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 158646
    Sen napıon Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 18, 2010 11:57 pm

ya şuan yeni hikayenin tanıtımını yazıyorum Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 19, 2010 12:00 am

hadi ben kacar bb Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Eyl. 19, 2010 12:15 pm

bu ne ya? bölüm hariç herşey konuşuluyor Very Happy bi kaçmayında bölüm filan atın Very Happy hmm 17 Razz Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 19, 2010 12:34 pm

tabi tam mahalle karılarına benziyoz Very Happy
    ama ben erkeğim Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Eyl. 19, 2010 5:16 pm

evet oylesin Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Icon_biggrin malesef Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Icon_biggrin hadi ya ecem nerde ama Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Icon_study
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Eyl. 19, 2010 7:05 pm

allahım koptum Berk .
    Mahalle Karıları mı ! lol! Very Happy Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 19, 2010 7:21 pm

tabi Very Happy
    handan niye malesef diyon Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Eyl. 21, 2010 4:17 pm

ben geldimm Koptum
    herkese selam Melek
    ece hala mı yb atmadın yaa yuh Dans Et
    ve ben kaçar Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Eyl. 21, 2010 7:39 pm

8.Bölüm

İkiside bana dönüpbaktığında elimi aptalca kaldırıp salladım paul tek kaşını kaldırarak banabaktı “Burada ne arıyorsun?” dedi olduğum yerden kalkarken cevap verecektim kitekrardan düştüm “Geziniyordum sizi görünce rahatsız etmek istemedim arkamıdönüp tam gidecektim ki gördüğünüz gibi” dedim Clair kahkaha atınca ana sertbir bakış attım ama o beni şaşırtarak yanıma geldi ve beni elimden tutup yukarıçekti ve elini bana doğru uzattı “Barışalım mı?” dedi yemin edebilirim ki sizeona 5 dakika boyunca moron gibi baktım “ha?” dedim birden bire o ise gülerek
    “Diyorum ki barışalımmı?geçmişte çok büyük hatalar yaptım ve seni hep üzdüm üzgünüm ama şimdigeçmişte yaptığım hataları kapatmak istiyorum o yüzden seninle barışmak vearamızı iyi tutmak istiyorum barışalım mı?” dedi ben önce eline sonrada yüzünebaktım “Um…şey…neden olmasın ki” dedim ve bana uzattığı elini tutup sıktım odagülümsedi elini geri çekti ve Paul’un yanına gitti “Hey madem dışarıdasın nedenbizimle katılmıyorsun” dedi Clair ağzım açık bir şekilde ona baktım ve sonraanladım ki ona o şekilde bakan tek ben değilmişim paul’e şaşırmış görünüyorduağzı açıktı kaşları kalkmış ve gözleri büyümüştü
    “Seni moron!” dedim paul’eve clair’e dönüdüm “Böyle bakan aptal bir sevgilin varsa hakikatten size katılmamhem ben odama gidicektim” dedim
    Clair önce kıkırdadı sonrada “Anladım anladım” dedi paul’e bana soruyu yapıştırdı “Peki neden dışarıdasınhem bu saat’de dışarı olmak yasak değil mi” dedi bende ona direk olarakyapıştırdım “dışarııyadım çünkü belki bir hayvan bulurum diye düşündüm ummmadem bu saat’de dışarı olmak yasak siz niye dışarıdasınız?” dedim paul öncebana mal mal baktı daha sonra eliyle clair’ı göstererek “Im..şey bizelementelerimize çalışıyorduk” dedi ben kahkaha patlatınca bana mal gibi baktıbende ona “Anladım anladım elementlere çalışıyorsunuz he vay be bana da böyleelementlere çalıştıracak bir sevgili çıkmadı” dedim tekrardan kahkahapatlatırken clair’da bana katılmıştı paul’e renkten renge girmekteydi “Imherneyse sanırım gitmeliyim sizde elementlere çalışmaya devam edin beklidederinlere inersiniz” dedim kıkırdayarak oradan ayrıldım

Millet Hedef 71. sayfa! Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Salı Eyl. 21, 2010 8:11 pm

hmm süper olmuşş canım..saoll paylaşım için
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Eyl. 22, 2010 2:57 pm

çok güzel olmuş dadluu.ellerine sağlık.yb istiyorum Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 22, 2010 9:07 pm

Hey allahım Very Happy ne kadar çok yorum gelmiş Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Icon_razz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Eyl. 23, 2010 9:57 pm

71 miiiiiiiiiii !
    sıkarım beynimeee bakkkk !
    ilk sanaa sonra banaaaaaa ikizzzzzzzz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa YBBBBBBBB !!!!!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Eyl. 23, 2010 10:33 pm

İyi bari 70 olsun Very Happy daha indirim yapmam haberiniz olsun!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Eyl. 24, 2010 9:27 pm

Oleyyyyyyyy Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Cuma Eyl. 24, 2010 10:44 pm

ben geldim..
    kimse yokmu?? Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Icon_biggrin
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Eyl. 25, 2010 12:22 pm

benn Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 26, 2010 9:27 pm

Kitapbın kapağını ve Gölgelerin Ladysinin simgesi
    Kapak:

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Kdn7li

Gölgelerin ladysinin simgesi:
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 26 Nightelfcrest
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 27, 2010 4:15 pm

kapak kapak olmuş ama XDXDXD
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 27, 2010 8:25 pm

Ohooooo siz daha 65'te siniz Sad
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Eyl. 28, 2010 5:10 pm

ya hem 65 te hem okuldayızzz Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Eyl. 29, 2010 10:13 am

Yavrummmm Very Happy Ne hikayeymiş lan bu ben daha yeni fark ediyorum Koptum Dün başladım okumaya daha bugün tmmladım anacım hikaye manyak ötesi deli dolu senden de bu beklenir zaten bende böyle ikiz varken hikayeler manyak ötesi olmasında ne olsun yani Koptum Yb istiyorum 70 falan ne yaaa habire sayfa verir olmuşsun Evil or Very Mad Hiç gözüm tutmadı bu adetini ikiz hem de hiiiiiiiiç Evil or Very Mad Eline sağlık yb istiyorum yb yb yb yb Koptum
    sineray
    sineray
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından sineray Çarş. Eyl. 29, 2010 4:21 pm

Yeni hayran...Smile
    bende dün gece başladım ve bugün bitirdim çok güzel olmuşş hayal güzün çok güzel ve cümlelerin arasını çok güzel dolduruyosun Very Happy
    veee herkezin dedigi gibi YB! Kocaman Gulumseme

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:19 pm