Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 27 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 29, 2010 6:49 pm

Yb isteyen varmı ?
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 27 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından handan Çarş. Eyl. 29, 2010 6:53 pm

war war Very Happy kusura bakma bebegmm pek okuyamadm )= yb at sen yine de Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 29, 2010 7:06 pm

Dur yazim bari
    Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Eyl. 29, 2010 7:09 pm

yaz bekliyoruz Razz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Eyl. 29, 2010 7:16 pm

Ben ben bennnnnnnnn Koptum Yb istiyorum çabuk yaz ikiz xD
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 30, 2010 7:57 am

Dün bitti maşallah bugün atmayı düşünüyorsun galiba yb ikiz Sad Hayırdır lan ne diye yazmadın yb ecelin benim elimden olacak bu gidişle haberin ola Twisted Evil
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Perş. Eyl. 30, 2010 4:58 pm

lan yb nerde laaaaaaaaaaaaaan
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Eyl. 30, 2010 7:29 pm

9.Bölüm:kısa ama idare edin!

Etraf da dolanırken ensevidiğim ağıcımın altında küçük bir havlama sesi duydum ve oraya doğru yürümeye başladım kar çok güzeldihızlı bir şekilde en sevdiğim acağımın altına gelince şaşkınlıktan ağzım açıkkaldı çok şaşkındım bu yavru köpeğin burada ne işi vardı tanrım çok çok güzelbir köpekti turuncu ve beyazdı gözlerisiyahtı ve çok şekerdi kafasını kaldırmış bana bakıyordu pomeranian cinsiolduğunu aldım hemen çok ama çok şekerdi ona elimi doğru uzattım oda geriyedoğru bir adım attı sonrada sırtını duvara yasladı “Korkma tatlım gel bakalımburaya” dedim onu kucağıma alırken kafasını boynuma koyarken üzerimdeki derihırkamı çıkarıp köpeğin üzerine örttüm bana bakıyordu bende ona baktım tamsuratımın ortasına hapşurdu onu yukarı doğru kaldırıp erkek mi kız mı diyebaktım kızmış suratımın üstüne tekrardan hapşırınca güldüm “Sakin ol kızımsakin ol sohpie” dedim onu kucağıma bastırdım ve yatakhane bölümüne girdim yoldailerlerken Paul’le karşılaştım “Ah pardon” dedi sonrada benim olduğumu gördü “MerhabaBreath” dedi daha sonra omzumda uyuyan köpeğim sophie’yi gördü “Ah bu bir köpek”dedi bende dalga geçerek “yapma ya kutup ayısı sandım bir an” dedim bengülerken onun gözleri kısıldı daha sonra oda güldü “yatakhane’ye kadar eşlikedebilir miyim?” dedi. Kafamı salladım “tamam ama clair sorun çıkar masın?”diye sordum o ise omuz silkerek “sorun çıkaramaz çünkü ondan ayrıldım” dedikaşlarım istemsiz olarak kalkmıştı demin yiyişiyorlardı –hemde gözleriminönünde-(tanrım!) şimdi ise ayrılmışlar he vay be ne kısa aşkmış buda..
    Bende onun yaptığınıyaparak omuz silktim “Herneyse bundan banane ki sanki çok umurumda” dedim.
    Oda bir anda “umurundaolmasını istiyorum” dedi ona baktım tek kaşımı kaldırdım –büyük bir aptallıkyapıp hemde- daha sonra aptalca olduğunu anlayıp kaşımı indirdim ve gülümsedim “Pekalao zaman umurumda” dedim oda eliyle koridor’u gösterdi “Buyrun madam” dedi bendegülerek karşılık verdim “Teşekkürler mösyö” dedim beraber güldük o sıradaköpeğim sophie kucağımdan zıplayıp karanlıkta kayboldu “sophie inşallah burayaalışır” dedim ona baktığımda onunda bana baktığını gördüm köpeğimin ismininsophie olduğunu bilmediği aklıma geldi omuz silkerek “Adı sophie çok yakıştığıiçin ona bu adı verdim” koridorda yürümeye devam ederken ikimizde suskunduk biranda ellerimiz birbirine deydi tam çekerken o elimi sıkıca kavradı ve ellerinielime kenetledi beni duvara doğru yasladı diğer eliynide duvara koydu “neyapıyorsun sen?” dedim o sırada dudakları dudaklarımı buldu!..Ve o anda bir sesduyuldu
    “Breath!Paul!”….
    Ah lanet olsun!
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Perş. Eyl. 30, 2010 7:38 pm

wuuww süperrrrrrrrr olmuşşş yaaa
    tamm yerinde bitirmişsinn yawww
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Eyl. 30, 2010 7:40 pm

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 27 Pomeranian
    Köpeğim! Sophie Very Happy çok şeker dimi Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Perş. Eyl. 30, 2010 7:45 pm

evvettt canmm çok tatlı..
    yerim onu ben yaavv
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 30, 2010 8:43 pm

İkiiiiiiiiiiiiiiiz o köpeciği bana da versene beeee ben gül gibi bakarım onaaaaaaa Razz Ay çok şekeeeeeeeeeeeer bende istiyorum yaaaa Razz Ayrıca blm süperde kim bastı bunları yaa çok merak ettim şimdi aaaaaa!!!! İkiz yb ne zaman gelicek peki söylesene bi bakam Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 01, 2010 8:59 am

Bilmem herhalde 2 gün içinde gelir
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ekim 01, 2010 11:17 am

Vaaaay ikiz muhteşemsin o zaman Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Ekim 02, 2010 9:06 pm

10.Bölüm:Büyük Süpriz Very Happy

“Breath!Paul!”
    Ah lanet olsun!...
    Paulu kendimden zorda olsaayırdım bize seslenene baktığımızda sinirden köpürmüş olan Clair’ı gördüm.
    “Beni Breath için mi terkettin” diye bağırdı gözlerim kısıldı Paul ise çok sakindi elini omzuma attı ve “Evetonun için seni terk ettim” dedi ona gözlerimi kısarak baktım resmen dalgageçiyordu Clair’e dönüp baktığımda gözlerinde yaş gördüm bana döndü ve “Seninlearkadaş olmaya çalışıyordum ama sen sen bunu bana neden yaptın” diye bağırdıpaul’u ittim ve ona doğru yürüdüm o ise geriye doğru bir adım attı “Bak benPaul’un senden ayrıldığını demin öğrendim ve çok üzgünüm bende seninle arkadaşolmak istiyorum Paul’den ne hoşlanıyorum nede seviyorum aksine ondantiksiniyorum o beni bir anda öptü” dedimo ise arkasını dönüp ağlayarak karanlıkta kayboldu sinirle paul’e baktımyaptığından memnun gibi bir hali vardı oda doğru bir adım attım ve işaretparmağımı salladım “seni ibne bir daha sakın beni öpme” dedim ve koşarak odamagirdim.
    Kapımı kapattım sırtımıkapıya yasladım ve yere çöktüm bacaklarımı kendime doğru çektim ve ellerimibacağıma doladım ağlamaya başlamıştım…lanet olsun..
    Gerçek bumuydu aşkdedikleri sevip de kavuşamayanlar gibimi gerçek aşk bumu peki ya onu öperkenhissettiklerim sanki benliğimi ruhumu bulmuş gibiydim gerçek aşkımı bulmuşgibiydim..yo hayır yanlış düşünüyorum Paul hiçbir zaman sevdiğim adamolamaz..peki ya gerçekten sevdiğim adam oysa gerçektende aşk dedikleri bumu!Neyapmalıyım ki
    ‘Bazen diyorum ki neolacak lan söyle gitsin ama sonra diyorum ki söyleyince ne olacak sus gitsin!’
    ne yapmalıyım gerçektensanırım artık Vanessa’yı anlıyorum kapı tıklanınca yerimden fırladım ödümpokuma karışmıştı göz yaşlarımı silerek “İçeri gel” diye seslendim kim olduğunugörmemek için yatağıma girip otururken Paul yada Clair olmasın diye dua ettim.
    “Breath breath breath”diye şakıdı Vanessa suratında hayli bir yaramazlık yapmış çocuk sırıtışı veheyecan vardı içimden ‘keşke şuanda sophie gelsin’ diye düşündüğümde odanıniçine paytak adımlarla köpeğim sophie geldi Vanessa onu görür görmez ağzı biraçık karış kaldı sophie yatağıma zıpladı ve kucağıma yerleşti “Bu bir köpekinanamıyorum köpek mi buldun süpersin adı ne?çok tatlı ve bu arada biliyormusun süper bir şey oldu” dedi ve sonra durdu berbat halimi gördü “Ah tanrım neoldu sana böyle bu halin ne” diye fısıldadı yanıma gelip oturdu onagülümseyerek baktım “Bana ‘sana bildiğimhiçbir şey anlatamam çünkü anlamazsın’ demiştin sanırım artık anlıyorum ‘Birtek yaşanarak öğrenilmiş hayat,okuyarak dinleyerek değil bildiklerini bananeden anlatmadığını anladım” dedim
    o ise “Paul?” diyetahminde bulundu kafamı salladım ve “Nereye baksam aklımda nereye baksamkarşımda eğer bu gerçekten aşksa nasıl bir aşk anlamadım aslında anlamak değilyaşamak lazım” dedim oda gülümsedi ve kolumu sıvazladı “Biliyor musun ayrılmanınen berbat yanı çok sevdiğin ama geri döndüremeyeceğinkişinin en kötü yanı onu her hatırladığında, seni tekrar tekrar terk etmesidir”dedim oda yavaşça kafasını salladı “Katılıyorum sana gerçektende berbat biryanı bu işte ama şunu ‘unutma, bir başkasının küle çevirdiği kalbe, Bir başkasıüfleyip yeniden hayat verir aslında’ dedi.
    Gülmeye başladım bir andao ise bana baktı “Ne oldu” diye sordu tekrardan gülerek “Buraya gelmeden öncebir anımı hatıladımda komediydi” dedim tekrar güldüm o ise gülümsedi “Anlatsana”dedi kafamı salladım ve anlatmaya başladım
    “Parkta banklardan birineoturmuş şarkı dinlerken mavi gözlü sarışın bir çocuk yanıma gelip oturdukulaklığımı çıkardım ve ona dönmüştüm bir anda elimi tutmuştu ve öptü elimidaha sonrada ‘mmmm yerim Seni...’ demişti o zamanda bende ‘Annesi Babası Yemekvermiyor mu Acaba’ diye düşünmüştüm” dedim ikimizde gülerken o bir anda durdu yineyüzüne odaya girerken ki hali yayıldı “Biliyor musun ne oldu sana süper bombagibi bir haberim var” dedi şimdi isedaha heycanlıydı yatağımda zıplıyordu manyaktı “Söyle söyle” dedim heycanlanıpyerinde tekrardan zıpladı sonra elini bana doğru uzattı ve “Castiel banaevlenme teklifi etti” diye bağırdı “Aman Tanrım!”diye bağırmıştım açıkcası çokşaşırdım çünkü bu Castiel’den beklenecek bir şey değildi
    Castiel ve teklif
    Yüzük ve Castiel
    Castiel ve Evlenmek
    Bebek ve Castiel!??
    İkimizde mal gibi gülüyormal gibi yatağımda zıplıyorduk tanrım ne gündü böyle “Hey ne zaman etti” dedim

Vanessanın ağzından

Breath uyumak içinyanımızdan ayrıldıktan sonra sinema solanına doğru yürüdük “Aşkım gel kola cipsalalım” dedim Castiel’i kolundan tutup mutfağa girdik dolaptan 5 6 tane kolaçıkardıktan sonra castiel’e döndüm beni izliyordu “Ne oldu sana böyle çokdurgunsun” dedim o ise omuz silkerek “Her zaman ki halim aşkım” dedi kolalarıcipsin yanına koyup ona doğru ilerledim kollarımı boyununa doladım parmakucunda yükseldim ve dudaklarını dudaklarıma yapıştırdım “Seni seviyorum aşkım”dedi güldüm gülüşümde anlamadığım bir heyecan vardı “Sonsuza kadar” diyeonayladım tekrardan onu öptüm parmaklarımı saçlarının arasından geçirdim onuson kez öptükten sonra ondan ayrıldımcipsleri o eline aldı bende kolaları ve sonra bizimkilerin yanına gidipoturduk.
    Ve Yıldız savaşlarınıizlemeye başladık.

Flim bittiğinde bizimkilertekrardan bir flim izlemek istediler flim için karar verirken uyukum geldi biranda ama fazla yoktu “Aşkım biraz yürüyelim mi” dedi “Taaamamm” diye cevapverdim el ele tutuşup sinema salonundan ayrıldık benimle bir şey konuşacakeminim bunu anladım hemen bir yandan da korkuyorum yüzünde gerçektende hiçgörmediğim ciddi bir ifadesi vardı dışarı çıkana kadar konuşmadı bendenayrılıcak felan sandım ödüm kopuma karışmıştı daha sonra birden durdu elimitutu ve elime bir kutu koydu daha sonra bana ‘seninle her şeye varım ben senbenim uğurlu yolumsun sen iste canım sana feda olsun benimle ileride olacak herşeye ve sonsuzluğa hazır mısın?” diye sordu.
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben C.tesi Ekim 02, 2010 9:18 pm

voooovvvvvvvvvvvvvvvvvv...
    Süperr olmuşşşşş manyaksın yaa bbebeğimm..
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Ekim 02, 2010 9:23 pm

:d sağol kuzum tv'de alacakaranlık var Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 27 158646 fox'da Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben C.tesi Ekim 02, 2010 9:24 pm

evet biliorumm..
    ben o filmi çok izlemiştimm.. Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 27 752913
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Ekim 02, 2010 10:22 pm

İnanamıyorum Tanrım !

EVET EVET EVET CASTİEL ! lol!

“Castiel banaevlenme teklifi etti” diye bağırdı “Aman Tanrım!”diye bağırmıştım açıkcası çokşaşırdım çünkü bu Castiel’den beklenecek bir şey değildi
    Castiel ve teklif
    Yüzük ve Castiel
    Castiel ve Evlenmek
    Bebek ve Castiel!??

koptum burda yaa Very Happy Very Happy lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Ekim 02, 2010 10:26 pm

Very Happy süper Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Ekim 02, 2010 11:13 pm

Yb ne zaman gelir? Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ekim 03, 2010 6:34 am

İkiz eline sağlık yb beklediğimden de muhteşem olmuş çok beğendim ufukta evlilik var demek oda güzelmiş yb devamını bekliyorum ikiz manyak ötesi olucak sanırım tekrar eline sağlık hadi kib...
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ekim 03, 2010 4:41 pm

ecceee süperolmuş kız.ellerine sağlık.döktürmüşsün yine Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Ekim 03, 2010 9:02 pm

70'de gelir bebişler Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ekim 05, 2010 7:45 am

Hey maşallah ikiz yine uçtun lannn x( Yeter ulan sayfa da sayfa ne bu bee!!! 70'ne tükürem senin tüüüüüü Koptum

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 7:47 pm