Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi Empty Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Deadly Cuma Eyl. 10, 2010 12:26 pm

Gölgelerin içinde gölgeler
    Yüzlerin içinde yüzler
    Ne saklana bilirsin
    Nede kaçabilirsin
    Bir kere seçildinmi
    O ize sonuna kadar sahipsin
    Hayatın bu seçim üzerine kuruldu
    Kaderini sen belirleyemezsin!
    Yavaş yavaş değişim yoluna gireceksin
    Her adımında geçmişinin izlerini göreceksin!
    Gündüzleri gezdiğin yollarda artık geceleri gezeceksin!
    Çünkü Sen Artık GÖLGELERİN LEYDiSiSİN!

Gündüz Sonsuza Kadar Bitti!Şimdi Gecenin Sırası!

1. Bölüm

Sabah kalktığımda ölügibiydim geceliğimle alt kata indim(evimiz villaydı.)Annemi,ağabeyimi ablamı veannemin avukatı olan salak –aynı zamanda yarı keltoş olan- Maxim’i gördüm hepsibirlikte oturmuş kahvaltı yapıyordu.Sözde annemin avukatı ama gerçektenavukatımı merak ediyorum eve ne zaman gelsem hep bu keltoş Maximin o turşusurat yüzünü görmek zorunda kalıyorum.Annem babamdan boşandığından beri yüzünügörmedim birkaç ay önce telefonla konuşmuştuk ve bize geçen ay telefondan ‘BabanızKayıp’ haberi gelmişti halada bulunamadı ama kimsenin umurunda değil ki bendenbaşka zaten annem hemen kendine bir sevgili bulmuştur.
    “Günaydın!” dedim o keltoşMaximi görmemeye özen göstererek masadaki herkes suskundu tek tek yüzlerinebaktım ağabeyim Castielin yüzündeki ifade çok korkunçtu çok kızğın duruyordu veelindeki çatalı tutuyordu,
    Ablam Almira’nın yüzifadesi şaşkındı kaşları kalkmış gözleri büyümüş ve ağzı açık kalmıştı çatalıelinde mal gibi tutuyordu.Annem Mary’nin yüz ifadesi boştu zorlada olsun Maximinyüz ifadesine baktım ne annem ne ağabeyim nede ablam gibi değildi yüzünde mutlu ve serseritakılabilecek kadar şerefsizde bir gülümseme vardı hiç kimse yemeğini yemezkeno zıkkımlanıyordu.
    “Hey ne oluyor?”dedim.Almira kafasını kaldırıp bana baktı ve seni çok eden o cümleyi söyledi“Maxim ile annem evlenme kararı almış” dedi.
    İstemsiz olarak kaşlarımkalktı ve ağzımdan “Amına koyim!” kelimesi çıktı annem kafasını kaldırıpbana baktı “Breath!” dedi.
    “Bu adamın olduğu yerdebenim işim yok!” dedim ve merdivene çıktım üzerime uyduruktan kıyafetlergeçirdim çantamı alarak arabama bindim ve okulun yolunu tuttum.

“Sürtük!” diye bağırmıştıClair! her zaman ki gibiydi küçük şımarık bir kız çocuğundan farktı yoktu herzaman böyle yapıyordu her istenmediği şey olunca çevresindekilere küfürleryağdırıyordu hah kendini okulun ağası sanıyor salak!o kızın okulun ağası olmasıiçin kırk dilim ekmek yemesi gerek.Hep yaptığımız gibi okulun bahçesinde kavgaediyorduk her hafta yada her gün,bu kız bana bulaşmadan durabiliyor mu merakediyorum doğrusu elimi saçına götürdüm saçının tiplerini tutup çekince çığlıkattı her zaman ki gibi onun biricik sevgilisi Paul gelecek sandım ama gelmedihayret acaba trafik kazası falan mı geçirdi?
    Clair’ın saçının daha daçok çekerken “Hiç laftan anlamaz mısın sen bıktım artık sana her zamanvurmaktan yoruldum bir kerede insan gibi dursan nolur ki” dedim o anda eliminaltında olan Clair’a acıdım her zaman benden dayak yiyor ama hiç akıllanmıyorki hele ki böyle bir kardeşim yok yoksa çoktan komaya sokmuştum bacağınatekmeyi indirdikten sonra onun üzerine çıktım sırıtarak “Estetik zamanı tatlım”dedim ve burnuna kocaman bir yumruğu indirdim bir anda kırılma sesi geldi veClair tekrardan bağırdı bir kez daha vurmak için elimi kaldırdım ama o sıradaelimi sıkıca can yakan bir şey tutu elimi tutuna bakınca bunun Paul olduğunuanladım “bırak kolumu” dedim o beni duymamazlıkdan gelerek “Sevgilimin üstündenkalkar mısın” dedi sitemli bir sesle
    “Tabi kolumu bırakırsanneden olmasın” dedim
    İlk önce kolumu tutaneline sonrada yüzüme baktı bıraktıktan sonra “Şimdi sende kalkar mısınsevgilimin üstünden” dedi
    Tek kaşımı kaldırarakbaktıktan sonra Clair’a baktım burnuna tekrardan vurduktan sonra üzerindenkalktım Paul’un sinirli bakışlarına kaşlarıma çatarak baktıktan sonra “Arabamıyerle bir etmiş” dedim ve yanlarından geçerken Paul kolumu tuttu.
    “Bir daha sevgilimekarışma” dedi silkinerek kolumu çektim “sevgilin bana karışmazsa sorun çıkmaz”dedim. Geri döndüğümde ağabeyimin endişeli gözleriyle karşılaştım “siktir et” dedim elimi sallayarak osırada arkamdan bir ses “Hey isterseniz sizi evinize ben bırakabilirim” dediarkamı döndüğümde bunun aptal Paul’un kuzeni olan Ian’ı gördüm.Sırıtarak bizebakıyordu gözlerimi devirdim oda kapıyı açtıktan sonra bize döndü “ee hadigeliyor musunuz” dedi.Castielle kısa biran için bakıştık o başını sallayıncabüyük arabasına doğru yürüdük ve bindik.
    Ian arabanın şoförüneseslendi “Breath’lerın evine hemen” dedi daha sonra bana döndü ve “Clair’a iyiçaktın he” dedi.
    Güldüm ilk önce “Hak ettine olacak cehennemden çıkma pis sürtük!” dedim bunu söylediğimde Ian koca birkahkaha attı ağabeyim Castiel’in omzuna şakasına yavaşça vurduktan sonra “Bukızdan korkulur kanka” dedi.Castiel yavaşça güldü başını sallayarak “Evdeki halinigörmen lazım” dedi ben onlara kaşlarımı çakmış bakarken ikisi de birdengürültülü bir şekilde kahkaha patlatınca yerimden sıçradım onlara gözlerimikısarak baktım “Ian o kuzenin olucak salak Paul’e söyle bir dahakinde yiyorsatek karşıma çıksın da indireyim kasıklarına tekmeyi” dedim onlar tekrardan birkahkaha patlatınca gülmekten kendimi alıkoyamadım.
    “Biliyor musun senhayatımda tanıdığım en acayip bir kızsın” dedi Ian
    Omuz silkerek “İlk defaduymuyorum bunu” dedim.Castiel elini saçlarının arasından geçirdikten sonrabana bakarak pişkin pişkin sırıttı o zaman anladım zavallı ağabeyim Castiel’inbana işi düşmüştü.
    “Hiç bakma bana senin oboktan ödevlerini yapmayacağım” dedim Ian bu sözüm üzerine tekrardan kahkahapatlatırken Castiel gözlerini kısmıştı sırıtarak “Mal gibi sırıtmandananlıyorum olum rüşvetsiz çalışmam bilmiş ol” dedim Castiel elini salladıktansonra “Söyle bakalım küçük cadı ne kadar istiyorsun” dedi Ian’a bakıpsırıttıktan sonra Castiel’e döndüm “Böyle konuşmandan dolayı rüşvetimi yüzelliye çıkardım” dedim Castiel’in hemen itiraz edeceğini bildiğim için çabucakekledim “İtiraz kabul etmem ağabeyciğim ödevini yapmamı istiyorsan yüz ellimilyonu gözden çıkaracaksın ne yaparsın yeni kıyafetler almam gerekiyor birdesaçlarımı kestirmem filan anladın işte” dedim Ian tekrardan gülünce eşlik ettimben gülünce de Castielin gözleri daha da çok kısıldı “Biliyor musun sengerçekten de bir pisikopatsın” dedi Castiel gülerek omzumu omzuna vurdum“Biliyorum Cass” dedim.O sırada araba bizim evin önünde durdu Ian’ateşekkürlerimi ilettikten sonra ağabeyimle beraber eve girdim.Derhal odamaçıkıp üzerimdekilerden kurtulur kurtulmaz kendimi banyomdaki vichy duşumunaltına attım cennetten bir parçaya bu vichy’ler.Kendi kendime güldükten sonrabeyaz bornozumu üzerime geçirdim beyaz ayılı terliklerimi ayağıma giydiktensonra müzik çalarıma gidip Rihanna-Pon De Replay şarkısınız açtım bir yandanşarkıyı eşlik ederken diğer yandan da bugün giyeceğim kıyafete bakıyordumüzerime Layd Gaga’lı beyaz t-şhirt’ü geçirdim.Altıma kıza siyah kot şortumugiydim saçımı maşayla(ki buda en iyi markalardan biri)saçımın önlerini kıvırkıvır yaptıktan sonra bu kez düzleştiriciyi takarak kahküllerimidüzleştirdim.Siyah ojelerimin olduğu parmaklarıma siyah yüzüğümü geçirdim siyahbilekliğimi ve siyah kalpten oluşan kolyemi taktım şarkı bir anda kesilincearkamı dönme zahmetinde bulundum arkama dönünce ablamın sinirden köpürmüş –kiburada pitbulla benziyordu- halini gördüm saldırmaya hazır bir havyan gibiydi“Ne?” diye sordum bana iyice yaklaşınca da yatağa doğru geriledim ve beklediğiman geldi patladığı an “Arabayı nasıl parçalarsın o arabayı yeni almıştık birarabaya madem sahip çıkamayacaksın neden kullanıyorsun ki senin ne olduğunbelli değil kız musun erkek misin anlamadım ben,eğer kızsan diğerleri gibi olama ben diğerleri gibi olmayacağım diyorsan siktir git bu evden”dedi parmağınıuzatmıştı odamın kapısına annem abim ve keltoş maxim gürültüye gelmişlerdiannem “Ne oldu kızım neden bağırıyorsun?” diye sordu.
    “Lanet olasıca kızın yenialdığım vosvosumu param parça etmiş” dedi.
    “Ne?” diye patlı birdenmaxim “Onu paramparçamı ettin ona ne kadar para saydım haberin varmı senin”dedi.Gözlerimi kısarak ona baktım ve konuştum “Siktir lan o paranın asıl sahibibabamdı sen boktan gelmişin parayı görmüşün götün kalkmasın olum daha 1 haftaönce götünde pireler uçuşuyordu” diye bağırdım annem hemen olaya el koydu“babanla düzgün konuş Breath” dedi.Gözlerim şaşkınlıkla büyüdü kaşlarım kalktı“Babam mı?” dedim daha sonra kendi soruma kendim cevap verdim “ah hayır hadiama anne onun bana şaka olduğunu söyleyin bu keltoşla niye evlenesinki paranıbu keltoşa neden yediriyorsun hadi ama bok beyin” dedim.
    “Babanla düzgün konuşküçük hanım terbiyeni takın” dedi annem.
    “1).O keltoş benim babamdeğil. 2).O arabayı ben değil Clair sürtüğü o hale getirdi ve 3).Benim tek birtane babam vardı ve onuda sen boşadın” diye bağırdım çantamı alıp abimin audir8’ine bindim çok hızla sürmeye başladım uzaklaştıkça ağaçlar çoğalıyor veinsanlar yok oluyordu akşam oluyordu ve ben hala 180’le gidiyordum durmakistemiyordum gitmek istiyordum nereye gidebilirsem o sırada aramızda uzak birmesafe olmadan tam karşımda iki far yandı sağa sola bakınca yanlış şeritteolduğumu anladım karşıdaki araba ile benim arabam arasında fark azdı tam banaçarpıcaktı ki direksyonu sağa kırmamla ağaca toslamam bir oldu.

En son Deadly tarafından Çarş. Ekim 20, 2010 7:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 10, 2010 1:15 pm

offf küütttt nihahaha heryerde kan kan kan nihahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından tuqchee!!! Cuma Eyl. 10, 2010 5:11 pm

oowww bebek süper olmuş yeni hikaye yaptın ve bnm haberm yok öle mi aşkolsun Razz
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Eyl. 10, 2010 5:32 pm

çok güzel olmuş dadlum.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 11, 2010 12:45 pm

Very Happy söylemiştim sana kuzum ya bu arada yorumlar için sağolun kuzucuklarım Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 11, 2010 1:21 pm

Hani bir daha hikaye yazmayacaktın lan Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 11, 2010 2:07 pm

Very Happy Kızım bu hikaye ilk hikayemdi aslında ama kafam allak bullak olduğu için yazmamıştım Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 11, 2010 3:03 pm

İyi Koptum Bu arada imzanda Castiel'i gördüm sanki Twisted Evil
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 11, 2010 7:07 pm

Evet yavrum castiel var Very Happy ama castiel benim isim olarak senin olsun Misho Collins benim nasıl olsa Very Happy
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa C.tesi Eyl. 11, 2010 7:46 pm

canımellerine saglık çok güsel olmuş yb dört gözle bekliyorum başarılar:D
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 11, 2010 7:57 pm

Deadly demiş ki:Evet yavrum castiel var Very Happy ama castiel benim isim olarak senin olsun Misho Collins benim nasıl olsa Very Happy
    Misho değil Misha öğrende gel Koptum
    Öyle olsun, Jensen da benim Koptum
    Castiel melek mi olacak hikayede Koptum Rock
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 11, 2010 8:01 pm

Yooo Very Happy vampir Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi 158646
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 11, 2010 8:03 pm

Ona melek olmak daha çok yakışıyor Rock
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 9:43 pm

hikaye süper cok beyendim Very Happy ybbbb Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 11, 2010 9:44 pm

Beyenmiş olabilirsin ama "beğen"memişsin.
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 11, 2010 9:45 pm

Zor oldu ama istediğiniz olsun bakalım yb geldi!

2. Bölüm

Gözlerimi kırpıştırarakaçtım ve çevreme bakındım karşımda 3 tane adam gördüm biri gözlüklü 45-46yaşlarındaydı gözlüklü adamın sol tarafında sarışın kahverengi gözlü bir çocukvardı sağ tarafında siyah saçlı ve mavi gözlü bir çocuk vardı iki çocukta birbirinden yakışıklıydı.İstemsiz olaraküzerimdeki çarşafa sıkıca sarıldım ve yatağın hemen bitişindeki duvara sindimkorkuyordum bu adamlarda kim? Benim burada ne işim var?
    “İyi misin kızım?” dedi45-46 yaşlarındaki adam
    “Siz..siz..siz kimsiniz? Benimburada ne işim var?” dedim hızlıca
    “Kızım sen iyi misin isminne?” dedi adam üçü’nün de gözleri üstümdeydi başımı okşıyarak “Ben…ben…bilmiyorum”dedim.
    Sarışın olan çocuk öneçıktı yatağa gelip oturdu elini bana uzattın istemsiz olarak “Dokunma bana!”diye bağırdım elini geri çekti ve “Tama sakin ol sana dokunmayacaktım kiyaralarına bakacaktım” dedi.
    “İsmini bilmiyor musungerçekten yoksa şakamı yapıyorsun?” dedi sol taraf da duran siyah saçlı çocukyatağında çaprazında duran siyah tekli küçük koltuğa oturdu ve elini çenesinekoyup bana baktı “Sence bu halde şaka yapabiliyor olabilir mi?”dedi sarışınlıçocuk siyah saçlı çocuğa tek kaşını kaldırmış halde bakarken siyah saçlı çocukkafasını salladı ve sesinde anladığım kadarıyla alacılık vardı “Bu kızdan her şeybeklenir kuzen” dedi
    “Hadi ama mal mısın olumher yerim acıyorken sana şaka borcumu var bok beyin ismimi hatırlamıyorum banane olduğunu bilmiyorum ve sizi asla ve asla tanımıyorum” dedim sarışınlı çocukbir kahkaha patlatırken siyah saçlı çocuğun gözleri kısıldı o sırada 45-46yaşlarındaki adam içeri girdi o içeri girerken onun dışarı çıktığını bilegörmemiştim.
    “Sanırım hafıza kaybıyaşıyorsun” dedi adam
    Kafamı kaşıyarak “Hafızakaybı da ne?” diye sordum hepsi birden kahkaha patlatınca aptalca bir sorusorduğumun farkına vardım sarışınlı çocuk elini bana uzattı ve “İlk olaraksakin ol duvara yapışmaktan vazgeç Paul sana yeni kıyafetler getireceküzerindekilerden kurtul bu arada hafıza kaybı hiçbir şeyi hatırlamamaktır neolduğunu kim olduğunu anlayamazsın yada öyle bir şey” dedi çocuk ‘yada öyle birşey’ derken omuz silkmişti.
    Sanırsam adının Paulolduğunu sandığım çocuk “Ben niye getiriyorum kıyafet git kendin getir” dedi.
    “Oğlum her zaman böyleyapmasana git getir işte” dedi sarışınlı
    “Ian!”dedi Paul
    “Paul!” dedi Ian
    “Yeter kesin sesinizi”diye bağırdım hepsi bana bakınca kızardım “Bakın kim olduğunuzu bilmiyorumaçıkça söylemek gerekirse size güvenmiyorum ve benim burada ne işim var şuhafıza zımpırtısı ile ne halt yiyebileceğimi öğrenmek istiyorum hem de hemen!”dedim.
    “Tama sakin ol küçük hanımbize güvene bilirsin ben John Manson bu oğlu Ian Manson buda Paul Wesley”(soyadı uyduğu için yaptım gerçektende wesley oynamıyor!) “Dün gece kaza yaptıncanım yanlış şeritteydin ve hızla geliryordun seni son anda gördük sen bizeçarpmamak için direksyonu çevirince araba ormanda takla attı ve durdu arabapatmaladan önce seni çıkarabildik sanşlı olduğuna dua et tanrı biliyor ki böylebir kazada kimse hafızasını kaybederek çıkmaz daha büyük yaralar alır ve sen gerçekten tanrıya şükretmelisin çünkühafızalığın geçici” dedi adam
    “Hımm” diyebildim sadece.
    “Bu arada ben doktorumyani bana güvenebilirsin” dedi
    “ah..anlıyorum” dedim.
    “Pekala hiç mi bir şeyhatırlamıyorsun” dedi Ian
    “Şey birkaç şeyhatırlıyorum yani” dedim.
    “Neler hatırlıyorsun anlatbakalım” dedi John
    Kafamı kaşıyarak “Şey her şeyçok karışık fazla bilemiyorum ama önümde bir çocuk vardı elinde kırmızı güllervardı bana uzatıyordu bende gülleri alıp ona sarılıyordum ve onu dudağındanöpüyordum daha sonra görüntü değişti tabi o yanımdaki çocuk yine vardı ama tekdeğildik masalar vardı tam ortada büyükmasa gibi bir şey vardı üstünde de abur cubur falan masanın tam üstünde pastavardı herkes o masanın etrafına toplanmıştı ben masanın üstündeki pastayaüflemeden önce gözlerimi kapatıp dilek diliyordum pastayı üfledikten sonraçevredekiler bana sarılmaya başlamıştı o sırada ben yani sanırsam birinesesleniyorum adı ‘Castiel’miydi neydi fazla hatırlamıyorum zaten göründükayboldu bir anda gözlerimi açtım ve işte buradayım” dedim.
    “İyi en azından Castiel’ihatırlıyor” dedi Ian
    “Castiel kim?” dedim.
    Ian gözlerini devirdiktensonra “Düşündüm de sözümü geri alıyorum” dedi Paul,John ve Ian kahkahalaraboğulurken onlara gözlerimi kısarak baktım.
    “Hiç kimseyi hatırlamamamsuç mu bu arada adım ne?” dedim.
    “Breath” dedi Paul
    “Hımm güzel anlamı ne?”dedim
    “Nefes” dedi Paulgülümsedim bir an Nefes!
    “Nefes güzelmiş” dedim.
    Omuz silkti “Benim adımınanlamı değil ya boş ver sen” dedi.
    Güldüm böyle demesine “Sençok iyi birisin” dedim.
    “Ama sevgilisi için aynışey söylenemez” dedi Ian
    “Niye ki” dedim
    “Dün sevgilimin burnunukırdın” dedi Paul
    “Hey sen neden Breath yenikıyafetler getirmiyorsun” dedi John
    Paul homurtanarak odadançıktı bende Ian’a döndüm “Eee niye Clair’a vurdum” dedim Ian’ın gözleriaçılınca yanlış bir şey söyledim sandım “Şey yanlış bir şey mi dedim?” dedim oise kafasını salladı ve “Baba” diye seslendi John’ın sırtı bize dönüktü bizedöndü “Efendim” dedi.
    Ian sırıtarak “Breathdemin Paul’un sevgilisinin ismini söyledi” dedi.
    “Benmi?Clair mı?Paul’unsevgilisinin adı bumu Clair pardon ama çok banel” dedim
    Ian gülerek “Laf aramızdakalsın Clair’a haddini bildiren tek kişi sensin tebrikler ve gerçektende o isimçok banel” dedi.
    Birbirimize baktık ve aynıanda kahkaha patlattık “Neden kıza tek ben haddini bildirebiliyorum ki noldukız hayvanmı ki hiçbir boktan anlamıyormu” dedim
    Ian omuz silkerek “Kısacaözetleyerek söylüyorum;Sürtük!” dedi.
    Omzumu omzuna vururken “Sürtükolabilecek kadar güzel mi?” dedim
    Ian tekrardan sırıtarak “Bencesenden güzel değil ama zaten bütün erkekler onun güzelliğine bakmıyor ki Clair’dantek istedikleri şey götü” dedi ikimiz gülerken Paul içeri girdi elindekıyafetler vardı bana doğru uzattı “Al bunlar senin kız kardeşiminkıyafetlerinden birkaç tanesi sana olur diye düşüyorum” dedi
    “Kız kardeşin mi var?”dedim
    “Vanessa” dedi.
    “Hmm bu isim bir yerdentanıdık geliyor” dedim.
    “Alo?Vanessa senin kankanneden tanıdık geliyor anla” dedi Paul
    “Sus be hafızamı kaybettimöküz nerden hatırlayayım” dedim.
    “Her neyse” dedikıyafetleri alıp baktım beyaz kırmızı kareli bir gömlek altına dar paça beyaz pantolonvardı tam yataktan kalkacaktım ki John beni durdurdu “Nereye” dedi.
    “Kıyafetleri giymeyegideceğim” dedim.
    “Hayır biraz yat uyudinlenmen lazım” dedi John
    “Ama ailem beni merak ederannem babam deliye dönmüştür özelliklede babam” dedim.Paul,John ve Iansessizliğe gömülmüştü
    “Hey ne oldu?” dedim.
    “Şey Breath baban” dedi vedurdu Ian derin bir nefes alıp devam etti “Baban kayıp” dedi olduğum yerde donakaldım ağzım açık kalmıştı kaşlarım kalkmış ve gözlerim açılmıştı “Babam ödlümü”dedim.
    Ian aceleyle “Ah hayırölmedi sadece kayıp ve annenle baban ayrıldı” dedi.
    Gözlerim daha da çokaçıldı “Ohaaa!” dedim ve aptalca güldüm sonra güldüğüme güldüm onlar ise bana sen-deli-misin?Bakışı atıyordu “Hey öyle bakmayın daha delirmedim hoş böyle bir hayattadelirmemek zor değil ama olsun iyim” dedim.
    “Her neyse hepimiz çıkalımda Breath dinlensin bu arada kızım için rahat olsun anneni demin aradım içirahatladı 3 saat sonra Castiel gelecek sende dinlenmene bak” dedi.
    Hepsi odadan çıkıncakafamı yastığa koydum ve gözlerimi kapatıp uyukuya daldım.
    Rüyamda her yer karanlıktıama bazı yerlerde ışık vardı tahminime göre fabrikadaydım.Etrafa baktım sağasola döndüm koştum “Kimse var mı?” diye bağırdım etrafdan sesler yükseldi.
    “Geldi”
    “Doğruymuş”
    “Haklıymış!”
    “Doğruymuş inanamıyorumyaşıyor”
    “Doğmamış olamasıgerekirdi ölmüş olması gerekirdi”
    “Gölgelerin lady’si gerigeldi” dedi son olarak ve sesler kesildi daha sonra etraftan tekrardan sesleryükseldi ama deminki gibi insan sesi yoktu havyan sesi vardı.Biri hırlıyorduetrafta hızlıca geçiyordu o sırada önümde biri geldi ve hızlıca geri kaçtımGece Evi Romanında okuduğum ve hayal ettiğim alaykı kuş gibiydi kırmızı gözleriinsan kolları kıllı kabarık gögüsleri siyah kanakları ve insan ayakları olan –gagasıvardı- bir kuş türüydü aman tanrım Gece Evi Romanı gerçekmi oluyordu hey birdakika ben bunları nerden hatırlıyorum
    “Breatthhhhh” diye tısladıo şey
    “Ne?” diye karışılıkverdim
    “Ben mustiya beni burayarüya tanrısı Rephaim gönderdi”
    “Na yapim na yapim” dedim.
    “Rephaim sersem”
    “Tamam be ne kızıyon”dedim.
    “Her neyse kimegüvendiğine dikkat et Breath!Gölgelerin Lady’si Breth Aydınlıkla olan savaşındasenin yanında yer alacağız kötülük yaşasın!” diye fısıldadı mustiya önümdeeğilirken.
    Kafamı arkadaya atıpkahkaha patlatırken gözlerimi açtım!
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 9:46 pm

tamam beğendim hemde çok
    laf sokmana gerek yok
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 10:01 pm

çok güzel olmuş çok beğendim yeni bölümü çabuk yaz Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas C.tesi Eyl. 11, 2010 10:43 pm

flood yapmııışşşş seni şikayet etcem etmeme gerek yok az sonra görürler ztn Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 10:45 pm

flood yapmadım be ben koyarken o da koymuş ondan
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas C.tesi Eyl. 11, 2010 10:47 pm

kolona demiş ki:çok güzel olmuş çok beğendim yeni bölümü çabuk yaz Very Happy
    katılıyorum oynayalımmı berk Very Happy katılıyorum
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 10:53 pm

ya bırak ben burada uzatmam zaten burdan atılcam gidişle Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Eyl. 12, 2010 11:44 am

ece çok güzel olmuş canım.yb bekliyorum Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Paz Eyl. 12, 2010 1:36 pm

sen atılırsan benide atarlar abi Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 2:41 pm

hiç sanmıyorum Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:42 pm