Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 3 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 1:35 am

:Daldım tatlım:D
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 3 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 1:36 am

aaaaaa , bir de bakmışsın ki 6 gelmiş vay anasını Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 1:39 am

Very Happy aaa dimi aaa Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 1:48 am

e yani napıcaksın ilahi adalet gülüm Very Happy
    at bakalım yb'ni Very Happy
    kozlarını göster ,
    pentinii göster lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 2:55 am

4. Bölüm

“Benim cadı ben Castiel”dedi Castiel saçımı karıştırırken
    “Öf böyle yapmandan herzaman nefret ediyorumdur sanırım” dedim
    Ian ve Castiel gülerkenClair sinirle evden bize kalçasının sallayıp arkasını döndü ve arabasına doğruyürüdü
    “Clair!” diye seslendimomzunun üstünden bana baktı “Artıkçı!” dedim haince gülümseyerek Castiel ileIan gülmekten yerleri düşerken Clair bana “Siktir git” dedi lafı hemenyapıştırdım “Siktirdiğin yere mum diktir” dedim Ian’lara gülerek katılırkenPaul evden hızlıca yürüyerek çıktı ve Clair’ın yanına koştu
    “Aşkım biraz dinler misin?Breath ile sevgili olduğum yok” dedi Clair durup ona bir okkalı tokatçakmasıyla hepimizin ‘Woww’ demesi bir oldu.
    “Bari yalan konuşma Paulkız sana aşkım dedi ve seni öptü” dedi bağırarak
    “Clair dinle beni onusevdiğim falan yok seni kızdırmak için söyledi o benim tipim değil onu sadeceseks için isterim onu gerçekten sevmem” dedi gülüşüm solmuştu ve beynimde osözler sürekli yankılanıyordu ‘onu sadece seks için isterim onu gerçektensevmem’ gözlerimin dolduğunu hissetim gerçekten beni hiç sevmez miydi hiçmi?gözümden bir damla yaş aktı çok aptalca ama her neyse sanırım Paul’e aşıkoldum ama yanlış bir şey doğru o beni sadece seks için kullanır.
    “Breath” dedi Castielkafamı çevirip ona baktım gözleri büyüdü “Ağladın mı sen?” diye sorunca Ian’ınbakışları bana yöneldi “Ah..hayır hayır sadece gözüm acıdı da hem hadi gidelimyoruldum çok uyumam gerek” diye yalan söyledim.
    “tamam sen nasıl istersen”dedi Castiel’i takip ettim arabaya binecek sandım ama o yürümeye devam etti.
    “hey yürüyecek miyiz?”dedim kafasını çevirip bana baktı
    “Sen insa mısınBreath?Evimiz burası” dedi Paul’lerin evinin hemen yanındaki evi göstererek“Castiel” dedim arkasına baktı “Ne var?” dedi
    Gülümseyerek “Petium 3işlemcisi gibisin” dedim ben kıkırdarken Castiel’in gözleri kısılmıştı
    “Salak!” dedi
    “Madagaskar maymunu” dedim
    “…..” dedi
    “Ne oldu yemedi mimuhallebi çocuğu” dedi ve kahkaha patlattım Castiel villanın kapısını açarak“Hadi yürü bakalım küçük cadı” dedi dil çıkarıp “En azından senin gibi sütdeğilim olum” dedim ve içeri girdim.
    “Okulların yarı yıltatiline girmesine ne kadar kaldı” dedim
    “Yarın giriyor” dedi.
    “ha?” dedim
    “Breath”
    “Tamam tamam” dedim “odamnerede?” diye sordum Castiel elimden tutu ve beni üst kata çıkardı sola döndüve bir odanın kapısında durdu “Burası neyse sen dinlen yarın erkek kalkmalıyız”dedi ve gitti omuz silkerek kapının kolunu tuttum ve kapıyı açıp içeri girdimve direk kendimi yatağa bıraktım ve uyudum

Gözlerimi kapınıntıklanmasıyla açtım içeri güzel bir kız süzüldü almira
    “Abla” dedim gelip yanımaoturdu elini elimin üstüne koydu
    “Üzgünüm Breath” dedi vebana sarıldı
    Derin bir iç çekip verdim“Sorun değil abla” dedim
    Oda gülümseyerek “Heytatlım annem seni çağırıyor önemli bir şey konuşacaklarmış” dedi.
    Tek kaşımı kaldırarak “Şumış eki neden geldi” dedim.
    Gözlerini kaçırarak“Maxim’de konuşacak” dedi.
    “Baştan bana babamla annembizimle konuşacak desene” dedim.
    Kaşlarını kaldırdı“Maxim’e babamı diyeceksin” dedi.
    Omuz silkerek “Eski babambizi arayip sormuyorsa ne yapayım yeni babam var benim” dedim ve sırıttım busözüm üzerine Almira güldü yataktan kalkıp odadan çıktık merdivenlerden inmeyebaşladık babam ve annem ayaktaydılar onlara koşarak sarıldım
    “Baba anne!” dedim onlarınyanaklarından teker teker öptüm
    “Baba mı?” dedi Castiel
    “Castiel şimdi seninleuğraşamam ee baba ne konuşacaksınız benimle” dedim babam gülümseyerek banabaktı ve bana sarıldı “Haydi geç otur ayakta kalma” dedi gülümseyip ablamınyanına oturdum sol tarafm da Castiel sağ tarafımda Almira vardı “Eee anlatınbakalım” diyip konuyu açtım.Annem birden ağlamaya başlayınca hemen oturduğumyerden kalktım ve annemin önünde diz çöktüm “Anne bana bak neden ağlıyorsun?Anne?” dedim gözlerini kurulayarak “Hiç kızım sadece içimden geldi” dedi
    Tek kaşımı kaldırıp baktımama hiç mi hiç bu yemi yutmamıştım ama üzerine gitmek istemedim o yüzdenCastielin yanına geri gelip oturdum castiel bana döndü ve “o salağa babamıdiyeceksin” diye fısıldadı gülümseyerek –ve kısık sesle- cevap verdim “Dostunuyakın tut ama düşmanını daha da yakın sözünü hiç duymadın mı sen?” dedim ogülünce sırttım “Bir an gerçektende ona baba diyeceksin sandım” dedi ben gülüm “Şu salağın tipine bak ya bu keltoşababa der miyim hiç bak bakalım bende o keltoş Maxim’e gerçekten baba diyecekgöz var mı?”dedim eliyle gözümü açtı ve inceledi eline vurdum “Ne yapayım besen bak dedin” dedi ve güldü keltoş Maxim boğazını temizledi ve bizdebakışlarımızı ona çevirdik kolunu annemin omzuna attı ve desteklercesine sıktı“Breath sana bir şey diyeceğiz ama bize inanmalsıın” dedi o anda içimde kendiözüme dönme isteği geldi “Sana inanmak mı Keltoş Maxim” dedim Almira ve Castielgülerken Maxim bana gözleri kışmış bakıyordu ona dil çıkardım o sıradaalmiranın elinde kocaman bir kitap vardı “O elindeki ne” dedim kitabısallayarak Maximin yanına oturdu ve bana baktı “Breath kulaklarını aç ve beniiyi dinle sen bir vampirsin!hem de gecenin hakimi gölgelerin lady’sisin!” dedigölgelerin ladysi bu isim bir yerden bana tanıdık geliyordu gölgelerinlady’si?sonunda kafam çalışmaya fazlamıştı rüyada ki seslerden biri ‘GölgelerinLady’si geri geldi’ diyordu bu düşündüğümü dışarı vurdum
    “Gölgelerin Lady’si gerigeldi!” dedim Castiel,Almira,Maxim ve Annem hemen “Nee?” dediler daha sonraCastiel bana “Sen demin ne dedin” dedi
    “Gölgelerin Lady’si gerigeldi rüyamda bu sözcüğü duymuştum” dedim herkes susmuştu düşünüyorlardı“Anlatın” dedim hepsi bana baktı
    “Anlatın gölgelerinlady’siyim anlatın bana” dedim emreder bir şekilde
    “Anlatıcağız ama yemin etmelisin”dedi Almira
    “Tamam!yemin ederim ki”dedim
    “Şimdi oldu” dedigülümseyerek
    Teş kaşımı kaldırıp “Hadioku şunu artık” dedim.
    “Tamam sakin ol Brath”dedi Castiel.Castiel’le Almira bir an bakıştılar sonra Castiel kafasınısallayıca Almira okumaya başladı.
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Ptsi Eyl. 13, 2010 8:35 am

vaay çok güzel olmuş yaa Very Happy
    salak paul Very Happy Very Happy
    bu arada sonu çok merak uyandırıcı Koptum
    veee yb Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 13, 2010 11:50 am

madagaskar maymunu Koptum Koptum Dans Et Metal Koptum Koptum Dans Et Koptum
    uyh ! Very Happy madagaskar maymununa çok güldüm Very Happy spr yb ?
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 12:20 pm

Castiel neden Misha değil lan Koptum
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Ptsi Eyl. 13, 2010 3:28 pm

çok süper olmuşş
    ybybybybyb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Eyl. 13, 2010 6:46 pm

çok güzel olmuş yaa.o paul de ne öküzmüş yaa.kızın yüzüne böyle denir mi bee.ybybybybybyby Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 8:07 pm

Yb isteyen?
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 8:26 pm

ben ben ben ben Very Happy Koptum
    Yeni Okuyucu Like a Star @ heaven Harika olmuş yb !
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 8:30 pm

Very Happy sağol kuzum ama yb 10 sayfada
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 8:32 pm

sen de mi yaa Very Happy
    insan sayfa vermez ya Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 9:00 pm

İyi al benden sana bir kıyak! Very Happy

5. Bölüm

“Hayat önceden güzeldi herşey güzeldi iki dünya vardı biri yaratıklarla elflerle, büyücülerle,ruhemicilerle ve vampirlerle doluymuş diğeri ise fani olan insanlarla gözlegörülemeyen bir sınır varmış iki dünya arasında “zamanın” yarattığı..
    Bir zamansızlığındurağanlığında yıldızlar diyarı;diğeri zamanın hayrat savruluşlarında
    Yaşamların bir bitip,birbaşladığı ölümlü dünya…
    Biri,barış ve sevgininolağınlığında;diğeri savaş ve nefretin limanlarında…
    Biri,bilgelerinsayğınlığından dingin;diğeri agzı olanın konuştuğu huzursuzluğun
    Toprakları…
    Biri,aseletindiyarı;diğeri çirkinlerin at başı yarıştığı amansızlığın dünyası.
    Birinde,”bir başka dünya”olmalı sorğulamasını yaşayan Lucifer yağız,
    korkusuz,güçlü,asil..
    Diğerinde;çirkinlerinkaçıp büyülü ormanın çok yakınlarında dolaşan fani kız
    Lilit
    Biri ölümsüz, diğeriölümlü…
    Her ne olduysa zamanındinlemeye geçti bir anda olmuş..
    Kalkıvermiş büyülü ormanınbüyü kalkanı.
    Yaşlı bir ağacın gövdesineyaşlanmış;yaşam ve ölümü düşünen zızlan’ı görüvermiş
    Lucifer Lilit’i tıpkıagaçların yapraklarında düşmüş çiğ dalmağı gibi duruyormuş oracıkta.
    Bembeyaz elbilerin içindeışıltılı siyah saçları ve kara sözleriyle.
    Lucifer bakalımış buduruluğa bir adım atmış kıza doğru kız sıçrayarak kalkmış yerinden.
    “korkma” demiş Lucifer,“korkma zara gelmez ben”
    “kimsin sen” demiş Lilit,öyleyebaka kaldığı bu güzellik ötesi ışıtılı varlığa.
    Tanışmışlar….durmadansorular sormuşlar birbirlerine ait olmadıkları diğer
    Dünyaya dair..
    Konuştukça büyülenmişlerbirbirlerine.Daha evvel hiç duymadıkları bir musuki
    Gibi geliyormuş sesleribirbirlerine.
    Zamanındinlencisinde;yitik saatlermiş paylaştıkları;varlıktan yokluğa;yokluktanvarlığa geçtikleri..
    Duru sular gibiymiş Lilit,Lucifer’ın orman yeşili gözlerinde…Peri padişahının oğlu gibi girmiş Lucifer,Lilit’inyüreğine…
    Lilit, Lucifer’in dizinekoymuş başını… Lucifer parmaklarını geçirmiş,Lilit’in saçlarından…
    İşte tam o esnada bitivermiş zamanın dinlenmesi…kapılar kapanmış büyülü kalkan düşmüş
    İki dünyanın arasına.
    Kaybetmiş olmuş LuciferLilit’i..Lilit’de göremez olmuş Lucifer’ı..
    Bir kahır düşmüş Lilit’inyüreğine…Bir kere pehdaylanmış Lucifer’ın bedeninde…
    Lilit’ın avuçlarında, Lucifer’ıngözleri kadar yeşil,pelerininden düşen broş..Ayrılamamız yaşlı ağacın dibinden;Lucifer Lilit’in saçlarından kendi parmakları arsında tek siyah bir tellekalakalmış;dönmemiş kendi diyarına..
    Bir etrafda gün geceyedönmüş geceler sabahlara…yememiş içmemişsızlan..Bir ölümsüze tutulmuş öteki diyardan ansızın karşına çıkan..
    Öte yanda.Parmaklarınınarasında kalan siyah tele tuvaf eder durmuş Lucifer;kıpırtısız ve zamansızlığınkıyılarında..
    Gel zaman,git zaman…
    Durgun zaman,işlek zaman..
    Hoyrat zaman,acımasızölüm…
    Yaratık diyarınınbilgeleri ile ölümlülerin zamanıöfkelenmişler bu iki aşığa…
    O öfkeyle Lilit’ı ilk dişişeytana dönüştürmüşler.Lucifer’ı ise ilk erkek meleğe!..
    Lilit’i şeytan olduğugünden beri kanla beslenirmiş insan kanıyla,karanlıklarda gezermiş Tanrı bunubilir ve bunu engellemeye çalışırmış ama Tanrı verdiği şeyi geri almazmış.Oyüzden Tanrı Lilit’i vampir ismini takmış ve Yaratık diyarından atıp fanilerindünyasına yollamış.Lucifer Lilit’in dünyaya yollandığını duymuş meleklerdengitmek için yasak bölgenin yasaklı elma ağacından bir tutam kırmızı elmakoparmış elmadan bir parça ısırırken Lilit’i düşünmüş siyah saçlarını siyahgözlerini ve o anda olanlar olmuş Lucifer Tanrıya ihanet etmiş Lilit’in yanınagitmiş Tanrı o dereceyle sinirlenmiş ve Lucifer’ıda Lilit gibi Vampir yapmışancak iki şeytanı da dünyadan kovmuş bir sis haline getirmiş şeytanlar siyahsis olurmuş ve bu defa ilk erkek meleği yaratmış lucifer’ı öldürebilecek tekkişiyi Michael’i.Tanrı Lucifer için Lilit için ve Michael için bir bedenyaratmış Lucifer için bir oğlanı Lilit için bir kızı ve Michael içinde biroğlanı seçmiş yalnız tek sorun bu seçilen çocuklardan biri Lucifer’ın Lilit’inve yada Michael’in evladıymış!..Ve daha sonra o doğmuş Lilit için yaratılan birbeden ancak bu beden diğer iki oğlanın ki gibi değilmiş tanrı tarafından birgüç bağış edilmiş ve bu güç onu sıradan biri yapmaktan çıkarmış.Tanrının Lilitiçin yarattığı kız vampirlerin hakimiymiş.Tanrı bir şeyi anlamış bu gücüaslında kendisi vermemiş doğuştan bu kız gölgelerin lady’si gecelerin hakimiymiş ancaktek sorun bu kız ya Lucifer’ın ya Lilit’in ya da Micheal’in evladıymış!Veburada bahsedilen kız sensin Breath!” dedi Almira..

En son Deadly tarafından Ptsi Eyl. 13, 2010 9:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Ptsi Eyl. 13, 2010 9:12 pm

vooovvv... süper olmuş yb çabuk at Smile
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 9:17 pm

Allah razı olsun Koptum
    çok güzel olmuş, yine Smile Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 13, 2010 9:23 pm

çok güzel olmuş çok beğendm Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Eyl. 13, 2010 9:33 pm

Vuhuuuu... !! Harika !!

Hayal Gücüne Hayran kaldım!!!

Yeni Bölümleri sabırsızlıkla bekliorum!! Çabuk at olurmu?
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 9:47 pm

Very Happy okey yb istiyorsanız 10 sayfaya gelin Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 9:49 pm

o da laf mı koşa koşa Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 9:53 pm

Very Happy ama yb yarın gelir yani bilemem Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Eyl. 13, 2010 9:55 pm

Nasıl yhaa !! .. Bugün gelsinn !!

11 . Sayfaya gelirsek bugün koyarmıssınn ??
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 13, 2010 9:56 pm

bende yardım ederim Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Ptsi Eyl. 13, 2010 10:07 pm

arkadaşlar durmadan konuşunda sayfayı 10 yapalım Very Happy Smile

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 10:07 am