Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
İdio-Path
jamestark
juvijuvi
z=ben
İdil Night Twist Stark
Ash_
kolona
ruveydamelisa
pSych0path}
ebru
tuqchee!!!
Clodya_Alas
Deadly
19 posters

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 12, 2010 2:53 pm

GüzeL yb
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Empty Geri: Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Eyl. 12, 2010 4:19 pm

Yeappppppppp !

mükemmel hayatım !

YB !

BENDENİZ : VANESSA ! Very Happy

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 82118vanessahudgens

Gecenin Geçmişi.
    Vanessa ..
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 12, 2010 5:56 pm

Yb isteyen varmı?
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 6:00 pm

ben istiyorum Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Eyl. 12, 2010 6:01 pm

Kalp krizinden gideceğim ama sen yine de yb ver
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 12, 2010 6:03 pm

Very Happy ay ölmee Lala Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Icon_sad
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 6:03 pm

ne oldu kız sana Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 12, 2010 6:25 pm

Very Happy imzam nasıl kız Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 158646
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 7:07 pm

süper olmuş imzan Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 12, 2010 7:13 pm

Oyuncular!

Clair

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Natasha_thomas04

Zac

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 20kx0jn
    Breath!(Aynı oyuncu oynuyor ancak farklı resmi bu!)
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Celebrity_-_Mischa_Barton

Almira
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Adriana-lima-007

Castiel
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Ben_Barnes_011

Vanessa

Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 2utp1n9

Ian
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 2im95s1

Paul
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 600full-gaspard-ulliel

Alexis
    Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 Natasha_bedingfield_2

3. Bölüm

Gözlerimi açıp odayıtaradım sadece Paul vardı yatağın çaprazındaki siyah tekli koltuğa oturmuş banabakıyordu
    “Hey ne arıyorsun odam da?”dedim
    Tek kaşını kaldırarak “Burasısenin değil benim odam ve ayrıca yattığın yatak ta benim yatağım” dedi.
    Elimle kötü bir hareketçektikten sonra “Boş ver boş ver” dedim yatak’tan dikkatlice kalktım tamdüşecektim ki Paul’un kaslı kolları beni yakaladı.
    Kaşlarımı kaldırarak “Çokhızlısın” dedim
    Omuz silkerek “Hızlıkoşarım” dedi.
    Bende onun yaptığı gibiomuz silktim “Sanki çok umurum da hem ayrıca artık beni bırakabilirsin” dedim
    Kollarını hemen çekinceDüşecek gibi oldum ama sonra toparlandım yatağın başındaki kıyafetleri aldım vebanyoya girdim aynada kendime baktım değişiyor muyum acaba yada hep böylemiydimnormal tenliydim ama gözlerim kabalıydı ve süperdi.Kıyafetleri arkamı döndüm üstümdekikıyafeti çıkarırken arkadan sırtımın aynaya yansımasına gözüm takıldı nefesimkesilmişti sırtımda kocaman iki tane ejderha dövmesi vardı biri siyah biribeyazdı iki ejderha biribirne bağlıydı ama beyaz ejderha geriye doğruyatıktı siyah ejderha ise onun üzerineağzındaki alevleri üzerine atıyordu sanki gerçek gibiler ancak çevrelerindeışıklar parlıyordu “Bu da neyin ne-“ demeden rüyamdaki o sözcükler beynimin içinedoldu
    “Geldi”
    “Doğruymuş”
    “Haklıymış!”
    “Doğruymuş inanamıyorumyaşıyor”
    “Doğmamış olamasıgerekirdi ölmüş olması gerekirdi”
    “Gölgelerin lady’si gerigeldi” ve sonra o kuşumsu şeyin sözcükleri
    “Ben mustiya beni buraya rüya tanrısı Rephaimgönderdi”
    “Her neyse kimegüvendiğine dikkat et Breath!Gölgelerin Lady’si Breth Aydınlıkla olan savaşındasenin yanında yer alacağız kötülük yaşasın!” olduğum yerde kaldım kesinliklebir rüya olmalıydı gözlerimi kapattım ve içimden on’a kadar saydım.Onageldiğimde derin bir nefes alıp gözlerimi açtım ve aynadan sırtıma baktım yokolmuştu..gitmişti o iki ejderha kesinlikle deliriyorum yada uykudan halakalkamadım bu arada da sütyenimin olmadığını anladım ah tanrımnapıcağım şimdi sütyensiz kıyafet giyemem ki ben her neyse idare etmem gerek kareli gömleği elime alırken pantolon vegömleğin ortasına koyulmuş siyah kilot ve siyah sütyen gördüm tanrım!Paul banasütyen ve kilot getirmişti ah tanrım ölebilir miyim?Her neyse yapılacak bir şeyyok gömleği giymeden önce sütyen’i giymeye çalıştım ama arkasını yapamadım oyüzden kilot’umu giydim pantolonumu giydim kapıyı yavaşça açarak –kafamı dışarıdoğru çıkardım çünkü üstüm çıplaktı ve beni görmemesi gerekir- etrafa baktım Paul koltukta oturmuştutelevizyon izliyordu “Hişt” diye seslenince bana baktı tek kaşını kaldırıp “Nevar?” dedi bir şey demeden önce durup dudağımı ısırdım tanrım çok utanıyorumderin bir nefes alıp beynimin içindeki şeyleri söylemeye karar verdim “Im…şey..acabayardım edebilir misin?” dedim tekrardan tek kaşını kaldırıp bana baktı “Neistiyorsun söyle bakalım” dedi tekrardan dudağımı ısırdım ve pes edip söyledim “Şeysütyeni arkadan takar mısın yapamıyorum da?” dedim nefesimi tutup bekledim kocabir kahkaha patlatınca yerimden sıçradım ve renkten renge girdim.
    Elini öne uzatarak “Heyhadi gel bakalım yapabilirsem olur” dedi kafamı salladım kapıyı kapattımsütyeni giydim arkası açıktı gömleği sütyen’in üstüne bastırdım ve çıktım onadoğru yavaşça yürüdüm bana gülümseyerek bakıyordu “Arkanı dön” dedi kafamıyavaşça sallayarak “Tamam” dedim yavaşça arkamı döndüm –mememi görmesiniengelleyecek şekilde- koltuktan kalktı ve yavaşça bana doğru yaklaştı soğukelleri bedenime deyince titredim ve kıkırdadım kendimce o ise sütyenimleuğraşıyordu “Yaptım” dedi ve yerinegeçip oturdu önemsiz diye düşünerek gömleğimi sütyenimin üstünden çektim veüzerime giymeye çalıştım o anda Paul’un yan gözle beni izlediğini gördümgömleğimin düğmeleriyle uğramayı bırakıp –ah tanrım çok aptalım gömleğimin 5düğmesi açıktı ve siyah sütyenim ortaya çıkıyordu- “Neye bakıyorsun hiç misütyen görmedin sen?” dedim bu sözüm onu güldürmüştü “Çok gördüm” dedi.
    “Belli oluyor bence sensevgilinin sadece sütyenini değil o sütyenin altında kalan şeyi de görmüşsündür”dedim tekrardan sözüme güldü arkamı dönüp tuvalete girmeden önce “MadagaskarMaymunu” dedim sanırsam bu sözümü duymuştu çünkü kahkaha atmaya başladı tamyatağın yanındaydım küçük siyah yastığı alıp kafasına attım “Salak!” dedim vetuvalete girdim oradaki taraklardan birini bulup saçımı taradım saçım dümdüzolmuştu kahküllerim süper durmuştu ve çok seksi görünüyordum tuvaletten çıktımPaul’ e baktım hala sırıtıyordu “Sen harbi Madagaskar maymunusun” dedimtekrardan “Sana çekmişim yavrum” dedi ona dil çıkarıp “Benim gibi olamazsınbenden tek bir tane vardır ki oda benim” dedim sonra kurduğum aptalca cümleyegüldüm “Anlıyorum anlıyorum” dedi Paul gülerken Ian odaya girdi ve gülümseyerekbize baktı “Süper olmuşsun Breath” dedi ona döndüm öpücük sesi çıkararak “Sağolşeker” dedim oda öpücük sesine karşı kaşların oynatınca gülmekten kendimi alakoyamadım “Hadi seni evine bırakayım” dedi Ian tam ‘tamam’ demek için ağzımıaçmıştım ama Paul lafa karıştı “Ben geliyorum kuzen clair’la buluşucaktım da”dedi o sırada kapının zilinin çaldığını duyduk Ian sırıtarak “Kuzenyanılmıyorsam gelen Clair” dedi Paul de “Sanırım” diye onayladı ve aşağı kikata indi “Breath” diye seslendi Ian kafamı ona çevirip “Ha?” dedim ah tanrımmoron gibi gözüktüğüme yemin edebilirim bu halim Ian’ı güldürmüştü “Hadigidelim” dedi kafamı sallayıp beraber merdivenlerden indik birden karşımda Paulve Clair’ı gördüm yani o kızın Clair olduğunu herhalde anlayabilirdim çünküClair Paul’ü öpüyordu Ian’a sessizce fısıldadım “Bu omu?” dedim o ise kafasınısallayarak “Evet bu o” dedi kafamı sessizce sallayıp kızı inceledim kızın uzunsarı saçları mavi gözleri burnunda burunluk vardı gülmemek için dudağımıısırdım Ian’ın kulağına “İyi çakmışım he kızın burna bak be burna bak burnaçıkmış dünya turuna” dedim Ian kahkaha patlatırken ona eşlik ettim Paul veClair bize döndü Clair’in gözleri büyümüştü çünkü kesinlikle beni burada görmeyibeklemiyordu Paul dişlerini sıkarak konuştu “Neden gitmiyorsunuz” dedikaşlarımı oynatarak “Çıkıyorduk aşkım” dedim Ian “Ooooo” derken Clair “Neee!”diye bağırmıştı Paul kaşlarını kaldırmış bana bakıyordu demin Clair’ın ki gibiyapıp evden çıkmadan önce gelip dudağını dudağıma bastırdım ve Clair’a döndüm “Paulbenimdir kaşarcık öğrensen iyi olur ve sana tavsiyem yolumdan çekil sürtük!”dedim ve onu iterek evin kapısına doğru ilerledim kapıyı açtım ve dışarıçıktım.
    Ian arkamdan gelirkenkahkaha atıyordu bende ona sırıtarak bakıyordum “Vay ‘Paul benimdir kaşarcıköğrensen iyi olur ve sana tavsiyem yolumdan çekil sürtük’ süpersin Breath Clairsen gittikten sonra çıldırdı” dedi ve kahkaha attı bu sever yalnız değildiarkadan bir kahkaha duyuldu ve biri beni belimden tutup kendine çekti anidentepindim “Hoşt lan kimsin?” dedim arkamı dönünce birini gördüm
    Castiel!....

En son Deadly tarafından Ptsi Eyl. 13, 2010 3:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 8:10 pm

bu tontiş ben mi oluyorum Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Eyl. 12, 2010 9:35 pm

Vanessa'm gelsin artık !
    hikayede olmak istiyorum kuzucuum Very Happy
    ve Vanessa kaaalpppppppppppppppp ?? lol!
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Eyl. 12, 2010 9:57 pm

Süper olmuş çok beğendim Very Happy
    yb istiyorum Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Paz Eyl. 12, 2010 10:48 pm

süperdende öte bişey yaa
    y.b çabuk at tatlım I love you
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 12:27 am

yb bebeğim yb Very Happy
    ben gelicem bu bölümde artık yb diye yalvarırım kuzum yb !! Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 12:31 am

Very Happy hadi hadi yalvar yalvar Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 12:47 am

aa Very Happy
    gıcığım kuzum benim Very Happy
    sana küfür edicem ben şimdi msn'den sen görürsün aşkım o zaman yerim seni bak Vanessa artık gelsin güzelim çatlamak üzeereyim neresinden tutup da düzeleyime bağladım bak hadii 5 olmuş yb olmuş fark etmez böyle şeyler artık okuyucuna baak anacım hadi haadii haydee lililililililili yarr ! hobaa Yb teyy Dil Çıkar lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 12:49 am

Very Happy çok mu istiyorsun gelmesini Gecenin Geçmişi!Vampir Okulu!Duyuru geldi - Sayfa 2 158646
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 12:53 am

sence az istiyor gibi bi halim mi var ? Mad silent scratch lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 12:55 am

Very Happy sormadım say kuzu
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 12:59 am

bencede anacım bencede Very Happy
    senin o yb'nn varyaaaaaa herseyiiiiiii bitirrrdiiiiiii yazık ettin geceenn üyelereeeee üyelereeeeeeeeeeee hani o verdiğinn sözlerr yalan mıydı birer bireerr artıkk Yb sevememm kii Razz Very Happy lol! koptum bence sen yb at kurtul Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 1:03 am

6 da geliyor Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 1:16 am

6 !
    allaahh 6 olacakk 6 !!

6lıyı tutturcam Very Happy lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 13, 2010 1:32 am

Very Happy sus be 6'da gelck işte
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Eyl. 13, 2010 1:33 am

şimdi o 6 gelirse yersin lafını tekrar gerii kuzum Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 7:22 am