Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
sekerkiss07
ebru
happy
dilan
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
İdil Night Twist Stark
AliCézqi..<3
12 posters

^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

happy
    happy
    Chosen
    Chosen

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 3 Empty Geri: ^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

Mesaj tarafından happy Çarş. Mayıs 19, 2010 9:12 pm

çokk gzlll olmş ybbbbbbbb Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 3 Empty Geri: ^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Mayıs 19, 2010 9:54 pm

Te$eKküRler..Very Happy
    ..<3
    Yrn İkizim Atıck..Very Happy

sunny
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 3:13 pm

İkiiiiz burDaa . ! ! Smile Smile Very Happy Laughing

yB birazdan..
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 3:15 pm

~Çarpışma

Sabah kaltım.Küçük bi duş aldım, ve saçımı düzleştirdim.Mor askılı elbisemi giydim.Tül çoraplarımı kot rengi conversese'lerimi giydim.Anna hepimizden önce kalkıp
    hazırlanmıştı ve kahvaltı hazırlamıştı,hemen kahvaltımızı edip arabaya binerken;

Kate:Bu sefer arabayı ben kullanıcam.Hepimiz tedirgin bakıp tamam dedik, ve arabaya bindik.Kate ilk başta yavaş kullanıyodu ama sonradan hızlanmaya başladı.
    -Kate . Biraz yawaş sürsen diyorum. ' dedim.
    -Bi şey olmaz yola bak bomboş.Bu kadar soğuk ve güneşsiz bi hawada kimse dışarıya çıkmak istemez ki zaten.' diye cewap werdi Kate.Ah.. KAte.. Kate'in eski sevgilisi güneşi sevmezdi,hep böyle havalarda dışarı çıkardı.Daha önce bir kere havuza gitmiştik onlarla.Orda bile güneşten dolayı kızarmış pancara dönmüştü ve Kate'in başının etini yemişti.Kate'i aramıza alıp o gün onunla bu konuda konuşmuştuk.Zavallı kız,kendini o kadar çok kaptırmıştı ki köR oLmuştu resmen.
    -Belkide eski sevgilini bu ol-..' dedi Anna . Ama dewam edemedi de.Ona sinirli bir bakış fırlattım.Bazen Anna düşündüklerini çok çabuk ağzından kaçırıverirdi.Bu çok olmazdı ama şimdi olmuştu.Kate'in gözleri öfkeyle parladı ve aynı zamanda sulandı da . Ama bunu asla belli etmedi.Onun yerine ani bir hareketle arkasını döndü ve gözlerini Anna'ya dikti.Anna tam özür dileyecekken olan oldu.Kate'in arkasına dönerek direksiyonu bırakmasıyla, kırmızı ışıkta geçmemiz ve soldan gelen siyah arabayla çarpışmamız bir oldu.Sonrası...Derin bir sessizlik.Ve ani aralıklarla oluşan sesler...

Zııııp zıııp zıııp Very Happy Ybb Very Happy Very Happy ** Alıın bakeem yavrularııım Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Perş. Mayıs 20, 2010 3:23 pm

Alın size yeni bölüm şimdi Doya doya merek Edebilirsiniz..xD
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Mayıs 20, 2010 3:42 pm

yhaaaaa amaa enn mrklıı yrdee bırakmışsınızzz olmzkiiii Sad Sad ybbbbbbbbbbbbbb Very Happy Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Perş. Mayıs 20, 2010 3:47 pm

Bölüm orda Bitiyodu ..xD
    Dur bi idili Arim yeni Bölümü atalımmı Die Bakalım..xD

Razz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 3:59 pm

Yb yoook bugnn Smile Very Happy hahaaaa Very Happy Twisted Evil Very Happy çook kötüüyüüüm Very Happy zuhahahahaaa Twisted Evil izin vermiyorum Very Happy Twisted Evil
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Perş. Mayıs 20, 2010 4:01 pm

-Allah Belanı vermesin İkiz..xD
    Malesef yrn..xD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 4:09 pm

Ya zaten ben olmasam ezGi hemeen ataLm der ataR Very Happy Twisted Evil Laughing
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Perş. Mayıs 20, 2010 4:20 pm

xD..
    Napiimm..xD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 4:25 pm

Bensizz bişee yapma Very Happy

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 3 30826391753308239411581

Ashley Tisdale ve minik kuzeni Very Happy Very Happy Laughing
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Mayıs 21, 2010 12:21 pm

~İlk görüş

Bi ara tekrar gelir gibi oldum, gözlerimi açtığımda yanımda zack var zannettim ama karşımda duran kişi daha beyaz tenliydi gözleri kopkoyu bi şekilde sıyahtı.Bana
    acınacak bir şekilde bakıyodu.İçimde çalkalanma hissettim.İçimden iç kanama diye geçirdimbana yardım et diye fısıldadım,Doktor bey die bi ses duydum ve gözlerimi
    kapatırken yan yatakta zack'ın olduğunu gördüm.Yaklaşık 5 dk sonra gözlerimi açtım ve elime bir boru bağlandını gördüm, ve o geçti diye fısıldadı.ben sende
    kimsin diye ona baktım. Oda bana cevabını verirken gözlerim zack kaydı.Adım Michael seninde Kesha olmalı. Kafa salladım.

-Hadi uyu
    Başımı salladım ve arkama döndüm.Doğrusu tam uyudum sayılmaz hiç zack'e benzemediğini düşündümm.Çok garip bi insandı zack, zack ondan daha iyidi diye düşündüm.
    O sırada yarın çıkcaklar diye doktorun sesini duydum zack'le beraber uyucaktım.Acaba kate anna nasıldı ... Uyuyamadım uyumaya çalışırken çevredeki sesi dinledim.
    ve yorgan sesi ve kıpırdanma sesi duydum ve kalp atışlarım hızlandı.Gözlerinin bende olduğunu gözümün kenarında bulanık bi şekilde oldusada yinede fark ettim ve
    güzel ve seky görünmem için dua ettim.Derin bi nefes alıp verdi sanki herşey nasıl geçtini anlamamış gibi içimden ona doğru dömek geldi ama nedense kemiklerim istemsiz
    olarak hareket etmiyodu bu çok sinir bozucuydu beynimin bi tarafında şu anda onla Cadde'de olduğumu hayal ediyodum.Yarın gidelim diyeceğini umdum, ve nihayet
    ona doğru döndüm ve sanki uyuyomuşumda kalkmışım gibi gözlerimi açtım.Karşılaştığı manzarayla gözleri açılmıştı acaba çokmu kötüydüm.Ona dikkatli baktığımda yüzündeki
    darbeleri gözünün altındaki çizgilerin kırmızılığını görebiliyodum.Gözleri hala şaşkındı bi anda gözlerimi kaçırıp onun benimle konuşması için dikkatini dağattım.İlk beni
    süzüp iyimisin diye sordu;

-Sanırım diyip güldüm
    -Çok kötüsün
    Bişey sölemedim.
    -Cadde'ye 2 sonra gideriz 1gün istirat etmen için.
    -Hayır.. Ben iyiyim gerçekten
    -Yapma lütfen..! halini görmiyomusun yaralar ve darbeler içindesin.
    -Sende ölesin seni ilk defa seni böle görüyorum (Konuşmalarımız hep kısık sesleydi ve bu çok can sıkcıydı ama normal konuşamıodum)
    -Bende tanışalı 1 gün aldu ama hale bak diyip aramızdaki sehpadiki yani onun telefonu çalıodu ve kim aradını görünce üzerinde Jessica yazdığını farkettim yavaşça elini
    kaldırdı ve telefonu açtı efendim dedi hastanedeyim/Kesha/Bu seni ilgilendirmez Jessica/Hayır gelmeye bilirim/Hayır ağar değilim Kesha biraz kötü dedi bana bakarak/
    Doğru konuş/Evet koruyorum/Görüşürüz..
    Kavga ettiklerini anladım ve kimin için kavga ettiklerinide anladım.

-İyimisin dedim.
    Oda sinirli bi şekilde evet dedi.
    -Yarın okula geliceğenden eminmisin Kesha
    -Sanırım
    -Eyer gidiceksen seni alırım arabasız dedi ve güldü.
    -(Bu soruya hayır demicektim heralde)2kilo fondoten bitirmeye hazırlanmam gerekiyo o zaman dedim ve güldüm.
    -Bence bitirmene gerek yok doğalda güzelsin.
    -Teşekkürler kalsın diyip sustum.Bişey sorucam ama merakımdan telefondaki kimdi..? Tabi istersen cevapla
    -Eski aptal sevgilim..Hala peşimi bırakmıyo sanki okula gitmem onu ilgilendiricekte..!
    -Tanımıyorum
    -Yakında tanırsın ...
    -Gülüdüm ve sanırım..(benim için kavga ettiniz dicektim ama sorumu cevap verdi)
    -Evet(Kesin ve net bi cevaptı)Kendisi okulun amigo kızların başın olduğu için birz havalı..
    -Bende Amigo kız takımının başıydım yani taşınmadan önce
    -Sen o kadar havalı değilsindir..
    Güldüm hadi biraz dinlenelim dedi ilk gözümü kapatmış gibi yaptım ama kısıktı bana son bi kez baktı ve gözlerini kapattı.
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Mayıs 21, 2010 12:22 pm

aLIN sİZE yb..xD
    Razz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 21, 2010 12:24 pm

Ezgiii....okulda
    diilsiiin
    ??
    ewdeee
    yb
    peşindesiin
    Very Happy
    nee
    ayaak
    ??
    hanii
    teyzene
    gidicektin
    izin
    aldın
    müdürdenn!!
    lol!
    Koptum
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 21, 2010 12:33 pm

çok güzel olmuş kızlar Very Happy ayıp valla ezgi Razz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 21, 2010 1:20 pm

Very Happy ayıplıyoruzzz... tıııttııtıtıı... Evil or Very Mad cıııkkcııkcııkkk... Evil or Very Mad Laughing
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Cuma Mayıs 21, 2010 1:25 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

aynen aynen
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 21, 2010 1:30 pm

Kınama cezası ... (: Laughing
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Cuma Mayıs 21, 2010 1:31 pm

Very Happy Very Happy Koptum Koptum Koptum
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Mayıs 21, 2010 3:34 pm

Yok lan Der. Sınavına Girdim hazırlanırkende yb attım..xD
    Müdürden izin aldım..xD
    Chosen handan aşk olsun ..xD
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Mayıs 21, 2010 3:48 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık.yb yb... Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Mayıs 21, 2010 3:49 pm

Teşekkürler EbrumMmm..<3
    Yéni Bölüm Yarın..Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 C.tesi Mayıs 22, 2010 9:39 pm

~Yorgunluk

Hastaneden çıktımızda ağrı kesiciler kendini göstermişti dizim bandjlıydı kısacası Zack'ın bileği Kate'in diseği ve dizi Anna'nın Bacak baldırı zedelen diği için bandajlıydı
    ama yani bizim çarptımız yani zacklerin arabasını süren abisi Michael bişey olmamıştı Michael Lise 3 gidiyodu bizse Lise 2'ye eve geldimizde anna'nın baba'sının adamları
    arabayı alıp tamire götürdü.Yarında Zackler bizi alıcaktı ce yarından sonra cadde..! Acale uyumam ve zamanı hızlı geçirmem gerekiyo Anna'yla Kate Aşağada Ben
    ise tahta tavanlı diyerlerine göre en büyük odada ben yaşıodum çünkü evin koparsını ben ödediğim için tahta krem renkli merdivenlerden çıkarken ayağımın hala
    acıdını ve aynadaki görüntümün nasıl olucanı merak ediyodum.Nihayet çıktıktan sonra dalgalı aynama baktım ve yüzümdeki çizikleri gördüm.Kolarımdakini biliyodum
    ama bu kadar kötü olduğunu sanmamıştım.Kendime gelip iyi'bi nefes aldım ve tüylü pjamalarımı giydim ve yatağa uzandım.Kendimi yorgun hissediyodum hastane havasından
    kurtulamamıştım.Yorgana girip biraz dinlemek için gözlerimi kapattım.

Kalktımda geceydi ve kızlar uyumuşutu bütün gün uyumuş olmalıydım, karnım acıkmıştı yavaşça aşağa inip kızları uyandırmamaya çalışmıştım.Işığı açtım, ve buz dolabında
    arayış biçimindeydim.Buzlukta pizza gördüm ve mikro dalgaya attım.Pizza pişerken tv'yi açıp gece yarısı talk show'lara bakmaya başladım o sırada kuşup pizzayı
    mikro dalgadan çıkartıp Colla'yla yemeğe başladım.5dk geçti ve odamda bi tıngırtı sesi geldi ilk tırstım sonra yavaşça ve sesiz bi şekilde içeri girdim ve camın açık
    oldunu gördüm.Camdan bakıp havanın sakin olduğunu fark edince camı kapattım.Rüzgardır.Aşağı doru yöneldim ve koltuktaki pozisyonu aldım.Biraz vampir
    akademisi'ni okuyup koltukta mıyıştım ve daldım.Rüyamda okuldaydım ve yanımda zack vardı yürüyoduk.Karşımıza Michael bi sırıtışla çıktı ve bende sırıttım bana
    dikkatli olmalısın neden diye sorduğuda beyaz elbisemin kanla dolu olduğunu gördüm ve zack'e tedirgin bi şekilde baktım, ama o bana bakmadı sadece bileğimi
    tutuyodu.Michael geri dönmelisin dedi, ve o sırada nefes nefese kaltım hemen vucudumu konturol ettim ve sadece bi rüya olduğunu bilodum okulun başlasına 1 saat vardı.
    Duş sesi geliyodu.Yukarı çıkıp giyiceğim kıyafetleri hazırladım.Ama ilk duş almalıydım. Duştan kate çıktı ve ben girdim duştan çıktıktan sonra
    Bandajımın üzerindeki folyoyu çıkartıp.Odama yöneldim.Kısa beyaz şortumu giyip üstüme beyaz üstümü giyip siyah şalımı taktım siyah Ugg'larımı giydim saçımı
    düz fön çekip bıraktım çok güzel olmuştum.Tam o günkü moduma göreydi.Aşağı sekerek indim nedense halla rüyanın etkisindedydim bu biraz can sıkıcıydı.
    İçimde mide bulanma hassi oldu o kanlı elbiseyi gördüğümden olmalı.Çok hastane ortamında kaldığım için böle olsa gerek.Bu sefer yurumek zorunda kaldık
    çunki arba tamirdeydi.Yolda giderken evdem çıkan çocuklar beni kestiler ve bende hiç aldırış etmeden yola devam ettim.Yakışıklılardı ama zack...zack vadı
    o daha tatlıyıdı arkadaş olarak tabiki okula vardığımda herkez ilk yüzüme sonra bandajıma bakyolardı.Zack'ın yanına gittim.Selam zack iyi gözüküyosun.
    Sende çizikler ve kkollarındaki morlukar hariç.Şal taktım belki üstüne gelir diye işe yaramadı galiba evet dedi ve yürüyerek yemekhaneye girdik.

-1 nescafe
    -2 Olsun dedi.Hey ponpon kız turnuvalarına girmicekmisin..?
    -Bilmem sen istersen..
    -Benim istememi bağlı. şaşırmış bi ifadele bakıyodu
    -Hayır yani Jessica denen kız falan
    -Sen başı olursun diye düşnüyorum böle benim içinde kapak yaparsın
    -Doğrusu iyi parande atarım.
    -İyi o zaman giriosun dedi.Masalara geçeken Michael gördüm bize yaklaştı ve aynı rüyamdaki gibi sırıtarak gelde bende sırıttım ve üstüme baktım ve bi anda komik
    geldi ve güldüm niye güldün dedi zack geçen akşam bi rüya gördüm korıdorda yürüyoduk yanımda sen vardın Michael vardı sırıttarak geldi (Michael bu
    sırada pür dikkat beni izliyodu)bende sırıttım kendine dikkat etmelisin dedi.Üstüme baktım kan doluydu.Michael kaskatı kesildi sonra yumuşıyarak komik bi rüyamış
    dedi.Evet o yüzden üstüme baktım dedim ve zack güldü.O sırada zil çaldı ve sınıflara girdik biz yine zackle arkaya oturduk sınıftakilerin aramızda bişey var
    zannettiklerine yemin edebilirm.Ders ders derstam tamına okul bitmişti ve son dersteydim.Zackın sırtına vurup yarın gidyoruz değilmi caddeye ön dekiler
    bizi dinliyodu;
    -Evet yoksa istemiyomusun.
    -Hayır istiyorum saçmalama
    -Hayır istiyorum nerden çıkardın ben seni davet ettim..
    -Haklısın öle geldi
    -Arkadaşımlada kaynaşırsın kate beğenmiş.
    -aaaaaaaa..! Nasıl yani (anna daha güzeldi)
    -Beğenmiş işte dedi.O sırada öndenküçük bi fısıltı duyuldu yakışıyolar dedi öndeki düz sarı saçlı kız benimde anında yüzüm kızardı.Evet yakışıyoduk ama arkadaştık.Ses
    çıkarmadık ikimizde fısıltıyı duymuştuk, ve zil çaldı.Görüşürüz Kesha görüşürüz..
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Mayıs 23, 2010 11:19 am

çok güzel olmuş.ellerine sağlık.bi bölümde bugün atıverirsin artık.. Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 8:17 pm