Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
sekerkiss07
ebru
happy
dilan
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
İdil Night Twist Stark
AliCézqi..<3
12 posters

^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 5 Empty Geri: ^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Ptsi Mayıs 31, 2010 9:51 pm

Ahahaha..xD
    Biz Kitabı Kestik Daha Yorum Gélmeye Başlatı ..xD
    BaqımLıLığıda 0kuyun oda Ço0k güzel şahsen Ben Yazı0rum..xD
    2 böLüm GéLio0..xD
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 5 Empty Geri: ^:^ Gécenin KanatLarı ^:^ YYYYYYYBBBBBBBB geldi..!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Ptsi Mayıs 31, 2010 9:52 pm

Hiç kimse bilmesin..!

Sabah kaldıhımda başım zongluyodu.Yaşadıklarımı düşününce kendimi tutamadan ağlamaya başladım ama mutluluktan ağlıyodum göz yaşlarım sel gibi akıyodu kendimi tutamıyo-
    dum içimi dökmek için biraz bekledim.Kalktım ve kızlara ağladığımı göstermeden duşa girdim tam girerken içerden anna'nın okula gitmicekmisin dediğini duydum 2 ders gelicem
    diye seslendim.Tamam dedi.Duştan çıktığımda kendimi dinç hiisediodum yukarı çıkıp telefonuma baktığımda zack'den 7 tane mesaj geldiğini gördüm.Nerdesin diye te-
    laşlanmıştı.Dolabıma yönelip ne giyicem diye açtım.Straplez üst altına beya etek tül çorap giydim straplezim kottu bu yüzden kot conversese'lerimi
    giydim.saçımı düzleştirip tik yaptım.Zack'le ilk günümüzdü ama herkezden saklamak istiyodum.Onunla bu konuda tartışıcaktık.Kapıyı kapattım ve evden çıktım.Yürürken
    kendimi sıcak hissediyodum.Aşk denen şeyden olmalı.Okula vardığımda müdüre gidip izin kağıdı aldım.Sınıfa girdim kağıdı masaya bıraktım ve zack'ın yanına oturdum.
    - Nerdeydin.?
    - Biraz geç kaldım duş aldım falan başım zonkluyoduda.. . .
    - Benimde kaltığımda öle oldu ama beni telaşlandırdın..!
    - Özür dilerim cevap veremedim.dedim ve sustuk içimden ona delice sarılıp dün akşamki anı sarhoş değil ayık yaşamak istiyodum.Hocadam gizili gizli zack'e mesaj attım

Şimdilik dün akşamki yaşananları kimseye anlatmayıp normall davranalım..
    _______________________________________________________________Ban baktı ve yazmaya başladı..

Bu konuyu konuşuruz şimdi değil.
    Seni seviyorum..

________________________________________________________________Mesajı okuyunca kızardım..

Bende..<3

-Diğerlerinin ne önemi var ben seninle el ele gezmek istiyorum
    -Biliyorum bende ama şimdilik kızlara bu akşam durumu iza edene kadar lütfen..!
    -Tamam ama yarın biticek! yanağına bi öpücük kondurdum ve sınıftan çıkmak için ayağa kalktığımda kolumdan tutup saçımı kokladı ve zor olucak diyerek anlımdan öptü.
    Evet dedim ve sınıftan çıktığım an içimde suçluluk duygusu hisseddim ama kızların yanına gittiğimde dedikodu yapmaya başladık ve bahçeye çıktık ve bi çardağa
    oturduk.Eminim Zac'in sevgiisi olduğum duyulunca yada el ele dolaştımızda herkezin gözü bende olucaktı.Zil çaldı ve sınıfa girdim ders sıkıcı geçti.Okul bittiğinde
    zack bu akşam seni ararım dedi.Tamam bu akşam sölicem söz dedim ve arabaya bindim eve geldiğimde ödeve koyuldum haftalık bütün ödevlerimi yaparak rahatladım.
    Başımı kaldırdığımda 3 saat olmuştu.Aşağa indiğimde yemek hazırdı.Herkez masaya oturdu 5 dk sonra dün akşam bişeyler yaşadığımı ve bunun sonucunda zack'le
    benim çıkıyo olduğunu sölicektim.
    Konuşmaya başladım;(Dün akşamdan konuşuyolardı)

Ben:Dün akşam eve rahat döndünüzmü dedim kate'bakarak
    Kate:Evet sen iyimisin.
    Ben:Şey aslında dün akşam zack'le öpüştük.. . .
    Anna:Ciddimisin vay be nasıldı..?
    Kate:Vay vay benden hızlı çıktın..Very Happy omu yaklaştı senmi
    Ben:Tutkuluydu bi anlıktı o yaklaştı benim öle bi amacım yoktu-
    Anna:Ama bi kaç gün onla fazla haşır neşirdin?
    Ben:Sanırım.
    Kate:Ama bu gün o kadar yakın değildiniz.?
    Ben:Size sölemedimiz için dedim, ve telefonum çaldı.Zack'di.

-Efendim?
    -Naber aşkım..?
    -İyi aşkım senden?..
    -İyi söledinmi..?
    -Evet doğal karşıladılar şu an meraklı meraklı beni dinliyolar..!
    -Selam söle /selam sölüyo sende söle
    -Oda sölüyo..
    -Yrn seni alıcam tamamı.?
    -Ama ben kızlarla gidiyorum alma (Alsın kızım okuldaki kızlara hava atarsın ünümüzü çıkaralım dedi gülerek anna)Ama istersen al..?
    -Alırım aşkım..
    -Tamam yarın ne giyim
    -Hımm..
    -Şort giyyimmi.? (Kızlar göz kırpıyodu o sırada)
    -Hayır ilk günden azını sulandırmayalım herkezin..?
    -O zaman etek giyiyim
    -Sen bilirsin etek olur..
    -Tamam o zaman etek değil şort etek giyerim neyse yarın herkez bize bakıcak ama farkındasındır?
    -Jessica var bide
    -Güldüm onu unutuyosun..?Very Happy
    -Emredersiniz hanım efendi..Very Happy ben kapatıyorum
    -Tamam . . .
    -Sana aşığım haberin olsun dedi gülerek
    -Sağol ne kadar ortak yanımız var dedim ve telefonu kapattım.Very Happy

Anna:Tatlı atışmalar dedi ve güldü
    Bende Bööö yaptım ve güldüler.. dün akşam uykumu alamadığım için yatağıma hemen uykuya daldım.
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Ptsi Mayıs 31, 2010 9:53 pm

~Hary..!

Sabah kalktığımda yüzümü yıkayayıp tül çorabımı Şort eteğimi üstüme kurabiye canavarlı en sevdiğim üstümü ve altınada taba renkli Ugg'larımı giydim.Saçımı düzleştirirken
    yaralarımın tamamen kapandığını anladım ve hoşuma gitti aşağı doğru indiğimde etraf çok sakindi sadece kate vardı;

-Giyinmemişsin..?
    -Şey dün akşam anna'yı hary aradı.(Hary anna'nın eski sevgilisiydi)
    -Nee..! ne diyosun nasıl-
    -Aradı hemde sarhoştu konuşurken sesi..sesi ağlamalı gibiydi.
    -Salak şey anna'yı aldattıktan sonra bide arayıcak yüz buluyo!
    -Şışşhh duyucak şimdi gece yarısı hep ağladı zor uyudu!
    -Niye uyandırmadın beni ben o Hary malının hakkını vererdim
    -İstemedi . .
    -Sen okula git ben evde kalıcam
    -Saçmalama Zack'le ilk gününüzde dedi ve zil çaldı kapıya doğru yöneldim ve zack'di beni süzdü ortamın gergin olduğunu anlamıştı.Kate daha zorlama bütün gece
    uyumadının farkındamısın.Senin en önemli günün.O sırada zack kızlar ne oluyo dedi.Zack ben bu gün gelemiyorum anna'nın moreli bozukta.Tamam önemli değil dedi
    Sen Kate'le gidersin tamam? dedim.Oda soru yok sonuçta yarın var dedi.Kate'de yenikk bi şekilde giyinmek için odasına yöneldi.Kapı kapandığı an zack bana dönüp
    seni özlicem dedi.Gözlerinde tutku vardı.Güldüm bende dedim kendini bana çekip saçımı kokladı.Güzel kokuyosun ilk defa parfum sıkmamışsın.Sen benim nerden bilyosun-
    ki parfum sıktığımı ben bilirim dedi.Saçımla oynarken yavaşça başımı yukarı kaldırıp ana baktım göz göze geldim sıcak nefesi botnumu bir kelepçe gibi sarıyodu beni
    yavaşça öptü ve tekrar geri çektim ve bu sefer dayanamayıp dudaklarına yapıştım ve bıraktım dur dedim ve kendimi geri çektim.Şaşırmış bi yüzle bana baktı.
    Durmamın sebebi daha ileriye gidicek olmasıydı ama bu ortamda olmazdı.Başka zaman dedim oda anlamıştı.O sırada küçük komidinde duran kitaba uzandı.
    Vampir Akadrmisi okumuştum vampir yazısına dokunarak dimitri ve rose dedi ama sen rose benzemiyosun durdum aslında bi bakımdan benziyorum bana baktı
    ikimizde müslümanızve ikimizde aşığız.Müslüman olduğunu bilmiyodum.Güldüm anlamadınmı anladığını sandım dedim.Aslında hi hac takmadığını farketmiştim onun
    hac'ına baktığımdaaltın sarısı ve parlak gümüşler vardı.Ama bunun bi önemi yok dedi.Sen nerlisin zack California, sen..? dedi İsviçre annem göçmen yani müslüman
    dedim.Seniannemle tanıştırıcam hafta sonu buraya gelio dedi gözlerimi devirdim.Olmassa seninkilede tanışmak isterim dedi.Tanışamassınki benim annem yok doğrusu öldü
    babam beni küçük yaşta terk etti yani hatırlamıyorum diyebilirim.Donmuştu üzgünüm dedi önemli değil alıştım dedim ve dudağımdan sıkıca öptü ve saçımın
    diplerine ellerini sokucakken geri çekildim ve o sırada Kate geldi hadi gidelim dedi ve Kate tedirgin bi şekilde kötü bişey olursa aramayı unutma sakın dedi
    ve yanağımdan öptü zack arabayı çalıştırıp gittiler.Kapıyı kapattığımda kendimi halsiz hissettim içerde kıpırdanma sesi geldi ve kapıyı araladımda anna boş boş tavana
    bakıyodu yanına gidip yüzüne dokundum günaydın uykucu prenses gülmedi kafasını bacağıma yasladım.Mavi gözleri boş ve gö zltları ağladığında morarmıtı.Geçti
    merak etme ve kendine gel dedim sakinleş yanlışlıkla aramıştır dedim.Özledim dedi kısık ama dulur bi sesle bişey demedim.Arayalımmı ne dersin..?Bak istersen-
    Konuşurum dedi.Arama tuşuna bastım ve hemen hopolotöre aldım o sırada anna kendini düzeltti;

-aaa..! Anna özür dilerim geçekten iç-
    -miştin yine.
    - . . .Anna geri dön sana deliler gibi aşığım !
    -Üzgünüm Hary sen..sen bilerek şansını kaybettin bu numarayı bi daha ararsan hattımı iptal ettiririm.
    -Seni-
    -Başka birisiyle çıkıyorum bunu sana sölemem saçma ama belki beni aramassın nese ben çok doluyum son konuşmamız görüşmemek üzere.!
    -Anna dur an-
    Süperdin gerçektende hapnı yutturdun bu konuşma ona iyi gelmişti ne dersin güzel bi kahvaltı yapıp yürüyüşe çıkalım ben kahvaltıyı hazırlarken sende duş al.Tamam
    dedi ve kalkıp gitti kate şu anda olsaydı ağlıyo olucaktı.Kahvaltıyı hazırlarken müzik açıp dinlemeye başladım.Zack..zack beni aldatmaz eyer aldatırsa onun kafasını
    koparırım.Anna kahvaltıya oturduğunda kendine gelmişti ve daha iyidi.Dedikodu yaptık ve kendine geldi sonra giyinip yürüşe çıktık.

-Kesha ban zack'le nerde öpüştüğünüzü göstersene
    -Yahh gösteremem şimdi
    -Lütfen
    -İyi sahile çıkmıştık merdivenlerin çaprazıydı sahile çıkan merdivenden yürüyüp gösterdim burası

-Vayyy çok romantik
    -sarhoşuz o zaman romantiklik ne yazar güldü ordaki esintiyi hisedebilyodum yaz ayına az kalmıştı belki plaja bile Zack'le gideriz

-Fark ettinmi bu sıralar Jackson kate iyi anlaşıolar
    -Aksine bence zack seni tanıştırdığı an sana sempati duydu
    -Saçmalama
    -Hary ne yazar kim bilir o sana tüğ gibi atarsın
    -Kesha zack'le ilişkiye girermisin
    -Hayır olmaz asla hayır
    -İlerde niye ben Hary'le ilişkimiz olmuştu
    -Demekki o yüzden seni bu kadar kolay atmıyo da arıyo
    -Yani..!dedi ve güldü eve geldiğimizde Kate evdeydi Anna'yı mutlu görünce sevindi.Kate okulda zack bişey çaktırdımı hayır normal arkadaşlarıyla takıldı işte tamam
    Odama çıktım ve kapımı kilitledim.O sırada ağaçtan şışırtı duyup baktığımd zack vardı odama yakın olan ağaçtan tırmandı ve atladı kapı denen bi tahta parçası var dedim ama
    sarıldı bende sarıldım ve yatağıma uzandım oda benim yanıma oturdu ve birbirimize baktık ilk ben konuştum bu gün ilk öpüşdüğümüz yerden geçtim güldü.Yoroldunmu
    bu gün evet dedi uzandı ve bende üstüne çıktım.Bu günü rapor et hadi dolaştık falan işte.Bacak bileğime dokundu ve Jesica'nı bilerkleri kalındı dedi ve güldü.Bende
    sırıttım benden önce en son kimle çıktın.Jake..Jake diye bi çocuk sana benziodu ama o futbol oynuyodu nie bende basketbol oynuyorum ne oldu üstünemi
    alındın dedim yoo yaptı ve güldü.Üzerinden indim ve kalktım ve aynaya doğru yöneldim çiziklere baktım geçmiş dedi.Ayakta durdum ve düşündüm jake acaba kimle
    çıkıyodu dedim.Ara istersen dedi alaycı bi şekilde ona baktım ve kızgın bi şekilde baktım.Canının kimi istediğini biliyodum.Bende onu istiyodum ama olmaz dedim içimden
    Zack kalktı ve yanıma geldi zack en çok gözlerimi beyeniyodu.Duraksadım ödev varmı dedim ama kendisi cevabını verdi kollarını belime doladı ve öpüştük öpücük
    çok sertti ama tutkuyu ve istekliği alabiliyodum nefes almak için geri çekildim ve bi an bana delice baktı.Gitmen gerekkiyo dedim saçları dağılmıştı onları düzelttim
    ve onay verdim.Dallara tutunup kendini yere savurdu ve gülerek arabaya bindi.Kapıyı açtın ve aşağı indim araba motorunun sesini duydum ve koltuğa geçtim uyudun galiba hiç
    ses gelmiyodu dedi ve içimden o sırada dua okudum.Saat 10 olmuştu yoroldum ve yatağa geçtim.
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Mayıs 31, 2010 10:03 pm

harika elbette Very Happy bir bölüm daha atabilir misin Shocked
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 2:31 pm

İdiL Dün KızDı Ço0k Atmıssın Dié Sanmam..xD

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 5 31237413014141400356208
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 01, 2010 2:33 pm

neyi çok atmışım ????
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 2:49 pm

Hayır bana kızdı yb çok atmıssın die..xD
    xD
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 01, 2010 2:50 pm

heee anladım Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 2:51 pm

lol!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 6:43 pm

Blmler felaket olmuş ii ki yeniden yazmaya başladınız tekrar tşkr edrm kızlar en kısa zamanda yb atarsanız sevinirim kib Wink
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 7:17 pm

Yok yazmaya başlamadık ama düşünüyoruz bunlar daha önce yazdıklarımız biz baya yazdık bi 20 Bölüm var daha önceden..!

^:^     Gécenin KanatLarı    ^:^  YYYYYYYBBBBBBBB geldi..! - Sayfa 5 31237413014141400356208
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 7:24 pm

Olsun ya yine de bizi kırmayıp kaldığınız yerden devam ediyosunuz ya bu bile bi şeref yani Very Happy Elinize sağlık kızlar Wink
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 9:21 pm

ArTIK DÜŞÜNÜCEZz..!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 9:41 pm

Helaaaaaal Very Happy Tuttum sizi kızlar devamlı okuyucunuzum şimdiden haberiniz olsun Wink
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 9:43 pm

Gaza Gétirmeyin Lan Bizi..xD
    Ahahahah..Very Happy Very Happy

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 10:05 pm

Malesef bu gidişle gaz vermenin ötesini görüceksiniz hadi kuzularım ybleri verin şöle yorum manyağı yapalım burayı Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 01, 2010 10:11 pm

Very Happy
    Konuşucaz İkizLé artık Devam edicezmi etmicezmi ediceksen sonunu nasıl ayarlıcaz bide benim yetişip yetişmemen var çünkü Bide BağımLıLık die Kitep yazıo0Rum..xD
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 02, 2010 8:06 am

bölümler süper olmuş yaa.bayıldım.ellerinize sağlık.ybybybybybybybybyb.. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Haz. 02, 2010 8:41 am

Hadi bakalım mutlu bi haber bekliyorum sizden kızlar Very Happy Ben onu da fethederim merak etmeyin siz Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 02, 2010 12:56 pm

Arkadaşlar Kararımızı açıkLıyoruzZ..!

AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 02, 2010 12:57 pm

Arkadaşlar Kararımızı açıkLıyoruzZ..!

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Haz. 02, 2010 1:55 pm

evt karar nedir Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 02, 2010 2:09 pm

[b][b]DevamM.. EdiYo0ruz..xD[/b][/b]

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Haz. 02, 2010 2:15 pm

yuppi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 02, 2010 2:15 pm

Bu arada BaqımLıLıkta Yb GéLsinmi..xD

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:46 pm