Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
ebru
dilara
6 posters

SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN)

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN) Empty SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN)

Mesaj tarafından dilara Paz Mayıs 30, 2010 7:08 pm

SON SAVAŞ
    KARAKTERLER
    Castiel Rockwhell Eskiden Hazel'ın ölen kız arkadaşı lucinda ile sevgiliydi.Ama başından beri Hazel'ı seviyordu.Lucinda'nın öldüğü akşam Hazel onu Lucinda'nın başında gördü.Gizemli ve karanlık bir tarafı var.Yeşi gözleri ve sarıya yakın kahve saçlara sahip.Okulun kızlarının gözünde uğrunda ölünecek biri.ve Hazel'ı deli gibi seviyor.Ama Hazel'ın onu sevmediğini düşünüyor.
    Hazel Schnabel Ailesinden dolayı biraz sorunlu bir kız.Başından beri Castiel'a karşı bir şeyler hissediyor ama Lucinda yüzünden ne olduğunu tanımalyamıyor.Lucinda'nın öldüğü akşam Castiel'ı başında görmesine rağmen kendine itiref edemesede onu her anlamda istiyor.Mavi gözlere ve siyah saçlara sahip.
    Evangeline Merryweather Hazel'ın en yakın kız arkadaşı.Hazel'ın aksine harika bir aileden geliyor.Kahve rengi gözlere ve sarı saçlara sahip.
    Leon Darklight Hazel'ın en yakın erkek arkadaşıdır.Onunla her sırrını paylaşır.Ama leon da tanımlanamayan bir şeyler vardır.Siyah saçlara ve bal rengi gözlere sahiptir.

Aşk savaşmaya değer miydi?Uğrunda savaşıp,aşkın için ölmek...
    Bir bütün olup sevdiğinle,herkesi karşına almak.Canının acıyacağını bildiğin halde vazgeçmemek miydi yoksa???
    Yoksa,sevmek ve ölmek gibi miydi?

Savaş kozlarını en usta şekilde oynuyordu.İki tarafta kazanmak için can atıyordu.Kazanmak ve mutlak hakimiyet için.Bir tarafta Leydi Helen,bir tarafta Savaşçı Cadfael.Ve arkalarındaki binlerle karpatyalı...Savaşın en kızgın anında en büyük hata yapıldı ve gizli mağraya girildi.Ve savaşçıyla leydinin ruhları gezegenlerinin sisli havasından çıkıp onlrı arayıp ama asla bulamayan ''Dünya''adındaki mavi boş bilyeye düştü.Öyle bir düşüştü ki bu,onlar için hayat yeniden başladı.Ve bilmeden ,sorgulamadan devam etti.

1.Bölüm
    ''Sana tekrar,tekrar ve tekrar söyliyorum Philp!!!!Bil-mi-yor-um!!!''Philp tek kaşını kaldırıp bana baktı.
    ''Ben en azından bir daha düşün derim.Ortada ölen bir genç kız ve kayıp katili var.Belkide katili görmüşsündür.
    ''En iyi arkadaşımın katilini görmüş olsaydım inanın size söylerdim.''Bu konuşma giderek can sıkıcı bir hal alıyordu.Yanlış kişiyi sorguluyorlardı.Yani beni...
    ''Bence en iyisi siz Castiel Rockwhell ile görüşün ne de olsa onu bulan oydu.''Ayağa kalkıp hızlıca komiser Philp'in odasından çıktım.En iyi arkadaşımbir yıl önce öldürülmüştü ama katili hala bulunamamıştı.ama bana göre katil Castiel'dan başkası değildi.

ARKADAŞLAR BİLEREK KISA TUTTUM SEVMEME İHTİMALİNİZE KARŞI.BEĞENİRSENİZ LÜTFEN YORUM ATIN DEVAMI GELSİN Very Happy Very Happy Shocked
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN) Empty Geri: SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN)

Mesaj tarafından ebru Paz Mayıs 30, 2010 7:12 pm

bence çok güzel olmuş.devam et Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN) Empty Geri: SON SAVAŞ(GECENİN FISILTISININ YAZARINDAN)

Mesaj tarafından dilara Paz Mayıs 30, 2010 7:13 pm

teşekkür ederim Very Happy yorumlara bağlı devam edicem Smile
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Paz Mayıs 30, 2010 7:25 pm

dewam et guzel bir sey cıkıcak gibi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Mayıs 30, 2010 11:29 pm

Devam devam bu hikayede aksiyon ve macera fazla gibi görünüyo Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Mayıs 30, 2010 11:37 pm

Wow çok güzel Smile yb at Smile devam et Smile
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 01, 2010 4:42 pm

yaaa çok az yorum var yazmıyabilirm Sad
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Haz. 01, 2010 5:13 pm

yya olmaz ama yaz.daha yeni ya ondandır.biraz ilerle okuyucu da artar yaa.yb.. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 6:49 pm

Aynen ebru'a katılıyorum sen blmü at bak kimler gelip yorum yapıyo tanıtıcı yazı olduğu için böle sen ilk blmü at Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 01, 2010 6:50 pm

tamam vaktim olursa atrım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 01, 2010 7:00 pm

Ok cnm bekliyo olucam Smile
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Tem. 05, 2010 5:20 pm

uzun süredir bölüm ve yorum gelmediği için arşive kaldırılmıştır.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 3:50 pm