Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
Damla&Stark
RUH
juvijuvi
**Gossde_Nur**
dilara
pff_xP
¤ тσяу ¤
happy
vampire-rose
ebru
(_ALiCe_CuLLeN_)
Deadly
_black_angel_
handan
İdil Night Twist Stark
19 posters

| Soru İşareti ? | yeni bölüm geldi !

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

| Soru İşareti ? |  yeni bölüm geldi ! - Sayfa 6 Empty Geri: | Soru İşareti ? | yeni bölüm geldi !

Mesaj tarafından dilara Salı Mayıs 18, 2010 7:20 pm

bekleriz | Soru İşareti ? |  yeni bölüm geldi ! - Sayfa 6 Icon_biggrin
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

| Soru İşareti ? |  yeni bölüm geldi ! - Sayfa 6 Empty Geri: | Soru İşareti ? | yeni bölüm geldi !

Mesaj tarafından handan Salı Mayıs 18, 2010 7:31 pm

ekleriz tabi ki
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 8:00 pm

-6- (yaSmin'in ağzından)

Kim bilir mi demiştim. Kim bilmez ki? Derste biraz düşündüm ve aklımı çalıştırdım. Yosun renkli gözler...Siyah saçlar..Kıvrımlı dudaklar...Güzel bir vücut...Asi bakışlar...

Bu..
    Bu..

Ah hayır olamaz.. Bu bendim. Kesinlikle bendim. Benim bir versiyonum. Biraz daha kafa patlattım. Acaba bu bana benzemek için bana yapılmış bir şaka mıydı falan diye.Ama kimse bana bu kadar açık bulaşamazdı. Sırtım okula dayalıydı. Okulu başlarına tek adımımla yıkardım. Hem kimse bana bu kadar benzeyemezdi..Benzemeye çalışamazdı..Sonunda ders bitiminde onun kesinlikle ben olduğuna karar verdim. Belkide ben onu görmemiştim. Hayalgücümün ürünüydü. Hem Dean de onu görmemişti.Yavaş adımlarla Dean'in olduğu sınıfa ilerledim.Ben gittiğimde kendi grubundaki arkadaşlarıyla konuşuyordu.Beni görünce irkildi ve arkadaşlarıda bana tip tip baktı. Bunun sebebini anlamadım. J bana bakmıyor yere bakıyordu. Diğerleri için bana bakmamak daha kolay diye düşündüm. Sonuçta onlarla iletişimim yoktu. Dean yavaşça yanıma geldi.Bana bakışları o kadar soğuktu ki kalbim duracaktı.
    -Selam ' dedim titrek bi sesle.
    -Selam .
    -Partiyi verdim.Haberin olsun istedim.Yiyecekler..müzikler. hepsi ayarlandı.Birçok kişiyi çağırdım . Tüm okul orda olacak. İçki servisi de var. Sadece bizim eve girmek yasak olacak. Onun dışında süsler dekorasyonn v..
    -Yasmin..Yasmin..Yasmin..' dedi bıkkın bi sesle.
    -Evet ? ' dedim şaşırarak.
    -Tamam bunun için minnettarım ama başımı ağrıtıyorsun.
    -Ben.. ne ?
    -Başımı ağrıttın . ' dedi dik dik bakarak.
    -Ben.. Özür dilerim. Ama bu işle ilgilendiğini sanmıştım.
    -Yasmin..Ben böyle insan işleriyle uğraşmam.Hem..
    -Ne ? Nelerle uğraşırsın? Raketle futbol falan oynamak gibi bi garip işin mi var? Yada böcekleri kelebeğe çevirmek falan..
    -Hayır tabii ki. Sadece.. Böyle olması gerek. Benimle konuşma. Cidden başım ağrıyor. ' dedi ve gitti. Bense yerimde kalakaldım. Bir süre orada öyle dikildim. Sonrada kendi salaklığımdan utanıp kendimi suçlarken olanların hepsini unuttum ve diğer dersime yöneldim.
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Salı Mayıs 18, 2010 8:53 pm

ayh çok güsel olmuş valla yeni bölümü bulduğuma şükrettikten sonra bir yeni bölüm daha isteyeceğim senden lütfeeeeen yb at Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 9:04 pm

Ya yazmadım ki.. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 18, 2010 9:49 pm

noluooo lannnn????
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 9:54 pm

Very Happy Very Happy Neleer neleeer Ece ! Very Happy Very Happy Very Happy Koptum Laughing

Ece warya !
    SeviyoRum seni Very Happy Very Happy Exclamation
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 18, 2010 10:00 pm

İdil Night Twist Stark demiş ki:Very Happy Very Happy Neleer neleeer Ece ! Very Happy Very Happy Very Happy Koptum Laughing

Ece warya !
    SeviyoRum seni Very Happy Very Happy Exclamation

Acaba neler olcak ybb at hemennn deli etme beni

Ve ayrıca
    Bende Seni seviomm kızzz Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 10:04 pm

Lan Very Happy 2. ikizimSin oqe mi ? Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 18, 2010 10:06 pm

İdil Night Twist Stark demiş ki:Lan Very Happy 2. ikizimSin oqe mi ? Very Happy

oke sende benim 2.ikizimsinn Very Happy
    1.ikizim pınar (L) Very Happy
    2.ikizimde sen (L) Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 10:09 pm

BnmDee...

1.İkizim Ezgi Very Happy

2. İkizim seeen Very Happy Very Happy (!)
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 18, 2010 10:22 pm

İdil Night Twist Stark demiş ki:BnmDee...

1.İkizim Ezgi Very Happy

2. İkizim seeen Very Happy Very Happy (!)

bunada ybb at çabukkkk Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mayıs 18, 2010 10:24 pm

Buna atamam yamadım daHa Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 5:07 pm

DUYURU :

Yeni Bölüm 22 Mayıs'ta .. Yarın doğumgünüm. ! Laughing Laughing Laughing lol!

| Soru İşareti ? |  yeni bölüm geldi ! - Sayfa 6 Mileyblog500
    Bende mi Disneyland de kutlasam Very Happy ? Very Happy lol! Miley gibi Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Mayıs 20, 2010 11:46 pm

qeç oldu ama doqum qünün kutlu olsunn ikizim Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 21, 2010 11:58 am

DOĞUM GÜNÜN KULU OLSUN CANIMMMM sunny
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 21, 2010 12:05 pm

Teeseeekkrrr..
    Very Happy
    Laughing
    (:
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Cuma Mayıs 21, 2010 12:21 pm

sana özel kutlma sayfası açtım Very Happy doqum qünün için Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 26, 2010 10:56 am

Tesekkrleeer '! Laughing
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 26, 2010 12:27 pm

Yb gec kalıooo farkındayım ama int. annem sağolsun yokk Sad Sad Mad Neutral Shocked Sad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Mayıs 26, 2010 6:39 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb nerdeee lannn Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 27, 2010 1:09 pm

Yb artık tam tarih veriyorum . Kesin yarın atıcam.

DUYURU KESİN :

Yb yaRın .
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 28, 2010 9:55 am

-7-

Kendimi son derse kaptırmıştım ki önüme bir not fırlatıldı.Açtım.
    Çok özür dilerim.Fakat böyle olması gerekiyor.Başımı ağrıtan sen değilsin,herkes.Bundan sonra konuşmayalım.Parti için minnettarım.Teşekkürler.
    Etrafıma bakındım ve gözlerini öğretmene dikmiş Dean'i gördüm. Elindeki kalemle oynuyordu.Madem o benimle konuşmak istemiyordu bende onla konuşmazdım.Bu kadar basitti,değil mi? Ama bir yanımda bunu bana nasıl yaptığını düşünerek sinir krizindeydi.Diğer erkekler peşimde dönüp dolaşıyor,benle flört ediyorlardı.Dean nden onlar gibi değildi.Ders bitiminde ben kararımı vermiştim.Dean ile mutlaka çıkacaktım.Ne olursa olsun.Hemen spor salonuna gittim ve eşofmanlarımı giydim.Isınma hareketlerime başladım.Daha sonra Edward Maya'nın This is My Life şarkısını açtım ve esneme hareketlerini yaptım.Yaklaşık 15 dakikadır spor salonundaydım kii diğer amigo kızlarda geldi.En çok sevdiğim Fransız arkadaşım Claudine'e el salladım.Claudine'in annesi 2 sene önce Fransa'da otururlarken trafik kazasında ölmüştü ve o sene babasının yanına buraya taşınmıştı.Onunla küçükken buraya geldiğinde oyunlar oynardık.Yaklaşık 4 senedir gelmediğinden onu çok görememiştim.Ama geldiğinden beri onla olmaktan bıkmıyor,hatta hep onla olmak istiyordum.Kuzey Avrupa'nın her özelliği vücuduna ve aksanına eklenmişti.Beyaz teni,mavi gözleri ve sarı bukle bukle saçları vardı.Aksanından Fransız olduğu apaçık belli oluyordu.Benim gibi Türk asıllı değildi.Benimde babam Türk.Annem Amerikan.Bu bana esmerlik,doğal bir çekicilik kazandırıyor.Claudine'in hemen arkasından sınıfa kendini beğenmiş Janet girdi.Janet de Fransız asıllıydı.Janet ve Claudine iyi anlaşırdı ama ben Janet'i sevmezdim.Bence çok fazla hava atıyordu.Onun ardından da diğer kızlar.. Jessica..Sarah..Amanda..Sally..Carlotta..Angela..ve Hilary. Aralarından Hilary ve Carlotta ' yı da çok severdim. Carlotta İspanyoldu.Hilary ise İngiliz. Yani hepimiz Avrupa asıllıydık.Benim babam İstanbul'lu olduğu için Avrupa'lı sayılırdım.Babam bana Yasemin derdi hep.Bu ad adımın Türkçe karşılığmış..Aslında biz bir gruptuk. Hilary,Claudine,Carlotta ve ben. Beraber evlerimizde kalır,alışverişe gider,sırlarımızı paylaşır,okulda beraber gezerdik.İçeri girer girmez hepsini inceledim. Carlotta'nın kızılımsı saçları biraz daha uzamıştı.Beyaz teni gittiği İspanya gezisinden sonra kızarmıştı.Gözleri kahverengiyken biraz açılmıştı.Hilary'nin siyah saçları beyaz teniyle yine mükemmel asi duruyordu.Hiç değişmemişti.Hepsiyle kucaklaştım ve diğer amigo kızlara moral falan verdim. Kimisi kilo aldığından,kimisi hareketleri unuttuğundan,kimisi uyuştuğundan oynayamayacaklarını söylüyordu.Sonunda hep beraber ayağa kalktık ve cd çalara Madonna ve David Guetta'nın Revolver'ını koydum.Geçen senenin hareketlerini tekrar ettik.Aslında hepsi hatırlıyordu.Çalışmayı bitirdikten sonra,yazın baktığım bazı hareketleri kızlara öğrettim ve bunları çalışmalarını istedim.

-Tamam kızlar. Bugünlük bu kadar yeter. Yarın çalışma saatlerini buraya asacağım.Gelip alırsınız. ' dedim ve soyunma odasına yöneldim.Kısa bir duş aldım.Hemen çıktım ve altıma kot bir şort giydim.Üstünede hemen beyaz bir blüz giydim.Adidas beyazlarımı da giyip ordan çıktım. Çıktığımda kızlar beni bekliyordu.Onların yanına doğru gittim.
    -Selam kızlar !
    -Selaam ! ' dediler.
    -Ee...Nasılsınız bakalım. Tatil falan? ' dedim ve ayağa kalktılar.Kapıya doğru yürümeye başladık.Carlotta İspanya gezisini anlatmaya başladı..

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Mayıs 28, 2010 10:29 am

çok güzel ama yb geç mi gelcek Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Mayıs 28, 2010 11:21 am

çok güzel valla devam kız Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:14 am