Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
sekerkiss07
handan
Deadly
¤ тσяу ¤
happy
9 posters

***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii***

Anket

yb ekliyimmi

[ 0 ]
    ***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Bar_left0%***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    ***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Bar_left0%***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Bar_right [0%] 
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 0
    Anket kapatıldı
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Empty ***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii***

Mesaj tarafından happy C.tesi Nis. 17, 2010 6:26 pm

1.BÖLÜM:
    ''Selin hadi kalk okula geç kalıcaz.''
    Of her sabah bu işkenceyi çekmek zorunda mıydım?
    ''Tamam uyandım.Giyinip geliyorum hemen.''
    ''E bir zahmet prenses hazretleri''
    ''Of Cansu ya ne var bunda biraz geç uyuduysam?''
    ''Biraz geç!öylemi.selin farkında mısın ama sabaha karşı uyudun.Bu kadar ders çalışırsan kafayı yiyeceksin''
    ''Tamam hazırım işte...Çıkabilir miyiz annecim?''
    Of gene geldim şu okula .Sevmiyorum buradaki hiç kimseyi eğer paranız varsa ve birazda güzelseniz yalakalarınız peşinizden eksik olmaz.Aa bak bitanesi beni gördü bile yanıma geliyor.Gelme gelme ...
    ''Ne haber Selincim?Bugün her zamanki gibi harikasın''
    Ben sadece gülmekle yetindim.Herhalde yanlız kalmak istediğimi anlamıştır.Sırama geçtim ve dersin başlamasını bekledim...Ama bugün ders dinleyesim de yoktu.Ah olmaz hoca geldi bile.Of napalım katlanacağız artık.En sonunda zil çaldı ve ben direk bahçeye çıktım.Bu okulun en güzel yönü bahçesinde kocaman ağaçlar olması ama bugün bu da hoşuma gitmedi.tam okuldan çıkıyordum ki o da ne?İnanamıyorum...

2.BÖLÜM:
    Utku bana sesleniyordu ve tam arkamdaydı.Ona döndüm ki yüzümüz az daha çarpışıyordu ve ben onun o kusursuz yüzüne, o yeşil gözlerine tekrar aşık olmuştum...Ama ben yanlız kalmak istiyordum.
    ''Aşkım nereye gidiyorsun''dedi tam da beklediğim gibi.
    ''Şey...nereye gidiyorum?Of okulda çok sıkıldım her şey üstüme üstüme geliyor sanki.Bende hava almaya gidiyordum''dedim.
    Gözlerinin içi güldü ve dayanamadım''Sende gelsene eğer derse girmiyiceksen ''.Bana baktı ve''Sanki sen yanlız kalmak istiyor gibisin eğer öyleyse-''ben sözünü kestim ve
    ''Ya evet aslında ilk öyle düşünüyordum ama sen yanımda olsan daha iyi''dedim
    ''Hım...Gelmemi istiyorsun yani'' dedi.Ah tatlı aşkım benim ben sana ne zaman hayır diyebildim ki?
    ''Evet...Aşkım''dedim ve onu çekiştirmeye başladım.
    En sonunda okuldan çıkabilmiştik.Bugün bir şeyi daha anlamıştım Utku yanımda olduğu zaman her şeyi unutuyordum.Sanki o yanımda olduğunda Dünyada bir ikimiz vardık.Ben yine düşüncelerime dalmışken Utku'nun bana seslenmesiyle kendime geldim.
    ''Selin...Hayatım iyimisin çok dalgınsın şu aralar''.Gülümsedin ve ''Önemli bir şey değil canım.2 gündür çok ders çalışıyorum da o yüzdendir''dedim.
    O bana sımsıkı sarıldı ve gözlerimin içine baktı.Sanki bana bir şeyler anlatmak ister gibiydi ama ne?Ah gene saçmalamaya başladım eğer söyleyecek bir şeyi olsa söylerdi...Düşüncelerimden sıyrıldığımda sahile gelmiştik bile.Deniz kenarında yürümeyi sevdiğimi biliyordu.Birden durup ona baktım ve oda beni öldüren o gülümsemesiyle bana bakıyordu.
    ''Bana bunu hep yapmak zorunda mısın''dedim.
    ''Neyi''dedi.Muzırca gülümseyerek...
    ''Bilmemezlikten gelme''dedim.
    ''Tamam.Kabul ediyorum.Ama napayım dalgın olduğunda burada kendine geliyorsun''dedi.Canım benim yine beni düşünüyordu.
    Zamanın nasıl geçtiğini fark edememişiz.Telefonumun çalmasıyla ne kadar geç olduğunu fark ettik.Hava bayağı kararmıştı.Birden ayağa kalkarak telefonuma baktım.Arayan tabi ki de kuzenim Cansu’ydu.
    ''eyvah yandım''dedim ve telefonu açtım.Utkuda o sırada bana şaşkın şaşkın bakıyordu.

En son happy tarafından C.tesi Mayıs 01, 2010 12:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Empty Geri: ***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii***

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Nis. 17, 2010 8:42 pm

arayan kim kim kimm ybbb Very Happy heheh at atatatattatattttt Very Happy Very Happy Very Happy . . . çok gzeldi yaa Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii*** Empty Geri: ***İhanetin Bedeli***(kardeş siteden)***arkadaşlar yorumlarınızı bekliyormm :D***12. blm geldii***

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 17, 2010 10:21 pm

yenii okuyucu Very Happy
    süperdiii bn bunu okudum ama tekrar okumuk istiyorum mnyk eqlenceli ya ybbbb
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Nis. 17, 2010 10:27 pm

bende çok beğendim yb atar mısın
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 6:26 am

Çok güzelmiş yb istiyorum Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 9:23 am

çokk saolunn arkadaşlarrr yb atıyorumm birazdannn Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 9:24 am

Tmmdır cnm Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 9:27 am

3.BÖLÜM:
    ''Kızım nerdesin ya?Saat kaç haberin var mı?Eğer geç geleceksen insan bir kuzenine haber vermez mi öldüm meraktan''dedi.Bütün bunları biranda söylemişti.
    ''Dur bir ya nefes al .Sakin ol.Bugün canım sıkkındı Utkuyla takıldık.Tamam sana haber vermedim.Unuttum''dedim.
    ''e teşekkürler yani.sen düşünme beni zaten''dedi.
    ''Cansu lütfen yapma böyle eve geliyorum.evde konuşalım.hadi öptüm canım''dedim.
    o da ''Bay bay''dedi ve telefonu suratıma kapadı. Anlaşılan bayağı merak etmiş.Telefonumu çantama koyduğumda utku bana bakıyordu.
    ''Cansu beni merak etmiş ''
    ''Her zaman ki Cansu''
    ''Öyle deme ama kız beni düşünüyor''
    ''Tamam canım bir şey demedim.Eve mi gideceksin?''
    ''Evet canım.Çok kırılmış onun gönlünü almam lazım''
    ''Tamam o zaman.Beklede bizim çocukları arıyım arabayı getirsinler''
    ''Gerek yok şuradan bir taksiye atlarım''dedim ama dinleyen kim. Aramıştı bile.Biraz bekledikten sonra araba geldi ve beni eve bıraktı.Anahtarı çıkarıp tam kapıyı açacakken ...
    Birden kapı açıldı ve Cansu beni öldürecekmiş gibi bakıyordu.Eve girdim.Direk odama gidip üstümü değiştirdim.Salona geçtiğimde hala beni beklediğini fark ettim.
    ''Cansu ne var bunda.Sevgilimle de zaman geçirirken senden mi izin alıcam.Eğer bunu bekliyorsan çok yanılıyorsun yada beni tanımamışsın.''
    ''Ben tabi ki senden öyle bir şey beklemiyorum''
    ''Eee''
    ''Okulda sadece 1.derse girmişsin sadece ve saat kaç farkın damısın bilmiyorum küçük hanım''
    ''Sen benim sadece 1.derse girdiğimi nereden biliyorsun?''
    ''E hava karardı ve sende bana haber vermeyince merak edip Sılayı aradım.O da sadece 1.derse girdiğini söyledi.''Bir anda sinirlendiğimi fark ettim.
    ''Ben bebek değilim tamam mı.Biliyorsun Cansu bana abla gibi davranmandan nefret ediyorum.1dakika ya ben sana niye açıklama yapıyorum ki.Sadece benden 2 yaş büyüksün hatırlatırım sana''dedim ve odamın kapısını sert bir şekilde kapattım.Yeter ya onun o abla tavırlarından bıktım.Utkuyla bir şeyler yaptığımda hep bir sorun bulmazsa o gece rahat uyuyamazdı buna eminim.Bunları düşünerek uykuya dalmıştım.Sabah uyandığımda burnuma nefis kokular geliyordu.Mutfağa gittiğimde harika bir kahvaltı masası önümde duruyordu.Tam masaya saldırıp her şeyi bitirecekken Cansu''Günaydın cadı kuzenim benim''dedi bende soğuk bir şekilde''Günaydın''dedim.
    ''Aa,Selin hala dünde mi kaldın sen?Tamam biraz abartmış olabilirim.''
    ''Biraz''
    ''Tamam.Tamam...Kusura bakma''dedi ve boynuma sarılarak beni öptü.
    ''Şimdi sen affetmemi bekliyorsundur''dedim.Bana masum masum bakarak başını salladı ve bende gülümseyip onu öptüm.O sırada kapı çaldı.
    4.bölüm
    Cansu’ya baktım''Utkuyu çağırmıştım.Beraber kahvaltı yaparız diye ''dedi.Gülümsedim ve kapıya gittim.Açtığımda hayatımın anlamı tam karşımda elinde benim en sevdiğim çiçek olan gül ve tabikide o muhteşem gülüşü...Yanağımdan öptü ve''Günaydın meleğim.Bunlar senin için''bende onun yanaklarından öperek''teşekkürler canım''dedim.
    Kahvaltımızı yaptıktan sonra evden çıktı.Cansu arabasıyla okuluna gitti.Dersimiz 10'da başlayacağı için biraz oyalandık.Canlı müzik yapan bir cafeye girdik.Çok güzel bir yerdi,gençlere yönelikve bizim okulada yakındı.Cama yakın bir masaya oturduk ve o sırada Utkuyla benim şarkımız çalmaya başladı.Ben eşlik etmeye başladığım sırada Utku kalkmışve yanıma gelmiş bana''Bu güzel bayan aşkından deliye dönmüş şu çocukla dans eder mi acaba''dedi.Ben Utkuya şaşkın şaşkın bakıyordum ve tüm cafedekilerde bize dönmüş benim cevabımı bekliyor.Tabiki reddetmedim ben onu ne zaman kırabilmiştim ki.gülümseyerek elini tuttum ve piste doğru gittik.Sadece Utkuyla ben vardık ama sonrada ist doldu.Zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık.Benim saate gözüm takılmıştı...Tanm 9:50ydi.10dakikamız vardı inanamıyorum.Utkunun elinden tutarak dışarı çıkardım ve''Geç kalıyoruz'' dedim.Oda''Ah nasıl unuttuk.Neyse yetişşiriz merak etme''dedi ve arabayı hızla sürmeye başladı.20 dakikalık yolu 10 dakikada gelmiştik.O kendi sınıfının olduğu koridora yöneldi bende kendi koridoruma ama oda ne hoca sınıfa girmek üzere kşarak hocaya yetiştim aynı anda sınıfa girdik.Hocayı başımla selamladım ve sırama nefes nefese oturdum...Sıla bana bakıyordu .
    ''Neden geç geldiğini anlatmıcak mısın?''
    ''Ya sabah Utku bize kahvaltıya gelmiş.Beraber kahvaltı falan ettik.Cansuyla evden çıktık.Erken olduğu için de Utkuyla bir cafeye egittik ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.''
    ''Tam sizden beklenebilcek bir davranış''dedi gülerek.Bende gülerek koluna hafifçe vurdum.Dersler hızlıca geçti ve benim gıcık olduğum hocanın dersi başladı.Uf şimdi kim dinliyicek bu deri derken hoca bu derse giremeyeceğiniçok acil bir işi çıktığını söyledi ve ben havalara uçtum.Sılayala kantine gittik ve Utkuda Kaanla oradaydı.Beni gördü ve gülümseyerek el salladı.Sılayla yanlarına gittik.Birer sandalye çekerek yanlarına oturduk.
    ''Bitanem neden derste değilsiniz''
    '' Ders boştu da peki siz''
    ''hocayla biraz atıştık''
    ''Ne oldu Utku ?''
    ''Önemli bişey değil.Daha sonra anlatırım''dedi.
    ''Tamam canım''
    O sırada Kaan kalktı.
    ''birşey içermisiniz ben çay alıcam''
    sıla''bende geliyim canım sabah kahvaltı yapmadım biraz bişeler yesem iyi olucak yoksa tansiyonum düşecek yine''dedi ve gittiler
    Utku bana bakıyordu biran utandığımı hissettim.
    ''Ne''
    ''Ne ne''
    ''Niye bana öyle bakıyorsun?''
    ''Nekadar güzel bir sevgilim olduğunu düşünüyordum''gülümsedim ve yanağına bir tane öpücük kondurdum.Osırada ileride bir kalabalık vardı.Utkuyla ne oldu diye bakmaya gittik ki oda ne Sıla yerde bayılmış bi halde yatıyo ve Kaanda ona endişeli bi şekilde bakıyor.Birden dondum kaldım sanki soğuk suyun altına girip çıkmış gibi oldum.Kendime geldin ve Sılanın yanına eğildim.Utkuya baktım ve o telefona sarılmış ambulans çağırıyor.Kaanabaktım ölü gibi yüzü bembeyaz olmuştu ben onları öyle görünce soğukkanlı olmam gerektiğini anladım.Sıla ayılır gibi olmuştu.Herkes etrafımıza toplanmıştı ilk önce bu kalabalığı dağıtmalıydım.
    ''Arkadaşlar lütfen biraz açılın ahava alması gerek''dedim ve o sırada da doktorla yanında iki hemşire kapının önünde belirivermişti
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 9:36 am

Vay be ne bölüm ama şimdi aç gözlülük yapıp yb isticem olmicak deme Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 9:43 am

Very Happy biraz yorum gelsinde öle yb koyarımm Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 10:31 am

İşte budur yaaa sevmeye başladım seni Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 10:48 am

saolll cnmm yaa bnde seniiii Very Happy Very Happy D:
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 11:02 am

Tanışalım bari ben pınar Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 18, 2010 12:46 pm

bende handan Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 2:26 pm

bendee busee Very Happy Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 2:36 pm

5.Bölüm:
    Hemen yanımıza geldiler ve Sılanın tansiyonunu ölçtüler çok düşüktü hemen sedyeye yatırıp ambulansa doğru götürdüler.Bende peşlerinden giderken Kaan orda donmuş kalmış bi vaziyette duruyodu.Hemen yanına gittim ve onu yerden kaldırarak ''Herşey düzelicek Sıla kendini kolay kolay bırakmaz''dedim ama içimden inşallah demeyi unutmadım.Kaan ambulansla giderken Utkuyla bende arkadan arabayla onları takip ediyorduk ki birde telefonum çaldı.Arayan Cansuydu Utku bana açmıyıcakmısın dercesine baktı.Hemen telefonuma baktım.
    ''Efendim Cansu.''
    ''Canım ne yapıyorsun diye bi arıyım dedim.''
    ''Cansu ben seni daha sonra arasam olurmu''
    ''Bişey mi oldu.''
    ''Sıla bayıldı şuan hastahaneye gidiyoruz''
    ''Hangi hasthane bende geliyim''
    ''Gerek yok Cansu biz idare edebiliriz''
    ''Peki canım''
    Şimdi onla uğraşıcak zamanım yoktu zaten hastahaneye de gelmiştik.Arabayı park eder etmez Kaanın yanına gttik.Doktorlar başındaydı.Bize bi bilgi bile vermiyorlardı.En sonunda bi hemşire odadan çıktı ve Kaan direk onun yanına gitti
    ''İçerdeki hasta hakkında bilgi istiyorum''
    ''Siz neyi oluyorsunuz''
    ''Erkek arkadaşıyım''
    ''Önemli bişeyi yok sadece biraz tansiyonu düşmüş ama tedbir açısından onu bugün burada tutucaz''dedi.Kaanın derin bir oh çekişini rahat bir şekilde duymuştum.Ah Sıla ah kendine hiç bakmazsın ki.Neyse Allahtan önemli bişeyi yoktu.
    KAANIN AĞZINDAN:
    Çay almaya gitmiştik Hayatımın anlamıyla ben tam çaylarımızı alıyordum ki birden Kaan bana bişeler oluyor dedi ve kolumdan tuttu ben ona döndüğümde yerde bayılmış bir halde görmek beni mahvetmişti hatta onun yerine ben bayılsaydım bile demiştim içimden Allaha dualar ediyordum eğer ona birşey olursa ben onsuz yaşayamazdım,yapamazdım.Ben bunları düşünürken aynı zamanda Sılaya uyanması için yalvarıyordum.O sırada Selinle Utkuda başımızda beliriverdi ona baktığımda rengi bembeyaz olmuştu ilk Sılaya sonra bana baktı heralde benim görüntümde ondan farksızdı.Hemen yanımıza eğildi ve etrafı açtı bu benim neden daha önce aklıma gelmemişti ki.Osırada ben Sılaya bakarken ambulans çağırmalıyız diyecekken Utkunun elinde telefonu gördüm ve okulun adresini veriyordu.Ne kadar iyi arkadaşlarım vardı.Ne kadar süre olduğunu hatırlamıyorum çünkü içimden ona bişey olmaması için dua ediyordum ki birileri Sılayı kucağımdan almışlardı ben orada öylece kalmıştım hiçbişey yapamıyordum sanki kilitlenmiştim.Bir elin beni tuttu o an anladımki Selin beni kaldırıyordu yerde Sılanın yanında olmam gerektiğini söylüyordu ama yüzünde endişe vardı hemen kendimi topladım ve ambulansa doğru Sılama doğru hızlıca yürüdüm koştum dersem daha doğru olur.Hastahaneye gelmiştik Sılayı indirdikleri anda bir koşuşturma başladı ben onların peşinden gittim Sılamı bir odaya aldılar girecekken beni durdurdular.Ah ben onun yanında olmam gerekiyordu.Utkuyla Selinde geldi.Beni sakinleştirmeye çalışıyorlardı ama işe yaramıyordu o sırada hemşire çıktı daha fazla bekliyemiyecektim.Hemşirenin yanına koşar adımlarla ilerledim.Kötü bişey olmaması için içimden dualar ediyordum.Hemşireye duruumunu sorduğumda beni sorguya çekti hey Allahım ya ben sevgilimin nasıl olduğunu merak edrken sen kimsin neyisin.Neyse kısa tuttu.Tansiyonu düşmüş o an içimden kahkahalarla gülmek delicesine dans etmek gelmişti ama beni deli sanmalarını istemezdim.Ama derin bir ohh çekmeme kimse birşey demezdi herhalde.Hayatımın anlamı iyiydi yani önemli bişeyi yoktu sadece tansiyonu düşmüştü.
    SELİNİN AĞZINDAN:
    Utkuyla birbirimize sarılmıştık canım benim oda çok üzülmüştü bir an düşündüm Sılanın yerinde ben olsam Utkuda beni böyle merak edrmiydi.Off gene saçmalamaya başlamıştım tabikide merak ederdi.Ben gene saçmalıyorken Utkunun bana selenmesiyle kendime geldim.
    ''Efendim canım''
    ''İyimisin hayatım biraz solgun gözüküyorsun.''
    ''Evet canım iyiyim.Biraz yoruldum sadece.Okadar ''
    Kaan yanımıza gelmişti o sırada.
    ''Utku çok saol sizide yorduk kusura bakmayın.''
    ''Saçmalama oğlum ya ne yorulması sen neden bahsediyorsun.Biz bu durumda olsaydık sende aynı şeyi yapardın.Oyüzden bidaha böyle şeyler deme.''
    ''Evet Kaan lütfen ''dedim bende Utkuya katılarak.
    ''Saolun sizin gibi arkadaşlarımız olduğu için çok şanslıyız ama siz gidin ben bu akşam burada kalıcam Sılayı bırakmıyım''dedi bizde tamam dedik ve hastahaneden çıktık.
    ''Canım evemi gidiceksin''
    ''Evet canım''
    ''Tamam ''
    Yol boyunca konuşmamıştık zaten konuşacak halimizde kalmamıştı.Eve bıraktı beni eve girer girmez Cansunun meraklı bakışları beni bulmuştu.
    ''Sılanın önemli bişeyi yok değil mi''
    Birden sinirlendim sanki Sılayı çok severmiş gibi.
    ''Niye çok mu merak ettin onu sevmediğini sanıyordum''deyiverdim birden.Bozulmuştu.
    ''Ben zaten onu merak etmiyorum ki eğer Sıla öyleyse Kaanı düşünmek bile istemiyorum''dedi.İnanamıyorum şimdide Kaan mı ah Cansu ben senle napıcam.
    ''Ne şimdide sıra Kaandamı.Sana inanamıyorum Cansu gerçekten.Hem fazla sevinme çünkü o önceki arkadaşlarının sevgilileri gibi değil ve Sılayı çok seviyor.Kaandan uzak dur.''dedim.Oda sırıtıyordu hala
    ''Cansuuuu'
    ''Tamam yaa bişeymi dedim sadece Kaana üzüldüğümü söyledim.''
    'Ben bilirim senin merak etmelerini.Neyse birkez daha söylüyorum ondan ve Sıladan uzak dur.Ben odamdayım uyuyucam''Biraz sert söylemiştim çünkü Cansu birine kafayı taktımı onu kesinlikle elde ederdi.Ama buna ben izin vermezdim.Sılaya bunu yapmasına izin vermezdim.Bunları düşünürken uykuya dalmışım.Telefonumun çalmasıyla ayağa zıpladım saate gözüm kaydı neyse okula geç kalmıyordum acaba Sılaya mı bişey olmuştu.Hemen telefonuma baktım.Utku arıyordu.
    ''Canım''
    ''Seni almaya geliyorum hayatım.''
    ''Sılaya bişey mi oldu''
    ''Yok canım ama bi ziyaret etsek iyi olur diye aramıştım''dedi.
    ''Evet canım iyi olur.''
    ''O zaman çabuk hazırlan çünkü nerdeyse geldim.''
    ''Eve gelirsin.Olmazmı?''
    ''Sabahı Cansuyu görerek başlamak istemem.''dedi gülerek.
    ''Çok kötüsün biliyorsun ki o benim kuzenim.''
    ''Şaka yaptım bitanem''
    ''Tamam telefonu kapatıyorum yoksa aşağıda beklemek zoruna kalırsın''
    ''Tamam bitanem''dedi ve telefonu kapadım üstüme giyinmeye başlamıştım.Mutfağa geçtiğimde Cansu kahvaltıyı hazırlıyordu.
    ''Hayırdır ben uyandırmadan uyanmışsın neye borçluyuz bunu''güldüm ve.
    ''Utku aradıda Sılayı ziyaret edip ordan okula gidicez''
    ''Hm desene Utkuya borçluyuz.''o sırada da telefonum çaldı Utku arıyordu.Cansuyu öperek evden çıktım.Bitanem arabaya yaslanmış bir şekilde beni bekliyordu.
    ''Çok bekletmedim dimi''
    ''Yok bende şimdi gelmiştim zaten'' dedi ve arabanın kapısını açtı
    ''Ay ne kadar centilmen bir sevgilim var ''dedim ve güldüm oda gülümsedi.Gülüşü beni tekrar etkilemişti...
    6. BÖLÜM:
    Hastahaneye gittiğimzde Kaan Sıla'nın başında uyuyordu.
    ''Sen Sılaya böylemi bakıyorsun''
    Yarı uykulu bir şekilde:
    ''Ya gözlerimi dinlendiriyordum''dedi ve Utkuyla ben gülmeye başladık o sırada Sıla da uyanmış bize bakıyordu.Yanına gidip öptüm.
    ''Canım uyandırdığımız için özür dilerim ama dayanamadık'' dedim ve tekrar gülmeye başladım.
    ''Noluya banada anlatsanıza''
    ''Kaanı senin yanında bıraktık bir ihtiyacın olur diye o da geldiğimizde uyuyordu''
    ''Ya uyumuyordum gözlerimi dinlendiriyordum''
    ''Tabi tabi''dedim ve Utku'nun hala güldüğünü farkettim ve ben de tekrar gülmeye başladım ve bu sefer Sılada bize katılmıştı bir süre sonra Kaanın da güldüğünü gördüm.Biz böyle kahkahalarla gülerken hemşire içeri girdi.
    ''Biraz sesiz olursanız iyi olur öbür hastalarımız rahatsız oluyor''dedi ve gitti.O sırada Utkunun saate baktığını farkettim ve
    ''Canım geçmi kalıyoruz''
    ''Evet gitsek iyi olur ''dedi ve hastahaneden çıktık ama düşünceliydi
    ''Aşkım bir problem mi var''
    ''Yo nolduki ''
    ''Sanki bir şey düşünüyorsun''
    ''Yok birtanem senden başka neyi düşünebilirim ki''dedi ve arabaya bindik.
    UTKUNUN AĞZINDAN:
    Sabah uyandığımda takvime gözüm takılmıştı.Yeni uyandığım için yanlış görüyor olmalıydım elimi yüzümü yıkadım ve tekrar baktığımda doğruydu.Selinin doğum gününe 5 gün kalmıştı ve ben hiç birşey ayarlamamıştım.Ah ne yapıcaktım harika bir şey olması lazım benim aşkım en güzelini hakediyordu ben bunları düşünürken aşkımı aradım ve Sılaya gidip ordan okula gideriz dedim oda tamam dedi.Evinin önüne yeni geldiğimde oda hemen inmişti ne kadar dakik bir sevgilim vardı.Sılaya gttiğimizde ben hala daha nasıl bir süprüz hazırlayacağımı düşünüyordum ve o sırada da saatime bakıyordum aşkımın sesiyle kendime geldim 'okula geçmi kalıyoruz' diye soruyordu.Bende okulda arkadaşlardanda yardım isterim bahanesiyle evet dedim ve hastahaneden çıkıyorduk ama ben haladaha düşünüyordum ama ah olamaz anlamıştı.Bir problemmi var diyordu ben kısaca yo demiştim ay hayır anlıyıcaktı of şimdi herşeyi mahvedebilirdim.Sanki bir şeyler düşünüyorsun demişti.Ah meleğim benim ''senden başka neyi düşünebilrim ki'' demiştim.Tamam kesinlikle anlamıştı off ne yapıcaktım ben ama o tamam deyip arabaya binmişti ahh evet anlamamıştı bu güzeldi işte ama benim aklıma hala daha hiç birşey gelmiyordu.Bu sırada okula gelmiştik Selini sınıfına bıraktıktan sonra kendi sınıfıma doğru giderken telefonum çalıyordu baktığıma oda ne buda kimdi hem benim numaramı nereden bulmuştu
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 18, 2010 4:12 pm

o kim? çok güzel olmuş eline sğlık buse Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 6:06 pm

blmm kim ki grczzz ilerki blmdee grczz Very Happy saol cnmm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 7:02 pm

Süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer yb istiyorum acil acil acil Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 18, 2010 7:33 pm

Very Happy Very Happy yb bugn glemiyecek ama yrn glblr hrldee Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 18, 2010 7:51 pm

Tmm cnm beklemeye değer vallaha Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Nis. 19, 2010 6:22 pm

7.bölüm
    Telefonu açtığımda beni o sinir eden sesiyle konuşmaya başlamıştı.Ah evet doğru tahmin ettiniz.Tabiki Cansuydu
    ''Enişte nasılsın''
    ''Efendim Cansu ne istiyorsun derse girmem lazım''
    ''A enişte böyle yapma ama Selinin doğum gününü unutmuş olamazsın dimi''
    ''Tabikide unutmadım.''
    ''İyi o zaman benim aklımda harika bir plan var senle okul çıkışında buluşalım anlatırım sana sende bayılıcaksın'' dedi ve telefonu kapadı of ben bu kızla uğraşamazdım ama başka çaremde yoktu.Of aşkım için katlanmam lazımdı ne yapalım birkaç gün işte diye düşündüm ve sınıfa girdim.Tenefüs olduğunda direk Selinin sınıfına doğru gittim.Oda beni görünce o mükemmel bakışlarıyla bana bakıyordu.Yanına gitim.
    Selinin ağzından:
    Ders boyunca Utkuyu düşündüm acaba gerçekten benimi düşünüyordu ama aşkımın o yüzündeki gülümsemesi ve benim gözlerimin içine bakması bana herşeyi unutturdu.Bişey diyecekti sanki diye düşünmemle beraber Utku konuşmaya başlamıştı bile
    ''Hayatım okul çıkışında benim biraz işim var''
    ''Tamam o zaman ben Sılaya gidicektim zaten.Senin ne işin var?''
    ''Önemli bişey değil canım.Seni o zaman Sılaya bırakırım''
    ''Ben giderim.''
    ''Tatlım ben bırakırım seni işte hem yolumun üstünde''
    ''Tamam''dedim ve zil çalmıştı ve ben tam sınıfa girecekken birden döndüm ve
    ''Utku benden bişey saklamıyosun dimi''
    ''Yok hayatım ne saklayabilirim ki senden''dedi.Bana sarıldı ama yanakları kızarmıştı ki bu demek oluyorki ya benden bişey saklıyor yada bana yalan söylüyor bende ona sarıldım ve o kendi sınıfına gitti ve bende kendi sınıfıma.Kendimi derse vermeye çalışıyordum ama olmuyordu benden ne saklayabilirdi ki?Eğer önemli bişey olsaydı bana söylerdi.Ah olamaz hoca bana sesleniyor.
    ''E-efendim hocam''
    ''Sıla diyorum nasıl kendine geldimi''
    ''Hı hı şuan iyi akşama taburcu olurmuş''
    ''Çok geçmiş olsun dediğimi iletirsin''
    ''Tabiki''dedim ama hoca hala daha bana bakıyordu
    ''Selin kızım iyimisin''dedi ve yanıma geldi
    ''İyiyim hocam''
    ''Kızım rengin bembeyaz olmuş''
    ''Ben iyiyim hocam önemli bişey değil''
    ''Eğer kendini iyi hissetmiyorsan hava al''
    ''İyi olur''
    ''İstersen birisi yanında gelsin''
    ''Gerek yok hocam yanlız kalsam iyi olur''dedim ve çantamı alıp çıktım.Utkunun sınıfının orda beklemeye başladım.Zaten zilde çalmıştı.Beni gördü gülümseyerek yanıma geldi
    ''Canım sen gelirmiydin buralara ya''
    ''Ya dalga geçmesene ben Sılaların yanına gidiyorum''
    ''Hey hey senin rengin bembeyaz olmuş''dedi ve beni oturttu
    ''Aşkım ben iyiyim ''
    ''Rengin hiç de öyle demiyor''
    ''Hadi ben götürüyorum seni hem bir doktorada gözükürsün''
    ''Canım gerek yok ben giderim''dedim ama dinleyen kim?
    O sırada kitaplarını almış ve benim yanımdaydı
    ''Of bir kerede beni dinlesene''
    ''Aşkım hadi mızmızlanma ''dedi ve ellerimden tuttu.O ellerimi tuttuğu an içimden onu ne kadar çok sevdiğimi anladım.İstemsizce dudaklarımdan gülümseme çıktı ve hemen farkettti.
    ''neye gülüyorsun sen bakıyım''
    ''Hiiçççç''dedim ve bana sarıldı ve bir an gözlerimi kapadım sanki dünya durmuşu ve dünyada hayatımın anlamı ve ben vardık...İşte bu an herşeye bedeldi..Onun varlığı,var oluşu ve sadece benim olması yetmezmi???
    8.bölüm:
    Hastahaneye geldiğimizde benim kolumdan çekiştirerek doktorun yanına götürdü.Doktorda iyi olduğumu söyledi ama yine ikna olmuşa benzemiyordu.Sılaların yanına beni bıraktı ve yanağımdan öperek kulağıma seni seviyorum dedi ve odadadan çıktı.Kaan'da Utkuyla beraber gitmişti bunlar kesinlikle bir işler karıştırıyorlardı neyse yakında öğrenirim.Sılayla konuşmaya dalmıştık Kaanın onu bir dakika bile yanlız bırakmamasından onu ne kadar çok sevdiğinden bahsediyordu ki o an Cansunun dedikleri geldi ne yapıcaktım ben onla eğer o kafaya koyduysa kessinlikle yapardı ben bunları düşünürken Sılanın bana seslendiğini farkettim
    ''Selin iyimisin yine daldın''
    ''i-iyiyim dalmışım ne diyordun sen''
    ''hiç'' dedi ve doktorla hemşire geldi bir iki tane ilaç yazdı çıkabileceğini dedi.Bende Sılanın çıkış işlemlerini halletmek için aşağıya indim.Halletikten sonra Sılanın yanına gittim tam Kaanı arıyıcaktım ki Sıla kekelemeye başladı
    ''S-selin b-boş ver ya biz gideriz onların hem işleri var''
    'İyi tamam o zaman hadi hazırsan çıkalım''taksiye bindik ve bizim eve getirdim onu yurtta kalıyordu hem yurtta ona iyi bakamazlardı.
    ''Hey nereye gidiyoruz tam iyileşene kadar bize geliyorsun küçük hanım''
    ''Ya saçmalama ben yurda gidicem beni yurduma götürrrr''dedi
    ''Görürsem söylerim''
    ''Ya Selin gerçekten yurda gidiyim bak hem Cansuyu görmesem iyi olur hem benden biraz hoşlanmıyor''
    ''Orası benim evim ve benim arkadaşlarıma karışamaz''
    ''Ya seninle bir daha konuşmam gerçekten.Ya ne olur bak her saat başı seni ararım hadi''
    ''Of tamam tamam''
    ''Oleyy canım arkadaşım benimm'dedi ve yanaklarımda öptü.Taksiciye yurdun adresini verdim.
    Yurdun önüne geldik taksiciye beklemesini söyledim ve Sılayı odasına yerleştirdikten sonra taksiye evin adresini verdim ve en sonunda eve geldim.Cansuya seslendim bu saate gelmiş olması lazımdı.Ama yoktu kesin arkadaşlarıyladır.Ama bir arasam iyi olur dedim ve aradım.Telefon çaldı çaldı çaldı tam kapatmak üzereydim ki telefon açıldı.
    ''Canım''
    ''Eve geldiğimde yoktun merak ettim''
    ''Arkadaşlarla buluştuk da'
    ''İyi tamam o zaman geç gelmezsin dimi''
    ''Yok yok 1-2 saate gelirim.''
    ''Tamam öptüm görüşürüz''dedim ve arkadan Kaanın sesi geldi tam Cansu diyecektim ki telefonu suratıma kapadı ah inanamıyorum yoksa yok hayır Kaan Sılaya böyle bir şey yapamaz.Yok yok yapmaz eğer öyle bi şey yaparsa ikisinin de elimden çekeceği var.Telefon elimde ne kadar kaldığımı bilmiyorum ama bayağı bir olmuştu çünkü Cansu gelmişti.Sinirle kapının oraya gittiğimde Cansu’nun 32 dişi gözüküyordu.''Nerdeydin sen''
    ''Arkadaşlarlaydım ya dedim ya''
    ''Emin misin''
    ''Evet ya ağzında ne geveliyorsun ''
    ''hiçbir şey.Kaanlamıydın sen''
    ''Ya ne saçmalıyorsun''dedi ve gözlerini benden kaçırdı.
    ''Cansuuuuu sana diyorum yüzüme bak.Gene ne işler karıştırıyosun sen''
    ''HİÇ bir şey ''
    ''Ben sana Kaandan uzak dur dememiş miydim Cansu '
    ''Ya ne Kaanı ne diyorsun sen''
    ''Telefonu kapatırken sesini duydum''
    ''Yanlış duymuşsun''
    ''İnşallah öyledir Cansu.Eğer Sılayı üzecek bir şey yaparsan öbürleri gibi sesiz kalmıyıcam bunu bil''dedim ve Cansu’nun gözleri dolmuştu
    ''Bir kere olsun bana güvensen''
    ''Nasıl güvenmemi bekliyorsun.Emeli hatırlıyor musun senin hani yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen seni kardeşi gibi seven Emel''
    ''kes şunu ''
    ''Ne oldu.Peki Aslıyı he hani buda kardeşin gibiydi Cansu ne oldu .Onları sevgililerinden ayırdın bin bir dolap çevirerek ondan sonra kendin çıktın.Arkanı hep ben topladım sen onların sevgilileriyken gününü gün ederken ben onların ne halde oldukların gördüm ve sana güvenmemi bekliyorsun''
    ''Ben ben''
    ''Sus Cansu sus ve Kaan dan uzak dur anlıyor musun beni uzak dur çünkü benim arkadaşlarım benim için önemli anlıyor musun.Seni son kez uyarıyorum ''
    ''Bu dediklerine çok pişman olacaksın hemde çok''
    ''İnşallah öyle olur ben pişman olurum Cansu''dedim ve o ağlayarak odasına gitti...

yrmlrnzzıı bklyrmm arkadaşlar Very Happy

En son happy tarafından Paz Nis. 25, 2010 5:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Paz Nis. 25, 2010 4:48 pm

yb den sonra ilk yorum bnden Smile) çok güsel yazıyosun yaa çok beğendim takipçinim haberin olsun Very Happy yb bekliyorum Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Nis. 25, 2010 4:54 pm

bende tannışcam bende Very Happy Very Happy
    ben öyküm
    süper yazmışsın cnm bende takipçinimm Dans Et Dans Et
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 5:15 pm

saolunn arkadaşlarr Very Happy tnştığımaa m.o Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:07 pm