Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
CharLote
sekerkiss07
handan
gecenin kızı
_black_angel_
mavi_keßeLeck
¤ тσяу ¤
bushra
tuqchee!!!
enyuar
spiders1995
15 posters

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D Empty //>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 1:45 am

Baloya yalnız girdiğimde içimde bir sıkıntı vardı. Yakışıklı prensim bu gün hastalanınca tek başıma gitmek zorunda kalmıştım. Aslında eve dönmek ve onun yumuşak, tatlı sarı saçlarını okşamak istiyordum ve ona iyileşeceğini söylemek...

Etrafta çılgınca dans eden bedenler ritim tutturmuş bir oraya bir buraya sallanırken etraftaki duman yayılıyordu. Yoğun gazın bacaklarımın arasında dolaştığını hissediyordum. Kırmızı yeşil ve daha bir sürü rengin aydınlattığı beyaz dumanı izlemeye başladım. Renklerde müziğe ayak uydururmuş gibi hareket ediyordu. Tempo arttıkça kıvrımlar hızlanıyor, yavaşladıkça duruluyordu. Dans müziği başlarken kenarda durmaya karar vermiştim. İçki sıtandının yanına gittim ve kendime alkolsüz bir şeyler aldım. Bardağı yudumlarken ağzımda patlayan dolgun tadı alırken keyfim yerine gelmeye başlamıştı. Sevgilim gelmemiş olabilirdi, ben yinede partinin keyfini çıkartmalıydım. ''Kavalyeni göremiyorum, gelmedi mi?'' dedi boğuk ama seksi bir ses. Kafamı kırmızı dumanın uçuştuğu yere çevrdim. Kızıllığı yararak yanıma geldi. ''Hastalandı.'' dedim ve içkimden bir yudum daha aldım. Çocuğun güzelliği karşısında dilim damağım kurumuştu birden. ''Çok yazık olmuş. Yalnızsın yani?'' dedi. Gece karanlığındaki gözlerinden bir parıltı geçti. ''Evet.'' dedim ''Senin eşin nerde?''

Gülümsemişti. ''Aslına bakarsan eşim yok. Bende yalnız geldim.'' dedi. ''İstersen birlikte takılabiliriz?'' dedim gülümseyerek. Ellerini gözleri kadar siyah olan düz, uzun saçlarında gezdirdi. Tanrım ne kadar yakışıklıydı! ''Evet, takılabiliriz.'' dedi ve beni dans pistinin ortasına çekti. Ritimler hızlanırken çocuğunda ritimleri düzenli olarak hızlanıyor ve muhteşem bir kereografi çıkartıyordu. ''Bizim okuldan olmadığın kesin. Güzel sanatlara mı gidiyorsun?'' diye sordum. Yine gülümsedi ''Hayır, gitmiyorum. Ama küçüklüğümden beri dans etmeyi çok severim.'' dedi. Gerçekten belli oluyordu.

İnce belimi kavradı ve beni kendine çekerek dans etmeye başladı. Yaptığımız hareketler çalan müziğe göre daha yavaştı. Ama ona uymaya karar verdim ve kendimi ona bıraktım. Ne kadar sürdü bilmiyorum ama çılgınlar gibi dans ettikten sonra beni tutup arka çıkışa götürdü. Zaten isteyen arka çıkıştan gidebiliyordu. Beni koyu renkli duvarın dibine çekti.

Gülümsedi. Yüzünün he hareketinde ay ışığı teninde deli gibi dans ediyordu. Tutkulu, ateşli bir dans... ''Yalnız gelmen gerçketen çok kötü olmuş.'' dedi soprano sesiyle. Gülümsedim ''Seni buldum ya...'' dedim ve belimi kavrayan sıkı elleri hissettim. Beni kendine doğru çekiyordu. Yoksa öpecek miydi? Kalbim deli gibi çarparken yüzümün yanmaya başladığını hissettim. Esmer tenimde kırmızılıklar görünmeyecekti, bunun için tanrıya şükrettim. ''Adını hala öğrenemedim?'' dedim. Evet, gerçekten öğrenememişitm. Beni geriye doğru yatırdı. Dudakalrını boğanımda hissettim. ''Apollon.'' ve boğazımda bir basınç oluştu. Basınca karşı koymak için Apollon'u itmek istedim ama kaskatı olan ellerini hareket ettiremedim. Belime ve sırtımdaki boşluğa kenetlenmişlerde. Basınç her arttığında Apollon inliyor ve beni daha çok kendine çekiyordu. Görüntümde siyah noktalar belirmeye başlarken elimi basınç noktasına götürdüm. Etrafında sıcak bir sıvı vardı. Elimi önüme getirdim. Karanlıkta olmamaıza rağmen anlamıştım, bu kandı...

İnşallah beğenirsiniz. Beğenirseniz devamını atıcam Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D Empty Geri: //>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 12:31 pm

süper olmuş devam SmileSmileSmile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D Empty Geri: //>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 12:31 pm

sen eski kapanan sitedede varmıydın ??
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 12:41 pm

bencede çok güsel olmuş dewamını atarsan sevinirim Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 1:03 pm

Evet eski sitede vardım ve yorumlarınız için teşekkür ederim Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 1:05 pm

senin hikayeleri hatırladım adındanda ondan dedim Smile bence o hikayeleri burayada yaz çok güzel yazıyosun Smileözlemişim hikayelerini Smile:Smile
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 1:06 pm

tşk cnm Very Happy Şimdi yb yi atıyorum Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 1:10 pm

Damlalar elimden yere her düşüşünde beynimden bir parçada düşüyormuş gibi hissediyordum. Boğazımdaki basınç arttıkça bilincimde kan gibi bilinmez bir karanlığa akıyordu.

Kendimi Apollon'un kollarına öylece bıraktım. Artık gücüm kalmamıştı. Ellerim hissizleşmeye başlamıştı. Dışarı çıkan insanlara seslenmek istiyordum. Yada tiz kız çığlığımı atmak ama yapamıyordum. Zaten bağırsam bile birinin bakacağını sanmıyordum. Herkes içkili bir halde ya kusmak için ya da oynaşmak için dışarı çıkıyordu. Kimsa bana aldırmazdı.

''Kızı bırak!'' dedi güçlü ve istikrarlı bir ses. Bu lafı kime dediğini bilmiyordum ama zayıf kalbim umutla atmaya başladı. Boğazımdaki basınç yok olduğunda Apollon'un ağzı kanlar içinde ilerideki karaltıya dik dik baktığını gördüm. ''Apolon kzıı bırak!'' dedi aynı ses. ''Onu ben alırım.'' diye ekledi, ses karaltının yakınından geliyordu. Rüzgar uğultusu duydum ve beni kavrayan elleri. Çığlık atma dürtüsü yine doğmuştu. Yardım çağırmalıydım! Ama yapamadım ve kendi kendime lanet okudum. Neden benim başıma gelmişti ki!

Eller beni nazikçe Apollon'un kollarından alırken karaltı konuştu. ''Benim kim olduğumu unutma derim!'' dedi. Beni taşıyan kişinin yüzüne bakmaya çalıştım. Gözüme çarpan ilk şey kabarık kahve rengi saçlar ve içinizi açacak yeşillikteki gözleri oldu. Ve dikkatimi bir şey daha çekti. Lambaların altından bgeçerken aydınlanan yüzüne baktım. İki kaşının tam ortasından başlayan gizemli figürler gözlerinin altına kadar ilerliyor ve bitiyordu. Yeşil rengi inanılmaz bir berraklıkta parlarken bana gülümsedi. ''Merak etme seni götürüyoruz...'' dedi yumuacık bir sesle. 'Aha!' dedim içimden Şİmdi kesin öldüm!

Yolda bir kaç kere durduk. Beni taşıyan çocuk yakınıyordu. ''Kan kaybından ölmek üzere.'' dedi ve elini boğazıma bastırmaya devam etti. Hala yüzünü göremediğim karaltı güldü ''Şimdiye kadar ona nasıl saldırmadın anlayamıyorum zaten. Şu kokuya baksana...'' dedi. Beni taşıyan sessizleşti. Suratı birden mermere dönüşmüştü sanki. Kaşlarını çattı ve kafasını gök yüzünde uzak bir noktaya çevirdi. ''Onu dönüştürmeyi aklından bile geçirme!'' dedi karaltı. Çocuk uzaklara bakmaya devam ederken kafasını salladı.

Tünel girişinde kendimden geçmiş olmalıyım. Gözlerimi atığımda bir yatakta yatıyordum. Burasının tünellerden biri olduğuna emindim ama her yer çok net görünüyordu. Sağ kolumu kaldırdım ve esmer tenime baktım. Aslında tam esmer değildim Buğday tenliyim diyebiliriz.

Elimin üstüne konan milyonlarca tozu görünce önce korktum. Elimi salladığımda hepsi havada uçuşmaya başladı. Elimi boynuma götürdüm. İki yuvarlak pütürden başka bir şey yoktu.

Birden kapı açılınca geriye doğru sıçradım ve tıslamaya başladım. Tıslamak mı? Ben gerçekten tıslamış mıydım? İçeri girenin beni taşıyan çocuk olduğunu görünce rahatladım. ''Merak etme, sadece benim Athena---'' kapı yine birden açılınca bu kez de duvara yapıştım ve tıslamaya başladım. ''Sana onu dönüştürme demiştim!'' diye bağırdı, artık karaltı değildi ve ben onun yüzünü görebiliyordum...

işte yb umarım beğenirsiniz Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 1:19 pm

wuuu süpermiş dewamını isterim Very Happy:D
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 1:27 pm

eet süper SmileSmile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 1:28 pm

bu eskisitedeki hikaye şimdi hatırladım SmileSmile ama biraz degiştirmişsin sanırsam SmileSmile
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 1:48 pm

ewt değiştirdim ve geliştirdim Very Happy Önceki sitede zaten yeni başlamıştım Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 1:55 pm

güzel hikaye ordada tutmuştum burdada tutuyorum )SmileSmile öbür hikayenide buraya atıcakmısın eski sitedeki gibi )Smile:
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 2:09 pm

Onu atamam çünkü o siteyle birlikte kayboldu Sad bu hikayeyi tekrar yazmaya başladım. Daha öncekini kaydetseydim ne güzel onuda atardım ama işte ste kapanınca onlarda gitti Sad ama yeni hikayeler yazmayı düşünüyorum. Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 2:10 pm

olsun madem sen yenisini yazcaksan SmileSmile
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 2:13 pm

Yazıcam yazıcam Very Happy Aklımda yeni bişiler var. İyice bi yerine otrsun klavyeye alıcam (Kalemin yerini klavyeler aldı Very Happy )
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 2:14 pm

HIşımla içeri girdi ve Athena!nın boğazına yapıştı. ''Ben. Sana. Ne demiştim!'' diye tekrar kükredi ve çocuğu hiç zorlanmadan karşı duvara attı. Duvar parçalanıp içine çökerken büyülü gözlerle olanları izledim. Sonra birden bana döndü. İçimde buradan kaç isteği uyanmıştı, kaçmak ve ondan çook uzak durmak. ''Ama ona hiç bir şey yapmayacaktın.'' dedi Athena yıkıntıların altından kalkarken. Hiç bir yerinde bir şey yoktu. ''Bende dayanamadım...'' diye de ekledi. üzerindeki tozu silkiyordu. Yanıma yaklaşan çocuk gözlerini çevirdi. ''En son dönüştürmeye kalktığında neler olduğunu görmüştük, Athena. Bu sağalm görünüyor.'' dedi ve güldü. Athena tek kaşını havaya kaldırdı. ''Hadi ama Hades! Geçen seferkinden öncekiler ne olacak?'' diye gülerek sordu. Hades(hele şükür adını öğrenebilmiştim!) de gülerek cevap verdi ''Onlara diyecek bir şeyim yok ama bu seferki hepsinden muhteşem!'' diyerek bana baktı. Bana öyle bakınca birden kendimi çıplakmış gibi hissedip elimi vücuduma sardım ama geçen geceden kalma (yani en azından öyle sanıyorum) krem renkli elbisem üstümde duruyordu. tabi bazı yerlerinde kan lekeleri ve toprak kalıntıları vardı. ''Ona giysi vermem gerekecek.'' dedi daha önce duymadığım güzellikteki ses. Kapıya doğru dönünce onu gördüm. Gür altın sarısı saçları serbest bırakılmıştı. Üzerinde taşlanmış tasarım işi pantolon, güzel uzun çizmeler ve ona uygun tişörtüyle peri gibi görünüyordu. Bana doğru döndü ve gülümsedi ''Ben Ambrosia.'' dedi ve yanıma gelerek yataktan inmemi sağladı. Bana kalsa hala duvara yapışık halde durabilirdim. ''Ben de...'' dedim ama ben kimdim? Aman tanrım hiç bir şey hatırlamıyordum. Dün gece olanlar aklımda kalmıştı ama önünde puslu bir perde vardı ve olanları tamamiyle hatırlamamı imkansız kılıyordu. ''Ayrıca onu ιερό όνομα 'sı için kutsal odaya gitmemiz gerek.'' dedi ve bana döndü. ''Kelimenin anlamı---'' kelimeleri ağzına tıkarak ben cevapladım ''Kutsal isim...''Athena'nın kafası karışmış gibiydi. ''Sen nerden biliyorsun?'' dedi. Dudak büktüm 'Bilmiyorum...'' dedim ve Ambrosia'nın beni çekmesine izin verdim. Peşimizden Hades ve Athena'da geliyordu.

''Bildiğim kadarıyla Ambrosia Tanrıların yiyeceği, kimi zaman içeceği ve genel olarak "sonsuz hayat" veren balımsı bir madde anlamına geliyor?'' dedim Ambrosia kafasını salladı ''aynen öyle!'' dedi. Arkamızdaki ayak sesleri ki bunlar Hades'e ve Athena!ya aittiler birden kesilmişti. Hades'in güçlü sesini birden duyunca irkildim. ''Ambrrosia ve Athena hemöan Gradon'lara bakmanızı istiyorum, daha sonra da Freg ve Baltık kentine gideceksiniz. Ayaklanm çıkma ihtimali yüksek çabuk olun!'' dedi ve Ambrosia'nın tutmuş olduğu elimi kavradı. ''Onu ben götürürüm, siz iş başına.'' dedi. Athena bir şey diyecek oldu ama Hadesin kop koyu mavi gözlerinden çıkan delici bakışlar karşısında sessiz kaldı. Ambrosia'da kafasını salladı ve Athena'yı itekleyerek koşmaya başladılar.

HAdes'i takip ederek büyük bir kapıya geldik. ''Burası Ambrosia'nın odası.''dedi ve kapıları iterek açtı. İlk önce ışık kapalı olduğu için bütün eşyalar önemsizmiş gibi geldi. Eski tozlu eşyalarmış gibi. AMa sonra Hades ışığı açınca gözlerimi kısmak zorunda kaldım. Her yer pespembeydi! Orda burda şirin peluş havancıklar vardı. Duvarlar pembe kürkle kaplıydı ve ah o elbise dolabı. Duvarın içine gömülüydü. Hades kapakları açınca bayılacakmış gibi oldum! Çook eşya vardı ve her çişitten bulunuyordu. Pamuklu, saten, kadife... Ne arasanız mutlaka bulabilecekmişsiniz gibiydi. Hemen içeri atıldım ama eşyaları ellemeden önce Hadese döndüm. Ona daha önce bu kadar dikkatli bakmamıştım. Kop koyu mavi gözleri daha derinleri işaret ediyordu. Onu gizemli kılıyorlardı. Ve tatlı kabarık saçları bende ona dokunma isteği uyandıracak kadar parlak ve güçlü görünüyorlardı. Ah, ayrıca Athena'nın ki gibi gösterişli dövmesi yüzünü süslüyordu. Sanırım Ambrosia'da da vardı böyle bir işaret...

Dolap içinde rahatlıkla gezebileceğiniz kadar büyüktü. Hades kapının öününde dikilmiş ona öyle baktığımı görünce gülümsedi. Çoğu zaman sert duran yüzü şimdi öyle yumuşaktı ki... ''Ambrosia bir şey demez, istediğin kıyafeti seçebilirsin.'' dedi yumuşak bir sesle. Daha önce onu Athena'yı nasıl savururken gördüğümü hatırladım ve ürperdim. Şimdi çok tatlıydı?

Kapıdan içeri girdi ve dolabıın oprtasına doğru yürüdü. ''Dediğim gibi istediğini seçebilirsin. Mesela iç çamaşırları burda.'' dedi ve tam arkasında kalan yeri işaret ettikten sonra dışarı çıktı. ''Ben burada olacağım.'' dedi ve kapıyı örttü. Acaba beni gözetler miydi? Bu düşünceden gülerek sıyrıldım ve kendime çamaşır bulmak umuduyla Hades'in gösterdiği yere yöneldim. Kızın bedeninin kaç olduğuna bakmak için südyenleri karıştırırken etiketini gördüm.''Victoria's Secret... Vay be...'' diye fısıldadım ve kıkırdadıktan sonra kirli eşyalarımdan kurtulup üzerime yenilerini giymeye başladım...

İnşallah bunu da beğenirsiniz. hadi bakalım yb de geldi Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 2:23 pm

wuuu süper varmı dewamı varsa atarmısın Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 2:26 pm

atarım atarım var devamı Very Happy hatta dur atıyorum Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 2:28 pm

Ben üstüme kırmızı renkli bulüzu geçirirken dışarıdan Hades seslendi. ''İçeride banyo da var!'' diye bağırdı. ''Tamam!'' dedim ve kendime bakamk için banyoya yöneldim. Ahşap kapının koluda oda kibi Pembe kürkle süslenmişti. Gülümsedikten sonra kapıyı açtım ve içerigirdim. Gözüme ilk çarpan büyük ve rahat görünüşlü jakuzi oldu. Masajla birlikte banyo yapmak ne iyi gelirdi... diye düşündükten sonra aynaya yöneldim. İçeride büyük bir boy aynası, klozet ev el yıkama lavobosunun üstünde küçük bir ayna bulunuyordu. Ellerimi yıkarken yüzüme hiç bakmamaya çalıştım, çünkü kendimi boy aynasına saklıyordum.

Kıyafet giymenin neden olduğu sıcak ve terden kurtulduktan sonra yüzümü kuruladım ve aynanın karşısına geçtim. Daha sonrada büyülenmiş gözlerle kendimi syre daldım. Yani sanırımım bendim. Aynada görünen kızın açık kahve rengi uzun gür saçları vardı. Gözleri su kadar berrak ve parlak gri rengindeydiler. Teninin rengi bebeklerinki kadar rarin görünüyordu ama bebişlerin beyaz-pembe tenine göre biraz daha kkoyu bir renkti. Tatlı-koyu krem denile bilirdi. Daha sonra yüzüne baktım. Kızın dolgun pembe-kırmızı renkli dudakalrı vardı. Kendim olduğuma emin olmak için dudaklarımı yaladım. Aman tanrım ne kadar seksiydim! kıkırdadıktan sonra aynada ki beni incelemeye devam ettim. Uzun kirpikler vr güzel gri-mavi gözler daha sonra dolgun dudaklar ve hafif çıkık elmecık kemikleri, düzgün bir burun? Böbürlenmek gibi olmasın ama çok güzeldim be! Kendime göz kırptıktan sonra kıyafetimi düzelttim. İçime Victoria's Secret iç çamaşırlarını giymiştim. üstüne kırmızı bir bulüz (kesinlikle çok sevmiştim!) altıma delikli külotlu çorap ve onunda üstüne şirin mini mini bir kot şort giymiştim. Bulüz belime tam oturuyor ve ince belimi öne çıkarıyordu. Evet, dardı. Ayaklarıma da ne şanstırkı ayakkabı numaralarımız da uyuyordu, neyaz bir spor ayakkabı giymiştim. Tamamiyle hazır olduğuma kanaat getirince dışarı, Hades'in yanına çıktım. Beklemekten sıkılmış gibi bir hali yoktu. Zaten çıktığımda elinde bir şey vardı. ''Giyindiğine göre gidebiliriz.'' dedi ve gülümsedi. Bende kafamı salladım ve onu takip etmeye başladım. Kapıdan çıkıp sağa döndük ve karanlık koridoru takip ettik. Karanlık olmasına karşın her şeyi oldukça net görebiliyordum. ''Şu bahsettiğin ayaklanmaçok önemli mi?'' diye sordum, yürümeye başlamamızdan bir kaç dakika geçmişti. ''Evet. Bu tür yönetim işleri bize düşüyor. Ben, Athena ve Ambrosia yönetim kurulundayız. Aslında baş yönetim bizde ama bazı şeyleri diğer üyelerede soruyoruz.'' dedi. ''Yani bir çeşit oligarşi?'' dedim. Sonuçta her nereyi yönetiyorlarsa üyelerce yönetiliyordu ve benim pekte demokrasiyi kullanıyorlarmış gibime gelmiyordu. ''Yani, öylede diyebilirsin.'' dedi ve yoluna devam etti. ''Athena ve Ambrosia döndüler mi ve ya dönecekler mi?'' dedim. Ayaklanmalar kısa sürede yatışmazdı. Bana bakmadan konuşmaya devam etti. ''Döndüler, sen üstünü giyerken. Bende bu sırada raporları gözden geçirdim.'' dedi. ''Bu kurulda kaç kişi var ve kaç göreve ayrılmış durumdalar?'' diye sordum. Durdurunca ona çarptım. ''Ne oldu, iyi misin?'' dedim ve önüne geçtim. ''Bir şeyim yok, devam edelim.'' dedi. ''Tamam. Öyleyse siz kimsiniz?'' dedim. siz derken elimle her şeyi işaret etmiştim. ''Biz mi?'' güldü ''Ben Athena Ambrosia ve sen vampirleriz. Daha vampirlerde var ama---'' dedi elimle durdurdum ''Ne dedin, vampir mi?'' dedim ve onu durdurdum. ''Evet, sen bir vampirsin. Bizim gibi bir sürü vampir var. Tabi bazıları benim gibi seçilmiş oluyor.'' dedi ve gülümsedi. Tek kaşımı kaldırdım. Ve bir şeyi farkettim benim dövmeme neden yoktu. ''Bu yüzden mi benim dövmem yok?'' dedim. Kafasını salladı ''Bu yüzden dövmen yüzünde değil elinde.'' dedi. Benim yola devam etmediğimi görünce oda durdu. ''Elin de demi yok?'' dedi ve sağ elime yönelip, elimin her yerine baktı. ''Gerçekten yok?'' dedi ve beni tuhaf bir biiçimde koklarken durdu. Bana biraz daha yaklaştı ve kokumu içine sindire sindire çekti. Çatılmış kaşalrı gevşerken yüznün nasıl değiştiğini gördüm. ''Senin vampir olman gerekiyor?'' dedi ve ellerini omzuma koydu. ,

Şey, evet, ılık dokunuşları hoşuma gitmişti ama tuhaflaşan bir şey vardı, neden sürekli beni koklayıp duruyordu ki? Bir eli boğazıma bir elide belime doğru kaydı. Belimdeki eli beni ona doğru çekerken boynumdaki eli beni boğazımı gerginleştirecek kadar açmam için yatırıyordu. Birden beynimde tehlike çanları çalmaya başladı. Nalet olası Hades beni ısırmak üzereydi!

İnş. bunuda beğenirsiniz.Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 2:35 pm

wuuu yeni bölüm lütfennn
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Şub. 27, 2010 3:52 pm

hikaye çok güzell yeni bölümmm Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Şub. 27, 2010 3:57 pm

çokkk gzeeLdiiiii yaaa Very Happy Bebeqim bir değişikLik yap bu sefer hadeslee birlikte oLsunLarr çok iLginçç olurrrr hades çok hoşuma gittiiii Very Happy Very Happy Lütfennnnnnnnnnnnnn Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 4:13 pm

Şimdi bişi diyemicem. Tatlım arkana yaslan ve kendini hikayenin akışına bırak Very Happy lol!
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 4:15 pm

Onu iteklememle duvara girmesi bir oldu. Bu kadar güçlü olduğumu gerçekten bilmiyordum. Bu kadar güçlüysem Apollon'u neden durdurmamıştım ki!?

Hades üzerine yığılan toprakları atarak kalktı ve gözlerini kısmış bir halde bana döndü. ''Sen ne yaptığını sanıyorsun!'' diye bağırdım ama hala tetikteydim. Bana sinirli ve gergin bir bakış attıktan sonra beni şaşırtarak gülmeye başladı. ''Komik olan ne?'' diye homurdandım, savaş pozisyonumu bozmamıştım. ''Komik olan senin benim kadar güçlü olman. Oysa insan gibisin?'' dedi ve çevremde dolanmaya başladı. Bende onunla birlikte turladım, gözümün önünden hiç ayırmadım. ''Bu kadar gerilmene gerek yok, şu anda sadece anlamaya çalışıyorum.''dedi ve elini çenesine koyarak düşünmeye başladı. ''Komik görünüyorsun, yapma şunu.'' dedim ve sırtımı duvara vererek onu izlemeye koyuldum. ''Gerçekten nesin sen?'' dedi birden. Önce donup kalsamda sonra alaylı bir tavırla ''Senin bileceğini düşünüyordum?'' dedim. ''Ayrıca biz vampirsek, daha demin sen benim kanımı mı içmeye çalışıyordun?'' diye devam ettim. Kaşları çatıldı. ''Kusura bakma , kokun beni delirtecek kadar yakınımdaydı...'' dedi. ''Dün gece neler oldu tam olarak hatırlayamıyorum ama sen beni ısırdın mı?'' dedim ve ne diyeceğini merak ederek ona baktım. Kafasını salladı ''İstedim, hemde çok istedim ama işlerim çıkınca seni Athena'yla bırakmak zorunda kaldım. Ve o da seni vampire dönüştürmüş. Bunu nasıl becerdi hala bilmiyorum. Seni odaya taşıdığında ölmek üzereydin. Apollon seni bayağı sömürmüş.'' dedi ve güldü. Ellerimi sinirle yumruk yaptım ve ona atabildiğim en sivri, delici bakışımı yolladım.

Yer sarsılırken Hades durmadan bana bağırıyordu ''Tanrı aşkına hadi ama burada ezileceksin!'' dedi ve hala yumruk halinde olan elimi kavrayıp beni kendine çekti. Öyle sinirlenmiştimki ne yaptığını görmüyordum bile. Bana etraf kızıl bir perde inmiş gibi görünüyordu. Bu perde her şeyi olduğu gibi gösteriyordu. Boynunun hemen altında bulunan damarı olduğu gibi görebiliyordum. Ve oradan yayılan ısıyo, boğazımı yakan o kokuyu...

Bana tokat attığında yer sarsılmasının bittiğini gördüm. Her yer toz duman altındaydı. ''Kendine gel!'' diye bağıran bir ses vardı. Gözlerim bulanık görüyordu. Her yer karaltıdan ibaretti. Bağıran kişinin sesi yavaş ve su altındaymış gibi geliyordu kulağıma. Karaltı üzerime doğru eğilince bir şey yapmaya çalıştım ama olmuyordu. Daha sonra dudaklarımda ılık bir şey hissettim. Birisi beni mi öpüyordu!? Hareket etmeye çalıştım ama hala yapamıyordum. Beni öpen kişi bir kaç saniye sonra durdu ve dudaklarımdaki ılık ten yok oldu. Sanırım bir saniyeydi evet o kadar geçmişti ki Ağzımın içine damlayan dolgun, şehvet uyandırıcı ılık sıvı dudaklarıma süzülmeye başladı. Onun gibi bir tende dudaklarıma dokunuyordu. Sıvının verdiği şehvetle her kimse onu kendime çektim ve sıvıyı büyük bir minnetle emmeye başladım. Sıvı akışı devam ederken gözlerimdeki buğuda kalkmaya başladı. Gözlerim tamamen açılınca üstüme doğru eğilmiş biri olduğunu gördüm. Ellerimin teki boynunda tekide (sanıyorum) güçlü omuzlardaydı ve çılgına hareket ediyorlardı.

Her kimse doğrulunca yüzünü gördüm, birden yüzüm kızarmaya başladı. Aman tanrım! ''Daha iyisin ya?'' dedi tatlı bir sesle. Dudağının kenarından damlayan sıvıyı büyülenmiş gözlerle izledim. Dilini sıvıyı alacak şekilde dudaklarının üstünde dolaştırdı. ''Evet...'' Bu fısıltı bana mı aitti?

İşte Yb Ayrıca karakter isteyen olursa karakterinin adını ve özelliklerini yorum şeklinde yazsın. Hikayemde kesin yeri var haberiniz olsun Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 12:06 am