Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+24
melek_kız
RUH
DéathWampiré540
Damla&Stark
grida
dilan
The_Vampire_Girl
dilara
dilry95
**Gossde_Nur**
hatice
ilayda_fallen
Deadly
vampire-rose
ebru
tuqchee!!!
_black_angel_
AhMeT&SeLiM-night
¤ тσяу ¤
happy
sekerkiss07
handan
mavi_keßeLeck
İndefiniteness
28 posters

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel - Sayfa 10 Empty Geri: Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 08, 2010 1:35 pm

Çok güzel olmuş
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel - Sayfa 10 Empty Geri: Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

Mesaj tarafından İndefiniteness Perş. Tem. 08, 2010 1:37 pm

Teşekkürler... Smile Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 1:59 pm

Off offf offf sonunda ama herşey için çok geç kalındı oswald'mmmm gidiyo Sad Gitme bebeğimmmm gitme nolurrrrrr benimle kalllllll Sad Eline sağlık kuzummmm yb süpper ötesi duygusal ve romantik olmuş Sad Devamını beklerim Wink
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Perş. Tem. 08, 2010 3:07 pm

N'apalım... Gidiyor... =/

Teşekkürler... Smile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Perş. Tem. 08, 2010 4:09 pm

Gitmemesini sağlaaaaaa yaaaa Sad Sad
    Harika olmuş tatlım sağol........... Very Happy
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Perş. Tem. 08, 2010 4:56 pm

Gidicek... Sad

Teşekkürler... Smile
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Tem. 09, 2010 7:18 pm

yaaaaaaaa yb ne zamannn
    gittii oswaldm beniiimmmmmmmmm Sad Sad Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness C.tesi Tem. 10, 2010 10:14 am

Yazdığımda Razz

Gitti Sad
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Ptsi Tem. 12, 2010 10:58 pm

off gerçekten gitti o sam ne yaptı öle yaa
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Ptsi Tem. 12, 2010 11:00 pm

Yeni Bölüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 8:07 am

O Sam'i deşesim geldi yaaa pislik gitti Oswaldımmmm Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Tem. 13, 2010 11:37 am

Very Happy Yorumlar için teşekkürler yeni bölüm en kısa zamanda gelecek... Smile
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 11:38 am

Tamam o zaman
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Çarş. Tem. 14, 2010 1:05 pm

Yeni bölüm Oswald'ın ağzından olacak... Smile
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 1:07 pm

Tamam
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Tem. 14, 2010 1:08 pm

Yeehu haydi hayırlısı Dans Et
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 1:08 pm

Yaşasın
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 1:39 pm

Süpersin bebeim sabırsızlıkla bekliyorum Wink
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness C.tesi Tem. 17, 2010 12:44 pm

BÖLÜM 11: NEW YORK’TA SAMUEL

~Oswald’ın Ağızından~

Uçağımın kalkış anonsunu duydum ve yavaşça ayağa kalktım. Babam haklıydı diye düşündüm. Burada yeni bir hayatım olacağını söylemişti. Eskisinden farklı bir hayat... Doğruydu, burada yeni bir hayatım olmuştu ama sadece bir buçuk ay kadar sürmüştü. Şimdi tekrar geldiğim yere dönüyordum. Eski hayatıma... Çatlakları kapatıp o hayatı bitirmeye... Herkese gerçek Oswald’ı gösterip insanların bana bakışlarını değiştirecektim. Bana katil gözüyle ya da salak bir zengin çocuğu gibi bakmayacaklarına emin olduktan sonra buraya geri dönecektim. Ama şimdi gitmeliydim. Gitmem gerekiyordu.

Uçağa binip yerime geçtim. Uzaklardaki gökkuşağını görebiliyordum. Renkleri solgundu. Cecilia gibi... Diye düşündüm. Cecilia üzgün olduğu için bu gökkuşağının da renkleri solgun... New York’a giderken gökkuşaklarını burada bırakacaktım. Bu yüzden veda edermişçesine elle salladım. Uçak hareket etmye başlarken mırıldandım:

“Hoşçakal Gökkuşağım...”

Uçaktan indiğimde Alisha’nın beni beklediği görüp gözlerimi devirdim. Yavaş adımlarla ona ilerlediğimde üstüme atlayarak boynuma sarıldı:

“Ah, bebeğim... Seni o kadar çok özledim ki...” Kollarını gevşetip onu kendimden uzaklaştırdım:

“Chris evde mi?” Alisha bozulmuştu. Bunu belli ederek cevapladı:

“Hayır dışarda bizi bekliyor.” Chris buradaki en iyi dostumdu. Meredith olayında o da benimle birlikteydi ve benim gibi o da uyuşturucuyu bırakmış sınıfı başarıyla geçmişti. Seneye Harward’a girmeyi planlıyordu. Alisha’ya bakmadan ilerlemeye başladım.

Chris arabasına yaslanmış duruyordu. Beni görünce gülüdmsedi ve hızlı adımlarla yanıma gelip sarıldı:

“Seni özledim dostum.” Gülümsedim:

“Ben de seni özledim dostum.” Son görüşümden bu yana saçları uzamıştı. Sırıttım:

“Sonunda saçlarını uzatmaya karar vemrişsin.” Chris belli belirsiz gülümsedi:

“Yokluğunda çok üstüme geldiler. Neden bilmem sana benzemek istedim.” Elimi omzuna koydum:

“Merak etme dostum her şeyi düzeltmeye geldim.” Gülümsedi ve arabaya bindik. Alisha bana bozuk olduğundan kendi arabasına binip eve gitmeyi tercih etti. Her şeyi mahveden o olduğu için şu an umrumda bile değildi. Chris arabayı çalıştırırken sordu:

“Anlat bakalım neler oldu?” Sırıttım:

“Orası küçük bir kasaba  Christopher ne olmasını bekliyorsun?”Bu defa o sırıttı:

“Değişmişsin dostum... Bunu görebiliyorum...” Gülümsedim ve dışarıya bakıp konuştum:

“Aşık oldum...” Chris inanmayan gözlerle bana baktı:

“Tamam değişmiş olabilirsin ama, aşk ve sen? Bu imkansız bir şey dostum.” Ufak bir kahkaha attım:

“İnanıp inanmamak sana kalmış Christopher. Ama ben aşık oldum... Bir gökkuşağına...” Chris başını iki yana salladı:

“Sana ne içirdiler uçakta?” Ona döndüm:

“Neyse eve gidince uzun uzun anlatırım sana... Gökkuşaklarını, benim gökkuşağımı, Cecilia’yı... Şimdi daha önemli bir mesele var. Alisha’ya nerde olduğumu hangi akla hizmet olsun diye söyledin?” Chris kaşlarını kaldırarak cevap verdi:

“O şeytanın vücut bulmuş halinin işkence yöntemleri hakkında bir fikrin var mı?” Gözlerimi devirdim:

“Hadi ama Chris ne yapmış olabilir ki?”Chris kendinden emin bir şekilde cevapladı:

“Evimi yakmaya kalkıştı! İnanmazsın diye mutfağı tamir ettirmedim.” Bir kahkaha daha attım:

“Sanki yenisi alamayacaksın Chris...” Chris gözlerini devirdi:

“O evi çok seviyorum tamam mı? Ayrıca Anna da bana taşınacak. O eve ikimiz de bayılıyoruz.” Bu defa gözlerini deviren bendim:

“Sadece bir ev... Her neyse Anna sana mı taşınıyor? Tebrikler dostum o kadar ciddi misiniz?” Chris gülümsedi:

“Evet... Üniversiteden sonra evleneceğiz.”Durdum. Gülümsedim:

“Tebrikler tekrar...” Chris muzip muzip güldü:

“Eğer şu aşk olayında ciddiysen senden de böyle bir olay bekleyebilirim değil mi?” Sırıttım:

“Tamam aşık olmuş olabilirim ama ben ve evlilik? Aynı cümle içinde bile düzgün durmuyor.” Chris kaşlarını kaldırdı:

“Adını Cecilia demiştin yanlış duymadıysam, o ne diyor bu konuda?” Duraksadım. Cecilia’nın bir sevgilisi vardı şu an...

“Cecilia olayı karışık dostum. Uzun uzun anlatırım bir ara, neyse okulda durumlar nasıl? En son, gidişim olay olmuştu.” Chris derin bir nefes aldı:

“Senden sonra şu yeni çocuk popüler oldu. Sen hatırlamazsın tabii tek anlaşabildiğin erkek bendim okulda... Samuel Quataert. Okulun en yakışıklısı olarak ün saldı ve okulun yarısını altından geçirdi bile... Sana benziyor ama senden daha kötü, geçen gün gitmiş diye duydum. Geldiği yerde yarım kalan bir işi varmış, onu tamamlayıp gelecekmiş. Anna’nın bahsettiğin göre okuldakilere bir kızdan bahsetmiş. Onu elde ettikten sonra pistlere geri gelecekmiş. Benim bildiğim bu.” Duyduklarımın doğruluğunu kontrol etmek için tekrar kafamda tarttım. İsmi yanlış duymuştum sanırım:

“Sen Samuel Quaetert mi dedin?” Chris başıyla onayladı:

“Evet, yoksa onu tanıyor musun?” Ellerimi saçlarımda dolaştırdım:

“Yarım kalan iş mi?”Chris dikkatlice bana baktı:

“Anna öyle duymuş. Bir kız varmış her halde...”Lanet olsun, diye fısıldadım. Çocuğun söylediklerini hatırladım:

“Samuel Quataert. Grubun dördüncü üyesi... Cecilia’ya aşıktı ama iki yıl önce karşılık bulamayınca gitmişti. Ama Cecilia da ona karşı bir şeyler hissediyor diye biliyoruz. Gidince depresyona filan girmişti çünkü...” Chris’in bahsettiği yarım kalan iş Cecilia mıydı yoksa? Chris bana ne olduğunu sorarken telefonumu çıkartıp okuldan birini aradım:

“...”

“Selam George, ben Oswald.”

“...”

“Evet, şu an New York’tayım sana bir şey soracağım. Sam’in tam adı ne?”

“...”
    “Tamam, Samuel Quataert, eminsin değil mi?”

“...”

“Hiçbir şey sadece sordum neyse teşekkürler.”

“...” Telefonu kapattım. Chris meraklı gözlerle beni izlerken konuştum:

“Lanet olsun!!” Chris arabayı durdurup sordu:

“Ne olduğunu söyleyecek misin?” Ona döndüm:

“Samuel’ın yarım kalan işi Cecilia!” Şaşkınlıkla bana baktı:

“Anlamadım?” Pufladım:

“Hemen geri dönmem lazım hava alanına sür.” Chris hala şaşkınca bakıyordu:

“Önce bana bir açıklama yapsan?”Sesimi yükselttim:

“Chris Samuel Cecilia’nın sevgilisi! Ve yarım kalan işi de Cecilia!” Chris yavaşça konuştu:

“Tanrım!” Telefonumu çıkarttım, numaralı tuşlarken Chris’e dönüp emir verircesine konuştum:

“Hemen hava alanına dön!” Ve telefonun sesi eşliğinde sessizce mırıldandım:

“Seni öldüreceğim Samuel Quataert!”
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH C.tesi Tem. 17, 2010 12:51 pm

Çok güzel olmuş ellerine sağlık
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness C.tesi Tem. 17, 2010 1:30 pm

Teşekkürler.. Smile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Tem. 17, 2010 9:38 pm

Oha çok heyecanlı ya Very Happy
    Yb yb yb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Tem. 17, 2010 10:48 pm

Dehşet olmuş bebeimmmmm oh be Oswald'mmmm geri dönüyor seviyorum bu çocuğu hem de delicesine I love you Eline sağlık kuzummmm devamını sabırsızlıkla bbekliyorum Wink
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Paz Tem. 18, 2010 10:39 am

Sağolun Smile En yakın zamanda gelecek... Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Tem. 18, 2010 10:42 am

Bekliyor olacağım bebeimmmm Wink

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:05 am