Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+24
melek_kız
RUH
DéathWampiré540
Damla&Stark
grida
dilan
The_Vampire_Girl
dilara
dilry95
**Gossde_Nur**
hatice
ilayda_fallen
Deadly
vampire-rose
ebru
tuqchee!!!
_black_angel_
AhMeT&SeLiM-night
¤ тσяу ¤
happy
sekerkiss07
handan
mavi_keßeLeck
İndefiniteness
28 posters

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel - Sayfa 9 Empty Geri: Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Haz. 22, 2010 10:25 am

Very Happy teşekkürler... Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel - Sayfa 9 Empty Geri: Gökkuşağında Bekle Beni | 11.Bölüm: New York'ta Samuel

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 22, 2010 10:27 am

Reca ettim tatlım Wink
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Haz. 22, 2010 3:32 pm

ayyyy süperdii sonundaa atabildn
    umarmm bidaha bu kadr beklemyz yaa
    çnküü süper yazıosn Very Happy Very Happy
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Haz. 22, 2010 3:46 pm

Very Happy teşekkürler ben de öyle umuyorum... Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Haz. 22, 2010 4:18 pm

Aboooovvv !! Noldu ? Yine işler karıştı Dans Et
    Bu işi kim düzeltecek Süper-James bence günü kurtaracak Koptum
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Haz. 22, 2010 4:26 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Teşekkürler yorum için... Very Happy Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 23, 2010 1:19 am

ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb ybyb yb yb yb yb Dans Et yb yb Kocaman Gulumseme yb yb lol! yb yb yb
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 23, 2010 7:48 am

süper olmuş paylaşım için teşekkürler
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Çarş. Haz. 23, 2010 11:19 am

Tatlım bölüm harikaydıı Very Happy
    lütfen ybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybyb lol! lol!
    bu sefer bekletme bizii Very Happy
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Çarş. Haz. 23, 2010 12:01 pm

Bekletmemeye çalışacağım... Teşekkürler... Smile
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Haz. 26, 2010 9:11 am

of of bende bayıldım yha müthiş ötesiydi.
    ybbb nolurrrrr Very Happy lol!
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Haz. 26, 2010 3:27 pm

ybybybybybybyb Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice C.tesi Haz. 26, 2010 5:33 pm

yeni bölüm
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Haz. 26, 2010 6:13 pm

Süper olmuş yb verir misin ya? Kocaman Gulumseme
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Haz. 26, 2010 6:37 pm

Yb istiyore cumartesi oldu hala yb yok ne iş Mad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Paz Haz. 27, 2010 10:02 am

Dün hastaydım bugün yazmaya başladım...
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Haz. 27, 2010 10:52 am

Ok bekliyoruz cnm Wink
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Paz Haz. 27, 2010 4:44 pm

Bölüm yarına kaldı üzgünüm...
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Haz. 27, 2010 5:18 pm

Aaaaa niye yaaaa Sad
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Paz Haz. 27, 2010 6:03 pm

yb
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Çarş. Haz. 30, 2010 9:52 am

DUYURU

Arkadaşlar kusura bakmayın kötü bir dönemden geçiyorum bir süre bölüm gelmeyecek...
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Çarş. Haz. 30, 2010 8:23 pm

yaaaaaaaaaa Sad
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Salı Tem. 06, 2010 5:28 pm

niden Sad
    nidennnnnnn Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Perş. Tem. 08, 2010 11:47 am

10.BÖLÜM: MERHABA OSWALD OLİVER QUİANA

Parti tüm muhteşemliğiyle devam ediyordu. Cecilia hızla hediyeleri açıp kimin aldığını soruyor ve en tatlı en içten gülümsemesiyle teşekkür ediyordu. Şimdiye kadar beğenmediği bir hediye yoktu çünkü bütün okul Cecilia’nın neyi sevip neyi sevmediğini bilirdi. Cecilia en arkada duran büyük bir paketi eline aldı. Oldukça ağırdı. Gülümseyerek konuklara şöyle bir baktı. Ve paketi açtı. Yüzündeki beğeni, hayranlık ve şaşkınlık çok rahat bir şekilde okunabiliyordu. Mutluluktan parıldayan gözlerle elinde tuttuu tabloya bakıyordu. Bu hayatında gördüğü en muhteşem gökkuşağı fotoğrafıydı. Başını kaldırdı ve mükemmel, şirin, içten bir gülümsemeyle sordu:

“Kimin hediyesi?” Oswald hafifçe öksürerek öne çıktı. Kibar bir şekilde gülümsedi ve konuştu:

“Benim...” Cecilia’nın gülümsemesi yavaşça etkisini kaybederken Sam gözlerini kısıp Oswald’a baktı:

“Merhaba Oswald Oliver Quiana...” Oswald gözlerini devirerek Sam’e baktı:

“Tanışıyor muyuz?” Sam kaşlarını kaldırdı:

“İki yıldır New York’ta yaşıyordum desem?” Oswald kaşlarını kaldırdı:

“Gazetelerden dergilerden diyorsun yani...” Sam gülümsedi:

“Evet Meredith olayı bayağı ilgilimi çekmişti.” Cecilia Sam’e fısıldadı:

“Lütfen Sam...” Sam şaşkın gözlerle ona döndü. Melanie ne olduğunu anlayamadan Cecilia’ya baktı. Cecilia ise Oswald’a bakıyordu. Oswald yumruklarını sıkmış, sinirlini bir şekilde nefes alıp veriyordu. Sam konuştu:

“Eğer buraya yeni Meredithler bulmaya geldiysen yanlış yerdesin Quiana... Bu kasabadaki hiçbir kızın yanına yaklamasına izin vermem. Özellikle Melanie ya da Cecilia’nın... Arkadaş ya da değil...” Melanie mağrur bir ifadeyle Cecilia’ya baktı. Cecilia oflarken Oswald konuştu:

“Meredith  olayı geçmişte kaldı. Artık öyle biri değilim. Ayrıca olsam bile bu seni ilgilendirmez. Kimle arkadaş olacağıma sen karar vermezsin.” Sam güldü:

“Tabii ki sana karışamam şehirden istediğin kızla takılabilirsin ama kasabadaki hiçbir kızın yanına yaklaşma! Onların seni tanımadıklarına eminim.”Cecilia yüksek sesle konuştu:

“Yeter! Daha sonra tartışın. Doğum günümü mahvetmenizi istemiyorum.” Başka bir şey söylemeden başka bir paket aldı ve açmaya başladı. Oswald Sam’e sinirli bir bakış atıp arkasını döndü ve yürümeye başladı. Cecilia paketi bıraktı ve seslendi:

“Oswald?” Oswald arkasını döndü:

“Değiştiğime inanan sadece sendin Cecilia ama artık sen de inanmıyorsun. Neyse ben daha fazla partini mahvetmek istemiyorum.” Cecilia gözleri dolu dolu bir şekilde ona baktı ve mırıldandı:

“Bekle...” Ama Oswald çoktan arkasını dönüp ilerlemeye başlamıştı bile... Cecilia durup gözlerini kuruladı ve arkadaşlarının yanına döndü. Onlara bir şey belli etmemeliydi özellikle de Sam buradayken:

“Nerde kalmıştık? Evet hediyeleri açıyorduk.” İlerledi ve eline bir paket daha alıp çevresini saran üç kişinin meraklı gözlerine aldırmadan açmaya başladı. Aklında Oswald’ın cümlesi dönüp duruyordu:

“Değiştiğime inanan sadece sendin Cecilia...”

~2 Gün Sonra~

Cecilia üstünü düzeltti. Omuzlaırnı gıdaklayan saçlarını dağıttı. Yutkundu ve zili çaldı.Bir süre sonra kapı yavaşça aralandı. Evin yardımcılarından yirmi yaşlarındaki Mayie Cecilia’ya gülümsedi ve girmesi için geri çekildi:

“Hoş geldiniz. Bay Quiana’ya haber vereyim mi?”Cecilia başını iki yana yavaşça salladı:

“Gerek yok. Odasında mı?” Mayie başıyla onayladı:

“Evet, yolculuk için hazırlanıyor efendim.” Cecilia başının tamam anlamında salladı ve merdivenlere yöneldi. Oswald’ın kapısının önüne geldiğinde deirn bir nefes alıp kapıyı çaldı. Oswald’ın sinirli sesi cevap verdi:

“Rahatsız etmeyin demiştim!” Cecilia gözlerini kapatıp konuştu:

“Benim... Cecilia...” Bir süre ses gelmeyince ekledi:

“Gelebilir miyim?...” Oswald’ın belli belirsiz sesini duydu:

“Evet...”Cecilia yavaşça kapıyı açtı. Oswald ağır ağır kıyafetlerini topluyordu. Cecilia sesini düz tutmaya çalışarak konuştu:

“Gidiyor musun?” Oswald ona bakmadan yavaşça konuştu:

“Evet. Sam sayesinde herkes her şeyi biliyor. Burda kalamam.” Cecilia ona yaklaştı:

“Gitmek zorunda değilsin.” Oswald ona döndü. Gözlerinde acı vardı:

“Bana kalmam için bir sebep göster.”Cecilia ona baktı:

“Değiştiğine inanıyorum.” Oswald alaycı bir şekilde güldü:

“Bu neyi değiştirir? Sadece sen inanıyorsun. Gerçi bu bana yeterdi ama Sam yanına yaklaşmama bile izin vermezken bu ne işe yarar? Onu seviyorsun ve oda seni seviyor. Melanie bile yanıma yaklaşmıyor. Çünkü bn kötü şeyler yaptım. Seni ya da bana olan inancını hak etmiyorum.” Cecilia’nın gözleri dolu doluydu:

“Kalırsan dost olabiliriz. Sam’i ikna ederim...” Ama bir türlü Oswald’ın kalmasına yetecek o 2 sözcüğü söyleyemiyordu. Seni seviyorum diyemiyordu. Dost olmak mı? Cecilia bunu istemiyordu ki... Oswald ona baktı:

“Seninle dost olmak istemiyorum Gökkuşağı...” Cecilia içinden ekledi:

“Ben de...” Oswald ona daha da yaklaştı:

“Seni öpmeme izin verir misin?” Cecilia bir şey demedi. Oswald ona yaklaşırken gözlerini kapattı. Oswald dudaklarını onunkilere sürterken Cecilia kollarını onun bynuna doladı. Bir süre öylece kaldılar. Oswald alnını Cecilia’nın alnına dayadı. İkisi de birbirlerini sevdikleri biliyorlardı sanki. Hissetmişlerdi. Sözcüklere gerek yoktu şu anlık... Biliyordu ikisi de birbirini sevdiklerini... Cecilia’nın gözlerinden bir damla yaş kirpiklerini geçp yanağına süzülerken Cecilia fısıldadı:

“Gitme...” Oswald yutkundu:

“Gitmeliyim Gökkuşağı... İnsanları değeiştiğime inandırmanın tek yol bu... Sana o kadar çok teşekkür borçluyum ki Gökkuşağı... Bana aşkı öğrettin. Meredith’in yanıldığını kanıtladın... Gökkuşaklarını sevmememi ve en güzelinin beni sevmesini sağladın... Bana hayat verdin Gökkuşağı... Gökkuşağım...”

“Ben de sana teşekkür etmeliyim. Yıllardır aradığım aşkı  buldum ve içimdeki o küçük Cecilia’nın, asıl Cecilia’nın ölmediğini kanıtladın bana...” Bir süre konuşmadan birbirlerine sarıldılar. Oswald onun kokusunu içine çekerken Cecilia gözlerini kapatmış sessizce ağlıyordu. Yavaşça ayrıldılar. Oswald ona baktı. Yüzünün her santimi ezberlemek istercesine onu inceledi. Elini korkarak yanağına değdirdi ve gözyaşlarını sildi. Sakince konuştu:

“Gülümse Gökkuşağım...” Cecilia zor da olsa gülümsedi. Oswald onun saçlarını geri iterken konuştu:

“İşte seni böyle hatırlayacağım...  Gülümseyen bir melek... Dünya üzerindeki en güzel gökkuşaklarının çıktığı ufak bir kasabadaki dünya üzerindeki en güzel gökkuşağı... Aşkı bilen, onu iyi tanıyan bir melek... Gökkuşağındaki en güzel renk... Gökkuşağı... Benim Gökkuşağım...” Cecilia gülümsedi:

“Sen gidince hiçbir şey aynı olmayacak...” Oswald bakışlarını kaçırdı:

“Evet... Sam’le birlikte olacaksın...” Cecilia onun çenesini tutup kendine çevirdi:

“Geri döndüğünde Sam olmayacak...” Oswald gülümseyerek onun elini avuçlarını arasına alıp öptü:

“Biliyorum.” İkisi de bakışlarını kaçırırken Oswald saate baktı. Gitme vakti gelmişti. Ayağa kalktı ve Cecilia’ya döndü:

“Gidiyorum...”Cecilia gözyaşları arasında yavaş yavaş konuştu:

“Gitme, sensiz olmam, sensiz olmaz...” Oswald oturup ellerini tuttu:

“Gitmeliyim ama geleceğim. Gökkuşağım, beni gökkuşağının başladığı yerde bekle... Her gökkuşağı çıktığında ben de geleceğim onunla... Gökkuşağında bekle beni...” Cecilia gözlerine bakıp fısıldadı:

“Seni seviyorum...”Oswald ona eğilip onu öptü:

“Ben de seni seviyorum gökkuşağı...”
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 08, 2010 1:34 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık. Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 8:22 am