Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
pSych0path}
pff_xP
sigmatau
aysa
delilo03
RUH
él!f kIzıLKuş
asli-js
edella
spiders1995
Kiraz*
Phoenix
Erdem Fierce
AhMeT&SeLiM-night
GeNcAy
19 posters

Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P

GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Empty Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 05, 2010 1:25 pm

Evet sevgili sbs mağdurları 5 haziranda sbs günümüz şimiden kutlu ve mutlu olsun!!!
    umarım 5 haziranda sınavdan çıkıp koşarak eve gelir burayı açar soruları tartışır iyi puanlar yaparız-ve yine umarım iyi liselere kapa atarız-çoğumuz için çook önemli bir gün olcak- bu gün itibariyle 30 günümüz var-((hadi bakıyım testlerinizin baaşına Razz)))-720 saat yani43200 saniyemiz varrrrr-kolay gelsin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    -----------------------------------------------------------

Bir deviri daha bitirdik noktaladık-benim yapımımda we yayınımda emeği geçn tüm öğretmenlerime ve tabiki bütün arkdaşlarımında öğretmenlerine sonsuz teşekkürler öpüldünüz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 3 senelik sbs maceramızı noktalamış bulunuyoruz Very Happy -darısı diğer sbs mağdurlarının başına Very Happy Very Happy

En son GeNcAy tarafından Perş. Tem. 08, 2010 11:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Empty Geri: Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mayıs 05, 2010 4:42 pm

zavallılar Razz bayramınız kutlu olsun Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Empty Geri: Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P

Mesaj tarafından Erdem Fierce Çarş. Mayıs 05, 2010 4:46 pm

Acıyorum size, zavallı SBS mağdurları lol! Şimdiden iyi eğelenceler Kocaman Gulumseme
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 05, 2010 5:40 pm

ahahaha katılıyorum zavallı SBS mağdurları Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 05, 2010 6:21 pm

yeter lan bu ne biraz moral bulalım dedik mahvettiniz şevkimizi-sizin gibi büyümüş görmüş geçirmiş bu yollardan yürümüş insanladan bunları duymak inanın çok "hoşumuza" gitti Razz bu ne lan az kaldı başımız sağolsun diceniz-olabilir koby olabilriz hatta we hatta 3 sen boyunca hergün dersaneye gitmişte olabiliriz ama sonuçta az kaldı Very Happy ((bu kadr uzun cümleler kurabildeğim için ayrıyetten kutluyorum kendmi -türkçe kesin full-katsayı 5 la baya önmli)))))) Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 05, 2010 6:37 pm

yok be ben size moral vermek için kendimi örnek veriyim :d kitap kapağı açmadan 451 aldım Very Happy siz birde o kapağı açıpta çalışıyorsunuz düşünün Koptum
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Çarş. Mayıs 05, 2010 6:48 pm

Hamdolsun SBS 'ler bizi teğet geçti xD. Ama yazık size her sene sınava giriyosunuz. Her neyse kötü birşey demedim "iyi eğelenceler" dedim sadece, eski mesajıma bakabilirsiniz Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mayıs 05, 2010 6:51 pm

ben bayram dedim çünkü sınav çıkışı çok eğlenceli millet düşük yapınca onlarla dalga geçmek Razz ben dershane sayesinde 460 aldım Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 05, 2010 6:51 pm

evet ya her senede çekilir mi Very Happy neyse tamam sıkmayın canınızı Very Happy
    "iyi eğlenin bol bol soru çözün sinavda" Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Mayıs 05, 2010 7:25 pm

2 puanla anadolu lisesini kaçırdım ben Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin Gerçekten pişman olmak istemiyorsanız son 1 ay bile olsa çalışın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin ben şuan pişmanım ama iş işten geçti...
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 05, 2010 7:26 pm

emell Very Happy siz süm ile aynı yerde mi okuyorsunuz Rolling Eyes
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Mayıs 05, 2010 7:34 pm

hayır farklı okullar (: ben merkezde okuyorum o çınarcıkta ama haftaya falan buluşmayı planlıyoruz.Tabi eğer benim ara karneden sonra bir yasak listem olmazsa Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 05, 2010 8:53 pm

Phoenix demiş ki:yok be ben size moral vermek için kendimi örnek veriyim :d kitap kapağı açmadan 451 aldım Very Happy siz birde o kapağı açıpta çalışıyorsunuz düşünün Koptum

saol melo yha wallh acayip bi örneksin -ama baya zekisin heralde bn kitabın kapağını 24 saat açık bırakıp anca yapıyorum o notları Very Happy Razz -bnm o kadr zekam yok möö lüyerek yapıoruz bişeyler Razz

Erdem Fierce demiş ki:Hamdolsun SBS 'ler bizi teğet geçti xD. Ama yazık size her sene sınava giriyosunuz. Her neyse kötü birşey demedim "iyi eğelenceler" dedim sadece, eski mesajıma bakabilirsiniz Very Happy

sizi teğet geçti bize tam giriş yaptı :Pwe katılıyorum yazık Very Happy dalga geçiodum sizinle biliyorum kötü bişey demöiycenizi ama üç büyükler birden aynı tonda msj atınca insan tırsıo Razz wee ne eğlencesi yaws ölüm kalım savaşı Razz Razz

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:ben bayram dedim çünkü sınav çıkışı çok eğlenceli millet düşük yapınca onlarla dalga geçmek Razz ben dershane sayesinde 460 aldım Razz

selim her zamnki gibi reklamını yapmış walla sen git reklamcılık oku kendine ajans bile açarsın Razz Razz-we bncede dalga geçmek zevkli oluo ama gıcık olduğum kişilerle-ama sbs pek bayram diil bea kzum Very Happy Razz

Kiraz* demiş ki:2 puanla anadolu lisesini kaçırdım ben Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin Gerçekten pişman olmak istemiyorsanız son 1 ay bile olsa çalışın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin ben şuan pişmanım ama iş işten geçti...

bn 3 sendir çalışıyorum anadolu lisesine gidememe gibi bi ihtimalim yok kesin giricem bi yere tabii bu sene sınavda bi mani olmazsa -ama iyi bi yere kapak atmam lazım Very Happy

wee bir an önce kurtulalım şu sbs den harbi bayram yapıcam yhaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 05, 2010 9:17 pm

3büyükler Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 05, 2010 9:18 pm

hehheheheh Koptum
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Çarş. Mayıs 05, 2010 10:18 pm

Çalışın çalışın bizde keyfimize bakalım Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Mayıs 05, 2010 10:34 pm

Gencay inş. iyi bir yer kazanırsın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Perş. Mayıs 06, 2010 5:57 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:zavallılar Razz bayramınız kutlu olsun Razz

Erdem Fierce demiş ki:Acıyorum size, zavallı SBS mağdurları lol! Şimdiden iyi eğelenceler Kocaman Gulumseme

Phoenix demiş ki:ahahaha katılıyorum zavallı SBS mağdurları Very Happy
    haha onlar sbs mağduru ama hatrlatırım ygs lysde bizi bekliyo Very Happy

Kiraz* demiş ki:2 puanla anadolu lisesini kaçırdım ben https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_biggrin.png" alt=""/> Gerçekten pişman olmak istemiyorsanız son 1 ay bile olsa çalışın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin ben şuan pişmanım ama iş işten geçti...
    ossun lan Very Happy lan şey duydum bn yalowa lisesi fln anadoluya mı geçti y da geçiçek Very Happy
    Phoenix demiş ki:emell Very Happy siz süm ile aynı yerde mi okuyorsunuz Rolling Eyes
    yoq ikimzde yalowadayız ama farklı okullarda Very Happy
    Kiraz* demiş ki:hayır farklı okullar (: ben merkezde okuyorum o çınarcıkta ama haftaya falan buluşmayı planlıyoruz.Tabi eğer benim ara karneden sonra bir yasak listem olmazsa Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin
    lan ben onu hilale dedim tamam buluşalım dedi Very Happy
    GeNcAy demiş ki:
    Phoenix demiş ki:yok be ben size moral vermek için kendimi örnek veriyim :d kitap kapağı açmadan 451 aldım Very Happy siz birde o kapağı açıpta çalışıyorsunuz düşünün Koptum

saol melo yha wallh acayip bi örneksin -ama baya zekisin heralde bn kitabın kapağını 24 saat açık bırakıp anca yapıyorum o notları Very Happy Razz -bnm o kadr zekam yok möö lüyerek yapıoruz bişeyler Razz

Erdem Fierce demiş ki:Hamdolsun SBS 'ler bizi teğet geçti xD. Ama yazık size her sene sınava giriyosunuz. Her neyse kötü birşey demedim "iyi eğelenceler" dedim sadece, eski mesajıma bakabilirsiniz Very Happy

sizi teğet geçti bize tam giriş yaptı :Pwe katılıyorum yazık Very Happy dalga geçiodum sizinle biliyorum kötü bişey demöiycenizi ama üç büyükler birden aynı tonda msj atınca insan tırsıo Razz wee ne eğlencesi yaws ölüm kalım savaşı Razz Razz

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:ben bayram dedim çünkü sınav çıkışı çok eğlenceli millet düşük yapınca onlarla dalga geçmek Razz ben dershane sayesinde 460 aldım Razz

selim her zamnki gibi reklamını yapmış walla sen git reklamcılık oku kendine ajans bile açarsın Razz Razz-we bncede dalga geçmek zevkli oluo ama gıcık olduğum kişilerle-ama sbs pek bayram diil bea kzum Very Happy Razz

Kiraz* demiş ki:2 puanla anadolu lisesini kaçırdım ben Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin Gerçekten pişman olmak istemiyorsanız son 1 ay bile olsa çalışın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin ben şuan pişmanım ama iş işten geçti...

bn 3 sendir çalışıyorum anadolu lisesine gidememe gibi bi ihtimalim yok kesin giricem bi yere tabii bu sene sınavda bi mani olmazsa -ama iyi bi yere kapak atmam lazım Very Happy

wee bir an önce kurtulalım şu sbs den harbi bayram yapıcam yhaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Phoenix demiş ki:3büyükler Koptum

Kiraz* demiş ki:Gencay inş. iyi bir yer kazanırsın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin

haha inşallah kazanırsınız istedğiniz yeri Very Happy
    asli-js
    asli-js
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından asli-js Perş. Mayıs 06, 2010 7:03 pm

offf offf lanet olsun sana SBS hayatımızı çaldın Crying or Very sad
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mayıs 06, 2010 9:14 pm

lanet girsin tüm sbs lere Razz -lan bugün olan sınav çok kolaysı hepsi dikatsizlikten kaçtı anasını sattığımın yaa-walla böle olursa sbs yaşadık Razz -ama bu bu gün için geçerli değildi Very Happy Razz -olsun vurun kahpeye-çok dertlendim -haydi gel içelim hehehhehe-ben sarhoş değilim Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mayıs 06, 2010 9:15 pm

Kiraz* demiş ki:Gencay inş. iyi bir yer kazanırsın Sbs sonuçları açıklandı!!!!!!!!!!Nimet akşama geliyorum lan bekle beni :D:P Icon_biggrin

saol cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm -inş kazanırım -herkes kazanır inş- Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy-ayy ne iyi kalpli çocuklarız yaaaaaaaaa Razz Razz Razz
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş Çarş. Mayıs 12, 2010 8:01 pm

buqünden itibater 23 gün kaldı ve ben sınawdan çıkar çıkmaz sokAqın ortasında soru bankalarını tüm dersler kitabını vb araç gereçleri yakıcam manşetlerde beni görrseniz şaşırmayın:
    SBS yüzünden delirin ve daha öncede delirme faaliyetleri gösteren E.T sokak ortasında kitapları yaktı!!!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Mayıs 14, 2010 1:32 pm

inşallah güzel bir lise kazanırım offffffff çok az kaldı sınava ya hatırladıkça sinir oluyorum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mayıs 15, 2010 4:30 pm

hehhe tanrım bu günde itibaren 20 gün kaldı ne kadr soru çözsek kardır devam edin agalar -belki iyi bişi yaparız Razz bn yapamazsam walla atarım kendimi boğazdan bnide haberlerde görürsünüz Razz -bn kitaplarımı yakmıycam lan onlara alan yetmez ztn Razz 2000 dönüm fln Razz -çocuklarıma fln göstercem bak bn ne kadan çalışmışım die Very Happy Masum Kocaman Gulumseme
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Mayıs 15, 2010 6:36 pm

Onların yüzde kaçı dolu Razz

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:25 pm