Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
Kiraz*
Phoenix
6 posters

Exterminator:Bölüm 2 Part 2

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 Empty Geri: Exterminator:Bölüm 2 Part 2

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 14, 2010 8:03 pm

Hadi be! Shocked Yazıktır çocuğun gözünün önünde lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 14, 2010 8:13 pm

"Hadi be!"=? Koptum iyi mi kötü mü yani Koptum

sadist miyim neyim Cool
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Salı Ara. 14, 2010 9:50 pm

süper bir hikaye olmuş...
    Küçücük kızın yanında günahtır yha...
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ara. 15, 2010 6:45 pm

BÖLÜM 1 PART 3

"Bu Dünya benim merhametimi haketmiyor..."
    Cassandra Denny FALSON

Bir kutu Pish Food Ben&Jerry's marka dondurma ile televizyon karşısında oturmak kadar güzel bir şey yoktur.Televizyonda Criminal Minds açıktı ve kadın kaşığı dondurmaya saplayıp balık şeklindeki çikolata parçacıklarıyla süslenmiş dondurmadan büyük bir parçayı ağzına attı.Saçları tepesinden dağınıkça topuz yapılmıştı ve bugünün tatil günü olmasının keyfini çıkarttığını belirtircesine salaş giyinmişti.Tabii ki porfiria bir kızın işlediği cinayeti çözmek üzere olan ekibe kendini kaptırmış olan kadın, çalan telefonun sesiyle homurdandı.Dondurmayı istemeye istemeye sehpanın üzerine bırakıp ayağa kalktı ve son kez üzgün gözlerle rahat koltuğu ile dizisine baktı.Elveda güzel hayat.Kadın mutfaktaki cep telefonunu eline açtı ve bu kez gerçekten sinirlendi.Tatil gününde iş yerinden aranmak kadar kötü bir şey olamazdı.

"Öt bakalım James.Ama seni uyarıyor eğer tatilimi bozmak için iyi bir nedenin yoksa konuşmadan kapa şu lanet telefonu."dedi kadın.Telefonun öbür ucundaki adam gözlerini devirdi ve önündeki sahneye bakıp yüzünü buruşturdu.

"Buraya gelmelisin Jenny.Sana ihtiyacımız olan bir davamız var."

"Bensiz bir işi halledemiyor musunuz?"dedi kadın sinirle oturma odasına dönüp koltuğa yığılarak.Gözleri erimeye başlayan dondurmaya kaydı ve dudaklarını yaladı.

"Hey, bu ekibin başı sensin güzelim.Burda olmak senin işin.Yoksa istifa et."dedi James.Jenny televizyonu kapatıp ayağı kalktı.Yenilgi.

"Tamam, adresi bana mesaj at.On beş dakikaya gelirim."diyerek telefonu kapattı.Hızla yatak odasına geçip dolabı açtı.Dar paça bir kot ile siyah kısa kollu düz bir tişört giydikten sonra kilitli kasasından silahını çıkardı ve kılıfına yerleştirip omzuna astı.Anahtarlarını, cüzdanını ve telefonunu aldığında James yeni mesaj atmıştı.Parmak uçlarında dışarı çıktı.Çünkü karşı komşusu çatlak bir yaşlı kadındı ve eğer onu görürse bir yarım saat daha burada beklemek zorunda kalırdı.Kapıyı hafifçe çektikten sonra aşağıya indi ve arabasına binip James'ın verdiği adresi navigasyona girdi.On dakika içinde alışveriş merkezinin önündeydi.Bantlar çekilmiş ve insanlar zapt edilmeye çalışılıyordu.Her zamanki manzara.Jenny bandın arkasındaki polislere kimliğini gösterip altından geçti ve kapıda onu bekleyen James'ın yanına yürüdü.

"Eee, Jam, bugünki muhteşem(!) olayımız nedir?Bir cinayet mi, sapık bir katil mi ya da...bir ayağı çukurda sübyancı?"dedi Jenny.James başını salladı ve yüzünü buruşturdu.

"Keşke onlardan birisi olsaydı Jen.Ama bu seferki daha mide bulandırıcı ve uğraştırıcı."dedi James ciddi bir şekilde.Jenny olayın şakalık bir tarafı olmadığını anladı ve o da ciddileşti.

"Yine mi şu virüs olayı?"

"Sanırım öyle.Katherine cesedi inceledi ve bu seferkinin diğerlerinden daha ilginç olduğunu söyledi."

"Şu cesedi bende görebilir miyim?"dedi Jenny.James başını sallayıp onu içeriye yönlendirdi.Band üstünde bir kaç parça eşya vardı ve dolu market arabaları...Jenny başını iki yana salladı ve kasanın arkasındaki kırmızı birikintiyi gördü.Kasayı döndüğünde midesi bulandı.Çok fazla kan vardı ve cesetten berbat bir koku yayılıyordu.Zaten beden artık pekte insan gibi değildi.Çürümüştü.

"Her yeri dezenfekte ettim patron."dedi Katherine yanına gelerek.Katherine dahi adli tıp uzmanlarıydı.

"Bu nasıl oluyor?"dedi Jenny kaşlarını çatarak.

"Virüs daha önce gördüğüm hiç bir şeye benzemiyor.Üstün zeka ürünü bir şey."

"Nasıl yani?El yapımı mı?"dedi Jenny şaşkınlıkla.Katherine başını sallayınca arasına kızıllar atılmış gür dalgalı saçları kıpırdandı.Yeşil-gri gözlerin cesede dikti.

"Çok zeki birinin işi."

"Tamam, sen laboratuvardaki çalışmalarına devam et.Cesedi kapatın ve araştırma için Adli Tıp'a gönderilsin.Bizde Merkez'e geçip soruşturmayı orda devam edelim."dedi Jenny.

"Olmuş bil Jenny."dedi Katherine ve küçük bir çocuk gibi ritmik adımlarla uzaklaştı.Jenny ve James alışveriş merkezinden çıktıklarında Jelly Tattum ve ekibini gördüler.

"Lanet olsun!"
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Çarş. Ara. 15, 2010 7:06 pm

Cool Neler olacak acaba? Shocked merka içerisindeyim Smile
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ara. 15, 2010 8:11 pm

bakalım neler olacak Cool
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ara. 15, 2010 9:45 pm

Şu Katherine Extarminator'a fazla benziyor. Mesleği , tipi falan... Suspect
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ara. 15, 2010 10:11 pm

İrr'den çarpıcı tespitler Cool
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ara. 15, 2010 10:22 pm

Hikayeye Filiz Akın dalıp "Duruun ! Siz kardeşsiniz." diyormuş. Koptum Koptum
    Ben boş zamanlarımda hep çarpıcı tespitler yaparım Cool Mesela Avril'ın hemcinslerine karşı ciddi bir kompleksi olduğunu tespit ettim. Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Ara. 16, 2010 3:57 pm

mavi_keßeLeck (Çarş. Ara. 15, 2010 9:45 pm) demiş ki:Şu Katherine Extarminator'a fazla benziyor. Mesleği , tipi falan... Suspect

Evet kızıllardan bende şüphelendim. Twisted Evil Ama asıl saç rengi yazılmamış Razz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Ara. 16, 2010 4:44 pm

Mel anlamayalım diye yazmamış Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ara. 16, 2010 8:16 pm

ne yazmamışım lan durun Katherine'in saç rengi kızıl mıydı ki affraid
    değilse bile belki peruk takıyordur Koptum
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Cuma Ara. 17, 2010 3:59 pm

Kocaman Gulumseme Peruk ha? Zekice Koptum

Yb Cool
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Ara. 17, 2010 7:59 pm

katherine kimdi diye sorsam ciddi bir moronluk yapmış olurmuyum?
    yada hikayeyi tekrar mı okumalıyım? Smile
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 20, 2010 6:10 pm

tekrar okursan daha iyi anlarsın ama şu polisle çalışan dahi adli tıpçı Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 20, 2010 9:19 pm

BÖLÜM 2 PART 1

Kadın çalan telefona lanet ederek yataktan kalktı.Onu arayan pek insan olmazdı çünkü onu tanıyan pek insanda olmazdı.Bu yüzden uykusunun bölünmesine duyduğu öfkeyle şaşkınlık bir aradaydı.Kağıt inceliğindeki cep telefonunun Iphone'un sinir bozucu melodisiyle çalması uykusunu açmıştı en azından.Ah, evet, yılların eskitemediği bir şeyde Iphone'un sinir bozucu sesleri telefonuna eklemesiydi.Sonunda telefonu kanepesinin arasında, geçen hafta yenen pizza kutusunun üstünde buldu.

"Evet?"dedi kim olduğuna bakmadan.Umursamak pek ona göre bir şey değildi.

"Hey, Cassandra."dedi karşı taraftaki çocuksu neşeli ses.Kadın yüzünü ovuşturdu.Kimdi bu?

"Tanımam gereken biri misin?"

"Her zamanki gibi kabasın."diye bozulmuş numarası yaptı karşı taraf, ancak hemen sonra güldü."Geçen yaz Bilim Festivali'nde tanışmıştık unuttun mu?Ben Katherine."

"Ah, evettt, Katherine."dedi Cassandra yapmacık bir sevinçle."Ne oldu?"

"Belki duymuşsundur, ki senin gibi bir bilim çılgının duymayacağını düşünemiyorum, şehirde bir virüs dolaşıyor.Bunun araştırmalarında bana yardım edecek birine ihtiyacım var ve aklıma ilk sen geldin.Gördüğüm en zeki insanlardan birisin."dedi Katherine.Gördüğün en zeki insanım, diye düzeltti içinden Cassandra.

"Bak ben çok meşgulüm ve bunlarla uğraşamam.Söyle grip ilacı alsınlar."

"Seni espritüel!"dedi Katherine ve ufak(!) bir kahkaha attı.Cassandra içinden söylendi."Bu arada ilginç bir şey var."dedi ciddileşerek.Çoklu kişilik bozukluğu, diye düşündü Cassandra.

"Nedir o?"

"25 yaşında olduğunu sanıyordum."

"öyleyim."

"Ancak Harvard'ın kayıtlarında 2073 mezunu olduğun yazıyor."dedi Katherine.Cassandra küfretti.O kayıtları değiştirmesi gerektiğini biliyordu.

"Bir hata olmalı.Ben 2073 mezunu olmak için 2050 de doğmuş olmalıyım.50 yaşında gibi mi duruyorum?"dedi küçük bir kahkaha atarak.

"Haklısın.50 yaşındaysan bile yaşına göre çok seksisin."dedi Katherine kıkırdayarak.Cassandra konuşmadan çok sıkılmıştı ayrıca tedirgin olmuştu.Eğer Katherine onun sırrını öğrenirse onu öldürmesi gerekirdi.Bundan rahatsız olacağı için değil, daha sonra bu pisliği temizlemesi gerekceği ve aşırı üşengeç olacağı için.

"Her neyse.Dediğim gibi meşgulüm seni sonra ararım.Görüşürüz."dedi ve telefonu cevap beklemeden kapadı.Sonra sinirle yatak odasına gidip kendini yatağa attı ve yarım kalan uykusuna devam etti.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ara. 20, 2010 10:11 pm

Geçen hafta yenen pizza kutusunun üstünde bulmuş Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646 Allah'ım bunlarıda mı okuyacaktım Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646

Yaşı falan girdi işin içine, Mell bizleri neler bekliyor Cool

En son Kiraz* tarafından Salı Ara. 21, 2010 3:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 20, 2010 11:36 pm

çok karışık şeyler Cool
    beynimin gizli kıvrımları arasında sizi yolculuğa çıkarıyorum Cool (bknz. yazar olmaya hevesli genç kızın kurduğu karmaşık cümle Cool )

hacı n'apıyım o da benim gibi dağınık Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 21, 2010 3:47 pm

Normalde bende dağınığımdır ama sizin eve gelirsem ilk işim odanı toplamak olur Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 21, 2010 6:09 pm

yok lan benim odamdan çıksa çıksa en fazla Brownie Intense kağıdı çıkar o kadar Koptum
    Benim dolabım boşmboş...bütün giysiler yerde Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 21, 2010 7:32 pm

Benim çekmecelere ve raflara tıkılmış haldeler Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 21, 2010 8:19 pm

Annem bazen topla diyince hepsini top haline getirip tıkıyorum dolaba ya da çekmecelere Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 21, 2010 8:36 pm

Hepsi buruşmuş bir şekilde giyilmeyi bekliyor Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646 Çoraplarımıda en alt çekmeceye tıkıyorum Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646 Annem yıkayacağı zaman oradan alıyor Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 21, 2010 9:45 pm

annemi odama sokmuyorum Koptum
    ancak kıyafetim kalmadığında izin veriyorum yıkasın diye Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 21, 2010 11:04 pm

Benim annemden çok babam odama giriyor Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646 Evde tek bilgisayar var. O da benim odamda Exterminator:Bölüm 2 Part 2 - Sayfa 2 158646

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 9:16 pm