Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Ash_
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Phoenix
8 posters

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 2:31 pm

yoksa tivrilla bir simone mi. Shocked Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 2:32 pm

tivrilla Koptum
    sivrilla gibi Koptum
    benim saçlarım geçen seneki gibi Cool
    aralarında mavi var Razz
    bu yaz yapamadım üşendim Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 2:33 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Emel saçını simone gibi boyatsana Koptum geçerk simone ol Koptum

Biliyor musun bunu düşünmüştüm ve büyük ihtimal 5 sene sonra saçlarımı boyatacağım Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 2:33 pm

Mell lütfen uzun bir bölümcük daha Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Lol
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 2:41 pm

Melodi Saçlarını Pembeye boyat Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 2:44 pm

Pembeye?Tamam olur Koptum
    hatta yarısı mor yarısı pembe olsun Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 2:47 pm

Üstlerinide cırt bir sarıya boyat Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 2:47 pm

Gökkuşağı gibi olsun.bütün renkler Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 2:50 pm

olur Cool
    burnumada kırmızı bir top takar çocukları korkuturum Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 2:57 pm

Onu bırakta bölüm versene bize Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Lol Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 2:59 pm

bizi söze tutup bölüm vermemeye çalışıyor Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 3:01 pm

Selim beni deşifre etti Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 3:04 pm

Bölüm istiyoruz Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Lol
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 3:06 pm

Bölümleri ver Sleep
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 3:39 pm

4.BÖLÜM

"PROBLEM"

14 Mayıs 2030

"Bir problem var."diye fısıldadı Matt.

"Nasıl bir şey?"dedi Meredith Matt'in yanındaki taşa oturarak.

"Bir şeyler olacak.Hissediyorum."

"Hislerin kuvvetli midir?"

"Lizzie'ninkiler kadar olmasa da evet."dedi Matt ayağa kalkarak.O bir Cherub'du.Sessizliği dinledi.Rüzgarın ona fısıldadığı şeylere kulak verdi.

"Geliyorlar."diye bilgilendirdi Meredith'i.

"Ne geliyor?"dedi Meredith hızla ayağa kalkarak.

"BBD askerleri."dedi kapıda duran Lizzie.Dirseklerinin alt hizasında bağlıderi kılıfta kısa yedek bıçakları duruyordu.Siyah, kısa kollu dark tişört savaşmayı kolaylaştırırken giydiği diz hizasındaki bol şort, converselerinin altından çıkan ve dizlerinin alt tarafında biten deri parçadaki bıçaklara ulaşmasını kolaylaştırıyordu.Meredith ise onun bir ucube olduğunu düşünmüştü.Ama az sonra küçük çaplı bir savaşın ortasında kalacağı düşünülürse,silahsız olduğu için asıl ucube oydu.

Matt belinde asılı duran Jude kılıcını kavrayıp hızla çekti.Üzerinde antik Yunan harflerine benzeyen garip semboller vardı.Fragge diye düşündü Meredith.Çok az Cherub'un bildiği onlara özgü bir dil.Sadece en yüceler bilirdi ki Matt zaten ırkının en üstünüydü.Aynı kendisinin ya da Lizzie'nin olduğu gibi.Onlar liderdiler.Ve şimdi birlikte savaşacaklardı.

"Tom!"diye seslendi Matt.

"evet?"

"Kitabı ve parşömenleri alıp derhal ormana kaç."

"ama savaşma-"

"Dediğimi yap!"dedi Matt sözünü bölerek.Lizzie sırıtarak Tom'a baktı.

"anlaşılan partiyi kaçırıyorsun koca oğlan."

"Zevkini çıkar ufaklık.Bir dahaki sefere senden daha çok Hesoyam* öldüreceğim."

"Rüyalarda buluşuruz."dedi Lizzie eğilip kısa bıçaklarını çıkartarak.

"Kısa bıçaklar?"dedi Simone, tek kaşını kaldırarak.

"Kılıçla savaşmak iyidir, ancak kısa bıçaklar herkesin harcı değildir.Pek çok kişi ayak bağı olarak görsede aslında üstünlük sağlar."diye açıkladı Lizzie.

"sırt sırta verin."diye fısıldadı Matt.Meredith,Matt,Lizzie ve Simone sırt sırta verip etrafı dinlemeye başladılar.

"Kuzey'den gelecekler."diye fılsıdadı Lizzie.

"Farkettim."dedi Matt o tarafa dönerek.

"afedersiniz ama o kadar güçlü teknolojiye kılıç ve bıçaklarla nasıl karşı koyacaksınız?"

"Kıyı şeridini seçme amacım aslında buydu."dedi Lizzie.Sınırdan uzak köşedeyiz.Burda sadece çaulcular gezinir.Aslında onlar bile yoktur.Lanet olası s.rtük ülkeyi dezenfekte etti."dedi lizzie sinirle."Her neyse.Sonuçta burası güvenli bölge.Tüm teknoloji sınır bölgesinde.Burda sadece kılıçlı eski tip koruyucular var.Onlar asker bile sayılmaz.Suç oranı 0.9 olsa bende bunu yapardım.S.rtük işini biliyor."

"s.rtük lafını keser misin?"dedi Matt.

"Ah Matthew!Hala ona ilgim var deme."dedi Lizzie gözlerini devirerek.

"Ne?!"dedi Meredith ve Simone.

"Lizzie'nin kafası güzel.Heralde eroin ya da kokain bir şeyler çekmiş işte."dedi Matt.

"Kapa çeneni!"dedi Lizzie."Ben alkolden başka bir şey kullanmam."

"Ah, misafirlerimiz."dedi Simone.Otuz kadar adam onlara doğru yaklaşıyordu.Önde yürüyen iri yarı bir adamdı.Kibirli bakışlarıyla onları süzdü.

"silahları atın gençler."dedi gür sesiyle.

"Oldu.Sonra da bizi lunaparka götürürsün."dedi Lizzie öne doğru eğilerek.Herkes ona bakınca gözlerini devirdi."BBD işkence salonu."

"Ah, uğramak istersen sakıncası yok."dedi adam sırıtarak.

"Ben uğrayabilirim ama senin şansın olmayacak."dedi ve sol elinde tuttuğu bıçağı çevirip adama fırlattı.Adam göğsüne saplana bıçakla sendeleyip yere yapıştı.Arkasındakiler kılıçlarını çektiler.

"Üç dediğimde."diye fısıldadı Matt.

"Bir."

"İki."

"Üç!"

Meredith ellerini birleştirip birbirine sürttü ve ellerini açtığında Kadim Ateşi belirdi.Yerdeki kumlara alev üflediği anda kristalleşme gerçekleşti ve öndeki iki adamın ayaklarından itibaren erimeye başladılar.Fırsattan istifade Simone, yeteneğini sergilemeye karar verdi.Koşarak havaya sıçradı ve siyah karadumanlarla çevrilerek biçim değiştirdiğinde ortaya bir kartal çıktı.Havada pike yaparak adamlardan birinin suratını parçaladı.Daha sonra kendisine kılıç sallayan koruyucudan kaçıp arkasından dolaşarak sırtını parçaladı.Bu sırada Matt beş kişiyi aynı anda idare etmeye çalışıyordu.Birisi ona çelme taktığında sırt üstü yere kapaklandı ve suratına doğru gelen bir kılıçtan kaçmak için yerde yuvarlandı.Ayağa kalktığında önündeki adamın gövdesini boydan boya çizdi ve onu kalkan gibi kullanarak diğer ikisini öldürdü.Bir tanesi üstüne atlarken kılıcını havaya kaldırdı ve adam kılıcına saplanarak havada asılı kaldı.Bundan istifade öbürü kılıcını salladı ve Matt kaçmaya çalışırken Jude kılıcını düşürdü.
    Lizzie sapladığı bıçağı adamın göğsünden çıkarırken bir yandanda eğilmiş bir adamın bacağını kesiyordu.Adam yere düşünce bıçağı göğsüne saplayıp öbür bıçağı çıkarttı.Daha sonra ters takla atıp öbür bıçağıda çıkardı.Doğrulduğunda Matt'e kılıcını saplamaya çalışan adamı nişan alıp bıçağını fırlattı.adam yere düşünce Matt hızla jude kılcını öbür adamın göğsünden çıkarttı ve üç kişiyi daha hızlıca öldürdü.
    Simone tekrar yere indiğinde kurt şekline bürünmüştü.Atılan oktan kurtularak adamın üstüne atladı ve boynunu kopardı.Üstüne atlayan iki kişinin altında debelenirken Meredith ellerini havaya birleştirip adamların ellerindeki kılıçlara hükmetti.Böylece bir nevi kendi kendilerini öldürmüş oldular.Simone silkelenip insan formatına geçtiğinde başını salladı.Meredith sırıttı ve işe koyuldu.
    Lizzie iki adama tekme atıp diğerinin göğsüne bıçağını geçirdi.Diğerleri dönerken iki bıçağınıda çekip ters çevirdi ve kafalarına vurdu.Adamlar yere düşünce göğüslerine bıçakları sapladı.Bu sırada Matt adamın biriyle hararetli bir şekilde dövüşüyordu.Kılıçların çarpışma sesi havayı deliyordu.Lizzie gözlerini devirip bıçağını adamın göğsüne fırlattı.Matt bıçağı çıkartıp ters bir şekilde Lizzie'ye baktı.Lizzie omuz silkince bıçağı ona fırlattı.lizzie havada kapıp işine döndü.Simone tekrar kartala dönüşmüş ve çoktan beş kişiyi parçalamıştı.Meredith üç kişiyi daha Kadim Ateşi'yle yakmıştı.Lizzie birini, matt diğerini öldürmüş ve daha sonra son adama aynı anda saldırmışlardı.Birbirlerine ters ters bakıp silahlarını adamın vücudundan çıkardılar.

"o benim hakkımdı."dedi Lizzie.Matt gözlerini devirdi.Tom ağaçların arasından sinirle çıkıp kollarını göğsünde birşeltirdi.

"Lanet kağıt parçaları yüzünden olayı kaçırdım."diye söylendi.

"Cidden.Çok eğlenceliydi."dedi Lizzie tatlı tatlı gülümseyerek.

"Tom ona ters bir şekilde bakıp başını iki yana salladı.

22 eylül 2000

"Süper bir gün."değil mi?"dedi kız Matt'in yanına oturarak.Bu dünkü kızdı.

"Ne isitoyrsun?"dedi Matt sıkıntıyla.

"Yapma ama."dedi kız saçlarını geriye iterek.

"Kuaförünün sana bir garezi mi var?"dedi saçlarındaki mavi gölgeleri göstererek.

"Hah.Farklı olmayı severim."dedi kız bir tutamı parmaklarının arasına alarak.

"Bak.Cidden gitmeliyim."dedi Matt kalkarak.Tam basamaklardan çıktığında kız arkasından seslendi.

"Bu arada herkes bana Lizzie der."

Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 4:35 pm

Vayy süpperr olmuşş canımmm bugün çok olucak ama yb istiyorumm Very Happy

Bu arada konuşmalarınıza gülmekten ölüyüorum
    Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 4:39 pm

Bizim her zamanki halimiz hatta bu en normal halimiz Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 5:30 pm

Vaaay ben neymişim de haberim yokmuş Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646 Soluksuz okudum Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 5:43 pm

hesoyam gta şifresi Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 5:45 pm

Selo bu arada imzanı beğendim Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 5:50 pm

Melodi yapmıştı. Koptum simone de yapmıştı Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 5:52 pm

Hadi ya Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646 Göstersin biri bana Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 5:54 pm

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 63537_1576718866015_1476920252_1499440_6337568_n

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 59556_1576694265400_1476920252_1499335_1275884_n

ahadında bunlar Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 5:55 pm

Oha lan çok güzeller Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 4 Icon_cool
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 5:56 pm

Bende çok beğendim Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:08 am