Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Ash_
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Phoenix
8 posters

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Empty Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Eyl. 16, 2010 11:20 pm

LEGENDARY

New World

~2030

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM W1qyon

İnsanlar...Artık Tek Nefeslik Hayatlar...

Bundan 30 Yıl Sonra Neler Olur?

Neler Değişir?

------------------

Teknoloji Gelişir...

Susuzluk Baş Gösterir...

Savaşlar Başlar...

Politika Karışır...

Ama En Önemlisi...

Yeni Irklar Varolur...

LEGEND OF THE FANTASTIC TRİO

En son Phoenix tarafından Paz Eyl. 19, 2010 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Eyl. 16, 2010 11:20 pm

Bölüm istiyorum Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Icon_cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Eyl. 16, 2010 11:21 pm

Bölüm sein köpeğin olsun Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Eyl. 16, 2010 11:21 pm

Ooo Melodi'den beni şımartan laflar geldi Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Icon_cool
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Eyl. 16, 2010 11:22 pm

Benim de ölü köpeğim Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Eyl. 16, 2010 11:22 pm

Şımartılmak senin için az bile Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Eyl. 16, 2010 11:22 pm

Selim sana Justin'in dil uzattığını vericem Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Eyl. 16, 2010 11:23 pm

Şimdi burada bir sevgi patlaması yaşanacak Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Icon_cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Eyl. 16, 2010 11:25 pm

öyle ki site havaya uçacak ve yeni siteye hemen ihtiyaç olacak Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Eyl. 16, 2010 11:26 pm

Veee yeni siteye geçeceğiz Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 10:49 am

Geçmeyelim ya Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 10:55 am

Bu arada bu başlığı Selim'in gazıyla açtımda hevesim kaçtı lan Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Eyl. 17, 2010 11:46 am

Hayıııır bunu bize yapma Mell Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM Icon_evil
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Eyl. 17, 2010 11:48 am

Very Happy Evet merak ettim güzele benziyo bende bölüm istiyorum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Eyl. 17, 2010 12:09 pm

benimde hevesim yok Koptum hatta yazmam büyük ihtimal Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 12:17 pm

IRK ANALİZİ

İnsanlar:Şu anda Dünya, özelliklede BBD onların yönetimi altında.BBD başkanı, hiç bir başka ırkın devlete geçişini izin vermiyor.İnsan diüer tüm ırkları bastırdılar ve teknolojiyi tekellerine aldılar.

Cherublar:Bir tür meleksi varlıktar.Fazlaca saf ve iyi niyetlidirler ama halkları için ve değerleri için gözlerini kırpmadan savaşabilirler.Artik Dünya'da unutulmuş Faggen dilini ve bu dile mensup büyüleri tek bilen ırktır.Jude kılıcını kullanan ırktır.

Melanterlar:Gegand adını verdikleri, kendi halklarını koruyan ve bir takım özel yetenekleri olan savaşçılardır.Bazılarının gelecek görüşü, teslim alma yeteneği, dönüştürme sihri gibi özellikleri vardır.Mistik tarihte cadı olarak geçselerde pek alakaları yoktur.Kısa bıçakları tercih etselerde kılıçta rahatlıkla kullanabilirler.

Tillavialar:Büyücü ırk olarakta bilinir.Ancak pek çok yeni nesil büyü yasağı yüzünden büyü yeteneklerini yitirmektedir.Unutulan bir özellik olmaya başlanmıştır.Dövüşmekten pek hoşlanmazlar.Daha çok Kadim Ateşi kullanmayı tercih ederler.

Vampirler:Pek çok saçma efsanenin tersine vampirler sıradan bir insan görüntüsündedir ve asla bir insandan ayırt edilemez.Kan içmediklerinde vücut dirençleri azalsada insanlardan güçlüdürler.Bazıları ayda bir kan içmelerine rağmen sapasağlam ayakta durabilirler.İnsanlar kat kat güçlü ve hızlı olmalarına rağmen onların baskısı altında kamışlardır.

Geneterlar:Gen mutasyonu ile insanüstü özellikler kazanmış insanlardır.
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 17, 2010 12:18 pm

Vayy Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 12:19 pm

bölüm yazacağım o zaman karar verirsin vay mı değil mi Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 17, 2010 12:29 pm

Ayyyy Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 12:41 pm

1.BÖLÜM

"SINIR"

13 Mayıs 2030
    Catherine topuklarının cilalı taşta çıkarttığı tok sese aldırmadan hızlı bir şekilde koridorda ilerliyordu.Gözlüğünü ittiriği dağınık topuzdaki sarı saçlarını elledi istemsizce.Elindeki dosya bir tür yük gibiydi onun için.Boğazını temizleyip Batı Birleşik Devletleri başkanı Sarah Harper'ın kapısını tıklattı ve hafifçe araladığı kapıdan içeriye girdi.Sarah Harper, bir kağıt inceliğindeki şeffaf bilgisayırının başında, üç tarafı camla çevrili oda da oturuyordu.Her zamanki gibi Dünya'nın en güçlü devletlerini bünyesinde ve yönetiminde barındırmasına rağmen, düğer ülkeleri denetim altında tutmak amacıyla haberlere gözgezdiriyordu.Catherine Sarah2ın masasının tam karşısına geldi ve bir asker gibi dimdik bir şekilde durdu.

"İstediğim dosya hazır mı?"dedi Sarah otoriter sesiyle.Sarı saçları şelale gibi sıkıca bağladığı at kuyruğundan sarkıyordu.Üzerinde oldukça pahalı olduğu belli olan bir takım vardı.

"Evet, efendim.Yalnız-"dedi ve duraklıyarak gözlerini cama dikti."Küçük bir sorunumuz var."

"Sorun mu?"dedi sarah biçimli kaşlarından birini havaya kaldırarak."Benim ülkemde, benim yönetimimde sorun olmaz catherine.Bunu öğrenmen gerekirdi."

"Elbette Bayan Harper.Ancak bu sefer küçük bir...pürüz var."dedi soğuk terler dökerek.

"Söyle bakalım."dedi sarah koltuğuna yaslanarak.

"Bildiğiniz gibi ülkemiz çok iyi durumda."dedi Catherine duvar gibi görünen ama aslında sunum tablasının önünde durarak."Diğer tüm ırklar insan egemenliği altında.Halk memnun.Fakat, bir kaç gün önce kayıtlara geçmeyen, geçemeyen bir olay oldu."

"Neymiş o?"dedi Sarah kaşlarını çatıp doğrulurken.

"Bir Cherub.Sınırı geçip bizim bölgemize geçiş yapmış."

"Saçmalık!Sınır çok iyi korunan bir kalkan zarla çevrili.Kimse oradan içeriye giremez."dedi Sarah hırsla.

"Evet efendim.Ancak bu Cherub her kim ise yalnız değilmiş."

"Yanında kim ya da ne varmış?"

"Bir vampir ile Melanter."dedi Sarah zar zor yutkunarak.

"Lanet olsun!"dedi Sarah yumruğunu masaya vurarak."Hemen Kod 7'yi uygula.Onların derhal bulunmasını istiyorum."

"Kod 7 bu durum için biraz abartı olmaz mı, efendim?"

"Ne diyorsam onu yap!"diye tısladı Sarah.Catherine hızla başını sallayıp odadan adeta kaçarcasına çıktı.

23 Eylül 2000

Matt sıkılmış bir şekilde ellerini masanın üstünde birleştirdi.Bu saçma sapan dersleri görüp bir insan gibi davranmak istemiyordu.Bu kesinlikle iğrençti.Ama ne yazık ki ırkı insan içine karışmaktan zevk alıyordu.Cherublar nesiller boyunca böyle yaşamışlardı zaten.

Matt gözlerini saate dikti.Bir beş dakika daha ve sonra özgürdü.Gözleri yan sıradaki sarışına dikti.Sarah.Ya da herkesin seslendiği şekilde Eleanor.Eleanor Sarah isminden nefret ederdi ve bu yüzden kimsenin ona böyle seslenmesinden hoşlanmazdı.Matt sırıttı.kız fazla dişli biriydi.Okulda katıldığı tiyatro kulübünü bile tekeline almıştı.

Matt çalan zilin sesiyle başını salladı.Sıkıcı beş dakikası Eleanor sayesinde biraz daha hızlı geçmişti.Gözlerini devirip çantasını sırtına astı ve bu tebeşir kokulu ortamdan uzaklaşmak için kapıya yöneldi.

12 Mayıs 2030

Lizzie sırtını ağaca yaslamış bir şekilde elmasını ısırdı.Tom ağacın tepesine çıkmış bir tane kunduzun kanını içiyordu.Lizzie üstüne sıçrayan kan damlasıyla ters bir şekilde baktı Tom'a.

"Yemeğini daha insancıl bir şekilde yiyemez misin?"

"Rahat ol ufaklık.Burda hiç birimiz lanet insan değiliz."dedi tom sırıtarak.Sırıttığında kıpkırmızı dişleri meydana çıkmıştı.Lizzie başını iki yana sallayıp elmasından bir ısırık daha aldı ve ayağa kalktı.

"Matt!Yola çıkmalıyız."

Matt ellerini çalıların arasında gezdirdi.Yaprakların arasında beliren gümüşi ışıltı mora dönmeye başladı.Ve daha sonra biçim kazanarak somut bir hal aldı.Matt gülümsedi ve böğürtlenleri küçük, kumaş cebe doldurup çantasına attı.Daha sonra atışan Tom ve Lizzie'nin yanına geldi.

"Sınırı bu akşam geçeceksek hazırlıklı olmalıyız."dedi Matt çantasını yere koyup içinden harita çıkararak."İşte şurayı görüyor musunuz?"dedi "x" işaretine parmağını değdirerek."Burası bizim geçiş noktamız."

"burdan bir mil uzakta."dedi Lizzie haritaya bakarak."Yetişmek istiyorsak hızlanalım."

13 Mayıs 2030

Sarah sinirli bir şekilde odada bir aşağı bir yukarı yürüyordu.Lanet olasıca varlıklar ülkesine girmişti ve bu acayip derecede sinirini bozuyordu.Sonuçta onu bu kadar yücelten ülkesini koruma becerisiydi.Ellerini başının arasına alıp şakaklarını ovdu.O sırada kapı iki kere tıkatıldı ve içeri Jeremy girdi.

"Bayan Harper.Her şey hazır."

çok yakında hikayeye İlayda, Emel, Lal ve başka kişilerde katılacak Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 1:27 pm

çok yaraıcısın lal Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 17, 2010 1:29 pm

değil mi Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Eyl. 17, 2010 1:31 pm

keşke senin kadar yaratıcı olsaydım o zaman yazar olurdum Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 17, 2010 1:32 pm

ama üslupta önemli Koptum Ben de başlasam acaba hikayeye Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Eyl. 17, 2010 1:38 pm

Çok güzel olmuş yb istiyorumm

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 2:07 pm