Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Ash_
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Phoenix
8 posters

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 6:38 pm

Selim ben daha yeni fark ediyorum imzanı Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 Empty Geri: Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 6:39 pm

Very Happy:D Sadece gülmek yasak bu durumdada gülünür ahaha Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 6:40 pm

Yaşasın yazıyla gülmek Cool
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 18, 2010 6:41 pm

Şu geneterlar bildiğin psişik değil mi. Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 18, 2010 6:55 pm

Melooom bölüm atsana lütfeeenLegend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 6:58 pm

Genetarlar pisişik değil Cool
    Her türlü yetenekleri olabilir.Doğuşlarındaki etkenlere bağlı Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Eyl. 18, 2010 9:53 pm

Sen önce bölüm atsana Emmi Razz
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 9:40 am

İkinizde bölüm atın Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 9:53 am

pamuk eller klavyeye Cool
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 10:35 am

Hadi bakalım Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 19, 2010 2:04 pm

Mell bölüm ver Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 158646 Teknik bir arıza nedeniyle yazamıyorum ben Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 158646
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 2:07 pm

İkinizde verin Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 2:16 pm

teknik arıza bende de olabilir Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 19, 2010 2:31 pm

Olmamalı Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 2:41 pm

5.BÖLÜM

"KARŞILAŞMA"

25 Eylül 2000

"Bu yaptığın haksızlık!"dedi Sarah sinirle Matt'i iterek.

"Haksızlık mı?Hiç bir şey yapmıyorum ki."dedi Matt şaşkınlıkla.

"Tom denen şu ucubeyi hatırlıyor musun?"dedi Sarah ellerini göğsünde birleştirip ayağıyla yere vurarak.

"Tom?Hah, şu Lizzie ile takılan...garip çocuk mu?"

"Onları nasıl hatırlıyorusun?Nasıl tanıyorsun?!"dedi Sarah işaret parmağını Matt'in göğsüne bastırarak.

"İnan bana şu anda seni hiç anlayamıyorum Sarah."

"Bana Sarah demeyi kes!Eleanor!"dedi Sarah arkasını dönüp odada volta atarken.

"Sana Sarah dememe izin verirdin."dedi Matt garip bir kırgınlıkla.Sarah'nın sesi kırgındı ancak güçlüydü.

"O aramızda özel bir şeyler olduğunu düşündüğüm zamandı."

15 Mayıs 2030

"Efendim.Bir Cherub, bir Melanter, bir Vampir, bir Genetar ve bir Tillavia yakaladık."dedi çavuş Genard selam vererek.

"Ah, kaçaklarımızı yakaladınız demek ki.Ne kadar hoş."dedi Sarah sinsi ama hoş bir gülümsemeyle."Şimdi gidip onlarla biraz muhabbet etmeliyim.Ev sahibi olmak kolay değil."

Sarah gece mavisi takımı ve modeller gibi dik yürüyüşü ile içeriye girdi.Hücre kapısının tam önündeydi.Hücreden çok bir işkence odası gibiydi.Sarah'nın kız kardeşi Linda bilim çalışmaları yapıyordu ve Sarah bunları tutsaklar üstünde denemesine izin veriyordu.Tabii ki Danten Hapishanesi normal tutsaklar için değildi.Farklı türler burada toplanırdı.Sarah'ya göre insan dışında hiç bir canlı yaşamayı hak etmiyordu.Onlar doğanın sapkınlıklarıydılar.Ve hepsi...ölmeliydi.

"Çavuş Genard."dedi Sarah tok sesiyle."Bana Linda'nın yeni yapımı Yanker'ı verin."elini uzatmış bir şekilde beklerken Çavuş Genard orta kalınlıkta, uzun siah bir alet uzattı.Aletin alt tarafında küçük bir düğme vardı.Sarah metalin alt tarafındaki plastik saptan tuttu ve Çavuşa geride durmasını işaret ederek açılan kapıdan süzüldü.İlk konuğu lizzie'ydi.Sarah başını kaldırdığında Lizzie'yi tanımamıştı.

"Ah, sen küçük bir şeymişsin."dedi Lizzie'nin cüssesine bakarak.

"En azından seninkinden daha fazla beyin hücrem var.Saç spreyin hepsini öldürmüş."dedi Lizzie gülümseyerek.Sarah'nın yüz ifadesi katı değildi.Sadece karşısındaki sıkıcı bir şey söylemiş gibi boş ve bıkkındı.

"Çok sevimli.Uzun bir dilin var.Önce ordan mı başlasak?"dedi elindeki Yanker'ı sallayarak.

"Neden bizden nefret ediyorsun?"dedi Lizzie öfkeyle ona bakarak.

"Çünkü sizler varolmayı haketmiyorsunuz."dedi Sarah.Bu kez yüzü gerçekten sinirliydi.

"Sen kimsin de buna karar veriyorsun?"dedi Lizzie duvara kelepçeli ellerini çekiştirerek.Oda gayet moderndi.Her taraf beyazdı.Orta tarafta yuvarlak bir oturma yeri, ortasında da kelepçelendikleri tavana bağlanan bir demir vardı.

"Ben BBD'nin başkanıyım!"dedi Sarah.Lizzie'nin gözleri Sarah'nın boynundaki haça takıldı.

"İnançlı birisin.Ama sahte inançlar.Eğer gerçekten inanıyor olsaydın Tanrı'nın istemediği bir şeyin varolamayacağın ve Tanrı'nın yarattığı birinin canını ne hakla olursa olsun alamayacağını bilirdin."

"Asıl sen kimsin ki benim inançlarımı sorguluyorsun?"dedi sarah ona doğru eğilerek.Ve gözleri bazı şeyleri beyniyle idrak ettiğinde korkuyla geriledi.

"sensin."diye fısıldadı.Lizzie sırıttı.

"Ne o Sarah?başkan olunca lise yıllarını unuttun mu?Beni bu kadar geç hatırlaman garip doğrusu.Aramızda geçenlerden sonra."

Sarah şaşkınlıkla ayakta dikilirken Lizzie sırıtarak arkasına yaslandı ve Sarah'nın geçmişin anıları arasında sürüklenmesini izledi.

5 Ekim 2000

"Son kez söylüyorum."dedi Sarah parmağını Lizzie'ye doğru sallıyarak."erkek arkadaşımdan uzak duracaksın."

"Ya öyle mi?"dedi Lizzie kollarını göğsünde birleştirerek."Bak zaten benim tipim değil.Yani sadece arkadaşım.Sevgilinin arkadaşı olmaması konusunda takıntıların mı var?"

"Uzak.Dur."dedi sarah.

"Hah.Demek fazla kıskançsın.Onu resmen evcil hayvanın yapmaya çalışıyorsun.Bir de tasma takıp arada çişe çıkartsan tam olacak."

"Sen kimsin ki beni eleştiriyorsun?"dedi Sarah.

"Senin tüm s.rtüklüklerini bilen ve gerekirse bunları Matt'e anlatacak kişi."

Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 2:45 pm

Yehuuu Yb gelmiş Koptum
    Süpper yazıyorsun Melll Çok olmasın ama yeniden yb istiyorum Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 2:49 pm

Teşekkür ederim bir şeyler yazmaya çalışıyorum işte Koptum
    benim ilham perim yoktur öyle yazarım gider keşke olsa Razz
    Bir dahaki bölümde sende varsın Twisted Evil
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 2:50 pm

Yehuuuuuu Dans Et Dans Et
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 19, 2010 2:58 pm

Sarah ne kadar uyuz bir şey Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 158646 Mükemmel bir bölüm Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 Icon_cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 3:04 pm

Saran'nın ağzının ortasına çarpalım ya Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 19, 2010 3:06 pm

Çarpalım Koptum Dans Et
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 19, 2010 3:21 pm

Bu sarah ne ayak Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 3:23 pm

geçmişinizi unutmadım Selly Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 19, 2010 3:35 pm

Geçmişlerini bilmek istiyoruz Legend of the Fantastic Trio~5.BÖLÜM - Sayfa 5 Icon_cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 3:36 pm

geçmişleri, matt ile sarah'nın neysede, sarah ile lizzie'ninki biraz karışık Cool

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 4:12 am