Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
pSych0path}
Clodya_Alas
...Maniaq...
ebru
mavi_keßeLeck
9 posters

The Sacrificed (Kurban Edilmiş) {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa

mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Empty The Sacrificed (Kurban Edilmiş) {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Ağus. 19, 2010 1:12 pm

KARAKTERLER

William Sanders
    The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Hayden-Christensen-535x702

Wesley Sanders
    The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Media--image-59235-people-ajust_300

Markus
    The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Patrick_Stewart_HF_L_2_18907_14113

Chelsea
    The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Eva-green03

Caroline Mendes
    The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Amy-Gumenick-young-Mary-supernatural-11333289-481-720

1.Bölüm

Gözlerimi araladım. Ah kahretsin , başım çok pis ağrıyordu dostum.
    15 dakika boyunca kafamı kaldıramadım.
    Sonunda kaldırdığımda lavaboya gittim ve yüzümü yıkadım.
    Tam o sırada bileğimdeki tuhaf dövmeyi fark ettin
    "Bu da neyin nesi?!Ah lanet olsun!"dedim ve dövmenin ne olduğunu anlamak için parmak uçlarımı hafifçe üzerinde gezdirdim...
    Küçük kardeşimin şakalarından biridir diye düşünüp iyice sabunladım..
    "Çıkmıyor işte!Kahtetsin!"diye bağırdım.
    O küçük pislik torbasını elime geçirirsem kaçacak delik arayacaktı.
    "İnsanları yargılama William. Kendini yargıla. Artık hepimizin kaderi senin ellerinde... Dikkatli ve erdemli ol." dedi kafamın içinden ibnemsi bir ses...
    "Her kimsen canın cehenneme." dedim.
    "Bu söylediğinin ironisini sen bile tahmin edemezsin." dedi Bay ErdemliK*ç.
    Güzel takma isim takmışrtım.
    Bu sesin gitmesini ister gibi kafamı hızla iki yana salladım..
    Kafamdaki diğer düşüncelerle birlikte bunun da beynimin kuytu köşelerine gitmesini istiyordum...
    Bir süreliğine bu dövme işini bırakıp okul için hazırlanma kararı verdim..
    Bir şeyler giydim ve ama başım hala dün dünyadaki tüm viskileri bitirmişim gibi ağrıyordu.
    Ah , s*ktir.
    Küçük kardeşimle arabama binip okula gittik.
    Kolumdaki dövmeyi ona gösterdim."Bu senin işin mi!"diye bağırdım.
    "Neden bahsediyorsun?!!"dedi ve umursamadan arkasına yaslanıp kıkırdadı.
    "Kız gibi kıkırdamayı bıraksan iyi edersin Wes. Yakında herkes gay olduğunu anlayacak."
    "Ben gay değilim Will ! Benimle uğraşmayı bırak ! "
    "O zaman ağabeyin olmamın ne anlamı kalır." dedim kendini beğenmiş bir gülümsemeyle ve saçlarını karıştırdım.
    Arabayı çalıştırdım ve radyoyu açtım.Yola koyulduk.
    "Off!"dedi ve camdan dışarıyı seyretmeye başladı..
    Okulun otoparkına gelince arabayı durdurdum.
    "Atla bakalım ufaklık."dedim ve arabanın aynasından saçlarımı düzelttim.
    Kaşlarımı kaldırdım ve memnun bir gülümsemeyle arabamdan indim. Caroline beni görür görmez yanıma geldi.
    "Will nasılsın ? " diye sordu ben öperken.
    "Her zamankinden daha kötü değil bebeğim..." dedim onu tekrar öperek.
    Caroline kız arkadaşımdı.
    Ama bana bir anlam ifade ettiği söylenemezdi.
    O da her kız gibi sadece bir sürtüktü.
    Ama güzel vücutlu , seksi bir sürtük.
    Caroline ile birlikte okula doğru yürüdük ve sınıflarımızın bulunduğu koridorda duraksadık.
    Caroline beni tekrar öptü.
    "İyi dersler Will.Teneffüste görüşürüz."dedi o oldukça çekici bir tavırla.
    Onu tekrar öptüm...Yavaşça arkasını döndü ve sınıfına girdi.
    Ben de çantamı sınıfa bıraktım ve Matt'in masasına oturdum.
    "Selam dostum!"dedim omzuna vururken.
    "Hey Will. Nasıl gidiyor ?"
    "Her zamanki gibi.Biliyorsun."
    "Bu kötü olmasa gerek dedi." sırıtarak ve çakmam için elini kaldırdı.
    Çaktım. Ve şu adını bile hatırlamadığım fizik hocası sınıfa girdi.
    Yerime oturdum. Her zamanki gibi birşey zırvalıyordu.
    Ben de bu sırada dikkatlice cebimden telefonumu çıkardım ve Caroline'e mesaj yazmaya başladım.
    Bir yandan mesaj yazıyor bir yandan da hocaya bakıyor onu dinliyormuşum gibi yapıyordum.
    "Teneffüste benimle hademenin dolabında buluş .
    W. "
    Yolladım.
    Ateşli bir teneffüs olacaktı. Heyecanımı ıslık çalarak ifade ettim.
    Fizik hocası bana bir bakış fırlattı ve "Bay Sanders tahtadaki problemi çözmek konusunda oldukça heyecanlısınız sanırım. Haydi gelin de çözün. " dedi alaycı bir tavırla.
    "Affedersiniz Bay...?"
    "Ben Bay Morthouse , Will ! "
    "Ah her neyse...Bay Morthouse, bu problemi çözemiyor musunuz da bana soruyorsunuz ?"
    "Bu ne saygısızlık!Ne terbiyesizlik!"diye bağırdı..
    "Of.."dedim kısık sesle.
    "Hemen müdüre hanımın odasına gidiyorsunuz Bay Sanders!Sizin terbiyesizliğinizle uğraşmaktan bıktım!"dedi ve kapıyı işaret etti. Hızla yerimden kalktım ve kapıyı sertçe kapatarak dışarı çıktım.
    Kapıyı çaldım.
    "İçeri gir Sanders ! "
    "Seni tekrar görmek güzel Mildred..." dedim tekrar kibirli bir sırıtışla.
    "Benim için aynı şey geçerli değil.Sürekli sorun çıkarıyorsun Will."
    "Benim bir şey yaptığım yok. Her zamanki halim. Bu arada botoks mu yaptırdın ?"
    Ofladı. "Gidebilirsin Will." dedi bezgin bir tonla ve aynı anda zil çaldı.Ayağa kalktım ve kapıyı açtım.
    "Estetikçin sayende oldukça para kazanıyor olmalı." dedim sırıtarak ve dışarı çıkıp kapıyı kapattım.
    Ellerimi cebime koyup yüzüme kendimden emin bir gülümseme yerleştirdim.
    Tekrar sınıfa girdim ve telefonumu sıranın altından çıkardım.
    "Hey Matt!Sıradaki ders ne?"
    "Beden olsa gerek."dedi çantasını karıştırırken.
    Gülümsedim ve hızla sınıftan çıktım.3.Sınıfların katına çıkmak için merdivenleri hızla tırmandım ve hademenin dolabının önünde durakladım.
    Caroline orada bekliyordu. "Seni çok özledim." dedi.
    Sırıttım.
    Dolaba girdik ve tüm teneffüs oynaştık.
    Zil çaldığında çantamı kaptığım gibi soyunma odasına fırladım ve hızla üstümü değiştirerek spor salonuna doğru yola koyuldum... Ders en başta normal geçiyordu.
    Ama dersin ortasında fark ettim ki terden ölmek üzereydim ve Bayan Lee'den izin alarak tuvalete koştum."Merhaba William..."dedi yine Bay ErdemliK*ç.
    Ah bu moron peşimi bırakmayacak mıydı ?
    Bütün bu seçilmiş kişi saçmalığı çığırından çıkmaya başlamıştı.
    Ayrıca bana uzun bir şekilde William demesi çok rahatsız ediciydi.

En son mavi_keßeLeck tarafından Çarş. Eyl. 01, 2010 7:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Empty Geri: The Sacrificed (Kurban Edilmiş) {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa

Mesaj tarafından ebru Perş. Ağus. 19, 2010 2:10 pm

eebaşlayınozaman.beklyorum Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Empty Geri: The Sacrificed (Kurban Edilmiş) {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Ağus. 21, 2010 1:20 pm

Alınmaya başladım Koptum
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... C.tesi Ağus. 21, 2010 1:33 pm

Very Happy of irem yine yaptın yapacağını Evil or Very Mad neyse seni kıracağıma kafamı kırarım daha iyi....
    birkaç karakter daha da mı değiştirilmiş benden habersiz ne?
    herneyse Very Happy
    güzel olucak gibi Very Happy
    herneyse herneyse öyle işte Very Happy
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... C.tesi Ağus. 21, 2010 1:38 pm

ben birkaç ekleme gördüm sanki orda Evil or Very Mad
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas C.tesi Ağus. 21, 2010 4:10 pm

ya bişi olmasss yaz dewam ed ölücem şmdi ayyyy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Ağus. 21, 2010 9:16 pm

Neden ölüyorsun Koptum
    Yaren ama ben düzeltme yapmadan duramam anla artık Koptum
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Paz Ağus. 22, 2010 2:38 pm

ya senn ybn bnm ilacımmış bilin mi sen Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Ağus. 23, 2010 6:18 pm

2.Bölüm
    "Bana William demeyi kes." diye fısıldadım. Tedirgince lavabodan avucuma su
    doldurdum ve yüzüme çarptım.
    "Bu senin adın."
    "Senin adın ne biliyor musun ? Bay Erdemli Kıç..."
    "Biliyorum William. Ben her şeyi bilirim. "
    "O zaman kafamdan cehennem olup gitmeni istediğimi de biliyorsundur..."
    "Ne yazık ki bunu yapamam. Bana ihtiyacın var. "
    "İnan bana dostum , kafamın içinde saçmalayan bir aşağılık olması en son ihtiyacım olan şey."
    Belki derse girince Bay Erdemli Kıç'ı duymam düşüncesiyle hızlı spor salonuna girdim. "Bana ihtiyacın var...Bana ihtiyacın var..."sesi beynimde yankılanmaya başlamıştı.
    Ne demek bu?Neden ona ihtiyacım olsun ki ?! 17 yıldır yoktu şimdi neden olsun? O kim ki?!
    Beynim bu düşüncelerle boğuşurken Bayan Lee'nin pis bakışları dikkatimi ona vermeme neden oldu.
    Etrafıma baktığımda herkesin birşeyler uğraştığını benimse ortada dikilmiş olduğumu fark ettim.Ah ne harika ama1
    Hemen basketbol oynayan bir grup çocuğa katıldım. Sümüklülerden bazıları attığım pasları bile tutamadı. Kendi içimizde kurduğumuz takım benim sayemde onlara fark atmıştı. Kendimi beğenmiş bir gülümsemeyle karşı takımın en iyisi Miles'a bakıp kaşlarımı kaldırdım. Sinirleri bozuldu.
    Koridora çıktığımda Wes eğilmişti ve başını tutuyordu. Birden dengesini kaybetti ve yere düştü. Hemen yanına koştum.'Neyin var dostum?!" "Yardım et Will...Başım...Başım çok ağrıyor...Yardım et!"dedi ve bir çığlık attı.
    "Tamam. Bir şey olmayacak. " dedim "Söz mü ? "
    "Söz. " Saçlarını okşadım ve onu revire kadar taşıdım. Bu kaslar boşuna değil yani.
    "Sakın oraya girme." dedi Bay ErdemliKıç
    "Neden ?" diye fısıldadım.
    "O iyi olacak. Sadece bekle. "
    İlk defa onun bir halta yaradığını hissetmiştim. Bileğine baktım. Aynı sembol onda da vardı. Onu indirdim.
    "Wesley ??"
    Sembolü görmemesi için onu bileğinden kavradım. "Ne oldu Will?"diye sordu endişeli görünüyordu..Endişelenmesi de gerekmez miydi zaten? "
    Yok birşey hadi eve gidlim."dedim.
    "Biliyorum!Bir sorun var...Ve sen bunu benden gizliyorsun!"
    "Gizlemiyorum..."dedim ve kafamı sağa doğru çevirdim. Gözlerini devirerek bana baktı.
    Bileğinden çekip onu yan koltuğa oturttum ve bileğini bıraktım.
    "Benden bu saatte okuldan çıkmamızın normal bir şey olduğunu düşünmemi mi istiyorsun ?" dedi ben onun kapısını kapatıp sürücü koltuğuna geçerken.
    "Ben okuldan hep kaçarım."
    "Böyle tedirgin değil ama."
    "Tamam Wes. Bileğine bak."
    "Bileğim gayet normal." dedi sağ bileğine bakarak
    "Sol bileğin salak."
    Bir süre bileğine baktı ve işaret parmağını sembolün üzerinde gezdirdi. Arabayı durdurdum.
    "Wes!İyi misin?" Wesley donmuş kalmıştı.Onu sarstım. Elini sol bileğime uzattı.Kendi bileğini de benim bileğimin yanına yaklaştırıp yüzüme baktı...
    "Will...Korkuyorum..."dedi.Ona sarıldım. "Korkma birşey olmayacak.Ben hep yanında olacağım..."dedim ve ona gülümsedim...
    Gülümsediğimi gördü. "Bu bir şaka ? Değil mi ?Tanrım , Will...Sen tam bir pisliksin. Kendi sembolünü de sen çizdin değil mi ? Bilmeliydim." dedi
    "Hayır.Bunu ben yapmadım. Yemin ediyorum. " diye cevapladım. "O doğruyu söylüyor Wesley." dedi Bay ErdemliKıç. "Sen de kimsin ? " diye sordu.
    "Bunu ikinizde çok yakında anlayacaksınız...Çok çok yakında..."dedi Bay ErdemliKıç.
    "Will...O sesi sen de duydun mu!"dedi Wesley..Korkmuş görünüyordu.
    "Evet...Ne yazık ki..."dedim gözlerimi devirerek
    "Bana ihtiyacınız var."dedi Bay ErdemliKıç.
    "Sadece duymazdan gel."dedim Wesley'e.
    Wes kulaklarını elleriyle kapadı ve kafasını dizlerinin arasına aldı.
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 24, 2010 7:24 am

cidden yazdınmı ? ay canımmmmmm <3 spr olmuş yaa korktum bir an öle yorumlar yapınca yarım bırakacaksın diye oyyyy Rolling Eyes
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... Salı Ağus. 24, 2010 1:21 pm

güzel yazmışız da hani ikinci bölümü ben koyucaktım!
    kırdın beni irem! kırdın! Evil or Very Mad
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Ağus. 24, 2010 1:41 pm

Clo ben yazmadım ki her bölümü birlikte yazıyoruz Very Happy
    Yaren sen de porselen tabak gibisin ha Razz
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 24, 2010 4:17 pm

allahım önce gelen ybyi yazsın hatta ikinizde hzlı hızlı yazıveriverin gariii Razz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:32 pm

Yuh sadece 1 okuyucu mu var ? Koptum
    Hikayemi okuyan yok diye ağlanıp taraf tutuyorsunuz deyip bunu şikayetlere yazan kızın bile bundan çook daha fazla okuyucusu vardı Koptum
    Neyse ben ağlanmak için fazla gururluyum ve taraf falan da tutulmuyor Razz
    Ama hikayeyi yalnız bir kişi mi fark etti lan lol! Yuhhh ! jocolor
    Yuh Razz Bu bana (bize) kurulan bir komplo mu yoksa Razz Razz Razz Razz
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Çarş. Ağus. 25, 2010 2:34 pm

ya siz tartışırsanız anlarız bu hikayenin sonu gelmicek sen yaz hele bi Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:36 pm

Clo slütfen ya bununla alakası yok Razz
    Neyle alakası olduğunu bilmiyorum ama bununla yok Razz
    Ve Yaren'e söz verdim 3 ve 4'ü o atacakmış yoksa bana küser falan filan sonra gıcıklık yapar vesaire bir sürü baş ağrısı yani Razz
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Çarş. Ağus. 25, 2010 2:37 pm

hadi hadi söle ona da yb atıverivesiiin garii
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Ağus. 25, 2010 2:39 pm

İrem süpersin Very Happy Ve sana daha süper bir haber veriyorum : Vahşi Viyola Kim çalışmamız sonunda bitti. İsmi Bahar. Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:40 pm

Yok ki msn'de Mad
    Şİmdi bir şey derdim ama forumda küfür yasak ama çevrimdışıyken ona çok cici laflar söyledim Razz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:41 pm

pSych0path} demiş ki:İrem süpersin Very Happy Ve sana daha süper bir haber veriyorum : Vahşi Viyola Kim çalışmamız sonunda bitti. İsmi Bahar. Koptum
    Biliyorum gördüm Razz Bence dedektiflik bürosu falan açalım biz lol!
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Ağus. 25, 2010 2:46 pm

Sonunda kız sıkıldı artık bizden ondan dolayı söyledi herhalde Koptum
    Ahahha evet ama ne bürosu ya direk vakıf kuralım Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Ağus. 25, 2010 2:47 pm

Hikaye manyak bişey yaa xD Kızlar devam devam tempo tempo Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:51 pm

Bu işte iyi para var Lala Cool Hemen başlayalım Very Happy

Sana da teşekkürler Pınar beyaz yavrum Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ağus. 25, 2010 2:54 pm

İreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem hacı bu bana dediğin hikaye The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa Icon_twisted

Çocukta çok havalı ama artık idare edeceğiz The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa 158646

Devam İroooo The Sacrificed (Kurban Edilmiş)   {...Maniaq... ve mavi_keßeLeck yapımıdır.} 6.Bölüm - 12.Sayfa 80121
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 25, 2010 2:57 pm

Havalı işte naparsın Koptum Dean abisinin izinden gidiyor Razz

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 9:06 am