Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
handan
melike321
_black_angel_
tuqchee!!!
CharLote
ebru
The_Vampire_Girl
mavi_keßeLeck
dilry95
my_angel_35
damla
StarkGk'ce
erinnn
AhMeT&SeLiM-night
HouSeOfNighT-NaLa
Vampir(ß)ella
grida
bushra
**Gossde_Nur**
Phoenix
zoey_steve
derya
¤ тσяу ¤
GeNcAy
ateş ve barut
enyuar
ilayda_fallen
31 posters

~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D

Anket

Sizce devam etmelimiyim?Hikayenin gidişatı ne :D?

[ 22 ]
    ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_left100%~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_left0%~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_left0%~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 22
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Empty ~Beyaz Sayfa~17.Bölüm Geldiii!!Upuzunnn :D Made in Psiko:D

Mesaj tarafından ilayda_fallen C.tesi Ara. 26, 2009 5:57 pm

Belki de evden hiç kaçmamalıydım.Üvey ailemin üzerime yaptığı baskıyı unutup,her şeye 'evet','tamam','peki' demeliydi.Ama ben öyle yapmadım.Haklı olduğum konularda asla kendimi haksızlığa uğratmazdım.Bu benim için her zaman geçerlidir.Karşımdaki kim olursa olsun.Bunun yüzünden kaç kere disiplin cezası almıştım?Sekiz,dokuz,on veya daha fazla...Tüm bunlara rağmen ölmüş anne ve babama 'sorumsuz' demeleri beni çıldırtmıştı.Evet,haklı olmalıydım.Bu sefer de onlara karşı gelmeseydim niye diğer saçmalıklarına karşılık vermiş olucaktım ki?Kafam çok karışıktı.Nereye gidicektim ben?Bu düşüncelerin verdiği sıkıntıyla ayağımı toprağa sürderek gidiyordum.Parçalanmış toprak taneciklerinden gelen o ses beni rahatlatıyordu.Yanlız olacağım,sessiz bir yere gitmem lazımdı.Neden arabamın anahtarını almamıştım ki?Sonra aklıma geldi,üzüldüğümde veya sevindiğimde duygularımı paylaşmak için ormanın içindeki parka giderdim.Zaten buraya en fazla 100 metre uzaklıktaydı.Herkes o ormandan korkar,orada doğa üstü güçlere sahip varlıkların yaşadığını söylerdi.Hiç sanmam.Ben oraya binlerce kez gitmiştim ve yine akşamın bu karanlık vaktinde yine gidecektim.Daha sonra iPodumun cebimde olduğunu hatırladım.Kulaklıkları yerleştirdikten sonra ruh halime hiç te uymayan Franz Ferdinand'dan No You Girl Never Know şarkısını açtım.Bu şarkı beni neşelendiriyordu.Şarkıya kapılmışken parka geldiğimi anladım.Kulaklıklarımı çıkardım ve bir ağaca arkamı verdim.Sonra çok uykumun olduğunu fark ettim ve uyumaya karar verdim.

*

Gözlerimi açmamaya karar verdim.Açıkcası kendimi hiç ağaca sırtını verip yatma pozisyonunda bulunmuş gibi hissetmiyordum.Neden kuşların cıvıldılarını duymuyordum?Gözlerimi açmaya karar verdim.Gözlerimi yavaş yavaş kırpıştırdım.Gözlerimi açtığımda kendimi bir odada buldum.Hemen ayağa kalktım ve etrafı inceledim.Burası krem renkli bir odaydı ve ara ara gözüken kanatlı 5 küçük melek dikkat çekiyordu.Sonra kendime baktım.Aynı bendim.Sadece biraz rengim solmuş ve saçlarım elektrik çarpmış gibi duruyordu.Yeşil gözlerim halen yeşil,dolgun dudaklarım halen dolgundu.Kendi etrafımda çevreyi inceleyerek 360 derece döndüm.Fotoğrafların bulunduğu komidin ilgimi çekti.Oraya doğru yöneldim.Büyük ihtimalle gözlerim yuvalarından fırlamıştı.Benim fotoğraflarım neden burada duruyordu?Acaba bana benzeyen bir kıza mı aitti?Nasıl olsa her insan çift yaratılır.Ama hayır bu bendim hem de en sevdiğim kazağımla çekilmiştim.Ayrıca fotoğraflar ben bilinmeden çekilmişti ve güzel görünüyordum.Neyseki tüm fotoğraflarımda en sevdiğim kıyafetlerim vardı.Ani bir hareketle arkamı döndüm ve hızlıca kapıyı açarak dışarı çıktım.

1.Bölüm Sayfa 1 Very Happy
    2.Bölüm Sayfa 2 Very Happy
    3.Bölüm Sayfa 7 Smile
    4.Bölüm Sayfa 8 Smile
    5.Bölüm Sayfa 9 Smile
    6.Bölüm Sayfa 10

7.Bölüm Sayfa 12
    8.Bölüm Sayfa 13
    9.Bölüm Sayfa 14
    10.Bölüm Sayfa 17 Very Happy

11.Bölüm Sayfa 19
    12.Bölüm Sayfa 21

En son ilayda_fallen tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 9:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 26 kere değiştirildi
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Empty Geri: ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Ara. 26, 2009 8:23 pm

süper hikaye olmuş cnm Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Empty Geri: ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Ara. 26, 2009 8:24 pm

bu arada hikayenin devamını en kısa zamanda bekliyorum Smile
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut C.tesi Ara. 26, 2009 8:54 pm

~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Icon_biggrin hikayenin devamını en kısa zamanda bekliyorum ~Beyaz Sayfa~16.Bölüm Geldiii!!Geç olsun güç olmasın dimi :D:D Made in Psiko:D Icon_biggrin
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Ara. 26, 2009 9:39 pm

woooww süper olmuş çok heycanlı beni baştan sardı dewamını bekliyoruz biran önce lütfennnnnnnn!!! Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Ara. 26, 2009 11:58 pm

merih gencay demiş ki:woooww süper olmuş çok heycanlı beni baştan sardı dewamını bekliyoruz biran önce lütfennnnnnnn!!! Very Happy
    katılıyorum Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 12:17 am

yyyyyyyybbbbbbbbbbbb kesnliqnana süperrrrrrrrrrrrrr Very Happy fantastiq Very Happy ybbbbbbbbbbbbb
    derya
    derya
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından derya Paz Ara. 27, 2009 1:02 am

Çok güzel olmuş tatlım ama pek bir şey net değil, yeni bölümlerde anlarız sanırım.
    Devam et kuzum Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 5:22 pm

dewam lütfen
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 5:27 pm

teşekkür ederim Very Happy yeni bölümü birazdan yollamaya çalışırım Very Happy
    zoey_steve
    zoey_steve
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zoey_steve Paz Ara. 27, 2009 5:37 pm

süperrrr devamını istiyoruz hemde hemen
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 5:38 pm

katıldığımı belirtmeme gerek yok sanırım!!ama katılıyorum lol!
    zoey_steve
    zoey_steve
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zoey_steve Paz Ara. 27, 2009 5:47 pm

sağol kanki
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 5:52 pm

her zamn Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 5:53 pm

Biraz kötü bir bölüm olabilir,üzgünüm :(Umarım beğenirsiniz!

Etrafı inceledim.Burası otele çok benziyordu.Kapılar ve kapıların üstünde numaralar yazıyordu.Benim kapımda 5 numara yazıyordu.Sola doğru gitmeye karar verdim.Yerde krem renk mermerler vardı.Duvarlarda değerli taşlarla kaplanmış lambalar vardı.Her yerde üzerinde numaralar yazan kapılar vardı.Biraz ilerleyince aşağı inen bir merdiven olduğunu fark ettim.Adımlarımı hızlılaştırdım.Belli bir tempoyla merdivenleri indikten sonra karşıma kalın tahta kapı çıktı.Hani the tudors ya da merlin deki şu kapılardan.Üzerindeki belirgin bir şekilde öğretmenler odası yazıyordu.Hiç düşünmeden kapıyı hızlıca ittim ve kapı açıldığında herkes bana bakıyordu.Herkes dediğim kişiler öğretmenler olmalıydı ki hayatımda gördüğüm en yaşlı öğretmenler olmalıydı.Ortamın sessizliğini bozmak için 'Selam millet'dedim.Ama onlar halen bana uzaylıymışım gibi bakıyorlardı.'Yapmayın,ben insanım,dünyalıyım!'dedim ve gülümsedim.Tahminimce aralarından en yaşlı olanı ayağa kalkıp bana doğru yöneldi'Merhaba kızım sen Stefani olmalısın.Yeni okuluna hoş geldin.Sende bizden biri olucaksın.Bunun için sabırlı ve güçlü olmalısın.Sonuçta Vlad ailesindeki her üyemiz başarılı olmuştur.'
    'Ben daha nerede olduğumu ve anne babamın kim olduğunu bilmezken nasıl başarabilirim ki?'
    'Sabır her şeyi çözer Stefani,hem de her şeyi'dedi ve sağına doğru döndü'Taylor,Stefani'ye yeni odasını gösterebilir misin acaba?'
    Taylor kim ses tonu olucak şekilde 'Taylor?' dedim ve ultra yakışıklı bir çocuğun bana doğru döndüğünü gördüm.Benim yaşlarımda olmalıydı.Esmer teni,kasları ve uzun boyuyla muhteşemdi.Acaba ona aşık mı olmuştum.Hiç zannetmem.Hem öğretmenlerin yanında durduğuna göre onlardan biri olmalıydı.Ben ve bir öğretmen!Saç-ma-la-ma Stefani!Ben düşüncelerimle boğuşurken Taylor'ın bana doğru yöneldiğini gördüm.Stefani insan gibi davran!İnsan gibi davran!
    'Selam'dedim.Neyseki sesim çatallanmadan çıkmıştı.Evet!
    'Selam Stefani.Ben Taylor.Seninle tanışmaktan gurur duyuyorum'dedi ve eğilerek elimi öptü.İnanamıyorum!Kalbim mi hızlanmıştı?
    'Hey,senin o moruklarla işin ne?Umarım sende onlardan birisi değilsindir.Yanılıyor muyum?'
    'Moruk dediğin kişiler konseyimiz olur ve dolayısıyla senin deyiminle baş moruk benim babam olur.'
    Lanet olsun.Ben-ahmağın-tekiyim!
    'Şey...ben.....üzzgünüm...'Bir de kekelemiştim.Harika!
    'Önemli değil.Kim olsa senin yaptığını yapmazdı ama sen farklısın'dedi ve bana göz kırptı.Bana göz kırptı.O an ona ağzım açık bir şekilde baktığımı anladım.Umarım ağzım akmamıştır.Sonra tereddüte düştü,alnı kırıştı.Sonra aklına bir şey gelmiş gibi gülümsedi ve 'Şimdi sana odanı göstereceğim.'
    'Teşekkürler'dedim.Onu takip edip asansöre bindik.Asansörde kendime baktım.Saçlarım kuş yuvasını andırıyordu.Kuş yuvası demek kuşlara bir hakaret olurdu!Çalı süpürgesini andırıyordu.Bunu görünce kocaman bir 'Pfff...'çektim.Taylor bana doğru döndü ve 'Görünüşünü düşünüyorsan seninle aynı fikirde değilim'dedi.Acaba ben mi öyle duydum yoksa Taylor bana güzel olduğumu mu ima etti.'Teşekkürler'demekle yetindim.Asansörün 'din'sesiyle irkildim.Asansörün yavaş yavaş kapısı açıldı ve olağanüstü güzellikte bir kız karşımda bana kıskanç atışlar atmaktaydı.Altında ultra dar kot pantolon,üstünde ultra derin dekolteli bir gömlek vardı.Bunun burada ne işi vardı.Büyük ihtimalle aşağıdaki morukların hizmetçisiydi!Ama hiç beklemediğim bir hareketle Taylor'a yaklaştı ve onu öptü.Hayır hayır onu öptü dememeliydim neredeyse onu yiyordu!Öpüşme bitince Taylor utangaç bakışlarla yere baktı.Bayan sözde muhteşem bana baktı ve kendinden emin bir şekilde gülümsedi.Gözlerimin sulandığını fark ettim ve arkama bakmadan nereye gittiğimi bilmeden hızlıca asansörden çıktım.
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 6:03 pm

off off off süperrrrrrr olmuş süper lütfen yb at nolur yha süper olmuşş yybb at ybbbbbbbb Very Happy Smile lol!
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 6:07 pm

Yarın atabilirim ancak üzgünüm ama Very Happy Genelde ben bunları derste yazıyorum Very Happy Yarın 4 ders ingilizce var o zaman 2 bölüm uzunluğunda yazarım Very Happy Ama beğenmene sevindim lol! lol! lol!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 6:10 pm

beğenmek mi çooooooooooook beğendim ve ingilizce dersini 8 derse çıkarsınlar böylece istediğin kadr yazarsın heheh lol! Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 6:13 pm

Yarın 4 saat ingilizce 1 saat sağlık
    Sağlık dersindede yazarım Very Happy İng. kolay olduğu için dinlemiyorum Very Happy Ve haftada ing. 10 saat Very Happy bol bol yazarım tatlım lol! lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ara. 27, 2009 6:13 pm

iyi fikir Very Happy bu arada bayıldım ve açıkçası biraz kıskandım Very Happy çok güzel yazıyorsun Wink
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 6:16 pm

Beğenmene sevindim canım Very Happy Açıkcası kıskanma benim hikayem seninkisinin yanında biraz pamuk prenses gibi basit kalıyor tatlım Very Happy lol! lol!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Ara. 27, 2009 6:18 pm

woow yzardan yazara öwgüler bu fikri sewdim ama bence ikinizde süper yazıopsunuz
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 6:19 pm

Teşekkür ederim Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ara. 27, 2009 6:23 pm

Teşekkürler ama ilayda biraz saçmalıyor Very Happy benim ilk bölümüm ayrı bir komedi onu hangi ruh haliyle yazdım bilmiyorum Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Paz Ara. 27, 2009 6:26 pm

Hiç te bile Very Happy Ben ilk bölümü no you girl never know la yazdım Very Happy hikayeyle alakası yok Very Happy Gossip Girl'deki Chuck Bass'ın şarkısı(Benim için) Very Happy
    Ama melodi muhteşem yazıyorsun kabul et Twisted Evil lol! lol!

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 2:24 am