Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
İdio-Path
^^wAps^^
¤ тσяу ¤
Brra.
ebru
leichebiers
ges_emine
DaDlu-KaÇıK
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Ilyse.
15 posters

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] Empty Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Mesaj tarafından Ilyse. Salı Şub. 01, 2011 5:14 pm

Tanıtım:
    Herkes kapıdan çıktıktan sonra dikkatimi yapacağım işe yoğunlarşıtdım.İlk defa birini dönüştürecektim.
    Eğer ölürse... Hayır! Bunu düşünme!
    Ona aşıktım ve o da bana. Vampir olması için krallığıma ihanet etmiştim ve şimdi ölme ihtimali için bundan vazgeçemezdim.
    “Hazır mısın?”
    “Herzamankinden daha fazla” yüzüne sahte bir gülücük yerleştirdi. Evet, o da korkuyordu.
    Dişlerimi boynuna geçirdim. 0 Rh+ kanının tadını aldım.
    Fakat onun iktidar meraklısı kana susamış bir vampir olacağını tahmin edememiştim.
    Ve şimdi, herkes tehlikedeydi...

2.Bölüm=1. Sayfada
    3. Bölüm=2. Sayfada
    4. Bölüm=3. Sayfada
    5. Bölüm = 4. Sayfa

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 10zz0xv
    Kraliyet ailesinden olmak herzaman kolay değildi. En sıkıntılı günüm ise bugün olmalıydı. Tabutumun kapağını açtığım an Vanessa gülümsedi. “Günaydın efendim,babanız sizi kahvaltıya beklediğini söylemem için gönderdi.”
    “Tamam hemen geliyorum.” Ahh. Aşağıya indiğim an yine bana bugün neler yapmam gerektiğini sayacaktı. Bugün tüm krallıklar için önemli bir gündü;avlanma alanları belirlenecekti. Her yıl başka bir krallıkta toplanırlar, geçen seneden farklı olarak bir avlanma alanı seçerlerdi. Bu sayede insan ırkı tekrar üreme şansı bulabilirdi.
    Üstümü değiştirip yemek salonuna indim. Babam ve erkek kardeşim Josh beni bekliyorlardı.
    “Hadi Diana gel,otur.” Kadehime kan doldurup bir yudum aldım. Babam yine insan ırkını bizden üstün tutmuş ve yaşlı insanlarları avlatmıştı.
    “Bugün krallığımız için çok önemli bir gün. Bu toplantıda üstünlüğümüzü gösterebilirsek,diğerleri bizi önemsemek zorunda kalacaklardır. Diana sen kraliçelerin rahatlığı için herşeyi ayarla ve misafir odalarını hazırlat.” Kadehinden bir yudum aldı ve devam etti. “Josh sen benimle toplantıya katılacaksın. Düşüncelerini söylemekten sakın çekinme , hayal gücün sayesinde çok güzel çözümler üretiyorsun.”
    Josh gülümsedi. Kan bağımız olmamasına rağmen onu eski yaşamımdaki kardeşlerimden daha çok seviyordum.
    Onlar çiğ etlerini yerken ben kan içip kalktım. İğrenç birşey.. insan eti yemek. Önceki yaşamımda da vejeteryandım zaten.
    Kraliçe ve kralların odalarını hazırlarken aklımda tek bir kişi vardı; David. 1 yıldır onu görmüyordum. Krallıkları kötü bir dönemden geçiyordu. Ama birkaç saat sonra ona kavuşacaktım. Bunu düşünmek bile beni heyecanlandırıyordu.

ay çok saçma oldu :/ çok uzun yazmak da istemedim okumak istemezsiniz diye.. aslında gerçek hikaye 4.-5. bölümden sonra başlar herelde de neyse.. Smile

En son Ilyse. tarafından Paz Şub. 20, 2011 4:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] Empty Geri: Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Şub. 01, 2011 5:24 pm

Gayet güzel bana kalırsa Very Happy Daha uzun bir bölüm bekliyorum lol!
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] Empty Geri: Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Mesaj tarafından Ilyse. Salı Şub. 01, 2011 5:31 pm

teşekkürlerr Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Şub. 01, 2011 5:45 pm

Güzel olmuş bence Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Salı Şub. 01, 2011 6:41 pm

çookk...güzlel olmuş... hemen yeni bölüm yazmalısın
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Salı Şub. 01, 2011 7:35 pm

teşekkürler Smile evet yeni bölümü hemen yazmaya çalışıcam Smile
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Çarş. Şub. 02, 2011 5:31 pm

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 10zz0xv

Herkesin uyuduğundan emin olduğum bir saatte buluşmayı istemiştim. Saat 10:25’i gösterirken üzerime hırkamı alıp odamdan çıktım.Bu saatte hizmetçiler bile uyuyordu. Uzun koridorlardan geçerek kraliyetden olmayan vampirlerin yaşadığı sokağa gelmiştim.Aslında gerçek anlamda sokak değildi bu. Yeraltındaydık ve sokak dediğim şeyler 2 metre genişliğinde yerlerdi.
    Duvara iyice sokulup bekledim.5 dakika sonra David de geldi. Boynuna sıkıca sarıldım ve kokusunu iyice içime çektikten sonra yüzüne bakmak için geri çekildim.Bana değil arkamdaki duvara bakıyordu ve ağzı düz bir çizgi halini almıştı.
    “Bir şey mi oldu?”
    “Sana birşey söylemeye geldim.” Yüzündeki ifade değişmemişti ama şuan bana bakıyordu. Derin bir soluk aldı, “Ben evleniyorum.”
    Dalga geçiyor olmalıydı ama yüzüne bakılırsa hiç de şaka yapar gibi bir hali yoktu.
    “N-n-nasıl yani?”
    “Biliyorsun Sırpların sayısı azalmaya başladı.Daha fazla insana ihtiyacımız var Diana.Tek çare diğer krallıklardan yardım almak.”
    “Bunun için evlenmen gerekmiyordu!Toplantıda söylemeniz yeterliydi.”
    “Hayır anlamıyorsun.Vampir sayımız gereğinden fazla. Öyle birşey isteseydik onları öldürmek zorunda kalırdık.”
    “Bunlar senin cümlelerin değil değil mi?”Aslında bu bir soru değildi.Yine babasının her söylediğini yapıyordu. O bir vampir değil,Babasının robotuydu. “Bunu yapmak istemediğini biliyorum.Benimle de evlenebilirdin. ”
    “İngiltere ve Sırbistan gerçekten çok yakın ülkeler Diana değil mi?”
    “Sen sadece sana denileni yapıyorsun! Kendi kararlarını veremeyen süt çocuğu gibisin David!”
    “Daha değişik bir erkek bulacağını mı sanıyorsun? Ben krallığım için elimden geleni yapıyorum.”
    “Evet! Ve öyle bir erkek bulduğumda seni ve krallığını eline geçirmiş olacak!” Son cümlemi bağırarak söylemiştim ama umrumda değildi. Onu orada öldürmemek için arkamı döndüm ve neredeyse koşar adımlarla odama doğru yürümeye başladım. Şuan herşeyi yıkmak istiyordum,vurup kırmak... Sinirimi birine veya bir şeye zarar vermeden yok edemezdim. Ve sanırım bunu nasıl yapacağımı biliyorum; AV! Başıma birşey gelmemesi için babam beni ava göndermezdi ama şuan gerçekten taze kana ve birini öldürmeye ihtiyacım vardı...

3. bölüm de böyle çok sıradan olucak ama 4. bölümü beğenirsiniz umarım =/
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Çarş. Şub. 02, 2011 5:57 pm

güzel yazıyorsun ama biraz kısa olmuyor mu? Smile
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Çarş. Şub. 02, 2011 6:11 pm

bilmiyorum ki yazarken sonra çok uzun yazmışım gibi geliyor. siteye koyduktan sonra okuyunca çok kısa geliyor gerçekten. diğerini daha uzun yazmaya çalışırım en azından Very Happy 2 sayfa yazarım tamam Very Happy World'de yani.. teçekkürler buarada Smile
    leichebiers
    leichebiers
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından leichebiers Çarş. Şub. 02, 2011 6:24 pm

hikayeni sevdim konusu diğerlerinden farklı çünkü .D
    ve sıkmıcak şekilde yazıosun .D
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Çarş. Şub. 02, 2011 6:26 pm

teşekkürler Smile ben vampirleri iyi gösterenlerden değilim sanırsam Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Şub. 02, 2011 7:44 pm

Biraz daha uzuuun Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 158646 Yarıda kestin Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 158646 Avlansın da gözümüz gönlümüz dehşet görsün Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 158646
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Perş. Şub. 03, 2011 12:46 pm

pek yaratıcı olucağımı sanmıyorum Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Perş. Şub. 03, 2011 1:42 pm

süper ya...3. bölümü marakla bekliyorum...
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Şub. 03, 2011 4:01 pm

bence de güzel olmuş.zaten ilk bölümler giriş olur.sonradan daha da güzel olacağına eminim.yb bekliyorum.-daha uzun olur işallah- Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Perş. Şub. 03, 2011 7:25 pm

artık yb istiyoruz
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 04, 2011 3:16 pm

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 2cgmvk1

“Babamı ikna etmem gerçekten zor oldu.” Josh bana güldü ve en önden yürümeye devam etti.
    “Ah merak etmesin bir insan tarafından öldürülmem.”
    Bir kahkaha attı. “Sen bir kızsın. O öyle düşüşnüyor.”
    “Ve bir vampirim! Neyse,42 yıldır gökyüzünü görmedim biliyor musun? Gerçekten çok garip geliyor.”
    “Yok artık! 42 yıl önce vampir oldun ve hiç dışarı çıkmadın mı? Burası havasız iğrenç biryer.”
    “Hadi ama nefes almıyoruz bile.” Doğru der gibi başını salladı ve hiçbirşey demeden devam ettik.
    Gözlerimde siyah lens vardı ve tam siyah olmasa da kırmızı gözlerim belli olmuyordu. Ağzım da küçük olduğu için sivri dişlerim çok sırıtmadıkça görünmüyordu.
    Asansöre benzettiğim şeyin önünde durduk. Josh ince uzun bir yere bozuk para attı ve kapı açıldı. Ben, Josh ve 3 avlanma arkadaşı o küçücük asansöre sığdık ve yukarıya çıkmaya başladık.Harika! Dışarı çıkmak gerçekten çok basitmiş.Daha sonra asansör durdu ve dışarı çıktığımızda asansörün bir Pepsi makinesi olduğunu gördüm.
    “A-a-ama bu.. bu..”
    “Evet çok basit.”Cebinden yine bir bozuk para çıkardı, “Bunu buraya attığın anda kapı açılıyor ve aşarıya iniyorsun. Bunlar insanların kullandıkları herhangibir para değil. Sadece bende ve babamda duruyorlar. Eğer dışarı çıkmak istersen babama söylersin.” Gözkırptı ve devam ettik.
    Tek katlı evin içinden dışarıya çıktık. Yüzüme serin bir hava çarptı ve onu içime çektim. Şuan insan olmayı okadar çok isterdim ki.. 21 yaşında iken vampir olmuştum. O sıralar tıp okuyordum ve bölüm birincisiydim. Okadar çalışmamın hepsi boşa gitmişti. Yeraltında çalışmalarıma devam ediyordum ama insanların değil,vampirlerin vücüdu üzerine çalışıyordum.
    “Evet, Diana ilk kez avlanacak. Fred ve ben bir av bulucaz ve sizde uzaktan bir yer bulup diana’ya nasıl olacağını anlatırsınız.” Richard kafasını salladı ve adını bilmediğim diğer vampirle birlikte 2 yanıma geçtiler. Josh ve Fred’in 6-7 metre arkasından yürüdk ve onlar ara bir sokakta durunca biz de sokağa bakan bir banka oturduk.
    Fred sokağın gerisinde gelen varmı diye kontrol ediyordu.Josh etrafına bakındı ve yanından geçen kadının kolunu tutup çekici sayılacak bir gülüşle birşeyler sordu. 2-3 dakika sonra sohbete daldıklarında kadın da ona fazlasıyla yakın hareketler sergiliyordu. Yazık, halbuki 2 dakika sonra ölücekti. Josh kadının kulağına birşey söylemek için eğildiğinde tüm dişlerini kadının boynuna geçirdi ve kocaman bir et parçasını ağzından attı. Kadından tiz ve zayıf bir çığlık duyuldu. Fred de yanına gelip sol bileğine yapıştı. Kadının tüm kanını emdikten sonra yanımıza geldiler. Josh’ın tüm çenesi kan içindeyken Fredin hiçbiryerinde kan damlası yoktu.
    “iğrençsin Josh! Bir kendine bir de Fred’e bakar mısın?”
    “Özür dilerim ama bu işler böyle evlatlık.”Evet ben ondan sonra dönüştürüldüğüm için bana böyle hitap etmekten büyük zevk duyuyordu. “Kadının çabuk ölmesi gerek. Ve dün geceden beri hiç kan içmedim.”
    “Neden?”
    “Taze kanı tattıktan sonra babamın avlattığı yaşlı insanların kanı gerçekten çok kötü geliyor.”
    “Ah, tamam herneyse. Karnımı doyurup burdan gideceğim.”
    “Richard sen de onunla git.”
    Yanıma gelmesini bekledikten birlikte yürüdük.
    “Sanırım o iğrenç dediğin işi ben yapsam iyi olacak.”
    “Evet lütfen.”
    Bana burada beklemem için eliyle işaret etti ve biraz ilerideki sokağa gitti. Geri dönerken yanında yarı çıplak sayılabilecek bir kadın vardı. Onu beklediğim ara sokağa kadınla birlikte geldi ve aynı Josh’ ın yaptığı gibi boynundan koca bir parça aldı. Çekinerek yanına gittim. Sanırım beni görmemişti ve kadının kanını sömürüyordu. Diğer tarafına geçir bileğini aldım ve dişlerimi geçirdim. Gerçekten içtiğim diğer kanlara benzemiyordu. Ilıktı ve lezzetliydi. Daha çok kan gelmesi için etini kopardım. Ve tekrar emmeye koyuldum. Harikaydı! Artık kan gelmediğini farkettiğimde geri çekildim ve Richard ın beni izlediğini gördüm. Bana bir mendil uzattı.
    “şey..çenen.. ” dedi.
    “Teşekkürler.” Daha fazla birşey söyleyemiyordum. “Sanırım ben daha fazla avlanmayacağım. Belki eskisi gibi bir bara giderim.Josh’a söylersin”
    “Tamam.” Dönüp gidiyordum ki elime birşey tutuşturdu. Elime baktım; küçük bir şişede kan vardı ve şu Pepsi makinesi saçmalığı için bozuk para. “İçkinin içine kan koyarsan daha bir içilesi oluyor.”Gülümsedi. Sanırım bu da avlanırken kullandıkları bir numaraydı
    “Tamam teşekkürler.” Onları cebime koydum ve eskiden hep gittiğim bara gittim. Kırmızı şarap istedim ve kanı içine dökmek için etrafımda kimse varmı diye baktım. Yoktu. Şişenin küçük kapağını çıkardım ve içine döktüm. Kadehimden bir yudum alcakken birisi konuşmaya başladı.
    “Sadece şarap yetmiyor değil mi?”

şimdi de çok uzun oldu galiba Koptum ve bu da Diana;
    Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] 2lnzod5
    leichebiers
    leichebiers
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından leichebiers Cuma Şub. 04, 2011 4:06 pm

evet uzun ve güzel
    çok ilginç olmuş Very Happy
    diğer bölüm yani asıl bölümü çok merak ediyorum
    bu sırada harika olmuş Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Cuma Şub. 04, 2011 6:21 pm

Harika olmuş
    "Uzun" ve Harika Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Şub. 04, 2011 6:23 pm

Çok güzel Very Happy
    Yeni bölümü bekliyorum Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 04, 2011 8:53 pm

bu mu uzun Very Happy bence gzeldi hikaye çok hoşuma gittii yaaa yb gönder çok merk ettimm davidde eşşeğin teki unutmadn geçemycem xD xD Nsee yb lütfennnn Very Happy Very Happy Very Happy
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 04, 2011 11:53 pm

beğenmenize sevindim. "uzun" bölümü okuduğunuz için teşekkürler =D en kısa zamanda yeni bölümü koymaya çalışacağım Smile
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 05, 2011 12:51 pm

Bence sen bugün koy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Şub. 06, 2011 2:49 pm

Gayet güzel gidiyor Very Happy Merakla bekliyorum Very Happy
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ Perş. Şub. 10, 2011 10:49 pm

evt bnde okuyucun oldum Very Happy

sadece kan yetmiyor değil mi?
    yok cnm.. yetmiyo.. Very Happy

yha çok güzeldi.. yb isterim.. yb isterim... yb isterim...

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 5:00 pm