Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
İdio-Path
^^wAps^^
¤ тσяу ¤
Brra.
ebru
leichebiers
ges_emine
DaDlu-KaÇıK
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Ilyse.
15 posters

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 Empty Geri: Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Mesaj tarafından Ilyse. Çarş. Şub. 02, 2011 6:26 pm

teşekkürler Smile ben vampirleri iyi gösterenlerden değilim sanırsam Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 Empty Geri: Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm]

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Şub. 02, 2011 7:44 pm

Biraz daha uzuuun Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 158646 Yarıda kestin Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 158646 Avlansın da gözümüz gönlümüz dehşet görsün Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 158646
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Perş. Şub. 03, 2011 12:46 pm

pek yaratıcı olucağımı sanmıyorum Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Perş. Şub. 03, 2011 1:42 pm

süper ya...3. bölümü marakla bekliyorum...
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Şub. 03, 2011 4:01 pm

bence de güzel olmuş.zaten ilk bölümler giriş olur.sonradan daha da güzel olacağına eminim.yb bekliyorum.-daha uzun olur işallah- Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Perş. Şub. 03, 2011 7:25 pm

artık yb istiyoruz
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 04, 2011 3:16 pm

Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 2cgmvk1

“Babamı ikna etmem gerçekten zor oldu.” Josh bana güldü ve en önden yürümeye devam etti.
    “Ah merak etmesin bir insan tarafından öldürülmem.”
    Bir kahkaha attı. “Sen bir kızsın. O öyle düşüşnüyor.”
    “Ve bir vampirim! Neyse,42 yıldır gökyüzünü görmedim biliyor musun? Gerçekten çok garip geliyor.”
    “Yok artık! 42 yıl önce vampir oldun ve hiç dışarı çıkmadın mı? Burası havasız iğrenç biryer.”
    “Hadi ama nefes almıyoruz bile.” Doğru der gibi başını salladı ve hiçbirşey demeden devam ettik.
    Gözlerimde siyah lens vardı ve tam siyah olmasa da kırmızı gözlerim belli olmuyordu. Ağzım da küçük olduğu için sivri dişlerim çok sırıtmadıkça görünmüyordu.
    Asansöre benzettiğim şeyin önünde durduk. Josh ince uzun bir yere bozuk para attı ve kapı açıldı. Ben, Josh ve 3 avlanma arkadaşı o küçücük asansöre sığdık ve yukarıya çıkmaya başladık.Harika! Dışarı çıkmak gerçekten çok basitmiş.Daha sonra asansör durdu ve dışarı çıktığımızda asansörün bir Pepsi makinesi olduğunu gördüm.
    “A-a-ama bu.. bu..”
    “Evet çok basit.”Cebinden yine bir bozuk para çıkardı, “Bunu buraya attığın anda kapı açılıyor ve aşarıya iniyorsun. Bunlar insanların kullandıkları herhangibir para değil. Sadece bende ve babamda duruyorlar. Eğer dışarı çıkmak istersen babama söylersin.” Gözkırptı ve devam ettik.
    Tek katlı evin içinden dışarıya çıktık. Yüzüme serin bir hava çarptı ve onu içime çektim. Şuan insan olmayı okadar çok isterdim ki.. 21 yaşında iken vampir olmuştum. O sıralar tıp okuyordum ve bölüm birincisiydim. Okadar çalışmamın hepsi boşa gitmişti. Yeraltında çalışmalarıma devam ediyordum ama insanların değil,vampirlerin vücüdu üzerine çalışıyordum.
    “Evet, Diana ilk kez avlanacak. Fred ve ben bir av bulucaz ve sizde uzaktan bir yer bulup diana’ya nasıl olacağını anlatırsınız.” Richard kafasını salladı ve adını bilmediğim diğer vampirle birlikte 2 yanıma geçtiler. Josh ve Fred’in 6-7 metre arkasından yürüdk ve onlar ara bir sokakta durunca biz de sokağa bakan bir banka oturduk.
    Fred sokağın gerisinde gelen varmı diye kontrol ediyordu.Josh etrafına bakındı ve yanından geçen kadının kolunu tutup çekici sayılacak bir gülüşle birşeyler sordu. 2-3 dakika sonra sohbete daldıklarında kadın da ona fazlasıyla yakın hareketler sergiliyordu. Yazık, halbuki 2 dakika sonra ölücekti. Josh kadının kulağına birşey söylemek için eğildiğinde tüm dişlerini kadının boynuna geçirdi ve kocaman bir et parçasını ağzından attı. Kadından tiz ve zayıf bir çığlık duyuldu. Fred de yanına gelip sol bileğine yapıştı. Kadının tüm kanını emdikten sonra yanımıza geldiler. Josh’ın tüm çenesi kan içindeyken Fredin hiçbiryerinde kan damlası yoktu.
    “iğrençsin Josh! Bir kendine bir de Fred’e bakar mısın?”
    “Özür dilerim ama bu işler böyle evlatlık.”Evet ben ondan sonra dönüştürüldüğüm için bana böyle hitap etmekten büyük zevk duyuyordu. “Kadının çabuk ölmesi gerek. Ve dün geceden beri hiç kan içmedim.”
    “Neden?”
    “Taze kanı tattıktan sonra babamın avlattığı yaşlı insanların kanı gerçekten çok kötü geliyor.”
    “Ah, tamam herneyse. Karnımı doyurup burdan gideceğim.”
    “Richard sen de onunla git.”
    Yanıma gelmesini bekledikten birlikte yürüdük.
    “Sanırım o iğrenç dediğin işi ben yapsam iyi olacak.”
    “Evet lütfen.”
    Bana burada beklemem için eliyle işaret etti ve biraz ilerideki sokağa gitti. Geri dönerken yanında yarı çıplak sayılabilecek bir kadın vardı. Onu beklediğim ara sokağa kadınla birlikte geldi ve aynı Josh’ ın yaptığı gibi boynundan koca bir parça aldı. Çekinerek yanına gittim. Sanırım beni görmemişti ve kadının kanını sömürüyordu. Diğer tarafına geçir bileğini aldım ve dişlerimi geçirdim. Gerçekten içtiğim diğer kanlara benzemiyordu. Ilıktı ve lezzetliydi. Daha çok kan gelmesi için etini kopardım. Ve tekrar emmeye koyuldum. Harikaydı! Artık kan gelmediğini farkettiğimde geri çekildim ve Richard ın beni izlediğini gördüm. Bana bir mendil uzattı.
    “şey..çenen.. ” dedi.
    “Teşekkürler.” Daha fazla birşey söyleyemiyordum. “Sanırım ben daha fazla avlanmayacağım. Belki eskisi gibi bir bara giderim.Josh’a söylersin”
    “Tamam.” Dönüp gidiyordum ki elime birşey tutuşturdu. Elime baktım; küçük bir şişede kan vardı ve şu Pepsi makinesi saçmalığı için bozuk para. “İçkinin içine kan koyarsan daha bir içilesi oluyor.”Gülümsedi. Sanırım bu da avlanırken kullandıkları bir numaraydı
    “Tamam teşekkürler.” Onları cebime koydum ve eskiden hep gittiğim bara gittim. Kırmızı şarap istedim ve kanı içine dökmek için etrafımda kimse varmı diye baktım. Yoktu. Şişenin küçük kapağını çıkardım ve içine döktüm. Kadehimden bir yudum alcakken birisi konuşmaya başladı.
    “Sadece şarap yetmiyor değil mi?”

şimdi de çok uzun oldu galiba Koptum ve bu da Diana;
    Yeraltı Krallığı [4. sayfada= 5.Bölüm] - Sayfa 1 2lnzod5
    leichebiers
    leichebiers
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından leichebiers Cuma Şub. 04, 2011 4:06 pm

evet uzun ve güzel
    çok ilginç olmuş Very Happy
    diğer bölüm yani asıl bölümü çok merak ediyorum
    bu sırada harika olmuş Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Cuma Şub. 04, 2011 6:21 pm

Harika olmuş
    "Uzun" ve Harika Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Şub. 04, 2011 6:23 pm

Çok güzel Very Happy
    Yeni bölümü bekliyorum Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 04, 2011 8:53 pm

bu mu uzun Very Happy bence gzeldi hikaye çok hoşuma gittii yaaa yb gönder çok merk ettimm davidde eşşeğin teki unutmadn geçemycem xD xD Nsee yb lütfennnn Very Happy Very Happy Very Happy
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 04, 2011 11:53 pm

beğenmenize sevindim. "uzun" bölümü okuduğunuz için teşekkürler =D en kısa zamanda yeni bölümü koymaya çalışacağım Smile
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 05, 2011 12:51 pm

Bence sen bugün koy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Şub. 06, 2011 2:49 pm

Gayet güzel gidiyor Very Happy Merakla bekliyorum Very Happy
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ Perş. Şub. 10, 2011 10:49 pm

evt bnde okuyucun oldum Very Happy

sadece kan yetmiyor değil mi?
    yok cnm.. yetmiyo.. Very Happy

yha çok güzeldi.. yb isterim.. yb isterim... yb isterim...
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 18, 2011 5:22 pm

Aman Tanrım! Paniklemiştim. Off. Beynim daha önce hiç düşünmediğim kadar hızlı düşünmeye başladı. Eğer bu bir insansa vampirlerin varlığından haberdardı. Ama eğer öyleyse o insanın hemen öldürülmesi gerekiyordu. Acaba şimdi hemen öldürmeli miydim? Ahh, hayır bu kadar insan arasında olmaz. Eğer bir vampirse doğruyu söylerdim olur biter. Yavaş yavaş arkamı döndüm ve karşımda bir çift kırmızı-ya da lens sayesinde siyah- göz görmeyi ümit ederek gözlerinin içine baktım.
    Yeşil!
    Gözleri koyu yeşildi. İnsanken benim gözlerimin rengi gibi...
    “Şey, neyden bahsettiğinizi anlamıyorum.” Anlamamış gibi bir gülümse takındım.
    “Elinizdeki şişe ne bayan?”
    “Sizi neden ilgilendiriyor?”
    “İşim gereği bunu yapmam gerek.” Artık vampir mi avlıyorlardı yoksa?! Yok artık. Bunu aklıbaşında hiçbir insan denemezdi herelde. Vampirleri güneş ışığı dışında neredeyse hiçbirşey öldüremezdi.
    “Benim de işim gereği bunu yapmam gerek.” Kelimeler ağzımdan çok sakin çıkıyordu. Bu sırada aklıma zekice bir yalan geldi. “Siz kendi işinizi söylerseniz ben de burada ne yaptığımı söylerim. ”
    İnsan bir iç geçirdi ve yanıma oturdu. “Narkotik şube müdürlüğünden geliyorum.” Beni süzmek için biraz duraksadı ve devam etti. “Bazı yeniyetmeler içkilerine hap atarak ölebiliyorlar. Burayı denetlemek için geldim.”
    “Benim yeniyetme olmadığımı farkedemediniz sanırsam.” Gözlerini çevirerek bana canımı-çok-sıkıyorsun-kadın bakışı attı. Sanırım sıra bendeydi. “Ben de bir araştırma yapıyorum ve değişik barlardan şarap örnekleri alıyorum.” Elimdeki dibinde çok az kan kalmış şişeyi gözlerine doğru salladım. Gözleri çok güzeldi. Eğer hala insan olsaydım belki onunla flört ederdim. Sonra bana romantik bir şekilde evleme teklifi ederdi,ben de kabul ederdim. Deniz kıyısında bir ev alırdık. Çocuklarımız olurdu. Beynim bu hayalleri çoktan unutman gerekirdi diye bağırıp duruyordu. Belki bunları vampirken de yaşayabilirdim ama çocuğum hiçbirzaman olmayacaktı. Vampirler çocuk doğuramaz. Eğer kral tarafından dönüştürülürseniz kraliyet ailesinden olursunuz. Ve kral da dönüştüreceği kişileri çooook uzun bir araştırmadan sonra seçerdi. Onlar özel olurlardı. Zeki, çevik,sosyal...
    “Nasıl bir araştırma?” diyerek insan düşüncelerimi böldü.
    “Şey aslında buraya beynimi dinlendirmek için geldim ve bundan bahsedecek halim yok.”
    “Tabiki, anlıyorum. Buarada ben Ian.” Elini uzattı.Benimkinden birhayli büyük olan elini sıktım.
    “Diana.” Eli sıcaktı. Nabzı atıyordu. Acaba benim nabzımın atmadığını farketmişmiydi?
    “Çok genç görünüysunuz.”
    “Böyle konuşmasak? Yani kibar olmanın bir faydası yok.”
    “Şey, tamam. Çok genç görünüyorsun.” Dedi gülümseyerek.
    “Evet 26yaşındayım”42 yıl önce bu yaşımdaydım aslında ama dış görünüşümde bir değişiklik yoktu. “Sen de pek yaşlı sayılmazsın Ian.” Dedim gözçevresindeki çizgileri görmezden gelerek.
    “29 yaşındayım ama şu kırışıklıklar beni 35 yaşında gösteriyor.” Yine gülümsüyordu ve işaret parmağınla göz altındaki çizgileri gösteriyordu.
    “Evet biraz öyle.” Kenardaki diğerkerinden çok az uzun dişlerimi göstermemeye çalışarak sırıttım.
    Bir süre konuşmadan içkilerimizi-yani ben kanla karışık şarabımı- içtikten sonra “Benim gitmem gerek Diana. Seninle tanışmak güzeldi. Belki biryerlerde tekrar görüşürüz.” Ve sonra anlamlı bir şekilde “Mesela yarın saat 11de yine buraya araştırman için gelmen güzel olur.”
    “Şey,Tamam görüşürüz.” Ne demiştim ben? Onunla randevulaşmış mıydık? O BİR İNSAN DİANA! Diye hatırlattım kendime ama tabiki bir işe yaramadı. Ian gittikten sonra şarabımı bitirdim ve hesabı ödeyerek kapıya doğru yürümeye başladım.
    “Bayan! Cüzdanınız.” Diyerek bir genç kız yanıma yaklaştı.
    “Cüzdan benim değil.” Demeye hazırlanmıştım ama içini açıp baktığımda Ian’ın resmini gördüm. “Ahh.Çok teşekkür ederim.”

çok uzun süre beklettiğim için ö.dilerim siteye giremiyordum ne zamandır..
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Şub. 18, 2011 5:35 pm

çok güzel Very Happy
    ybybyb
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 18, 2011 5:40 pm

teşekkürler yarın koyarım umarım yb'yi Smile
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Cuma Şub. 18, 2011 5:56 pm

çok güzeldi
    yb
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ Cuma Şub. 18, 2011 6:08 pm

bncedde çok güzeldi.. yalnız şu isim bni öldürdü: lan... bari byük harfle yaz ilk harfini de karışmasın Very Happy bn bi kaç yerde karıştırdm Very Happy yarını sabırsızlıkla bekliyorm..
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Cuma Şub. 18, 2011 7:06 pm

Koptum ay yeni aklıma geldi. Ian Very Happy hehe tamam birdahakine öyle yazarım. Smile
    teşekkürler Smile
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ Cuma Şub. 18, 2011 7:08 pm

Smile
    Ilyse.
    Ilyse.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ilyse. Paz Şub. 20, 2011 4:04 pm

5. Bölüm
    Yan yana duran iki hastane masasına baktım. Anne de bebek de uyuyordu. Tahlil sonuçlarını beklerken 10 dakika uyumuştum fakat gözlerim istem dışı kapanıyordu. Saat sabahın 7siydi. Ben ve bana yardım eden Richard dışında herkes uyuyor olmalıydı.
    “Şu şeyi tekrar anlatır mısın Richard?”
    “Almanya prensi Agustine kadını ve çocuğu kendisi getirdi. Kadını dönüştürürken bebeğin öleceğini düşünmüşler fakat kadın dönüştükten bir gün sonra doğurmuş. Bebek kan dışında birşey yemiyor.”
    “Et?”
    “Evet et de yiyemiyor.”
    “Kan tahliline göre de vampir özellikleri gösteriyor. Onları 1 hafta boyunca burda bekletmeliyiz. Eğer bir hafta sonunda çocukta bir gelişme olmazsa her vampir gibi dönüştürüldüğü zamanki bedeninde kalacak. Sonsuza kadar.”
    “Peki konuşabilir mi? İlerki yıllarda yani.”
    “Bundan emin değilim ama büyük ihtimalle evet. Eğer beyni gelişirse konuşabilir.”
    “Gerçekten garip. Peki anne neden burda kalıyor?”
    “Aslında bu çok karışık bir durum.Kadının ilk içtiği kan A Rh değil mi?”
    “Evet öyle söylemişlerdi.”
    “Ve kadın bunu içtikten sonra kusmuş... Kanına baktığımda sadece B Rh+ ve çok az 0 Rh kan görüyorum. Diğer kan hücreleri –A ya da AB kan gruplarının hücrelri- ölmüş. Vücudu diğer kanları reddediyor. ” Richard anlamamış gözlerle bana bakıyordu.
    “Çok basit. Biz vampiriz Richard. Hangi kanı içersen iç vücudun onu kabul eder.Kan grubumuz yoktur. Ama bu kadının kan grubu B + ve sadece 0’dan kan içebiliyor. Tam vampir olmamış yani.”
    “Peki neden sadece 0’dan alabiliyor?”
    “Tanrım! Sen insanken biyoloji dersi almadın mı? B grubu sadece B gurubu ve 0 grubundan kan alabilir!”
    “Tamam özür dilerim. Sence tam vampir olmamasının nedeni kadın mı, yoksa onu dönüştüren mi?”
    “Bence kadının kendisinden kaynaklanıyor. Kadın hamileymiş ve vampirken bebek 1 günlüğüe de olsa ondan beslenmeye devam etmiş. Bu çocuğun neden vampir doğduğunun kanıtı. Annenin tam vampir olmamasının nedeni de çocuk.Kadın vampirken çocuk hala insanmış.”
    “Ama az önce çocuğun vampir olduğunu söyledin.”
    “Çocuğun anneden beslendiği için vampir olduğunu söyledim. Anne vampir oldu diye değil. Anne dönüştüğünde zehir tüm vücuduna yayılmış ve çocuk da bu sayede zehri almış.”
    “Ben hala annenin neden tam vampir olamadığını anlamadım.”
    “İşte o kısmını ben de bilmiyorum. Benim tahminim o yönde. Şuan onu düşünemeyecek kadar çok uykum var. ”
    “Sen git uyu,ben başlarında beklerim.”
    “Eğer biri uyanırsa hemen beni çağır tamam mı?”
    “Tamam.” Richard güven veren gülümsemesiyle beni kapıya kadar geçirdi. Laboratuvardan çıktığım anda kimyasal kokusunu algılayamaz oldum. Yarı açık gözlerimle odamı bulur bulmaz kendimi yatağa attım.
    Gözlerimi araladığımda herzamanki gibi Vanessa ortalığı toparlıyordu.
    “Günaydın Leydim.”
    “Sana da günaydın Vanessa.Saat kaç?”
    “10:45” Ne? Hazırlanmak, şu bozuk para zımbırtısını bityerlerden bulmak, gizlice dışarıya çıkmak ve bara gitmek için 15 dakikam mı vardı? Üstelik çok açtım böyle gidemezdim. İan’ı bile yiyebilirdim. Vanessa yüzümdeki endişeyi görmüş olmalı ki konuşmaya başladı.
    “Merak etmeyin efendim, babanız geç saatlere kadar çalıştığınızı biliyordu ve kahvaltınızı buraya getirmemi istedi.” İşaret parmağıyla 2 kocaman bardak dolusu kanı gösterdi.
    “Bana hemen kot pantolonumu, gri tshirtümü ve hırkamı ver.” Derken çoktan bardaklara uzanmıştım. İki bardağı da içtikten sonra hızlıca giyindim. Dışarı çıkmam için bozuk paraya ihtiyacım vardı. Babamdan alamazdım. Josh’a ava gideceğimi söylerdim ama beni yanlız dışarıya göndermezdi. Ama tek çarem olduğunu hatırlayarak zorla yatağımdan kalktım ve Josh’ı bulmak için koridorlarda aylak aylak gezinmeye başladım. Büyük ihtimalle babamın yanındaydı. Laboratuvarın önünden geçecek iken Richard dışarıya fırladı. Evet. Sanırım ondan isteyebilirdim, Josh’dan sonraki en yetkili kişi oydu.
    “Rich. Şu bozuk paralara ihtiyacım var.”
    “İstersen ben de gelebilirim. Tek başına bir insanın kanını içebilir misin? Biliyorsun hepsini içmezsen o insan da vampir olur.”
    “Evet biliyorum ama ben insan yemeye çıkmıyorum.” Richard’ın yüzü garip bir hal aldı.
    “Eskisi gibi insanların takıldığı yerlerde takılmak eğlenceli olabiliyor kendini gerçekten senmişsin gibi hissediyorsun ama bu tehlikeli. Vampir olduğunu öğrenen tüm insanları öldürmen gerekir. Bunu aklından çıkarma. ”
    “Teşekkür ederim. Ben vampirim şeklinde bağırıp gezmeye niyetim yok.” Cepinden 2 tane gümüş rengi para çıkarıp bana uzattı. “Teşekkür ederim.”

Barın kapısından girerken bir karaltı beni bileğimden tutup geri çekti.
    “Bugün için başka planlarım var. Daha düzgün biryere gitmeye ne dersin?” İan gülümseyerek bana bakıyordu.
    “Nereye?”
    “Sürpriz.” Aklıma İan’ın vampir avcısı olabileceği fikri gelmişti. Yine.
    “Nereye dedim?”
    “Ben de sürpriz dedim.”
    “İan! Cevap verir misin!” Sesim istediğimden daha yüksek sesli çıkmıştı. Kağıdaki güvenlikçiler bize bir bakış attıktan sonra işlerine geri döndüler.
    “Özür dilerim bu kadar sinirleneceğini bilseydim söylerdim. Seni balık restonanına götürecektim. O kadar.” Şaşırmış bir ifadeyle beni süzüyordu.
    “Asıl ben özür dilerim. Sinirlerim bozukda.”
    Restoranın en ücra köşesine gitmeyi ikna ettim. Çok fazla ışık vardı ve bu gözlerimi rahatsız ediyordu. En iyi lenslerimi takmış olsam da yine de gözlerimin kırmızı olduğunu görmesinden korkuyordum.
    “Diana? Sen ne alırsın?”
    “Şey aslında ben pek aç değilim sadece şarap alayım. Kırmızı olsun.” Birsüre boyunca konuşmadan durduk. En sonunda elini çeneme koyup zorla ona bakmam için kafamı çevirdi. 5-6 saniye sonra yüzü şaşkın bir hal aldı..
    “Gözlerin.....”

bu biraz daha uzundu kabul edin =D
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Paz Şub. 20, 2011 8:44 pm

Wooooowww.. Very Happy Harikaydı.. Yhaa Yaşlı Değilmi Bu Adam .. Very Happy Neyinden Hoşlandı Anlamadım.. Gözlerinin Altında Çatlaklar Varmışş !! .d Very Happy Hahahha .. Nese Çok Beğendim.. Very Happy Yine Çok Heyecanlı Biyerinde Brakmışsın.. Acaba Farketcek mi Gözlerini.. Daha da Önemlisi Vampir Olduğunuu . Very Happy Nesee.. Yb Yi Bekliorumm !!
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Şub. 20, 2011 9:08 pm

çok güzeldi
    yb

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 1:06 am