Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
(_ALiCe_CuLLeN_)
happy
Deadly
sekerkiss07
handan
**Gossde_Nur**
GeNcAy
tuqchee!!!
_black_angel_
CharLote
ebru
Sweet_Dreams
The_Vampire_Girl
mavi_keßeLeck
zeynep420
¤ тσяу ¤
damla
Stark^^m
enyuar
Phoenix
ChatLaqq
zoey-elif
Damla&Stark
bushra
ateş ve barut
vampire-rose
İdil Night Twist Stark
31 posters

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 8 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından Deadly Cuma Nis. 30, 2010 6:10 pm

Very Happy Very Happy koptum ya ablam böle yaptıqımı qörünce sen piskopatmısın kardeşim diye sordu yaa allhımmmm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 8 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 30, 2010 6:11 pm

aynen ya Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mayıs 02, 2010 6:12 pm

deadly-adını bilmiyorum cnm -yazdığın mesjları bnce hemn sil -modlar görürüse onlar tarafından kırmızı yazı yersin ve hem böyle bişey yapmak yasak hemde flood-üsteliik yaptığın yorum bile değil-lütfen daha çok dikkat et Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Mayıs 02, 2010 7:10 pm

saol gencey Very Happy adı ece Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Mayıs 03, 2010 2:33 pm

cnm yeni bölüm istiyorum çok güzel yazıyosunnnn
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Mayıs 08, 2010 9:15 pm

Oha oLuum Very Happy Bu ne Very Happy Yb Yb Yb .. Çüş demem yasak mı? İsyan mı çıkarıosunuz noLuo ' ! Very Happy

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 8 Dress5o

Uploaded with ImageShack.us

Katy Perry Very Happy Very Happy Sevioruuuum , a$ıqııım Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Mayıs 08, 2010 9:19 pm

Daha yok yB ...

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 8 Dress5o

Very Happy Very Happy Katy Perry ! Very Happy Sevioruuuum ! a$ıqıııım ! <3 Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Mayıs 08, 2010 10:36 pm

nieeee Sad aqzını burnunu kırarım valla snn haa ybb ekle Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark C.tesi Mayıs 08, 2010 10:40 pm

Eklemiorum oLum . Var mı ?

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 8 Musicr
    My life is Music..! Koptum Dans Et
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Mayıs 09, 2010 5:32 pm

Bölüm 30= Dean

Eve gidiyordum.Elimden geldiği kadar hızlı şekilde evime gidiyordum.Annem ölecek miydi? Annemi seviyordum.Hemde çok sewiyordum.O benim diğer yarımdı ve kalbim kanımda onun kanını taşıyordu.Onsuz ben eksiktim.Onsuz diqer yarım eksikti.Birgün kesinlikle bana koşmaktan birşeyler olacaktı.Ne kadar çok koşuyordum.Ne kadar çok koşturuluyordum.Çok kötüydüm.Hemde çok.Koşuyordum.Dersin bitip bitmediğini,yokluğumun fark edilip edilmediğini,babamı hepsini düşünüyordum.Koşmaktan başka yapacak hiçbirşeym yoktu.Ama bir güç beni koşmaktan alıkoydu ve ağaçlara doğru hızla savurdu.Ağaca o kadar hızlı çarptım ki sırtımdan kanlar boşalmaya başladı.
    -Aha! Kimleri görüyorum.Bayan Ashlee Greene.
    -Kimsin sen? Beni rahat bırak! " dedim ve koşmaya çalıştım ama gücü karşısında ezildim ve tekrar başka bir ağaca savruldum.Canım çok yanıyordu.
    -Şşş.Benim kim olduğum mu önemli sana ne yapacağım mı?
    -Benden ne istiyorsun!?
    -Senden seni istiyorum.Snden ruhunu istiyorum ve sonra o ruhunu alıp yakmak istiyorum.Adrian'ın ruh kontrolü sende işe yaramıyor.Fiziksel olarak o kadar güçsüzsün ki.Seninle vaktini harcaması cidden aleyhimize.
    -Adrian mı? Adın ne?
    -Demek kimin sana zarar vereceğini öğrenmek istiyorsun.Öyleyse adım Dean.Bulutlar Varisi Dean.Adrian'ın oğullarından en büyüğü.Varisi.Onun yerini alıp seni öldürecek kişi.
    -Bu kin neden?
    -Bu kin senden.Kanını o kadar çok istiyorum ki.O kadar güzel kokuyor ki.." dedi Dean ve elini yaralarıma sürüp kanımı dudaklarına götürdü.
    -Imm.Kanının tadı mükemmel.Güçlü ve çekici." derken beni belimden yakaladı ve kendine çekti.Dean Adrian kadar yakışıklıydı.Ama Dean'in çok açık kahverengi saçları,buz mavisi derinliğinde gözleri vardı.Boyu benimkine yakındı ama benden uzundu.Üstünde kot pantolon ve yakası açık bir gömlek vardı.Cidden çooooK ceKiciydi ama bnDe apTaL deqiLdm.
    -Uzak dur benden. " dememle ağacın brine saplanmam bir oldu.
    -Sadece kanını istiyorum.Yanlızca kanını." dedi ve beni öteki ağaca fırlattı ve tam o sırada ağacın dalı göğsümün altında bir yere saplandı.Acıyla inledim ve bir çığlık koyverdim.
    -Aha! Evet bebeğim.Kanın beni çekiyor.Tüm kanını içmeyeceğim.Ölmeni istemem ama canını yakacağım.Babamın yapamadığını ben yapacağım." dedi ve eliyle saplanan dalı çıkardı ve diğer tarafımada sapladı.Yerde acıyla kıvrandım.Öyle acıyordu ki! Aman Tanrım! Alkmene lütfen yardım et.Lütfen bana yardım edecek birilerini bul. diye içimden yalvarıyordum.
    -Acı çekmelisin.Acı..! Dünyanın en büyük acısını çekmelisin! En büyüğünü." dedi Dean ve beni başka bir ağaca çarptırdı.Tam o anda birşeyler hissettim.

Bölüm 31= Beyaz Bulutlar

Dean'in hareket ederkenki siyah bulutları dağılmaya ve kaçmaya başladı.Dean'de sırtını hemen bir ağaca dayadı ve şok olmuş gözlerle baktı.
    -Olamaz.Bu olamaz.Beyazlık Varisi burda olamaz.O olamaz." derken bana bakıyordu.Ardından kocaMan biR fırTına kopTu.Beyaz beyaz bulutlar her yeri sarmaya başladı.Bir an ne olduqunu anlayamadım.Ama sonra bulutlar Dean'i götürdü ve benim etrafımda dolanmaya başladı.Ve bir anda yok oldu.

DUYURU :

Buz ve Ateş Sezon Finali'ne az kaldı.Bölüm 39'da sezon finali.
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Mayıs 09, 2010 5:59 pm

ne kadar çok bölüm kaçırmışım.çok güzel olmuş bölümler.ellerine sağlık.yb merakla bekliyorum... Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Mayıs 09, 2010 6:17 pm

Smile SaoL canımmm. Very Happy ama Yß ne zmn koyarım cdden bLmiyorum.Daha yoRum geLmemiş.Gelmesini beKLicem Very Happy Very Happy

█%1 YaLnız
    ██%20 SinirLi
    ████%65 MutLu
    █████%76 MeLek =)
    █████%60 DüsünceLi
    ███████%98 sewilen♥️
    ██████%80 ŞarKıcı ;]
    █████%50 VamPir ;D
    █████%50 iNsan
    ▀▄ ßaşßeLasıYım...
    ▀▄▀▄ Sinir ßozucuyum...
    ▀▄▀▄▀▄ inaTçıyım...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄ Anti Ciddiyim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ Kopuqum...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ FoToJoniim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ SewimLiim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ Wmpr manyaıyım..
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ qezmeYi çohk SeFerim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ üff...deLi doLuYum...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ SınawLrı SewmiYoRm
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ çaßuk sinirLenirim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ Triße qeLemem...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ özenTiLerden NeFreT ederim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ Kendini beenmişLerden de...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ arkadaşLarıma taparım...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ Çok qüLerim...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ Kendimi Sewiorum(ßitaneim)...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ aiLeMi Çohk SewiYoruMm ( CanLarım ßenim)...
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀ haYaTı SewiYoRm...
    ▀▄▀▄▀▄▀ oKuLdan NeFred edioRum...
    ▀▄▀▄▀ High School Musical'a bitiorum xD...
    ▀▄▀▄▀ ewcil haywanları sewiorum xD...
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Mayıs 09, 2010 6:41 pm

çokkk gzldii ellrnee sğlkk Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Cuma Mayıs 14, 2010 5:18 pm

yni oqucuuu

bn gldm hs gldm

qısm mnyq yasıosnn

biddm yha yb qoyrsn daa bidicm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Mayıs 14, 2010 5:25 pm

bu ne??? noluooo? aa kızaa bişi olrsaa yaaaa olamazzz lannnnnn
    kimsee koy muu kimse kızın peşinden qelmiomu?ahh lütfen süper olmuşşş
    ama 31..bölüm çok kısa yaa olamdı kimdiikkkk ybbb ekleee
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Mayıs 14, 2010 5:59 pm

yeni okuyabildim cnm çok güzel olmuşşşşşşş

yeni bölüm istiyorummmmmm
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 14, 2010 11:54 pm

bende yb istiyorum Very Happy çok güzeldi canım
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Mayıs 16, 2010 10:25 am

Bölüm 32= Söz

Bulutların neden kaybolduğunu anlamam çok geç olmamıştı.Ben çığlık çığlığa bağırırken Daniel,Wesley (onun burada ne işi vardı) ve hayaletlerden korunma dersi öğretmeni Bay Tumanow atlarla bana doğru geldiler.Onlar geldiklerinde bile çığlık çığlığaydım.Yerde acıdan kıvranırken bulmuşlardı beni.O kadar canım yanıyordu ki gözlerim kapanmaya başlamıştı.Bu sefer ölümden kaçamayacaktım.Eqer şansım varsa tabii.
    -Ashlee! " diye bağırdı Wesley.Kan kusmaya başlamıştım artık ve yerde duracak kadar halim bile yoktu.Daniel,Bay Tumanow'la hemen yanıma gelip birşeyler mırıldandılar.
    -Ashlee! Uyanık kal.Uyanık kalmalısın! Gittiğimizde herşey düzelecek.Yaşayacaksın." dedi Daniel.Bay Tumanow birden uzaklaştı.
    -Denny.İyi misin? " diye sordu Daniel (Bay Tumanow'un adı Denny).
    -Evet.Ama kanı.Çok çekici ve güçlü.Sanki kendisine çekiyormuş gibi.
    -Evet.Bende fark ettim." dedi Daniel ve beni kucağına aldı.Hemen bir çığlık attım.Öyle acı bir çığlık attım ki.Ağzımdan kan gelmeye başladı.
    -Daniel ! Sana neler oluyor? Aramızda en kana dayanıksız sensin.Ama Ashlee'nin kanına dokunmuyorsun bile.
    -Kanını çok istiyorum.Ama yapmam.Bunu yapamam." dedi Daniel.Neden yapamazdı ki.Zar zor konuşmayı becerebildim.
    -Daniel. Annem ölecek.Adrian yüzünden.Onu o öldürecek.
    -Ashlee? Uyanık kal lütfen! Benimle burada kal.Annen şu anda babanla beraber.Babanın annenle olan kan bağı yüzünden baban olacakları anladı ve anneni şehirden uzağa götürdü.
    -Korktum.Anneme gidiyordum.Ah..Daniel kanımı neden içemezsin?
    -Çünkü sana zarar veremem.
    -Zaten öleceğim Daniel.Bitirin şu işi.Ölmek istiyorum.Bundan daha acısızını ve hemen.
    -Yapamam Ashlee.Bunu yapamam.Dayan! Söz veriyorum iyileşeceksin.
    -Sözler bazı konularda işe yaramıyor Daniel.Wesley konusunda bile.Alkmene'de bile.Benim için sözler hiç geçmiyor." dedim ve gözlerimi bu sefer açamayacağımı bile bile sıkı sıkı yumdum.

Of abiciiiim Very Happy Ben bile diken diken oluorum kendi hikayemi okuyunca. Artk sizi bilemicem Koptum Very Happy Very Happy Koptum Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Mayıs 16, 2010 10:29 am

saol cnm yb süper olmşş lol!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Mayıs 16, 2010 10:32 am

Önemmmsiiiiz Very Happy Bi daaa ki bölümüm Gözde iciiin . Koptum Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 16, 2010 10:40 am

çok güzel olmuş cnm yb istiyorum
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Mayıs 16, 2010 10:53 am

İdil Night Twist Stark demiş ki:Önemmmsiiiiz Very Happy Bi daaa ki bölümüm Gözde iciiin . Koptum Very Happy

oyy yerim ben seni bbebeqm Very Happy tabii benm için yazmıcksında kimin için yazacksnn Razz Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Mayıs 16, 2010 10:59 am

harika olmuş ya
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Mayıs 16, 2010 11:15 am

anammmmmmmm neler olmuşşş lannn bu kızzz ölmicek dimi Very Happy lütfen ölmesinnnn Very Happy ybbbbbbbbbb
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 16, 2010 11:24 am

yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:07 am