Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
(_ALiCe_CuLLeN_)
happy
Deadly
sekerkiss07
handan
**Gossde_Nur**
GeNcAy
tuqchee!!!
_black_angel_
CharLote
ebru
Sweet_Dreams
The_Vampire_Girl
mavi_keßeLeck
zeynep420
¤ тσяу ¤
damla
Stark^^m
enyuar
Phoenix
ChatLaqq
zoey-elif
Damla&Stark
bushra
ateş ve barut
vampire-rose
İdil Night Twist Stark
31 posters

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

handan
    handan
    Hunted
    Hunted

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 6 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 05, 2010 3:57 pm

yb ne zaman gelcek çok güzel yazıyorsun bekleyemiyorum
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 6 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 14, 2010 10:44 pm

HeeeeeeeeeeeeY . !! Its done (bitti !) AtıoRum hazıR oLuuun ' !

Vanessa Anne Hudgens <3 İdiL ßyza TayLn''~

~ ~ ~ ~ !d!L ~ ~ ~ ~ VanésSa ~ ~ ~ ~ !!!!!!!!!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 14, 2010 11:12 pm

Bölüm 23= Müzik

Derse giderken Cameron'la karşılaştım.Daha doğrusu ona çarptım.Elimde ilaçlar olduğundan hepsi yere düştü ve yere saçıldı.Hemen onları toplamaya başladım.Cameron'ın da yardım edeceğini sandım ama o gitti.Arkasına bile bakmadan müzik dersine gitti.Ne kadar saygısızdı ya! Cameron olsa olsa prens değil küstahlık abidesi olurdu.İlaçlarımı topladım ve derse gittim.Öğretmenlerin girmemiş olması herhalde büyük şansdı.Normalde Cameron'ı gebertirdim ama o kadar kendi halindeydi ki.Hem birde hiç şaşırmadım ki sınıfta tek oturan bir o vardı.Arkada boş sıra olması büyük şanstı cidden.Yoksa Cameron'ın yanında oturacaktım.Gerçi bir kaç yakışıklı çocuk bana yer vermek istedi ama ben kabul etmedim.Önümdeki çocukların kendi aralarında benim hakkımda Adrian'ın gözdesi,kız cidden çok güzel,biraz küstah sanki baksana bizi beğenmiyor...falan filan.En sonunda Bayan Montez ve Bay Bolton derse girdi.
    -İyi geceler sınıf!" dedi ikiside aynı ağızdan.
    -Şimdi herkez tek tek kalkıp adını söyleyecek ve herhangi bir alet çalıp çalmadığını yada şarkı söyleyip söylemediğini söylecek." dedi Bayan Montez.Cidden çok sevimli kadındı.Siyah saçları,siyah gözleri,1.55lerde boyu sevimli giyim tarzıyla cidden fark yaratıyordu.Bayan Montez'in üstünde mavi bir elbise vardı.Bay Bolton ise kot pantolon ve mavi bir üst giymişti.Beraberlerdi.Hel hallerinden belli.Sıra en son bana geldi.Sınıfta çoğu kişi gitar yada keman çalıyordu ve şarkı söyleyebilen yoktu.
    -Evet Bayan..." dedi Bay Bolton.
    -Greene.Ashlee Greene.
    -Evet.Herhangi bir alet çalabiliyor musun?" dedi Bayan Montez.
    -Gitar ve piyano.
    -Çifte yetenek.Peki şarkı söyleyebiliyor muydun?" dedi Bay Bolton.
    -Evet.
    -Bestelerin var mı Ashlee?" dedi Bayan Montez.
    -Piyanoda var Bayan Montez.
    -Bize herhangi bir besteni çalar mısın acaba?Yada şarkı da olur."dedi Bay Bolton.Ciddi değillerdi bunları söylerken gayet samimilerdi.
    -Tabii ki.Ama piyanodakilerden olsun lütfen.Şarkı söylersem kendim için söylerim ben." dedim ve sınıftaki piyanoya oturup kendi bestelerimden biri olan Danger in Love,Love in Danger(Tehlike aşk içinde,aşk tehlike içinde) çalmaya başladım.Bittiğinde öğretmenler dahil tüm öğrenciler beğenmişti.%99'u alkışlıyordu sınıfın.Tek alkışlamayan Cameron'dı.Zaten bu davranışın tek sorumlusu o olabilirdi.Değil mi?

~ ~

Vanessa Hudgens & İdiL ßyza TyLn''~ lol! queen I love you Razz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Nis. 15, 2010 7:30 am

Cnm benim yb güzel olmuş çok beğendim eline sağlık Wink
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Perş. Nis. 15, 2010 11:44 am

ever süpersin Very Happy bayıldım Smile ellerine sağlık Very Happy yb istiyorum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Nis. 15, 2010 4:34 pm

çok güzel olmuş cnm yaa.ellerine sağlık.süperdi.yeni bölüm lütfenn Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Nis. 16, 2010 1:33 pm

Bölüm 24= Cameron'la ilgili gerçek

Böylece ders bitti ve odama döndüm.Babamla kısa bir konuşma yaptım.Pjamalarımı giyip hemen yatağa geçtim.Yarın cuma olduğu için ders yoktu.Bu haftaki okul dersleri yapılmıştı çoktan.Haftayada normal okula perşembe ve cuma gidecektik.Pazartesi,salı,çarşamba günleri profesörlerin toplantıları olacağından hiç ders olmayacaktı.Zaten cumartesi ve pazar boştuk.Belki bizimkilerle takılırdım yada yanlız.Belli mi olur..Bunları düşüne düşüne uyuyakalmışım.Sabah kalktığımda daha doğrusu bu alışkanlık çünkü öğleden sonra 4te kalktım.Ne giysem diye pek düşünmedim.Dolabı açtım.Altıma koyu kahverengi dar paça pantolon giydim.Üstüne mor gömleğimi geçirdim.Gömleğin üzerinede koyu kahve kısa kumaş yeleğimi giydim.Ayakkabı olarak kahverengi botlarımı giydim.Tam country tarzı yani.Saçlarımı yaptım.Parfümümü sıktıktan sonra mp3,telefon ve ilaçlarım için kahverengi püskülleri olan boyundan çantamıda alıp odadan çıktım.
    Terasa çıktığımda bizimkileri orda gördüm.Helen hemen bana el salladı.Bende ona karşılık verdim.Helen saçlarını bukle bukle bırakmıştı.Üstüne yeşil bir blüz giymişti.Altına kot pantolon geçirmişti.Ayakkabıları hiç alakasızdı maviydi ama çantasıda maviydi.Tamam tamam.Niye süzüyosam bnde.Drake çok canlılığıyla yanıma geldi.Bende onu hemen gruptan uzaklaştırdım.
    -Drake Cameron'ın nesi var?
    -Sende fark ettin öyle mi?
    -Sessizliğini falan diyosan evet ama dün akşam müziğe giderken çarpıştık ve ilaçlarım yere döküldü.Bana yardım etmeliydi ama o hiçbir şey olmamış gibi arkasına döndü ve uzaklaştı.
    -Çok kaba.Bunun sebebi onun bir ailesinin olmaması.Annesi ve babası gözlerinin önünde öldü.
    -Kim yüzünden?
    -Adrian.Bizimle konuşur ama senin Adrian'la durumunu biliyor.
    -Bu yüzden mi?
    -Evet.
    -Teşekkür ederim Drake." dedim ve Drake'in yanağına bir öpücük kondurdum.Bunu yanlış anlamazdı.Umarım.
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Nis. 16, 2010 1:41 pm

Blm güzel ama biraz daha uzun yazsan keşke Smile Yb istiyorum cnm Wink
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 16, 2010 3:27 pm

bende yb istiyorum
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Nis. 27, 2010 4:02 pm

Bölüm 25=Miami Planım ve Dışlanmak

Helen,Drake,Jason,Cameron ve Sasha'la aynı anda konuştum;
    -Yarın,pazar,pazartesi ve salıyı Miami'de geçirmek istiyorum.Gelmek isteyen var mı? Babam vampirlerin güneşe çıkmasının sorun olmadığını söyledi.
    -Evet bu problem değil." dedi Sasha.
    -Eee..Gelenler kimler?" dedim biraz çekingenlikle.
    -Ben kesinlikle varım!" dedi Drake.
    -Bende geliyorum." dedi Jason.
    -O varsa ben zaten gelmeye hazırım." dedi Helen.
    -Benim gidecek bir yerim yoktu zaten bende geleceğim." dedi Sasha.
    -Ee.Cameron ya sen? Gelmek ister miydin?" dedim Cameron'a.
    -Seninle mi? Hayır." dedi Cameron.Ve yanımızdan uzaklaştı.
    -Neden bu kadar sert bana karşı?!?
    -Tatlım.Adrian.." dedi Helen.
    -Adrian'ın canı cehenneme.! Beni seven kimse yok mu? Adrian Adrian Adrian bıktım artık! Kimse benim kim olduğumu sorgulamıyor.Direk Adrian! Tüm öğretmenler dün bana gözlerini dike dike baktılar.Şimdi Cameron beni dışlıyor.Bıktım artık!" dedim ve sinirle dolu odama gittim.Kapıda Cameron'la karşılaştık.Bana sorularla dolu bakıyordu.Onu görünce yanağımdan bir damla süzüldü.Hayır bu su değildi.Bu kandı.Nasıl olmuştu bu.Bilmiyorum.Belki vampirlerle ilgilidir.Kendimi odama zor attım.Yatağımın üstüne atladım ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.Kapıyıda açık unutmuşum.Tabii tüm hepsi arkamdan gelmiş.İlk koşanda bardağı taşırmayı istemeyip yanlışlıkla taşırmış olan Helen oldu tabii.Koştu yatağıma oturdu.
    -Bitanem tamam geçti.Özür dilerim ben böyle olsun istememiştim.Affet beni lütfen.Yalvarırım affet.Çok özür dilerim ben.
    -Tamam önemli değil Helen.Senin hatan değil.Sen sadece yanlışlıkla son lafı ettin.Bu hiç önemli değil.
    -Tabii ki önemli.Seni üzmek istemedim.
    -Zaten beni üzen sen olmadın ki.Birçok kişi üzdü beni.En çok üzende...
    -Biliyorum tamam.Onun adını ağzımıza almak yok.Olur değil mi çocuklar?
    -Evet.Kesinlikle." dedi hepsi bir ağızdan.Onların odamda olduğunu bilmiyordum.Kapının önündede herkesin gözlerini diktiği Cameron vardı.
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 27, 2010 4:05 pm

çok güzel olmuş eline sağlık Very Happy yb ne zaman ?
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Nis. 27, 2010 5:15 pm

Oha .D YB'ye dahaaa çooooK wR . ! .D
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 27, 2010 5:16 pm

aaaa Sad
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Nis. 27, 2010 5:21 pm

Ama yeNi yazım waR . Very Happy Soru işareTi die . OkuyaBiLirsin onu da .D
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 27, 2010 5:47 pm

okudum yorum bile yaptım Very Happy ama ona yb koy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 27, 2010 5:55 pm

çok güzel olmuş cnm yeni bölüm bekliyorummmmmmm

ayrıca yeni bölüme çok var derkennnnnn
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Nis. 27, 2010 8:43 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık... D
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 28, 2010 6:12 pm

Tmm Yß ya Very Happy Ne bu ısRar Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 28, 2010 6:13 pm

tamamm
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 28, 2010 6:14 pm

Bölüm 26= Ölmeyi Hiç Bu Kadar İstememiştim

-Bana öyle suçluymuşum gibi bakmayın.Adrian'ın onu seçmesi için mutlaka bir sebep olmalı.O iyileri sevmez." dedi Cameron.
    -Bu konuya katılmak istemezdim ama evet bu doğru" dedi Sasha.
    -Doğru olduğunu nerden biliyorsunuz?Kaç kere beni bıraksın diye yalvardım.Bilseniz...ve ben kötülük yapmadım.Asla.
    -Bunun kanıtlı olmadığı doğru Cameron." dedi Drake.
    -Sen ne anlarsın Drake.Hayatın gevezelik." dedi Cameron.Bu sözü,kendini beğenmiş tavırlarından bıktım artık.Ama bu lafa onu kovarsam Drake'i sevdiğim anlaşılabilir.Yanlış anlamaya yer yok.Bide onla uğraşamam.
    -Ben anlamam doğru ama kitapta yazanlar doğrudur değil mi?Ben senin gibi beynimdekilerle yaşamıyorum Cameron.Ben yeni şeyler öğrenerek yaşıyorum" diye yapıştırdı Drake.
    -Haklısın.Seninde ailen ölse nasıl hissederdin merak ediyorum doğrusu." dedi Cameron.
    -Ölmedikleri için beyninde kurma sakın.Ölecekleri zmana kadar bekle." dedi Drake.
    -Lütfen atışmayı kesin." dedim ağlamaklı bir sesle ayağa kalkarak.Drake sustu.Ama Cameron;
    -Sen sus.Kötülükler kraliçesi.Ne yaptın sana aşık oldu Adrian.Onu söyle sen." dedi.Yıkılacak gibiydim artık.Sanki top arabaları bana kaleymişim gibi hücum etmişti ve son bir atışla yıkılacaktım.Ama direndim ve doğruca Cameron'ın gözlerine baktım.
    -Ben hiçbir kötülük yapmadım ve onun beni sevmesi durumu değiştirmiyor.Ölmeyi hiç bu kadar istememiştim Cameron.Emin ol.Hiç bu kadar çok istememiştim." dedim ve son topuda yemiş gibi yere yıkıldım.

BEGENİN Very Happy Very Happy Very Happy Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 28, 2010 6:16 pm

beğendim Very Happy ama biraz kısa sanki
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 28, 2010 6:18 pm

SnDe hepsine kıSa ddN . Very Happy sana teK Lafım :
    Kısa wé öZzZ Razz Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 28, 2010 6:19 pm

tamamm Very Happy yb ne zaman
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Nis. 28, 2010 6:22 pm

HeraLde yaRın yaDa sonRaki güN Smile
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Nis. 28, 2010 6:44 pm

çok güzel ama sanki kısa Very Happy

yarın mı??? offffff

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:44 am