Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
durgun
Heath-Zo
~Stark~
DéathWampiré540
Kiraz*
ruveydamelisa
dilara
Clodya_Alas
sekerkiss07
RUH
kolona
mavi_keßeLeck
dilan
yaprak
Damla&Stark
-wampirella-
ebru
*zoey*
22 posters

yasak aşk </3

kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

yasak aşk </3 - Sayfa 11 Empty Geri: yasak aşk </3

Mesaj tarafından kolona Cuma Ağus. 27, 2010 1:36 pm

sende biraz catlaklık var Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Ağus. 27, 2010 1:37 pm

saol beni douran adam çatlakmış ordan bulaşmış Razz eee tünaydınım kabul mü ? Rolling Eyes
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Ağus. 27, 2010 1:38 pm

hmm dsnmem lazım bnde az seytanlık yapıym mı Twisted Evil
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Ağus. 27, 2010 1:39 pm

yok o bana has bi özellik Razz
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Ağus. 27, 2010 1:40 pm

Very Happy dogru ben iyi tarafta oluyom Very Happy sağol kabul ettim Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Ağus. 27, 2010 1:41 pm

oleeyyyyy cheers şmdi sabah ybsi alalım demi ? Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Ağus. 27, 2010 1:46 pm

evet Very Happy ya ben daha yb yazmadım offf simdi onu yazcam daha Very Happy
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Salı Ağus. 31, 2010 12:15 am

Elini yanağıma koydu ve:
    -“Seni o kadar çok......”cümlesini tamamlayamadan bayıldı. Sanki başımdan soğuk su dökülür gibi oldum. Onu sarsmaya başladım. Ayılmıyordu. Zihnine girmeyi dendim.Hiçbir şey düşünmüyor.Sadece can çekişiyormuş gibi bir hali vardı. Ve bir çığlık sesi duydum. Ardından yumruğu bana geçirdi.Gayet sıkı bir yumruktu. Bu kendime gelmemi sağladı.
    -“Elanore ne yaptığını sanıyorsun?”dedim.Bu sefer bana tekme attı.Ve 2 tane daha yumruk geçirdi.Aslında bilerek onun bana vurmasına izin veriyordum,ona asla vuramam.3.yumruğu geçirmeye kalkışınca kolunu tuttum.Gözlerine baktım. Ve gördüğüm şey karşısnda afalladım. Gözleri kıpkırmızı olmuştu.
    -“Seni p.ç arkadaşlarımı öldürdün.!”dedi. Karşımdaki kesnlikle elanore olamazdı.
    -“Sen nesin ve ne saçmalıyorsun?”dedikten sonra onun bir ruh savaşçısı olduğunu anladm.
    -“Gerçek br savaşçı gibi davran ve bu kızın bedeninden çık.Saklanmaktan vazgeç.Birde size ruh savaşçısı diyorlar. Siz aslında korkak bir bebeksiniz. Benim 5 yaşındaki kardeşim bile senden daha cesurdur.”dedim.Aslında ruh savaşçılarını ilk gördüğüm zaman biraz tırsmıştım. Ama şimdi gözümde bayağı küçük gözüküyordu.
    -“O zman seni ölüm düellosuna çağırıyorum koruyucu . Kaybeden sonsuza kadar karanlığa gömülür. Kazanan ise ölen kişinin yeteneklerini alır.”dedi.Vay canına , ölüm düellosu mu?Daha önce bir tane bile kavgada yenilmedim bu düelloyuda kazanacağıma eminim. Gözlerinin rengi tekrar eski deniz mavisine döndü.
    -“Dylan!Lütfen koruyucum çağrısını reddet.Böylece bedenimden çıkmak zorunda kalır.Benim için ,lütfen.”dedi.Gözünden bir damla yaş süzüldü. Ve yine bedenini savaşçı ele geçirdi.
    -“Hadi koruyucu artık cevap ver.Korkaklık yapıp çağrımı red mi edeceksin ? Yoksa koruyucu gibi davranıp karşıma mı çıkacaksın?”dedi.
    -“Tabiî ki karşına çıkacağım.Özür dilerim Elanore ama eğer bu iş hemen burada bitmezse daha sonra intikam için geri dönecek.”dedim.Kolunu omzuma koydu ve:
    -“Ölüm düellosu başlasın.”dedi.Ruhum ona doğru çekiliyordu ama bedenim olduğu yere yığılmıştı. Demek savaşçının dediği gerçektende doğruydu.Kaybeden sonsuza kadar karanlığa karışacaktı.Kendimi ormanlık bir alanda buldum.Fakat bir anda etrafımıza dar bir ateş sınırı oluştu . Yanımda kılıç vardı. Onu elime aldım. Ve Elanore’un sesini duydum. Düşüncelerini bana gönderiyordu.
    -“Senide kaybetmek istemiyorum.”sesi çatlak geliyordu,yoksa ağlıyor muydu?Arkama dönecektim ama şu anda tamamen karşımdaki yaratığa odaklanmıştım. “Ama madem devam edeceksin o zaman bunu unutma sakın onun zihine girmeye çalışma. O bölge şovalyelerinden sana virüs bulaştırabilir. Ve kalbim seninle.Bunu unutma aramızda özel bir bağ var bunu daha sonra anlatırım ama benim her yeteneğimi sende kullanabilirsin.”dedi.
    -“Düello 1 round olacak ve kazanan kaybedenin yeteneklerini alacak.İyi olan kazansın.”dedi. Ve bana doğru koşmaya başladı. Bana doğru zekice hamleler yapıyordu ama ben hep savunmada kaldım. Henüz onu ne şekilde devireceğimi bilmiyorum ama o zaten zayıf noktalarını belli ediyordu. Sonunda ona doğru sert bir hamle yaptım. Geri düştü,tam kılıcı boynuna geçirecektim ki kuyruğuyla boynumdan tuttu ve beni sahanın diğer ucuna fırlattı.Bayılcak gibi oldum ve üzerimde ani bir keskin baskı hissettim. Dünyadan soyutlanmış gibiydim. Elanore’u artık duyamıyordum. Aslında hiçbir sesi duyamıyordum. Ejderhanın attığı tekmeleri hissediyordum.Ama acıyı hissedemiyordum.Gözlerimi açmaya denedim ama hiçbirşey göremedim.Demekki ölecek kişi bendim. Bence son sözlerimi söyleme vaktiydi. Zaten neyi söyleceğimi biliyordum.2 isim biri dean , diğeri elanore. Biliyorum dean’i söylemem bütün romantikliği bozakcaktı ama o benim küçüklüğümden beri arkadaşımdı.
    -“Eee..laaa...noree...”dedim. Dean’i söyleyecek halim kalmamıştı. Ejderhanın iğrenç gülme sesini duydum .Ve biran bütün hislerim yok olduğunu hissetmeye başladım. Giderek hiçliğe doğru sürükleniyordum..Tam her şeyin bittiğini düşünüyordum ki..Aniden etrafımda bir serinlik hissetmeye başladım. Aniden sıcaklık bastı.Sanki beni volkandan aşağı atmışlar gibi oldum. Yavaş yavaş duyularım yerlerine geliyordu. Yağmurların sesini duymaya başladım . Gerçektende müthiş bir ferahlık hissi veriyorlardı. Ellerimi hareket ettirmeyi denedim bana itaat ediyorlardı. Elime bir avuç toprak aldım ve gözlerimi açtım. Açar açmaz müthiş bir acıyla sarsıldım. Ama kendimi gayet genç ve dinamik hissediyordum. Havada ters takla atarak ayağa kalktım.
    -“Ama bu nasıl olur.? Bütün duyularını silmiştim.”dedi.
    -“Sadece senin numaraların yok adamım . Bırakta biraz bizim de olsun.”dedim ve yüzüme en şeytani gülümsememi takındım. Kılıcım bayağı bir uzağımda kalmıştı. Parmağımı kılıca doğru işaret ettim ve aklımda bana doğru gelmesini hayal ettim. Toprak beni duydu ve dalgalandı kılıcımda bana fırlamıştı.
    -“Bu olamaz . Senin element gücün yok ki .”dedi.
    -“Bunu yapabildiğime göre demekki biraz var.”dedim ve içimden onun bana doğru fırladığını hayal ettim. Toprak yine beni duydu ve bu sefer daha şiddetli bir şekilde dalgalandı.Aslında onu tam şu anda suratının ortasına kılıcı geçirerek şiş yapabilirdim. Ama ölmeden önce acı çekmesini istedim.Sadece yüzünü çizdim ama biraz derinden çizdim. Bu kadarına da hakkım var ama.. Neye uğradığına şaşırmıştı. Kılıcıyla savunmaya geçti.
    -“Hava minik bir hortum çıkar . Fıldır fıldır etrafında dönsün.”dedim.Hava sözümü dinledi ve onu kendi etrafında döndürmeye başladı. Yüzünü boydan boya çizdikten sonra, boynunu kesmeye başladım.kafası koptu ve dolayısıyla hava etkisini kayboldu.Ejderhanın bedeni yere düştü.İçinden küre şeklinde simli tozlar çıktı ve benim başımdan aşağı doğru tozlu şekilde döküldüler. Demekki onun yetenkleri bana geçmişti. BU kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. İçimde yeni bir gücün doğduğunu hissettim.
    -“Ateş çemberini hemen söndür. Elanore’u görmek istiyorum.”dedim. Ateş çağrımı duydu ve pustu. Elanore’u gördüm. Yerde baygın bir şekilde yatıyordu.
    -“Elanore,elanore lütfen kendine gel. Lütfen yalvarırım . “dedim. Onu kendime doğru çektim ve kucağıma oturttum. Hala baygın görünüyordu.
    -“Ruh sana bu vampire güç vermeni emrediyorum.”dedim. Elimi alnına koydum ve yüznden aşağı doğru kaydrdım.Bir süre bekledim. Sadece onun melek yüzünü izledim.Tam bunun işe yaramdığını düşünmeye başlamıştım ki gözlerini kırpştırdı. Demek ki yavaş yavaş kendisine geliyordu.
    -“Dylan.”dedi.”Kazanmışsın.Senin kazanacağını zaten biliyordum.”dedi.
    -“Ya ne demezsin bu yüzden arkamda ağladın değil mi Elanore.”dedim. Sinsi bir şekilde gülüyordum. Yavaş yavaş kendisine geliyordu. Yanaklarına yine tatlı bir pembelik yerleşmişti.
    -“Tamam belki biraz endişelenmiş olabilirim ama sadece biraz ..”dedi. Ve diklenip beni öptü. Bu sefer daha şiddetliydi. Çünkü aynı zamanda öfkesini de yansıtmıştı. Ayrılan yine o olmuştu.
    -“Seni seviyorum.”dedik aynı anda. Bu çok ani olmuştu. Ve gülmeye başladık.Artık gerçek dünyaya dönmeliydik.Gerçi burada sonsuza kadar kalmak isterm ama ileride kafası kopmuş bir ejderha cesedi ortamı bozuyor.
    -“Aşkım sanırım gerçk dnyaya gelme vakti geldi.”dedi.İlk defa birinin bana aşkım demesi kalbmi hzlandırıyordu.
    -“Evet ama nasıl geri gideceğimizi bilmiyorum ki haytm.”dedim.
    -“Elementler artk senin kontrolünde ruh’u kullan ve bizi gerçk dnyaya gtür. Çok yorgunum.”dedi.Boynuma sarıldı ve gözlerini kapadı.
    -“Ruh bizi gerçek dünyaya getir. Ama elanore’un evine.”dedim.Gözlerimi kapadım . Birza bekledim altımda yumuşak bir zemin hissettim, kucağımda hala elanore vardı ve yne gözleri kapalıydı acaba uyuyor muydu?Alnından öptüm.
    -“Lütfen bu bir rüya olmasın.”dedi.
    -“Hayır bu gerçeğin ta kendisi aşkım.”dedim.Acaba neden bu kadar yorgundu ve nasıl elementler bana geçmişlerdi?
    -“Sana b,r kaç soru sormam lazm .”dedim.
    -“Şşştt. Uyumam lazm lütfen yarın sor.”dedi.Onu kıramadım çnkü gerçektnde uykusu vardı. Bunu hissetmiştim.
    -“Tamam .”dedim. Yanımdan kalktı ve yatağın içine girdi.
    -“Üşüyorum. Gel yanıma senle beraber uyumak istiyorum .”dedi. Yanına yattım ve onu arkadan sardım.
    -“İyi uykular kraliçem . Her zaman yanında olacağm.”
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Salı Ağus. 31, 2010 12:18 am

yb gerçekten berbat ve bayağı bir saçma oldu .
    Biraz kafam dağınıktıda beğenmediyseniz lütfn yorum yapın..
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Ağus. 31, 2010 9:30 am

niye yaa bence gayet güzel olmuş.ybyb Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 31, 2010 10:51 am

" O bölge şovalyelerinden sana virüs bulaştırabilir"
    ay süper koptum burda Koptum Koptum yarabbim sen bana sabır ver bilgisayar mı bu da virus kapçak virüs bulaşsa nolur ? Koptum Koptum Koptum Koptum Koptum
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Ağus. 31, 2010 1:06 pm

format atarız nolcak Very Happy
    yb süper olmus ama nie arkadan sarılıyo Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 31, 2010 1:07 pm

XD
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Eyl. 01, 2010 8:51 pm

Blm şahane ama bizimkilerin yaptığı yorumlar dehşet yaa Koptum Eline sağlık tatlım yb çok güzeldi çok beğendim eeeee yb ne zaman gelicek bakalım Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Perş. Eyl. 02, 2010 10:40 am

gelir birazdan (yazar gibi konuştum ama gelmek zorunda yksa başına gelecekleri biliyo Koptum )
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 12:55 pm

hop busraya birsey yapmıyoruz o bnm kardesm olmaz Very Happy isyan yok burda Very Happy
    bizim yorumlar hep boyle Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 02, 2010 1:24 pm

Biliyorum cadıyla el ele verince yorumlar da böyle kopma garantili oluyo Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 1:27 pm

tabi sen biraz daha takılırsan bizimle sende catlak olursn Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 02, 2010 1:34 pm

Yok aman eksik kalsın Very Happy Ben rahatım böyle Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 1:42 pm

tamam ama böyle süper sarıo ne olursa olsn takmıyon kafana Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 02, 2010 1:59 pm

Vallaha ben bu anları ilk geldiğim zaman çok yaşadım birçok arkadaş edindim hatta Very Happy Hepsiyle görüşüyorum hatta biriyle haziranda buluştuk o Bursa'da Very Happy Şimdi pek gereksinim duymuyorum Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 2:06 pm

hımm anladım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Eyl. 02, 2010 2:14 pm

Ok Smile
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 5:08 pm

Yeni Okuyucu..=)
    Bu hikayeyi sevdim..Konusu çok yaratıcı.Ruh Savaşçıları falan filn...Bence güzeldi.Anlatımında çok hoş.Yazı dilini iyi biliyorsun bence...Betimlemlerin de çok hoştu.Sana bir tavsiye yazıya renk verme bence.eğer vermek istersende parlak değil de mat,soluk renkleri tercih et...=)Bunun dışında hoştu yani...
    Yeni bölümü çabuk yaz..(ilk defa berkle aynı fikirdeyim..Çünkü bölüm ekleyeli 2 gün olmuş..xD)
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Eyl. 02, 2010 5:09 pm

Clodya_Alas demiş ki:gelir birazdan (yazar gibi konuştum ama gelmek zorunda yksa başına gelecekleri biliyo Koptum )

tırsmaya başladımm xD

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 10:04 pm