Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
durgun
Heath-Zo
~Stark~
DéathWampiré540
Kiraz*
ruveydamelisa
dilara
Clodya_Alas
sekerkiss07
RUH
kolona
mavi_keßeLeck
dilan
yaprak
Damla&Stark
-wampirella-
ebru
*zoey*
22 posters

yasak aşk </3

*zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

yasak aşk </3 Empty yasak aşk </3

Mesaj tarafından *zoey* Salı Ağus. 10, 2010 1:10 am

Dylan okululun tehlikeli derecede yakışıklı öğrencisidir. Yeşil gözleri kumral saçları vardır ve tabi şu sinir olduğu dövmesi.Aslında doğuştan beri var doğum lekesi gibi birşey ama ona dövme demeyi tercih ediyor. Sinir olmasının nedenide şu ortadan bölünmüş bir kalp içi kırmızı ve dış çizgileri siyah sadece yarısı var diğer yarısı yok nedenini o da bilmiyor, ve dövmesindende şu sonucu çkarmış gerçek aşk ona yasaklanmış ...
    Neyse artık tanıtıma devam edelim (=
    Okula yeni gelen kız dünyasını alt üst eder aslında onu o kadar etkilemediğini düşünür ama yaptığı şey sadece kendini kandırmaktır..Kızın adı Elanore. Dylan başlarda elanore'a son derecede gıcık kapar ama ya duygu ve düşünceleri farklı bir yöne akmaya başlarsa ??

Elanore tipik bir sarışın kızdır deniz mavisi gözleri ve altın sarısı saçları vardır.. Ama elbetteki o da herkes gibi göründüğü kadar masum değildir . Aİlesi,arkadaşları ve dostları için tehlikeli bir sırrı taşıyordur.. ...

BU İKİ KİŞİNİN YOLLARI HEP AYRI MI KALACAK ?
    YOKSA KADER ONLARI BİRLEŞTİRECEK Mİ?
    GERÇEK AŞK GERÇEKTEN BÜTÜN OLASIKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEYE YARDIMCI OLACAK MI ?

Beğendiyseniz devamını yazacağım yorumları bekliyorum =)
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

yasak aşk </3 Empty Geri: yasak aşk </3

Mesaj tarafından ebru Salı Ağus. 10, 2010 9:31 am

çok güzel olmuş tanıtım.ben beğendim canım.yb ü bekliyorum Very Happy
    -wampirella-
    -wampirella-
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından -wampirella- Salı Ağus. 10, 2010 11:06 am

bende
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Ağus. 10, 2010 3:10 pm

benn devamını bekliyoruummm Very Happy Very Happy
    yaprak
    yaprak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından yaprak Salı Ağus. 10, 2010 3:22 pm

tranıtım süper olmuş tatlım devam etmelisin
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Salı Ağus. 10, 2010 11:07 pm

=) yb'yi yarın yazcam . Sizin için üstünde bayağı bi düşünüyorum Very Happy Very Happy Very Happy
    cheers
    beğendiğinize çok çok çok çokçokçok mutlu oldum Smile Dans Et Dil Çıkar
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Ağus. 10, 2010 11:27 pm

yuppiii yarn erken at ama ybyii olr muu Masum Masum Masum
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Salı Ağus. 10, 2010 11:46 pm

olurr (= senin için atmaya çalışırım x)
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Çarş. Ağus. 11, 2010 12:25 am

yeni bölümü beklerizzz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Ağus. 11, 2010 12:28 am

Eleanor'da da aynı dövmeden var değil mi ? Koptum
    Çok zekiyim kahretsin Razz
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Çarş. Ağus. 11, 2010 3:11 pm

evet evet evet kesin kesin kesiinn onda da vaarr Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Ağus. 11, 2010 4:52 pm

1.bölüm gelsin artık .. Very Happy
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Çarş. Ağus. 11, 2010 11:44 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Eleanor'da da aynı dövmeden var değil mi ? Koptum
    Çok zekiyim kahretsin Razz

olsun zeki olmak kahrolacak bir durum değildir Very Happy Her yerinden zeka fışkırması süper bişyedir Very Happy Very Happy Very Happy ve evet eleanor'da da aynı dövmeden var =)
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Ağus. 12, 2010 12:05 am

Zıırrr...Zırrr!!! Ah ! Bu lanet olası saat yine çalmaya başladı!
    -“Ne yani benim gibi bi okul kazazedesinin uyumaya hiç mi hakkı yok?” Zıırrr...Zırrr...
    -“Tamam,pekala pekala sen kazandın kalkıyorum.” Aslında kalkmaya çalışıyordum ama yaptığım sadece kolumu kıpırdatmak oldu. Biraz daha kaldırdım ve en hakikisinden bi yumruk. Aslında fazla sert vurmamıştım ama bam sesiyle bip sesinin duyulması duyulması bir oldu.Bu bana fazla dayanmıştı aslında , bu diğerlerinden daha sağlam çıkmıştı. Kafamı kaldırdım.
    -“Ah lanet olası zırzır . Kırıldığında bile bana işkence edebiliyorsun . Bunu nasıl yapıyorsun?” Şimdi yeni bir zırzır almam gerekecekti.A bu arada çalar saatlere genelde ben zırzır derim belki kulağa daha az rahatsız edici geldiğinden yada zırzır olduğundan zırzır derim tam olarak bende bilmiyorum. Ama emin olduğum bir şey varsa o da bugün okul çıkışında bi tane zırzır alacak olmamdı. Alışverişten nefret ederim bu yzden annem maalesef en son bu zırzırı aldığında buna iyi bak bi dahakinde alışverişe sen çıkacaksın . Bıktım artk sana saat almaktan çorap değiştirir gibi saat değiştiriyorsun ! demişti. Aniden başıma bir ağrı girdi. Dün ne yaptığımı hatırlamaya çalıştım. Okul vs. kızlar vs. sınavlar vs. geç geç asıl akşam ne b.k yedim ben? Tam olarak hatırlayamıyorum ama büyük bir kavga çıkmıştı. Tabiî ki biz yendik ama o p.çten kafama bir yumruk yemiştim.
    - “Ah o lanet olası ipnenin yüzünden başımda deprem var.”
    -“Kendi kendime konuşmayı kesmeliyim.” Ah evet. Neyse direk banyoya girdim. Yüzümü yıkayım dedim. Normalde mavi taraf soğuk,kırmızı taraf sıcak olmalıydı ama benim hain tesisatçı gıcıklığından armatürleri ters bağlamıştı . Sabah sabah kendinle konuşan Dylan eşittir haşlanmış eller.
    -“Ahh pislik tesisatçı en kısa zamanda şu lanet kapakları değiştirmeliyim..!” Artık kendime başka bir zarar vermeden kıyafetlerimi giyebilirim sanırım. Neredeydi benim o şanslı tişörtüm.
    -“Anneeeee!!!”
    -“Efendim Dylan?”
    -“Benim o bağıran şarkıcıların olduğu tişörtüm nerde?”
    -“Daha yeni ütüledim sanırım git ütü odasına bak!”
    Ah şu istediğim kıyafeti orda burada aramaktan nefret ediyorum.Kirlenmeyen kıyafet yapacaklarına çipli kıyafetler yapsalar aslında daha kullanışlı olurdu. Neyse giydim he bu arada annem rockçılara bağıran şarkıcılar der. Çok fazla bağırdıklarından olsa gerek . Kotumuda giydim deri ceketimide bulabilirsem artık tamamdır. Üstümü tamamladım ve
    -“Bugün yakıyorsun adamım.”
    -“Ah teşekkür ederim her zamanki halim aslnda.”
    -“Ah bundan evet eminim eveett.”
    Ne diyorum ben ya kendime bakarken gece olcak aslında okula hiç gidesim yok ama bizim ampul kafa fizik sınavını ilk ders koymuş. Hiç çalışmadım ama yolda bi göz gezdirsem aklıma gelirler. Artık araba kullanırken nasıl çalışacaksam ...
    -“Anne ben çıkıyorum.”
    -“Tmam canım paran varmı?”
    -“Evet.”
    -“Kendine iyi bak canım .”
    -“Bb anne görüşürüz..” Artık arabama bndim hareket ettim ve elime kitabı aldım.Hımm bakalım evet, hareket kanunları hıhı biliyorum geç, yok geçme kırmızı dur.! Az kalsın yaşlı nineyi eziyordum.
    -“ Hey sen.!” Nine bana baktı.
    -“Burada yatmaya hiç niyetim yok zaten lanet bir fizik sınavına gircem çabuk geç.!”
    -“Okula mı geç kalacaksın yavrum.” Dedi.
    -“Elbette sabahtan beri ne diyorum ben burada?”
    -“Tabiî ki geç yavrum .” dedi ve bastonuyla kaportama vurdu.
    -“Seni kahrolası ben bu mercedesin parasıyla var ya sana 13 kamyon baston alarım.”
    -“Hıh terbiyesiz.” Dedi ve karşıya geçti tanrım ne huysuz bir ihtiyar.
    Tüm bu aksilikler hep beni mi bulur? Doğruya ben bir bela mıknatısıyım neyse yine aç kitabı manyetizma evet mıknatıslar çeker çekim yönü geç geç derken kitap bitti. Bu kadar mıydı yani daha yolun yarısında bitti neyse en azından kazasız gitcem, gerçi yediğim hız cezaları , park cezalarını toplayacak olursak bir ford focus parası çıkar. Her neyse okula vardım işte. Normalde zil sesleri benim için bir kahramandan, bir koruyucudan farksızdır. Ama şu anda idam çanı gbi gelmeye başladı. Her neyse altı üstü bir sınav en kötü kaç alırım ki 90 . Ve ufukta kankam gözüktü . Yanıma geldi .
    -“Naber ortak ?”
    -“Başım çatlıyo ama idare ediyorum işte. Sen ne yaptın?”
    -“Bende bizim aktivia johnu gözetliyordum her yerde bizi arıyo .”aktivia johnun hikayesini sonra anlatırım yeri geldiği zaman biraz beklemeniz gerkecek ama ..
    -“Bizim yaptığımızı anlamış mı ?”
    -“Sence?”
    -“Bencede.”
    Ve bizim ikinci idam çanımız.
    -“Şu emilie sinirlerimi bozmaya başladı.”
    -“Hadi ama dean o kadarda çirkin değil,aslında seksi ve güzel bir kız. Hem sen siyah saçlı kızlardan hoşlanmıyor muydun?” Emilie siyah saçları olan mavi gözleri olan bir şahısiyet. Eskiden beni seviyordu bunu tüm okula yaymıştı. Aslında bende ondan hoşlanıyordum ama bu sığ ve hareketi ondan nefret etmemi sağlamıştı.Ve dean ise benim doğduğumdan beri arkadaşımdı arkadaş kelimesi bize çok hafif geliyordu. 5 yaşımızda kankardeşi olmuştuk ve her zaman ne yapacaksak
    -“Aslında o kadarda kötü değil ama bi şansımı denerim.”
    -“Onunla oynayacak mısın?”
    -“Sence?”
    -“Bencede.” Ve sınıfa vardık bizim ampul kafa fizikçi dahil 20 kişi bize bakıyordu . Fizikçinin kafası kel ve bizim pencereden güneş geldiğinde fizikçinin başı parlar ve sanki ateş topuna bakıyoruşuz gii gelir. Arada kafasında gneş yansır tahtadaki yazıları okuyamayız bu yüzden ona ampul kafa ismini taktım ve bu kolayca okulda yayıldı. Kısacası taktığım lakap ona cuk oturdu ve herkes buna bayıldı.
    - “ Sonunda DD ikilside gelmiş. Gelerek bizi onurlandırdığnız için teşekkür ederiz.”
    - “ Asıl biz teşekkür ederiz.” Dedi dean.
    - “ Zaten sınav olmasaydı bu saatte okula gelmezdik.” Dedim.
    - “ 2nizinde zeki olması ne güzel. Başarılarınız pek çok şeyi göz ardı etmemizi sağlıyor. Ama burası benim sınıfım ve benim sınıfımda benim kurallarım geçerlidir. Ve demek oluyorki her ne kadar istemesenizde bana saygı duymak zorundasınız.”
    - “ Oturabilirmiyiz?” dedim.
    - “ Devamı ?”
    - “ Bay Moore.” Dedi dean.
    - “ Elbetteki sizi ben akıllandıracam demekki ...” diye böbürlenmeye başladı ama biz deanle en arkadaki sıramıza geçtik. Birbirimize baktık ve siz öyle sanın dedik . Tüm sınıf gülmeye başladı.
    - “Bu ikiliyi kimse bozamaz.”
    - “Evet her iddiasına varım asla akıllanmayacaklardır.” Vs. vs. sınıfta yaygara koparken ativia john’un sesi duyuldu.
    - “Tüm Lise 3’lere duyrulur.! Bu hafta içinde yeni bir bayan öğrencimiz gelecektir. Lütfen ona karşı düzgün ve nazik davranalım. Düzgün derken herkese söylüyorum . Ve bay sumner ile bay carter’ı odama bekliyorum.” Ve kulak kazıklayan bir dıt sesi ve ardından sınav başlangıcını haber veren zil.
    - “Hiç kimse ben varken kopya çekemez asla..!!”Doğru bize bakarak söylüyordu. Ben ve dean’ın birbirimize kopya verdiğimi düşünüyolardı. Geometriden bütün lise 3ler dökülmüşken bir tek biz 100 çekmiştik . bizi ayrı sınıflarda sınav yaptılar ve yine 100 aldık ama hala kopya çektiklerimizi iddia ediyorlardı. .. Bu nasıl bir mantıksa artık. Ampul kafanın sesini duydum.
    - “ İsimler yazıldıysa ters çevirin ... Ve başlayın.”
    Yanımıza geldi ve
    “GÖZÜM ÜSTÜNÜZDE OLACAK” dedi.
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Ağus. 12, 2010 12:06 am

benim erken anlayışım ancak bu saate dayanır Very Happy Very Happy geciktirdiğim için kusura bakmayın bugün arkadaşlarla geziyorduk ancak gece yarısı girebildim Sad Razz
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Ağus. 12, 2010 12:28 pm

çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Ağus. 12, 2010 12:33 pm

teşekkür ederim. cheers Dans Et ybyide bugün 10 sularında koyarım Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Ağus. 12, 2010 2:30 pm

Çok manyaktı Cool (İyi anlamda lol! )
    Sevdim lan bu Dylan'ı Koptum
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Ağus. 12, 2010 2:47 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Çok manyaktı Cool (İyi anlamda lol! )
    Sevdim lan bu Dylan'ı Koptum

Very Happy harbiden mi lan xD Koptum Koptum Koptum gecenin bir yarısı yazdığımdan dolayı kafam bir gidip geliyodu arada saçmalamışta olabilirm Razz kusura bakmazsanız sevinirim Very Happy Very Happy Very Happy geek
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Ağus. 12, 2010 2:53 pm

Kusur yok ki bakalım Koptum
    Bunlar Türk gibi olmuşlar çok müthiş lol!
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Perş. Ağus. 12, 2010 5:11 pm

Lakaplar yüzde 100 türk malı =D bizim hocalara taktığımız lakapları kullandım Very Happy Dans Et afro
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Ağus. 14, 2010 2:05 pm

super beyendm bsra
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *zoey* Paz Ağus. 15, 2010 12:09 am

beğendiğine sevindim berk Smile
    *zoey*
    *zoey*
    Marked
    Marked

yasak aşk </3 Empty yb xD

Mesaj tarafından *zoey* Paz Ağus. 15, 2010 1:52 am

O kendini beğenmiş keltoşa iyi bir cevap yapıştırırdım ama yapmadım. Sınavlarda dean ve bana kesinlikle takmış durumdaydı ve yapacağımız en ufak bir terslikte puan kırmak için elinden geleni yapacağını biliyordum. Ve sınav başladı . Sorulara bir göz gezdirdim. Bu soruların hepsinin örneklerini çözmüştüm bunlar yalnızca biraz daha karmaşık hale getirilmişlerdi. 1. soru, 2. soru, 3. soru,4. soru.... derken 30 dk’da 30 soru bitmişti. Maalesef bize gıcık olan ampul kafa nasıl çözdüğümüzle ilgili kanıt yazmamızı istiyordu. Tanrım bu adamdan kelimenin tam anlamıyla nefret ediyor ve tiksiniyordum . Onunda bizim hakkımızda aynı düşünmesi hiç te şaşırtıcı değildi. Dean’e baktım hala kağıdına bişiler yazmakla meşguldü demekki onunki devam ediyordu. Bende sırama rastgele bişeyler karalamaya başladım heralde fazla dalmış olmalıyım ki dövmemi çizdiğimi bayağı bir süre sonra fark ettim. Hemen silmeye çalıştım ama bunu bzim ampul kafa yanlış anladı, muhtemelen sıraya kopya yazdığımı ve onu kimse fark etmeden silmeye çalıştığımı düşünmüştü. Yanıma geldi ve:
    -“Ne kadar ilginç bir kopya sistemi?Hani nerde formüller yazıyor çizdiğin kırık kalbin kayıp olan sol tarafındamı?”Her şeye tahammül edebilirdim ama dövmemle dalga geçilmesine asla müsaade etmezdim. Bir şekilde bana hakaret ediyorlarmış gibi geliyordu ve dedim ki:
    -“Hayır aslında sizin koca kel kafanızın içinde olmayan beyninizin arka tarafına yazmıştım bu sadece orda olduğunu hatırlatan bir işaretti.”
    -“Bay Sumner sizi tenefüste müdürün odasında görmekten mutluluk duyarım.” Dedi.
    -“Tabiî ki hevesinizi yarım bırakacağımı sanmıyorum.” Diye karşılık verdim.
    -“Eğer o kel kafanızdan yansıyan ışınlardan yolunu bulabilirse gayet şanslı demektir.” Diye ortaya atladı dean.
    -“Bu ne cüret bay Carter sizi de Dylan’ın yanında promosyon olarak veriyorlar heralde.” Dedi.
    -“Aslında biz aynı maddeden yapıldığımız için içimizde başka bir katkı maddesi olması imkansız..” dedi . Tam hoca ketçapın rengine bürünmeye başlamışken öğrencilerin kahramanı olan zil sesi duyuldu.
    -“Önden buyurun.”dedi keltoş :-P
    -“Size eşlik etmemize lütfen izin verin, en azından yolunuzu kaybetmenizi engel olmuş oluruz.” Dedim ve deanla çaktırmadan çaktık . Hoca küplere binerek bizi müdürün odasına kadar getirdi.Tak tak tak ...
    -“Girin.!” Sanki sen demesen biz kaçacaktık. Saçmalığa bak ya xS
    -“Bay Grimm size Dylan ve dean’i getirdim.”
    -“Teşekkür ederim bay moore bir şikayetiniz var mıydı?” Sence olmasa burada olur muydu? Soruya bak ya ..
    -“Evet derste bana karşı çok saygısızca davrandılar ..” dedi ve sınıftaki konuşmaları direk müdüre aktardı.Aslında müdür gerçekten gülmeye başlayacaktı ve kendisini tutmaya çalıştığını fark ettim. Fakat bay moore bunu fark etmiş gibi görünmüyordu.
    -“Tamam ben bu ikisiyle ilgilenirim bay moore.” Dedi ve bizim ampul kafa dışarı çıktı. En azından ondan kurtulmuştuk bu da bir avantajdı.Ve activia john’la baş başa kaldık.

-“Size öğüt vermeye kalkışmayacağım çünkü beni dinlemeyeceğinizi biliyorum. Ama bir daha sizden böyle çocukça şeyler görmek ve duymak istemediğimi ifade etmek isterim. Belki zeki olabilirsiniz ikinizde de dahi olabilecek kafa olabilir ama lütfen bu olgunluğu davranışlarınızda da sergileyin.Ve şunu da eklemeliyim bi dahakinde sadce beni yıka yazarsanız iyi olur çünkü kullandığınız diğer aksesuarlar sizi ele veriyor.Bu kadar çıkabilirsiniz.” Dedi.Hiçbirşey söylemeden dışarı çıktık.Ve gülmeye başladık.
    -“Bay Moore nasılda kızarmıştı hatırlıyor musun?” dedim bu sefer kahkahalara boğulmaya başladık.
    -“Hele ben de ortaya atladığım zamanki yüz ifadesi cam duvara çarpmış gibiydi .”
    -“Tamam bu kadar yeter . Artık ciddiye bürünmeliyiz.” Dedim ve doğruca lavaboya gittik. Gömleklerimizin eteklerini dışarı çıkardık. Kravatı bol bırakınca ve saçlarımızıda düzeltince artık hazırdık. Dersin Geometri olması lazımdı. Normal bir zaman olsa kesinlikle kaçma planları yapardım ama bu normal bir zaman değildi. Sınav haftasıydı ve son dersler genelde tekrar olduklarından dolayı girmemiz gerekiyordu.Sınıfa girdiğimizde hocanın henüz gelmemiş olduğunu fark ettik yerimize geçtik. Hoca sınıfa geldi bay Grimm masasına geçerken kızlar hayranlıkla onu izliyorlardı. Arkasından onu bir meleğin yeryüzüne düşmüş hali olarak tanımlıyorlardı. Bence hiçbir ilginç tarafı yoktu. Koyu kahverengi tonunda saçları ve kehribar rengi gözleri vardı. Benden biraz uzundu. Tamam her ne kadar kabul etmek istemesemde benden bayağı bir uzundu. Ama kızlar bu uzun boylu erkeklerde ne buluyorlar hiç anlamıyorum. Neyse ona takılıp kalmayacaktım tüm dikkatimi bilgilere ve formüllere odaklamam gerekiyodu. Tabi hocanın gözleri bize takılmıştı yani dean ve bana çünkü herkes onu görünce ayağa kalkmıştı ve birtek biz oturuyorduk.
    -“Siz DD ikilisine galiba kolay alışacağım.”dedi.
    -“Evet her ortama uyarız hocam.” Diye cevapladım.
    -“Bunu göreceğiz.”dedi.

-“Yakında bunuda bezdiririz.”diye fısıldadı dean .
    -“Şüphen mi vardı dostum?” dedim. Ve derse daldık...
    Kurtarıcımızın sesiyle kendime geldim. Son zamanlarda kaçırdığımız konuları epey toparlamıştık. 3.ders felsefeydi ve sınav olcaktık. Lanet olsun birde bu eksikti. Şu sınav bi bitsin doğru okuldan firar etcektik.
    -“Bunuda hakladık dostum.”dedi. Dean gülümseyerek.Tokalaştık ve strait’in yanına gittik. Onunla son zamanlarda fazla konuşamamıştık ve 4. ders firar edeceğimizide söyleyecektik.
    -“Kardeşim son zamanlarda sesin soluğun çıkmıyor.Hayatta mısın diye kontrol etmeye geldik.” Dedim ve yanına gittik.
    -“Sınav haftasına girdik ya evden dşarı çıkamıyorum ya. Pederde baskı yapıp duruyor evde notlarımı yüksek tutmaya çalışıyorum ama ... Kafa almıyo . Neyse ya sallayın . Ee nasıl gidiyo ? Ve Dylan yine aklında ne plan var.?” Straiti severdim siyah saçları ve gri gözleri vardı. İlkokuldan beri arkadaşımdı . Kardeşim yerine koyduğum birisiydi hatta onunla kan kardeşi olmaya kalkışmıştık. Ama onu kan tuttu ve önümde bayıldı. 2 hafta boyunca dilimden kurtulamamıştı.
    -“İstersen sana yardım edebiliriz. Okul sonrası bize gideriz ve 3’ümüz beraber hazırlanırız. Ne dersin?” dedi Dean . Dean’in pratik çözümlerine bayılıyorum anında üretiyor. Ve strait’in yüzünde o samimi gülümsemesini gördüm. Bi anda bende mutlu oldum . Karşımdakinin ruh hali beni de etkiliyordu.
    -“Süper olur derim. O zaman bugün çıkışta buluşuruz . Çünkü yarın geometri var.” Dedi.
    -“Elbette.” Dedik ve zil çaldı.Sınıfa doğru gidiyorduk ve biriyle çarpıştım.
    -“Önüne baksana.”dedim ve karşımdakinin kız olduğunu fark edince bir an duraksadım. Ve aniden dövmem yanmaya başladı bu da neydi böyle? Neden dövmemin ateş almış gibi yandığını hissediyordum? Şimdi hiç bunla uğraşamam kıza bir özür borçluydum aslında ama birinden özür dilemek pek tipim değildi.Ve aniden onun deniz mavisi gözleriyle göz göze geldik.Ve onu incelemeye başladım. beline kadar inen başak rengi dalgalı saçları vardı Vücut hatları keskindi .Aslında burada olmasına şaşırmıştım acaba hangi defileden kaçmıştı? Ne düşünüyorum ben ya Dylan sadece şu ana odaklan muhtemelen o da okulun diğer tipik kızları gibi basit ve biriydi. Aslında yanakları biraz kızarmıştı. Buda tatlı bir pembelik katıyordu. İçimde bir yerde bunun diğer kızlardan farklı olduğunu hissediyordum ama neden ? Neyse bunları sonra bolca düşünebilirdim. Önemli olan şu an!
    -“Öö-özür didilerim.Sadece ben yeni gelen öğrenciyim ve sınıfımı arıyordum.Seni görmemişim.” Dedi. Bunları söylerken yere bakıyordu belikli utanmıştı. Hafif gülümsedim.
    -“Ben Dylan,ve buda arkadaşım Dean.” Dedim ve yüzüme çapkın ve etkileyici gülümsememi takındım.
    -“Şey ben de Elanore .” dedi.
    -“Hangi sınıftasın istersen biz sana yardımcı olabiliriz.” Dedim yüz ifadesinden şaşırmış olduğu ve utandığı anlaşılıyordu.Ama hala benle göz teması kurmakta çekiniyordu. Lanet olsun dövmem hala yanıyordu. Ama bu acıya değer diye düşündüm.
    -“11/MF-C sınıfını bulmaya çalışıyordum.” Dedi. Kulaklarıma inanamıyorum bizim sınıftaydı. Peki ben niye seviniyorum ? Her zamanki gibi Dean yine atladı.
    -“Vaaayyy , bizim sınıftasın gel sana yolu gösterelim.”dedi.Ve beni kolumdan çekiştirerek sınıfa doğru sürükledi.Yanımızdada Elanore vardı.Ve erkeklerin neredeyse tamamı ona bakıyordu. Önümüzde oturan kızın yanının boş olduğunu anımsadım. Ve onu Natasha’yla tanıştırdım. Natasha’da sarışındı ama o biraz dha kısa boylu ve kahverengi gözlüydü. Sırasına yerleşti ve natasha durmadan gevezelik yapıyordu.
    -“Natasha sen hep böyle geveze miydin , yoksa bugün mü özel olarak bunu yapıyorsun?”dedim. Ve bir çift öfkeli gözlerin bakışlarına maruz kaldım.. ....

kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Ağus. 15, 2010 11:43 am

super olms yb dewamni cabuk yaz Very Happy

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 7:03 pm