Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
unforgiven
ebru
juvijuvi
enyuar
ChatLaqq
dilara
Deadly
RUH
sekerkiss07
13 posters

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Anket

Sizce ilerleyen blmler de neler olur?

[ 3 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_left60%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_right [60%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_left40%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Bar_right [40%] 

Toplam Oylar: 5
    Anket kapatıldı
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 10:25 am

Ok cnm merak etmeyin uzun bir blm olucak Wink
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 4 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 10:26 am

Süper o zaman
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 10:27 am

Hem de nasıl Very Happy Sırf siz beğenin diye uzun yazıyorum yoksa ben fazla uzun yazamam Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 10:28 am

Teşekkür ederim o zaman
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 10:28 am

Rica ederim tatlım ne demek Wink
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 10:30 am

Olsun bizim için bak uzun yazıyon hikayeni uğraşıyon
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 11:33 am

Olsun cnm nolucak sanki Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Tem. 13, 2010 11:37 am

Tamam hadi ama yb istiyoruuummm Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 13, 2010 3:53 pm

6. BÖLÜM

_Dur! Hiçbir yere gitmiyorsun.
    _Fatty!
    _Özellikle de bu şekilde.Saçlarına bak darmadağın kendine çeki düzen ver biraz.Bu şekilde gönderemem seni.
    _Sen gerçekten..
    _Tamam,tamam bu kadar yeter. Git şimdi.
    _Vayyy Fatty!
    _Bobo!
    _Hadi gidelim.

Rehan'a doğru gidiyordum. Tam başkanlık binasının kapısından çıkıyordum ki yine o sesi duydum.

_"Ateş güneştedir,fakat yangın Dünya'dadır.Gözlere aşk çökmüş,ama ızdırap çeken gönlümün derinlerindedir."

Elleriyle saçımı geriye attı. Bir an tedirgin oldum.

_Bu akşam özellikle çok güzelsin.
    _Gerçekten mi?Aslında aynı kişiye bakıyorsun.
    _Rehan beni buraya mı getirdin?Senin Allah'a inanmadığını sanıyordum.
    _Şşş! Biraz sessiz olur musun?Şimdi kapat gözlerini.
    _Rehan,gözlerim her zaman kapalı zaten.
    _Göz kapaklarını dinlendir.

Birden gözlerimin üstüne ıslak birşey değdi. Rehan'ın ne yaptığını bir anlasam! Ah! Bir anlasam.

_Bu suyun kutsal olduğunu söylerler.Umarım doğrudur.
    _Hiç kimse benim için bu kadar istek de bulunmadı.
    _Iııh!Sana sormuyorum,kendime soruyorum.Olur da gözlerin açılırsa,çeneni kapalı tutacaksın!

Oradan çıktık ve yolda yürümeye başladık. Her taraftan korna sesleri geliyordu. Kulaklarımı çok kötü rahatsız ediyordu.

_Ne kadar gürültülü!
    _İşte burası gerçek Delhi. Sessiz müzeler,Kanlı Kale oraları gerçek Delhi değil.İşte bu Delhi'nin sesi. Delhi'nin özü.
    _Keşke sağır olsaydım.
    _Bekle bir dakika. Burda kal!Alo! Evet benim.
    _Rehan!
    _Evet,evet tamam anladım.
    _Rehan beni izliyorsun değil mi?Rehan?
    _Ah! Kareena!Nedir bu çılgınlık?
    _Ben sadece sana göstermek istedim.
    _Neyi? Ne kadar aptal olduğunu mu?Daha sonra ararım seni.
    _Erkekler,kızlar..İlk çıktıklarında böyle birbirlerini etkilerler.Yani bende..
    _Senin hayatın çok kıymetli Kareena..Kimse için harcama.Özellikle benim için.
    _Annem der ki;birşeyleri kazanmak için bazı şeyleri kaybetmelisin.
    _Off Allah'ım!Annem şöyle der,babam şöyle der..Bunların içinde Kareena nerede? Kareena ne der peki?
    _Hiç kimse Kareena'ya sormadı ki.
    _Ben sana soruyorum.Söyle bana.
    _Senden hoşlanıyorum.
    _Hadi gidelim.

Kolundna tuttum ve çektim. Sonra Kanlı Kale'de bana yaptığı gibi arkasına geçtim ve elimi kalbine götürdüm.Çok hızlı atıyordu. Bana dediğini ona söyledim.

_Şimdi de sen korkuyorsun.

Daha sonra Delhi'nin taksisi olan 2 kişilik araçlardan birine bindik. Rehanla yan yana oturuyorduk. Daha sonra başımı omzuna koydum.Elini aldım ve kendi elimin içine hapsettim. Elimi sıkıca tuttu.Sonra elimi ceketinin arasından tekrar kalbine götürdüm.Hala çok hızlı atıyordu.

_Hala korkuyorsun dedim.

Tam otele gelmiştik ki onu durdurdum.

_Ben kendim devam ederim.

Çantamdan yürüme çubuğumu çıkardım ve gülümseyerek yürümeye başladım. Tam 2-3 metre ilerlemiştim ki durdum ve yavaşça elimi kaldırdım. Ona güle güle yapmıştım.Sabah otelin bahçesinde ki bankta oturuyordum tek başıma. Saatime baktım ama anlamadım.

_Muhteşem Rehan nerede?diye sordu Bobo.
    _Saat kaç Bobo?
    _10:30 dedi Bobo.
    _Saat doğru fakat neden bu kadar geç kaldı?
    _Bugün burada son günümüz.Belki sana hediye alıyordur,bu yüzden gecikmiştir.
    _Onun zaten kendisi bir hediye.

Bekledim hem de çok bekledim ama Rehan hala gelmedi.

_Haber yok mu? dedi Rubina.
    _Hayır! dedim kafamı sallayarak.

Sonra yanıma Fatty geldi. Sanırım birşey demek istiyordu ama onu engelledim.

_Hayır Fatty,henüz değil.Fatty elini omzuma koydu ve yanımdan ayrıldı.Sonra anneme telefon açtım.Ona danışmalıydım.

_Anne!
    _Kareena! Nasılsın canım kızım?Gösterinizi televizyondan izledik.Mükemmeldi.Herkes alkışlamak için ayağa kalktığında baban ve ben..
    _Seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum.
    _Ne oldu?Söyle bana.
    _Babamla sen ilk tanıştığınızda.Hastanede sana ilgi gösterdikten sonra..aniden ortadan kaybolsaydı.Ne yapardın?
    _Neden bu şekilde davrandığını sorardım.Ve ona bu anlamsız hareketine bir son vermesini söylerdim.
    _Anlamsız? Ne anlamsızı? demişti babam telefonun öbür ucundan.
    _Yani böyle mi söylemeliyim?
    _Kim o?
    _Kim kim? dedi babam.
    _Rehan!
    _Rehan dedi annem.
    _Rehan! babam anlayamamıştı hala.
    _Yani seviyormusun onu?
    _Kim kimi seviyor? Ne diyorsunuz yahu? Bana ver şu telefonu!Bir dakika. Ver şu telefonu bana.Ben konuşurum onunla babam köpürüyordu.
    _Eee! Neye karar verdin?
    _Hiçbir şeye beni sevdiğini sanmıyorum.
    _Kareena! Şunu unutma tatlım sana aşık olan birine hayatını ver onurunu,haysiyetini verirsen aşkın yok olup gider.

Annemin ne demek istediğini anlamıştım. Beni sevmiyorsa onun için birşey yapamazdım artık. Evime dönmeye karar verdim. Gidiyorum Rehan! Hoşçakal...

Kızlar ii okuyun bakalım beğenicekmisiniz Wink Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum öptüm hepinizi byyy Wink

_
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 4:07 pm

Çok güzel olmuş Pınar ellerine sağlık
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 4:08 pm

Yeni Bölüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 7:12 am

Saol bebeğimmm Wink Bugün yazarım abim evde olmazsa Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 8:50 am

Tamam o zaman süper
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 11:35 am

Ok cnm ben saat ya 3 yada 4 gibi başlarım yazmaya ok Wink
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 11:37 am

Tamam o zaman
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 11:45 am

Ok o zaman Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Tem. 14, 2010 2:48 pm

Lütfen ybb !
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 2:57 pm

Yeni bölüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 3:50 pm

7.BÖLÜM

Rehan o akşamdan sonra çok düşünmüştü. Kareena'ya zarar vermek istemiyordu. Ama aslında oda biliyordu ki onsuz asla yapamazdı. Kareena olmadan olmazdı. Onu aşka inandıran o olucaktı. Şuan Rehan rehberlik yaparak birilerini gezdiriyordu.

_Burası Humayun'un mezarı.Eşi Hamida tarafından onun için yaptırıldı.
    _Şuraya bak kadın kocası için neler yaptırmış.Sense kahvaltı bile hazırlamıyorsun dedi turistlerden erkek olanı.
    _Merak etme döndüğümüzde bende senin mezarını yaptırırım dedi karısı ve güldü.
    _Ben körüm ve ebni göremeyen bir tek sen varsın.. Eğer bu bir hataysa,ben hata yaptım ve bunun bir hata olduğunu düşün ve unut gitsin.Fakat bunun hatadan da öte..bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsan beni asla unutma dedi Kareena.

Rehansa onu üzgün bir yüzle dinliyordu.Birden sessizlik oldu ve bunu bozan karısına laf eden adamdı.

_Duydun mu? Mükemmel!
    _Sen devam et dedi Rehan Balwaan'a ve Kareena'nın yanına gitti.
    _Lütfen buyrun dedi Balwaan.
    _Fakat tur rehberi? diye sorucak oldu turist ama Balwaan öyle bir kükredi ki adam tırstı.
    _Hayırrrrrrr!!!Artık yeni rehberiniz benim! Yürüyün hadi. Bakın burası Qutub Minar dedi ve turistleri alarak uzaklaştı.

O sırada Rehan Kareena'nın yanına oturmuştu. Kareena elinde ördüğü kazağı Rehan'ın eline verdi.

_Hayır Kareena,Fatty haklıydı.Bir prensi sevmelisin benim gibi birini değil.
    _Artık çok geç,bu adam artık benim prensim dedi Kareena ve Rehan'ın elini tutup göğsüne bastırdı.Rehan Kareena'nın tutuğu ele uzandı ve ikisinin elini de kucağına indirdi.
    _Sana hiçbir şey veremem.Hatırla,sana söylemiştim.Ben ihtiyaçlara inanırım.Bunların içinde aşka ve duygulara yer yok.Kadınlar benim için şehir gibidirler.Birinde biraz zaman geçirir..Gezer,dolaşır,sıkılır ve..ve sonra başka bir şehire geçerim.Ben buyum ve değişemem dedi Rehan.
    _Bak Rehan,prensler hakkında anlatılanlar sadece hikayelerde ve rüyalardadır.Ben seni gerçek hayatta buldum.Seninle tesadüfen tanışmadık,kader bizi karşılaştırdı.Hayatımızın geri kalanı olmasa da,önümüzde ki 12 saati beraber geçirebiliriz.Öğle değil mi?Belki de elimizde olan budur,sadece bugün için,şuan için.
    _Bana daha fazla yaklaşma,bu fırtına seni yok eder dedi Rehan ve Kareena'nın ellerinden ellerini ayırıp kalktı tam giderken Kareena arkasından şöyle seslendi.
    _"Aldığım nefes kalbinde yer bulabilir mi?Aldığım nefes kalbinde yer bulabilir mi?Aşkınla mahvolmuş hayatım,senden hiç ayrılabilir mi?" ve o anda Rehan arkasını döndü ve Kareena'nın gözlerine baktı.
    _Nasıl bu kadar çok sevebiliyorsun beni?Bir insan bir başkasını nasıl bu kadar çok sevebilir? dedi Rehan ve gülümseyerek Kareena'nın karşısına gedli ve durup ellerini Kareena'nın yanaklarına koydu.
    _Sana söz veriyorum Kareena Ali Beg önümüzde ki 12 saat hayatında ki en güzel anlar olacak.Kareena gülümsedi ve gözlerini kapatıp kendini Rehanın göğsüne bıraktı.

Rehan o gün akşam Kareena'ya güzel bir masa hazırladı. Evin dışarısında yiyeceklerdi. Masada ki mumları yakarken Kareena Rehan'ı bekliyordu kapıda.Sonra tam dışarıda oturup birbirlerine bakarken(ki bu sadece Rehan için geçerli) gök gürledi ve bir anda yağmur yağmaya başladı.Rehan aceleyle masadakileri toplamaya çalışırken Kareena'nın eline uzandı onu içeriye götürmek için ama Kareena elinden çıktı ve başını kaldırıp yağmurun yüzüne yağmasını sağladı. O sırada Rehan döndü ve Kareena'nın yağmurun altında ıslandığını görünce ona bakakaldı. Sonra yanına geldi ve hayranlıkla bakarak etrafında dönmeye başladı.İkiside sırılsıklam olmuştu ve Kareena birden şarkı mırıldanmaya başladı.

_"Yağmur damlalarının da istekleri vardır
    Bahane edilmiş sessiz bir dilek
    Yağmur damlalarının da istekleri vardır
    Bahane edilmiş sessiz bir dilek

Bak gördün mü?
    Bak gördün mü?"

Döndü ve elini Rehan'ın yüzüne koydu. Rehan ona gülümsedi ve elini elinin üstüne koydu.Kareena Rehan'ın elinden elini çekti ve uzaklaştı.Bu sefer Rehan başladı.

_"Yumuşak,yavaşça ılımlı esen bu meltem
    Çok şeyler anlatır,lütfen dinle!
    Aramızda ki bu uzaklıklar niye?

Bak gördün mü?
    Bak gördün mü?"

Rehan Kareena'nın yanına geldi ve dudaklarını Kareena'nın yanaklarına değdirdi. Kareena bundan hoşlansa da ondan uzaklaştı ve dikkat etmediği için merdivenlerin olduğu yerde tökezledi ama hemen anladı ve merdivene oturdu.Rehan tam önüne geldi ve ayağından ayakkabılarını çıkartıp Kareena'nın çıplak ayağını öpmeye başladı.Bir anda rüzgar esti ve neredeyse Kareena'nın üstünde ki tülü uçacaktı ki Rehan üstünden alıp savurdu.Ve tekrar söylemeye başladı.

_"Rüzgarlar bir daha asla böyle arsız olmayacak
    Adımlarımız bir daha asla böyle sebepsiz sendelemiyecek
    Rüzgarlar bir daha asla böyle arsız olmayacak
    Adımlarımız bir daha asla böyle sebepsiz sendelemiyecek

O anda dönerek dans etmeye başladı Rehan ve boynundan ince atkısını alıp savurdu.Ve Kareena söylemeye başladı.

_"Bu yağmurlar öyle dümdüz değil,büklüm büklüm
    Bize bardaktan boşanırcasına yağdığını
    Sislerle kaplı olduğunu anlatıyor sanki"

Sonra Rehan geldi yanına.
    _"Sadece anlamaya çalış" diye mırıldandı ve Kareena'yı yanağından öptü.Sonra Kareena'nın ellerini tuttu ve kendi yanaklkarına koymasını sağladı.Kareena ve Rehan şarkılarına devam ediyorlardı. Kareena Rehan'ı kendine sarıp boynunu öpmesini sağladı. Sonra döndü ve Rehan'a sarıldı.Rehan her yanına gelişinde Kareena'yı öpüyordu.Rehan Kareena'yı belindne tuttu ve başını aşağı doğru sarkıttı. Yağmur damlaları Kareena'nın göğsüne düşüyordu.Rehan eğildi ve Kareena'nın boynunu öpmeye başladı. Başını kaldırdı ve boynunu öpmeye devam etti.

_"Arzulu karanlığı aydınlığa çeviren ateş böceği gibi
    Bizimde içinde bulunduğumuz tatlı bir bela gibi
    Arzulu karanlığı aydınlığa çeviren ateş böceği gibi
    Bizimde içinde bulunduğumuz tatlı bir bela gibi"

Rehan Kareena'yı kucakladı ve evin içine girdiler.

_"Dudaklarımızdan böyle istekler çıkmasın.
    Ürkek nefeslerimiz böyle bir dilekde bulunmasın" dedi Rehan ve Kareena'yı yatağın üzerine yatırdı.

_"Sadece dokun,hisset
    Sadece dokun,hisset
    Sadece dokun,hisset
    Sadece dokun,hisset" dedi Kareena ve o sırada Rehan Kareena'nın yanaklarını çenesini ve boynunu öpmeye başladı.Sonra Kareena Rehan'ın üstüne çıktı ve gözünü,yanağını ve dudaklarını öptü.Sonra ikiside ıslak tenlerinin üstündeki kıyafetleri çıakrdılar ve yatağa girip birlikte oldular.

Saatler sonra Kareena uyuya kaldı fakat Rehan hala uyanıktı.Kafasını kaldırıp elini başının altına koydu ve Kareena'nın yüzüne bakmaya başladı. Sonra elini yüzünde nazik bir şekilde gezdirdi bir an Kareena gülümsedi ama sonra uykusuna devam etti.

Kızlar biliyorum geciktim ama ikizimle başka konularda konuşunca biraz geç kaldım kusura bakmayın umarım bu blmle telafi edebilirim Wink Beğenmeniz dileğiyle Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 3:52 pm

ChatLaqq demiş ki:Lütfen ybb !

Cnm ya kusura bakmayın baya geciktim umarım bu blm telafi eder Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 3:52 pm

RUH demiş ki:Yeni bölüm

Yb'nüz geldi cnm umarım beğenirsin Wink
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 3:57 pm

Çok güzel olmuş ellerine sağlık ayrıca üst üste 2 mesajdan fazla atamazsın
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 4:04 pm

Tek seferlik oldu zaten Very Happy Tşkr edrm beğendiğin için Wink
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 4:05 pm

Önemli değil zaten bir daha ypma diye dedim
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 5:08 pm

Oldu bebeim Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 8:55 am