Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
bushra
enyuar
¤ тσяу ¤
Phoenix
sevim_rob
9 posters

Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum)

sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum) Empty Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum)

Mesaj tarafından sevim_rob Cuma Şub. 26, 2010 10:02 pm

Arkadaşlar bu benim ilk hikayem beğenirseniz devamını getireceğim ama dürüst olun lütfen XD
    Yalnızdım...Arkadaşlarım vardı.Ama kalbimi çalan ve dolduran kimse yoktu.Birçok kişi çıkma teklif ediyordu.Ama edenler bana çok itici geliyordu(sebebini bilmiyorum).Ben aşk yaşayacaksam eğer masallardaki gibi bir aşk olmalıydı.Bunu arıyordum işte.Bulana kadar da yalnız kalacaktım anlaşılan.Hayallerimde bir sevgili yaratmıştım.Komik,sevgi dolu,yeşil gözlü,yakışıklı(kaslı) biriydi bu.Acaba karşıma ne zaman çıkacaktı.Üniversiteye yen başlıyordum.Veteriner olacaktım.Belki hayvanlar yalnızlığımı giderebilirdi(Hiç sanmıyorum ama...).Sınıfa girdiğimde birinin aniden bana selam dediğini duydum.Biraz şaşkınlıkla sağıma baktım ve...
    Yakışıklı,siyah saçlı,yeşil gözlü,görünürde kaslı bir çocuk bana gülümsüyordu.Ne yapacağımı bilemedim.Bende ona:
    -selam,dedim.
    -Tekrar selam benim adım Kevin, dedi gülümseyerek.
    -Tanıştığıma sevindim.Benim adım da Alice, dedim utangaç bir tavırla.
    -Sana yerine kadar eşlik edeyim, dedi gülümseyerek.
    -Olur, dedim.
    Birlikte oturacağım sıraya doğru ilerledik.Alnımdan terler akıyordu.Kalbim çok hızlı çarpıyordu.Yoksa...Kevin'ın sesiyle kendime geldim.
    -sonra görüşürüz Alice.
    -Ta...amam.Görşürüz Kevin
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum) Empty Geri: Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum)

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 10:08 pm

sitemize bir yeteneklinin daha katıldığını belirtmekten onur duyarım Very Happy Very Happy
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum) Empty Geri: Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum)

Mesaj tarafından sevim_rob Cuma Şub. 26, 2010 10:11 pm

Çok teşekkür ederim sizin kadar olmasa da XD Wink
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 10:13 pm

Aman benim yazdıklarımda ortada Razz
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob Cuma Şub. 26, 2010 10:22 pm

Ylan yok seninkileri okumadım ama iloshe seninkilere güzel dedi o zaman benim için no problem Evil or Very Mad
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 10:26 pm

İlo anlamaz u işlerden Very Happy Razz şaka bir yana o hikayenin içinde kendisi var diye öyle demiştir Razz hikayeyi güzel yapan ilo Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 26, 2010 10:39 pm

Bebeğim süper oLmuşşşşş Very Happy hakkaten yeni yeteneğimiz sensinn Very Happy YB ne zamannn Very Happy
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob C.tesi Şub. 27, 2010 12:56 am

eğer yetiştirebilirsem yarın sitede olur Cool iltifatlarınız için de çok teşekkür ederim Laughing çok duygulandım Sad
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Hyaller ve Gerçekler(başlık uygun mu bilmiyorum) Empty YB'NİN DEVAMI(BAKALIM NASIL OLMUŞ)

Mesaj tarafından sevim_rob C.tesi Şub. 27, 2010 10:02 am

Bütün ders boyunca düşüncelere daldım.Acaba...Acaba... deyip duruyordum kendime.Masallardaki gibi bir aşk yaşayacağım kişi Kevin'mıydı.Sonra kendi kendime saçmalama dedim.Çünkü sadece fiziksel özellikleri tutuyordu hayalimle.İç dünyasını bilmiyordum ki.Daha sonra karr verdim onu tanımaya çalışacaktım ve hayallerimdeki erkek olup olmadığına karar verecektim.Ben böyle düşüncelere dalmışken "Merhaba" diye bir ses duydum.Kafamı yukarı kaldırdım,Kevin sanarak sırıttım.kızı görünce biraz bozulmuştum.Ben de meraba diyerek cevap verdim.
    -sen Alice olmalısın, dedi gülerek.
    -Evet.Peki senismimi nerden biliyorsun, diye sordum merakla.
    -Az önce Kevin söyledi, dedi.
    Kevin mı demişti.İnanamıyordum.Kekeleyerek.
    -Peki senin adın ne?Kusura bakma kimse senin adını bana söylemediği için bilmiyorum ,dedim gülerek.
    O da gülerek yanıt verdi.
    -Katherine,dedi.Neyse sonra görüşürüz Alice.Tanıştığımıza sevindim diyerek sınıftan çıkıyordu.
    ben de:
    -Sonra görüşürüz, diye karşılık verdim.
    Hala Kevin'ı düşünüyordum.İlk önce onu bir tanımalıydım.O da beni tanımalıydı ki baa çıkma teklif edebilsin.Eminim ki o bana çıkma teklifi etse hiiç de itici gelmezdi.Çünkü hayalerimin bir kısmını oluşturuyordu.Böyle önüme bakmadan yürürken birinin ayağına bastm.Bu kevin'dı.Ne yapmıştım ben?Bir kere de sakarlık yapmasam olmazdı sanki.Kevin ayağına basmamı hiç umursamayarak:
    -Aaa merhaba Alice naber? ,diye bir tepki verdi.
    Ben de:
    -Az önce için üzgünüm,ayağına batığım için özür dilerim., dedi utanarak.
    O da:
    Önemli değil olur böyle şeyler, dedi sırıtarak.Çok ama çok sevimliydi.Heyecanlanarak:
    -Beraber kantine gidelim mi deyivermiştim.O da:
    -Tabi ki büyük bir zevkle diye karşılık verdi.
    -Şimdi heyecandan avuç içlerim de terliyorduBeraber kantinin yolunu aldık.Belki de bir aşk ateşinin altını körükleyecektik,hiç belli olmazdı.Birbirimizi biraz da olsa tanıyabilmek için iyi bir fırsattı.Kantine çok az bir mesafe kalmıştı...
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob C.tesi Şub. 27, 2010 11:04 am

güzel tepkiler alırsam devam edeceğim Laughing yorumlar inş. güzel olur Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 12:44 pm

çok güzel yazmışsın dvm et bence SmileSmile
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Şub. 27, 2010 2:10 pm

bence de çok güzel olmuş.devamm Very Happy
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob C.tesi Şub. 27, 2010 2:22 pm

çok teşekkür ederim
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote C.tesi Şub. 27, 2010 7:23 pm

devamını alabilirmiyiz acep Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 8:11 pm

eet yb yb yb SmileSmile
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob C.tesi Şub. 27, 2010 11:29 pm

EN KISA ZAMANDA Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mart 01, 2010 5:23 pm

wayy motherını Very Happy bizim okulda harunun fotosunu koy bence Very Happy:D kasssss lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Mart 02, 2010 7:33 pm

Çok güzeldi en kısa zamanda yb please Razz lol!
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob Salı Mart 02, 2010 7:37 pm

Teşekkürler clown
    Sweet_Dreams
    Sweet_Dreams
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Sweet_Dreams Perş. Mart 04, 2010 7:47 am

çσợợ gѕldi dωмıηı çσợợ мгк єdiσм..
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Nis. 30, 2010 9:02 pm

Uzun süredir yeni bölüm gelmediği için arşive kaldırılmıştır hikaye sahibi istediği zaman çıkarttırabilir

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 7:04 am