Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
vampire-rose
Damla&Stark
happy
ebru
dilry95
hatice
AliCézqi..<3
pSych0path}
grida
hot_black
melek_kız
katniss
16 posters

""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :))))

Anket

arkadaşlar sizce hikayemin girişi konusu nasıl? beğenirseniz devam edicem yorumlarınızı bekliyorum

[ 10 ]
    ""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Bar_left100%""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Bar_left0%""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 10
    Anket kapatıldı
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Empty Geri: ""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :))))

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 1:12 pm

BÖLÜM 6

Ürperdiğimi belli etmemeye çalıştım. Ama John bir şeyler olduğunu anlamıştı.

--Heyy sevgilim neyin var. İstersen şu öndekinin de işini bitirebiliriz ha. Hoşlanacağına eminim.

dedi ve keyifle güldü. Bense zerre kadar tepki göstermemiştim. Bu da nesi böyle. Ben. Eğlence. Ve tepkisizlik. Bu sonuncu çok zıttı benim için. Ben yalnızca insanların canlarını bağışlamam için yalvarışlarına tepkisiz kalırdım.Bu sessizliğim John’u şaşırtmıştı.

--Andy iyimisin?

--Onu boşver gitsin John. Canım istemiyor.

John’un kuşkulanmasını ve daha kötüsü benimle dalga geçmesini istemiyordum. Bu yüzden ona fırsat vermeden sonuna ekledim

--Eve gitmeye ne dersin?

Bu sözün anlamını biliyordu. Özellikle söylemiştim.

--Demek leydim eve gitmek istiyor.Herşekilde emrinize amadeyim..

Elimi tuttu ve dudaklarına bastırdı. Ahh. Bu haliyle nazik bir seks tanrısını andırıyordu. Buna bayılıyordum.

Az önceki ürpertiyi unutmuş hatta bu hisse neden olan çocuktan 2 kat daha fazla nefret etmiştim .(her zaman ki gibi)
    Arabaya bindim ve vampirimin beni uçurmasını bekledim. Yarım kalan bir eğlence vardı değil mi?.
    ---------------------------------------

Gece yarısına kadar evde takıldıktan sonra John’a dışarı çıkmayı önerdim. Önce mırın kırın etse de bana karşı koyamadı.
    Başta tahmin ettiğim gibi burası sıkıcı bir kasabaydı ancak geceler için aynı şeyi söyleyemezdim.

Ormanın ortalarında ağaç ev şeklinde bir bar vardı. Avlanırken burayı nasıl fark etmediğimi düşündüm ancak duvarlar sarmaşıklarla kaplanmıştı ve ağaçlar sayesinde gizliliğini koruyordu. Şimdiyse her köşeye konmuş meşaleler sayesinde etraf aydınlıktı. Şehirdeki mekanların aksine daha gizemliydi ve kafamda sinsi fikirlerin oluşmasına yol açtı.

---Güzel mekân ha.

Kafamdan neler geçtiğini anlamıştı çünkü o da aynı şeyleri düşünüyordu. Birbirimize bakıp gülümsedik ve ahşap kapıdan içeri girdik.

İçerisi ağır içki ve tütün kokuyordu. Ortada büyük bir dans pisti ve pistte dans eden yığınla basit kız vardı. John gördüklerinden hoşnut sırıtıyordu. Buna sinir olmuştum. Yanında ben varken asla ama asla başkasına bakamazdı. Tamam dişe diş. Sinir ediyorsa olmaya da katlanacaktı.

Onu girişte bıraktım ve bara doğru ilerledim. Barmen çocuk uzun sarı saçlı ve mavi gözlüydü.Beni görünce saçlarını arkaya attı ve

--Selam bebek sana ne vermemi istersin?

--Duruma göre değişir

Dedim ve tiz bir kahkaha attım. Canım eğlence istiyordu ve John’un bundan hoşlanmayacağını biliyordum. Hahhahh. Bir taşla iki kuş. Tanrım. Kendimi seviyorum…

Çoçuk bana asılmaya başlamıştı bende ortalığı daha fazla karıştırmak için kur yapıyordum. Doğal olarak John yanımda bitiverdi. Herzamanki bakışlarıyla bu çoçuğu da püskürmeyi başarmıştı. Alnındaki çizgilerden ne kadar sinirlendiğini anlayabiliyordum. Hedefi 12’den vurmuştum…

Biraz (bir insana göre oldukça fazla)içtikten sonra kendimizi dans pistine attık. Çılgın gibi dans ediyorduk. İkimizin uyumu herkesin ilgisini üstümüze çekmişti. Zavallılar gözlerini kocaman açmış sanki sahnede seks yapıyormuşuz gibi büyülenmiş şekilde bizi izliyorlardı. Müzik sona erince John’u pistte bırakıp bara gittim. Amacım burada birini bulup dışarıda avlamaktı. Susamıştım.
    Oturup beklemeye başladım. Nasılsa biri gelecekti.
    Bir içki söylemek için barmene seslendim. İçerden gelen çoçuğu görünce bir kez daha donup kaldım.

Bu orman yolundaki çoçuktu ve yine aynı tiksintiyle bana bakıyordu.
    Ancak bu kez altında kalmadım ve ben de ona alaycı ve küçümseyici bir bakış attım. Yine de benle ne derdinin olduğunu merak ediyordum. Biraz düşündükten sonra karara vardım. Onu oyuna getirecektim. Hem merakımı giderecek hem de açlığımı bastıracaktım.

---Heyy bana sek bir votka versene
    Bunu etkileyici bir biçimde söylemiştim ama o tepkisizdi.

---Hey sana söylüyorum sanırım dilin tutuldu..

---Sakın benimle uğraşmaya kalkma seni pislik!

Sözleri bıçak gibi keskin ve tükürürcesine çıkmıştı. Bu sözler bende tam bir şok etkisi yarattı ve oldukça sinirlendim.

---Ne demeye çalışıyorsun seni zavallı yaratık!

---Beni kandırmaya çalışma çünkü başaramasın sürtük hemen defol buradan2

Tanrım..Ne diyordu bu böyle..Gerçekten bu kez hiçbirşey anlamıyordum.Bu çoçuğu daha önce hiç görmemiştim ve onun da beni görmediğine emindim çünkü buraya kıtanın öbür ucundan gelmişitim.

Çocuk hızla çıktığı odaya girdi. Barın arkasına geçerek peşinden gittim. Onu arkada yakaladım ve :

---Ne demek istedin anlat! Hemen!

---Ne yaptığını gördüm! Bu sabah siz ucubeler Jimmy’i öldürdnüz.
    Ahh .Bu muydu yani…

---Demek küçük sırrımızı öğrendin ha. Yazık şimdi seni öldürmek zorundayım.

Tam tırnaklarımı boğazına geçirmiştim ki ağzından geçmişin hayaletlerini üzerime salan sözcükler döküLdü..

TANRIM..LANET OLSUN… LANET OLSUNN!.!!
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Empty Geri: ""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :))))

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 1:19 pm

işte size uzuuuuun ve yb geldi umarım beğenirsiniz Very Happy bu bölümü melek kız'a veee ezgi'me ithaf ediyoruuumm Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Haz. 17, 2010 1:22 pm

heyy süperdiii Smile
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 1:24 pm

beğendiğine sevindim cnm Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Perş. Haz. 17, 2010 1:42 pm

çok güzel kübracım
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 1:52 pm

saol cnmm Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 2:42 pm

katniss demiş ki:işte size uzuuuuun ve yb geldi umarım beğenirsiniz Very Happy bu bölümü melek kız'a veee ezgi'me ithaf ediyoruuumm Very Happy

Saol cnm bnm bayıldım ybye Smile
    bi de bana itlaf edilince daha bi hoş geldi lol!
    Adım Bilge ama melek kız da hoşuma gitti Smile Smile
    ybyi bekliyorum tatlım en yakın zaman da Very Happy
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:17 pm

beğenmene çok sevindim bilgecim Very Happy size özeldi zaten bu bölüM Very Happy yb de en kısa zamanda atıcam Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 3:23 pm

katniss demiş ki:beğenmene çok sevindim bilgecim Very Happy size özeldi zaten bu bölüM Very Happy yb de en kısa zamanda atıcam Very Happy

hemen istiyorum cnmm Smile Very Happy
    ben attım sıra snde Very Happy lol!
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:24 pm

dur önce bi SeniNkini okuyim başlıycam yazmyA Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 3:25 pm

katniss demiş ki:dur önce bi SeniNkini okuyim başlıycam yazmyA Very Happy

tmm cnm beliyorum Smile
    yorumsuz bırakma beni lol!
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Perş. Haz. 17, 2010 3:28 pm

bilgecim senin hikayenin ismi ne
    kübra en kısa zanda bekliyorum yb mü*
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:32 pm

melek_kız demiş ki:

tmm cnm beliyorum Smile

seni hiç yorumsuz bırakırmıyım cnm yazdım bile Very Happy
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:33 pm

hatice demiş ki:bilgecim senin hikayenin ismi ne

yakın zamanda yb sizlerle cnm Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 3:38 pm

hatice demiş ki:bilgecim senin hikayenin ismi ne

cnm bnm biri
    "Aşk Tanrıçası"
    bitane daha var ama o eski biraz
    "Benim İsimsiz Hikayem"
    beğenirsin inş Smile
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 3:39 pm

katniss demiş ki:
    melek_kız demiş ki:

tmm cnm beliyorum Smile

seni hiç yorumsuz bırakırmıyım cnm yazdım bile Very Happy

Saol cnmm I love you I love you
    Very Happy Smile
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:45 pm

NE DEMEK CNM RİCA EDERİM I love you Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 3:45 pm

ellerine sağlık.çok güzel olmuş.ybybybybyb..... Very Happy
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 3:46 pm

saol cnm beğenmene sevindim Very Happy yb yakında sizlerle Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Perş. Haz. 17, 2010 3:51 pm

saol bilge:
    hem niye begenmiyim beğenirim tabikide, yb istiyorum
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 3:55 pm

hatice demiş ki:saol bilge:
    hem niye begenmiyim beğenirim tabikide, yb istiyorum
    Saol cnmmm I love you
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Perş. Haz. 17, 2010 6:50 pm

ARKADAŞLAR BÖLÜMDEN ÖNCE YENİ KARAKTERİMİZİ SİZE TANITAYIM Very Happy

William North: 18 yaşında, lise son sınıf öğrencisi,geceleri barmenlik yapıyor ve vampirlerden nefret ediyor(tahmin bile edemessiniz)

""GÜNDÖNÜMÜ""...<< 9.BÖLÜM GELDİİİ :))>> GEÇ KALDIM ÖZÜR DİLERİİİM..YORUMLARINIZI BEKLİYORUUUUUM :)))) - Sayfa 4 Dan2400x300

UMARIM BEĞENİRSİNİZ..YORUMLARINIZI BEKLİYORUM Very Happy

BÖLÜM 7

Yüzüme büyük bir nefretle bakıyordu

---Eğer bana zarar verecek olursan cellâtları üstünüze salarım UCUBE!

Cellatlar!..Bu kelime baştan aşağıya titrememe sebep oldu.

----------------------------------GEÇMİŞ-----------------------------

Bundan yıllar önce başlamıştı korkularım. Onlarla ilk yüzyüze geldiğimde… Simsiyah cübbelere bürünmüşlerdi. Ne oldukları hakkında tek bir fikrim yoktu. Bildiğim tek şey beni parçalara ayırmak istemeleriydi. Bu gözlerinden belli oluyordu.
    Beni avlanırken kıstırmışlardı. Avlanırken av olmuştum… Vampir olmanın verdiği avantajla hızla koşmaya başladım. Uçarcasına koşuyordum, nefesleri ensemdeydi ve durmam ölmem demekti.

Öyle korkmuştum ki nerede olduğumun dahi farkında değildim. Derken bir el ağzımı kapattı. Çığlığım boğazımda düğümlendi. Öldüm dedim kendi kendime artık kurtuluş yok…
    Gözlerimi kapatmış ölmeyi beklerken boşluğa düştüğümü hissediyordum. Ölmek böyle bir duygumuydu, bir yanlışlık olmalıydı. Beklemeye daha fazla dayanamazdım gözlerimi yavaşça açtım.

Sakin olmaya çalışıyordum. Beni saran eller bunu hissetmiş gibi gevşedi ve bıraktı. Hemen kendimi geriye savurdum. Karşımda eli hançerli bir cellât beklerken ömrüm boyunca gördüğüm en seksi en yakışıklı erkek duruyordu.

---Sakin ol, sana zararım dokunmaz

Sesi mükemmeldi ancak ne hissettiğini anlayamamıştım. Korku mu, öfke mi, heyecan mı….Ne diyeceğimi bilemiyordum.Benim gibi hazırcevap, dobra ve korkusuz birinin bu yabancı karşısında sesi çıkmıyordu.

---Ben John.Senin gibi bir vampirim ve..burada cellatlardan kaçıyorum..Bir süre için..İşlerini bitirmeme çok az kaldı.

Bu çocuk neler söylüyordu böyle..

---Konuşmıycak mısın?

Daldığım düşüncelerden bu sesle çıktım.

---Be..ben Andy..

---Andy…

İsmimi bir tanrıçadan bahseder gibi söylemişti.

---Bak ben neler olduğunu anlamıyorum.Gerçekten.Kim bu cellatlar, ne istiyorlar bizden?

--Tamam..Sana anlatayım.

---Cellâtlar çok farklı bir tür, ne insanlar ne de vampir. Görevleri vampirleri yeryüzünden silmek, bunun için yeminliler. Ama az kaldı onların hepsinin işini bitiricem.Benimle uğraşmanın ne demek olduğunu görecekler.

---Bak ben gerçekten teşekkür ederim yani.. . beni kurtardığın için..

---Aslına bakarsan seni kurtarmasam bende paçayı sıyıramazdım seni bulmaları beni de
    bulmaları demek…

Şaşırmıştım. Bunu anlamıştı.

--Heyy şaka yapıyorum. Tabi ki seni isteyerek kurtardım. Böyl bir güzelliğin yok olmasına izin vermek yazık olurdu.

Gülümsüyordu. Bu hali beni çok etkilemişti. Önümüzdeki günleri yeraltındaki tünellerde cellatların gitmesini bekleyerek geçirdik.Uzun sürmüştü ama John’la sıkılmak
    imkansızdı.Bu süre içinde birbirimize ne kadar çok benzediğimizi keşfettik.Bir daha asla ayrılmadı yollarımız.

İz sürdük ve cellatların birçoğunun işini bitirdik.Beraber mükemmeldik.Duygularımız yalnızca birbirimizeydi, başkalarına-insanlara-acımazdık sevgi,merhamet,aşk bu tür duygular beslemezdik.Asla.Yalnızca alay eder ve tiksinirdik.Böyleydi yaşamımız..

--------------------------------------------------

Şaşkınlığımı üzerimden atmaya çalıştım.

---Sen bunları nerden biliyorsun pislik!

---Beni ahmak mı sandın sen! Siz iki ucubeyi Jimmy’i öldürüken gördüm lanet yaratıklar. Sizi araştırdım ve ne olduğunuzu öğrendim. Ve nelerin sizleri alt edebileceğini…

---Ahh. Tabii yaa okula dönerken neden o kadar korkmuş olduğunu şimdi anladım zavallı yaratık.

Bunları söylerken mümkün olduğunca umursamaz görünmeye çalışıyordum ancak içimde korku tohumları yeşermişti bile.

----Seni burada öldürünce bakalım nasıl salacaksın cellâtları üstümüze .

---Beni hafife alma sürtük. Burada öldürdüğün an kendi ölüm fermanınızı imzalamış olursun. Arkadaşım benden haber alamayınca ne yapacak sanıyorsun polisi arayacağını mı ?

Lanet olsun. Kapana kısılmıştık. Onlardan bu kadar uzun sürede kurtulmuşken yeniden risk almak aptallıktı.Ama bir zavallının benimle bu kadar cüretkar konuşmasına dayanamıyordum.Çocuğun boğazını bıraktım.Ama bu işin peşini bırakmayacaktım.

---Seninle daha işim bitmedi zavallı yaratık. Bana hiç bulaşmamış olmayı ölmüş olmayı dileyeceksin !

Döndüm ve uzaklaştım

---Elinden geleni ardına koyma ucube. Kendini fazla büyütüyorsun!

Kendimi zor tutuyordum ama şuan daha önemli şeyler vardı.Piste doğru ilerledim , John’u yakasından tutup dışarı çıkardım.

---Andy neler oluyor?

---John..Başımız büyük belada…
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Perş. Haz. 17, 2010 8:05 pm

süperr olmuuuşş
    ellerine sağlııkk Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 9:05 pm

çoooook güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.ybybybybyb... Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Haz. 17, 2010 9:59 pm

Harika olmuş cnmm Smile
    hemen yb istiyoruzz Very Happy
    ybybybybyb lol!

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:18 am