Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

red bull türkiye de kazananın üstüne çizgi attı

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

red bull türkiye de kazananın üstüne çizgi attı Empty red bull türkiye de kazananın üstüne çizgi attı

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 04, 2010 6:10 am

Red Bull Racing, bugün yaptıkları toplantının ardından Türkiye'de Webber ile Vettel arasındaki kazanın üzerine çizgi çektiklerini açıkladı.

Bugün yayımladığı bildiride takım, Webber ve Vettel'in Milton Keynes'deki fabrikada Horner, Newey ve Marko ile görüştüğünü belirtti.

İki pilotun kamera karşısına geçip "olur böyle şeyler" pozu verdiği bildirildi: "Olumlu bir toplantıydı ve Türkiye GP'nin 40. turunda olan kazanın üzerine bir çizgi çekildi. Takım şu anda tamamıyla gelecek haftaki Kanada GP'ye yoğunlaşıyor."

Vettel: "Takım bizi harika bir konuma getirdi ve olanlar onlar için iyi değildi. Bu yüzden yarışın liderliğini kaybettiğimiz için onlar adına üzgünüm"

"Mark ve ben yarışçılarız ve bizler yarışıyoruz. Profesyonelleriz ve (o olay) birlikte çalışma şeklimizi değiştirmeyecek. Harika bir takımız ve ruhumuz çok güçlü. Kanada'yı dört gözle bekliyorum"

Webber: "Takım adına utanç verici. Yarışı kazanma fırsatını kaçırdık. Bu bir spor ve böyle şeyler olabiliyor ama olmamalıydı"

"Fabrika'daki, Red Bull'daki herkesi anlıyorum. Seb ve ben, bunun tekrarlanmamasını sağlayacağız ve birlikte sorunsuz çalışmaya devam edeceğiz. Şimdi bunu yeteri kadar konuştuk, oldu bitti, artık önümüze bakıyoruz. Gelecek hafta Kanada'daki yarışı bekliyorum

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:46 am