Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

.-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.-

vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

.-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.- Empty .-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.-

Mesaj tarafından vahşi viyola Paz Mayıs 23, 2010 2:46 pm

36 saat içinde kitabınızı iki kere okudum. Okurken sürekli gözlerim doluydu. Kitabı ikinci kez bitirdiğimde hayatımla ilgili radikal kararlar aldım. Sayenizde hayatımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım."

İlknur İşçi
    Alternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim Müdürü

"Okumamı tavsiye ettikleri kişisel gelişim kitapları beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı.
    Örnekleri yabancı yabancı isimlerle doluydu, çoğuda çeviriydi zaten. Kitabınızı bir arkadaşım verdi, ayıp olmasın diye aldım. Çok güzeldi, gerçekten çok güzeldi. Hatta biliyor musunuz bir yıldır takmadığım gözlüklerimi takmaya başladım.

Hesna Bulut

"Lütfen kitabın üzerine bir uyarı yazın, 'Evde okunmalıdır' diye. Kitap yüzünden metro'da ineceğim durağı kaçırdım."

Duygu Durak

"Yirmidört yaşındayım hiçbir kitabı 50 sayfadan fazla okumamıştım. Kitabınızı aldım, elimden bıramadım. Bittiğinde gece'nin ikibuçuğuydu. Harika bir kitap."

Orçun Yıldıran

.-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.- 1021suhortumludunyadafi

ben kaç kere okuduğumu unuttum her kese tavsiye ediyorum !
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

.-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.- Empty Geri: .-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.-

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 23, 2010 4:35 pm

duymuştum bu kitabı...
    p. icn saoL
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

.-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.- Empty Geri: .-.-.-.-.-.-.-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.-.-.-.-.-.-.-

Mesaj tarafından vahşi viyola Paz Mayıs 23, 2010 5:29 pm

bişe değil Smile çok güzel bi kitap okuman lazım kısa hikayeler ve sözlerle anlatıyor
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 23, 2010 5:34 pm

bulursam okicam senn içn Very Happy saol cnm

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:55 pm