Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 3 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından vampire-rose Ptsi Nis. 26, 2010 4:45 pm

off off..!süper olmuş Very Happy
    hemen yb isterim lol!
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 3 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Ptsi Nis. 26, 2010 4:54 pm

ohaa Very Happy süper yazmısın Very Happy devamını kesinLikLe istiyorumm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 26, 2010 6:59 pm

yb istiyorumm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Nis. 26, 2010 7:12 pm

evet yb istiyorum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Nis. 26, 2010 7:24 pm

çok güzeldi!!!yb istiyorum yaaa... Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Ptsi Nis. 26, 2010 10:30 pm

Murat beni kendi grubuna doğru çekerken ona izin verdim.Çünkü şu anda benim grubumla ve Korayla yüzleşecek durumda değildim.Ama bana bakışları hapı yuttuğumu gösteriyordu.
    Murat'ın grubu da benim grubum gibi şaşkındı.
    "Evet çocuklar.Size dünyanın en güzel kızını getirdim."
    "Yeniden mi çıkmaya başladınız?"Asena ağzı açık bize bakıyordu.
    "Evet."Cevabı Murat vermişti.Aliyse bana bakıp gülümsüyordu.
    "Yeniden yengemiz olacaksın."
    "Evet."Muratla çıktığım zamanlarda Aliyle çok iyi anlaşırdım.Hatta bazı kavgalarımızı gelip ona anlatırdım.
    "Bu harika!Zaten siz çok yakışıyorsunuz."Ne büyük bir yalan!
    "Pınar sen bişey söylemedin.Sevinmedin mi yoksa?"Pınar hemen şekil değiştirmiş şaşkınlığını souk bir gülümseme altında gizlemişti.
    "Sadece çok şaşırdım.Sevindim tabi."Yalancı!Sanki senin Murat'a aşık olduğunu bilmiyorum ya!Gıcık şey...
    "Sanırım yeni haberi senin gruba da vermeliyiz."Hayır.Lütfen şimdi olmasın!
    "Evet.Haklısın.Ama onlara ben söylemeliyim."Koray patlamaya hazır bir bomba gibiydi.Hiçbir şeyi riske atamazdım.
    "Yalnız konuşmak istediğinden emin misin?"
    "Evet."
    "Tamam."Yavaş adımlarla bizim gruba doğru ilerlemeye başladım.Tanrım!Koray çok sinirliydi.Daha yakına gelmeden konuşmaya başlamıştı.Ama yine de onu duymuştum.
    "Ne demek oluyor bunlar Ece?"
    "Sakin ol Koray açıklayacağım."
    "Neyi açıklayacaksın?Düşmanımızla nasıl kol kola girdiğini mi?"Bu sırada Özgür Koray'ı tutmak için yanımıza gelmişti.O da şok olmuş gözlerle beni izliyordu.
    "Bunu nasıl yaparsın?Daha bana bir hafta önce Berkant'ı sevdiğini söylemiştin."Aslı da bu yaşananlara şaşırmıştı.Ah!Hiç birşey bilmiyorlardı ki!
    "Bakın.Ben aslında Murat'ı seviyordum.Başından beri.Berkantla da onu kıskandırmak için çıktım.Onu sevdiğimi söylüyordum ama bu yalandı."Aklıma birden gelen bu yalanları sayıp dökmüştüm ortaya.Şimdi herkes sessizlik içindeydi.
    "Bu kadar büyütülecek birşey değil."Sessizlik beni rahatsız ettiği için konuşmak istemiştim.
    "Büyütülecek birşey değil mi?Sen benim en yakın arkadaşımdın."
    "Hala öyleyim."
    "Artık değil."İşte bu cümle beni derinden yaralamıştı.Arkasını dönüp yürümeye başladı.Bu kadar kolay değil.Hiç birşey sandığın kadar kolay değil!
    "Hiçbir şey bildiğin yok.Yaşananlar konusunda en ufak bir fikrin yok."Tanrım!Ağzımdan sinirle ne kaçırmıştım ben öyle?Murat'ı bakışları beni korkutmaya yetmişti.Koraysa yarım bir şekilde bize dönük duruyordu.
    "Neyi bilmiyormuşum?"
    "Hiçbirşeyi."Tekrar arkasını döndü.Bu sefer koşarcasına ilerliyordu.Okulun içine hızla girdi.Diğerleriyse na yapacaklarını bilememişlerdi.Önce Aslı sonra Özgür sonra diğerleri...Hepsi Koray'ın yanına gitti.Beni tek başıma bu hastalıklı düşünceli adamın eline bıraktılar.Orada öylece dikilirken beni kedime getiren Murat oldu.
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Salı Nis. 27, 2010 11:05 am

oha...süper ötesi olmuş dadlumm lol!
    yb ver bize:))
    neler olacağını çok merak ediyorum Dans Et
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 27, 2010 12:04 pm

harikaaaaa ... süpersinn
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 27, 2010 12:13 pm

yazıkk kızaa laannnnnnnnnn ececimmm qeldim seni ancak bu durumdan bn kurtarabilirimm Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Salı Nis. 27, 2010 4:57 pm

yeni bölünümü yollarmısın çok güzel meak ediyorum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Nis. 27, 2010 6:05 pm

"Sana ne söyledi?"Murat'ın yüzünden Koray'ı dövmek istediğini anlayabiliyordum.
    "Hiçbirşey.Sadece çok fazla şaşırdı.Beklemiyordu tabi."
    "Bu önemli değil.Ama sana birşey söyledi ve sen çok..."
    "Bana eskiden en iyi arkadaşı olduğumu ama şimdi böyle olmadığını söyledi."
    "Bunun için mi bu kadar çok üzüldün?"
    "Üzülmememe mi gerekiyordu?"
    "Tabiki.Onun gözünde bir çöp kadar değeri olmaması gerekir.Zaten senin hatırına ağzını yüzünü kırmadığıma dua etmeli."Bu sözünden sonra imalı imalı gülümsedi.Pekala Koray'ın ağzından çıkacak bir söz eğer beni üzerse onu şey...yani öldürtmekle mi tehtit ediyordu yoksa bu açık bir kavga resti miydi?Tanrım!Korktuğumu belli etmemeliyim.
    "Alışır yakında.Sadece bunun yüzünden arkadaşlığımızı silemez ya."Silmemeli zaten.
    "Evet.Doğru."Sonra aklıma birşey dank etti.Bugün okulda Berkant'I görememiştim.
    "Berkant'ı bıraktınız değil mi?Bugün okula gelmemişte."
    "Bıraktık tabiki.Onu merak etmene gerek yok.Büyük ihtimalle utancından gelememiştir."Bu konuyu açtığım için pek memnun olmamıştı.Yüzü biraz düştü.Elini belime koydu.Bu şekilde onun grubuna doğru yürüdük.
    Benim aklımdaysa binbir tilki geziyordu.Tamam.Şu anda yapmam gerekenleri sıralayalım:
    1.Berkant'a ulaşmalıydım.Onun iyi olup olmadığını öğrenmeliydim ve ondan beni affedene kadar özür dilemeliyim.
    2.Berkant'ın beni anlamasını sağlamalıydım.Üstelik bunu Muratla yaşadıklarımızı anlatmadan yapmalıydım.Yine eski halimize dönmeliydik.
    3.Bir şekilde Murat'tan kurtulmalıydım.
    Ama nasıl?
    "Ece.Burada mısın?"
    "Efendim?"Ali bana birşey söylemişti ama ben duymamıştım.
    "Diyorum ki Koray çok tepki gösterdi galiba."
    "Şey biraz.Beklemediği için yani...şey..."
    "Tamam.Rahat bırakın.Zaten yaşananlardan fazla etkilendi."Murat duruma el koymuştu.
    "Evet.Ama senin umrunda bile değil."Pınar Murat'a seksi bir gülümsemeyle bakıyordu.Pekala Murat'ı kıskandığım falan yok.Hatta ondan nefret ediyorum.Ama şu anki sinirim kızın kendisiyle ilgili.
    "Tabiki umrunda.Murat benim üzülmemi istemez.Öyle değil mi?"
    "Evet.Tabiki istemem."Gülümsedim.Böyle bir durumda bile Pınar'ı sinir etmek hoşuma gitmişti.Hahahahaha!Sen kiminle dans ettiğini bilmiyorsun daha....
    Günün geri kalanı normaldi ancak ben hala Berkant için endişeliydim.Murat'ın doğru söylediğinden çok emin değildim.Offffff!
    Ama Ali'nin Murat'la bir konuşmasını duymuştum.Ali Murat'a soru sormuştu.
    "Aga aranızda bir sorun mu var?"
    "Hayır aga neden?"Şu aga lafına da sinir oluyorum.
    "Ya birbirinize hiç aşkım demiyorsunuz.Daha ilk gün.Çok soğuksunuz.Ama sanırım bu Eceden kaynaklanıyor."Neeeeee!!!!!!
    "Soğuk falan değil.O Koray'ın tepkisine üzüldü.O yüzden böyle."Murat iyi toparlamıştı.Bu konuşmadan sonra Murat'a daha yakın davranmaya çalıştım ama olmuyordu.Nefret ettiğim birine nasıl aşkım diyebilirdim ki!
    Eve ulaştığımda ilk işim cep telefonumu alıp Berkant'ın numarasını tuşlamaktı.Umarım açar diye dua ediyordum...
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Nis. 27, 2010 6:09 pm

Arkadaşlar bir düzeltme yapmam gerekiyor.2. maddede geçen isim Berkant değil Koray olacak.Yanlış yazmışım Very Happy
    Bu arada yorumlarınızı bekliyorum Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 27, 2010 6:37 pm

huhuhuuu muratt qeber lannnnnn Very Happy ikizzz orduyu topla ava çıkıyoruzz Twisted Evil Twisted Evil süperdii lann ybbbbb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Nis. 27, 2010 8:38 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık... Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Nis. 28, 2010 6:28 pm

"Aç şunu hadi."Telefon uzun zamandan beri çalmasına rağmen açan olmamıştı.Kaç kez mesaj bıraktığımı sayamadım bile ve yine bip sesini duydum.
    "Berkant senin için endişeleniyorum.Lütfen bana ulaş.Çok özür dilerim hepsi benim hatam.Neyse bunları az önceki mesajlarda da söyledim.Ama lütfen beni ara."Kapattım.Msn yi açtım.Yine benzer bir ileti gönderdim.İçim hiç rahat değildi.O gece telefon baş ucumda uyudum.

Sabah uyandığımda ne bir çağrı vardı ne bir mesaj.Hızla giyindim ve çıktım.Murat yine beni bekliyordu.Ona konuyu açmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim.Okula geldiğimdeyse bizim grubu göremedim.Acaba kaçmışlar mıydı?
    Merdivenlere grubun yanına oturduk.Ve işte o anda gördüğüm manzara karşısında şok oldum.
    Berkant bizim okuldan tanımadığım bir kızla el ele okula girmişti.EL ELE!Kızında onun da yüzü gülüyordu.Nasıl yaaaa!
    "Oha.Berkant hızlı çıktı."Ali onların olduğu yöne bakıyordu.
    "Vay anasını.Güzel kızmış."Bu sözlerle Ahmette ona katıldığını belli etti.Kızı daha yakından incelemeye aldım.
    Kumral düz saçları beline kadar geliyordu.Siyah boncuk gibi gözleri vardı.Uzun boyluydu ve eteği çok kısaydı.Tamam kız güzeldi.Fazla güzel!
    "Ece nutkun tutuldu."Pınar neredeyse gülmekten ölecekti.
    "Hayır.Ne alakası var?"
    "Evet.Hiç alakası yok."Bir kahkaha attı.Bu kahkahayla birlikte Berkant ve yeni sevgilisinin dikkati bize döndü.Onunla göz göze geldim.Gözümün içine bakarak kızın elini tuttu.Onlar mutlu!
    Evet onlar mutluydu bense burada sevmediğim bir insanla birlikteydim ve acı çekiyordum.İçimde bir öfke seli oluştu.Aniden ayağa kalktım.
    "Ne oldu?"Cevap vermedim.
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 28, 2010 6:41 pm

süper Very Happy ay gıcık berkant Evil or Very Mad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Nis. 28, 2010 8:08 pm

hey deiştiriyorummmm sözümüü muratla berkant ölsünn lannnnnnn pislikk sn kızı nasıl unutursun hee ybbbbbbbbbbb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Nis. 28, 2010 9:08 pm

bu berkantı uslu akıllı bişey sandık meğer o da adam deilmiş yaa...
    çok güzel olmuş cnm.yb bekliyorum... Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Nis. 28, 2010 9:23 pm

doqru doqru çok doqru adam sanmıştıkkk şerefsizzzz berkant Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 28, 2010 9:27 pm

adamların hiç birine güvenilmez Mad aha örnek a Very Happy kız orda acı çekerken onun için omal kızla fingirdeşiyor Evil or Very Mad erkeklerin hepsi ... (bababm hariç Smile )
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Nis. 28, 2010 9:37 pm

Very Happy kızaa bak yaaaaa ybbbbb yaaaaaa
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Çarş. Nis. 28, 2010 10:42 pm

çokkkk uyuuuuuuuz olduuuuumm!!!
    nası yha berkantı sevmiştim Sad Sad Sad bütün hayallerim suya düştüSad(
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Nis. 28, 2010 10:46 pm

Hızla sınıfa girdim.Sınıf boştu.Telefonumu çıkarıp-biliyorum okulda telefon yasak ama şu anda umrumda değil-Berkant'a mesaj yazmaya başladım.
    Konuşmamız gerek.Çıkışta çıkmaz sokağın orada ol.
    Gönder tuşuna bastım ve cama çıktım.Mesajı aldı ve sağa sola bakındı.En sonunda beni gördü.Tamam der gibi başını salladı.
    Ah tanrım!Erkeklerin hepsinden nefret ediyorum.Telefonu cebime koydum ve o sırada Murat içeri girdi.Kapıyı sertçe kapattı.
    "Bir sorun mu var?"
    "Hayır."
    "O halde bu yaptığın nedir?"Sanki bilmiyordu.
    "Hiçbirşey."
    "Benden ne bekliyorsun?Seni mutlu etmek için ne yapmalıyım?"
    "Beni yalnız bırak."Bana kızgın bir bakış attı ve hızla dışarı çıktı.Kimsenin tafrasını çekemem valla.

...Okul çıkışı...
    Çıkmaz sokağa doğru ilerleken beni beklediğini gördüm.Ona neler sayıp dökeceğimi aklımda tarttım ama şimdi hepsi uçup gitti.Ve ağzıma geleni söyledim.
    "Sen nasıl bir insansın ya?Bütün bunları benim yüzümden yaşadığın için üzülürken sen nasıl bir kızı koluna takıp gezersin?Hani beni seviyordun?En azından birkaç gün bekleseydin-"
    "İnandırmışlar.Ben bana güvenip inanmazsın diyordum ama inanmışsın."
    "Ne?Burada ne dönüyor?"
    "Hiçbir şey sandığın gibi değil.Hiçbirşey bilmiyorsun Ece."
    "Anlat o zaman."Hzursuzca etrafına bakındı.Elini saçlarının arasından geçirdi.
    "Beni buradan götürdükleri gün sana söyleri gibi beni eve bırakmadılar."
    "Ya nereye götürdüler?"
    "Sözümü kesmeden dinle tamam mı?"Derin bir nefes aldım.
    "Tamam.Dinliyorum."
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Çarş. Nis. 28, 2010 10:53 pm

ahh olamazz naptılar benim bebeğime ybbbbbbbbb gızz çıldırcam valla!!!! lol! bounce affraid
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Perş. Nis. 29, 2010 11:54 am

naptılar benim berkantcıma? Very Happy yb

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:40 pm