Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 2 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 24, 2010 10:14 am

kavqa varmı kavqaaa berkanttt yavrummmmmmm nolduu sanaa lann Very Happy murat alllhh snn binbir belanı versin emiii! töbe töbeee kızımm kavqa var kavqa süper olcak süper huhuhu Very Happy ybbbbbb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 2 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından ebru C.tesi Nis. 24, 2010 3:35 pm

çok güzel yaa..kavga var ooo çok süper olacak.yb bekliyorum.. Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Nis. 24, 2010 6:07 pm

ayy ksnn kızın bşnaa daha btr bişyyy glckkk
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 24, 2010 6:08 pm

evet kesin qelcekkkkk kızzz duy sesimizi eqer o ayyaş köpek sana bişi yaparsa bize söle orduyu toplar dalarıkkk walaa he Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Nis. 24, 2010 6:30 pm

tecavüz fln etmesinde kıza!!!
    çok beğendim cnm yb isterim lol! Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Nis. 24, 2010 6:47 pm

ayy kesinn ölee bişelerr yapckk yhaa yazkkkk
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Nis. 25, 2010 1:21 pm

süper oLmuş cnm hikayee Very Happy
    yb ver diyorum başka birşey demiyorumm lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 5:40 pm

yb ybb istiyormmm Very Happy Very Happy bounce
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Nis. 25, 2010 5:45 pm

nolur yb ver!
    napcak kıza çok merak ediyorum lol! bounce
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 5:49 pm

bende çok merak ediyorumm Smile ybb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb ...
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Nis. 25, 2010 6:23 pm

tamamdır hemen yazıyorum =) Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 25, 2010 6:31 pm

çabuk kız çatladık burda:D
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 6:33 pm

tamam yazzz Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Nis. 25, 2010 6:51 pm

O çıkmaz sokağı gördüğümde kalbim deli gibi atıyordu.İçimden sessizce dua ediyordum.Yalnız dikkatimi birşey çekmişti.Sokağın ağzı beyaz bir arabayla kapatıştı sadece geçmek için küçük bir yer vardı.Arabanın yanından geçerken ürperdim.Arabayı geçince bedenim kaskatı kesildi.Çünkü gördüğüm manzara karşısında şok olmuştum.Tanrım!Lütfen bu bir rüya olsun.
    Murat ayakta dikiliyor ve bana gülümsüyordu ama ben onunla ilgilenmiyordum.Daha çok yere iki büklüm çömelmiş ağzı burnu kan içindeki çocuğa bakıyordum.Sevgilime...aşkıma...herşeyime...
    Tadımadığım üç adam etrafını çevirmişti.Birinin elinde silah vardı.Berkant'ın kafasına dayalıydı.Her an patlamaya hazırdı.
    "Merhaba Ece.Biliyorum biraz şaşırdın.Böyle bir manzarayla hergün karşılaşamazsın."Ona doğru biraz daha ilerledim.
    "Bunu yaptığına inanamıyorum."
    "Biliyorum.ASİLİK bir tek sana özgü birşey değil."
    "Bunun asilikle bir ilgisi yok.Bu canilik..."Çok soğukkalnlı görünüyordu.Bana hala gülümsüyordu.Sinirlerim tepeme çımaya başlamıştı.
    "Bak şartımı kabul edersen onu öldürmem."
    "Zaten öldüremezsin ki çünkü sen korkağın tekisin.Paranın arkasına aklanmış bir pislik!"
    "Yavaş ol Ece.Cümleyi yanlış kurdum.Onu öldürtebilirim diyecektim.Ama inan bana cesurum ve eğer onu ben vurursam çok acı çekecek."Sakin ol Ece!Gözlerim silaha kaydı.İçim parçalanmaya başlamıştı.
    "Şartın nedir?"
    "Benimle ben istediğim süre boyunca çıkacaksın.Gerçi ben sonsuza kadar istiyorum ya.Eskisi gibi sevgilim olacaksın."
    "Delisin sen.İğrençsin.Seni sevmediğimi bile bile nasıl bunu benden beklersin?"
    "Tamam o zaman.Vurun onu!"Adam tetiği çekmek için hareketlendi.
    "DUR."
    İşte şimdi benim karar anımdı.Önümde iki seçenek var gibi gözüksede aslında bir taneydi.Çünkü birinin ölümüne dayanamazdım.Benim yüzümden ölmesine...hele bu biri BEKANTSA
    Hiç baskı altında tüm hayatınızı değiştirecek bir kara verdiniz mi?Çok sevdiğiniz biri için kendinizi feda edebilir misiniz?Kendi hayatınıza karşılık onun hayatı...Şeytan üçgeni gibi...Evet hayatım bundan sonra bok çukuruna dönecekti...
    Acımasız ve gülümseyen bir yüzle bana baktı.
    "Evet.Kararını bekliyorum."Ağzımdan o sözler çıkarken onun gözleri beni kalbimden vurmuştu.
    "Tamam."Ağlamamak içi kendimi zor tutuyordum.İlk defa bana uymayan bir karar vermiş baş kaldırmamıştım.İlk defa hayatımı sonsuza dek değiştirecek bir kararı bu kadar kısa sürede vermiştim.Ve bu kararın getireceklerine kendimi hiç hazır hissetmiyordum...
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 6:53 pm

ayy çok güzell
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 7:14 pm

muhteşm ya benn yni blmm istyrmmmmm Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 25, 2010 7:27 pm

harbiden süper yaaa.bayıldım.bittim bu hikayeye.yb lütfenn.. Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 7:34 pm

yb
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Nis. 25, 2010 10:18 pm

en kısa zamanda yazacağım yeni bölümü söz Smile
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Ptsi Nis. 26, 2010 10:09 am

Murat bana doğru geiyordu.Elini belime koydu ve beni kendine doğru çekti.
    "Biliyordum.Kabul edeceğini biliyordum.Hatırlıyor musun?Sana koridorda söylediğimi..."O tehtidi nasıl unutabilirdim ki!
    "Hatırlıyorum.Sana yalvaracağımı iddia etmiştin.Ama gördüğün gibi yalvarmadım."
    "Tamam.Senin dediğin gibi olsun."Bana daha fazla yaklaştı.Yüzü bana çok yakındı.Bunu Berkant'ın önünde mi yapacaktı yani?Onu boymak için can atıyordum.Ama engelleyemedim.Amacını biliyordum.Ona ait olduğumu Berkent'a göstererek canını yakacaktı pislik!
    Ve en sonunda dudakları dudaklarımı buldu.Ondan o kadar çok iğreniyordum ki miğdem bulandı.Elimi boynuna yerleştirdi ve ona sarılamamı sağladı.Ben de intikamımın küçük bir kısmını gerçekleştirme şansı bulmuştum.Uzun tırnaklarımı boynuna bastırdım.Bir inlemeyle geri çekildi.Tırnağıma onun pis kanı gelmişti.Elini boynua gerirdi.
    "Aşkım ne yapıyorsun?"Cevap vermedim.Ona düşmanca gözlerle bakıyordum.
    "Her neyse.Onu götürebilirsiniz."Sözlerini adamlara bakarak tamamladı.Adamlar Berkant'ı kaldırırken konuşmaya çalıştım.
    "Onu nereye götürecekler?"
    "Şunun bir yüzünü gözünü temizlesinler.Sonra da eve bırakıcaklar."O konuşurken Berkant'ı yanımdan götürdüler.Ona koşup sarılmak ve deli gibi ağlamak istiyordum ama Murat'ın beni sıkan eli buna engel oluyodu.
    "Bana doğru söylüyorsun değil mi?"
    "Tabiki.Sana ne zaman yalan söyledim?"
    "Eve gitmem gerek."
    "Tamam.Birlikte gidelim."
    "Hayır.Mahalleden biri bizi görürse laf çıkar."
    "Hımmm.Haklısın.Tamam.O halde yarın eskiden buluştuğumuz yerde seni bekleyeceğim."
    "Tamam."Onu orada bıraktım ve koşarcasına uzaklaştım.Yolda ağlamak için kendimi zor tutmuştum.Eve geldiğimde öasanın üstünde bir kağıt parçası gördüm.
    BEN KOMŞUYA GİDİYORUM.GEÇ KALABİLİRİM.
    Hıçkırıklarım durdurulamaz hale gelince kendimi yatağa attım ve saatlerce ağladım...

Bir sonraki gün...
    Eski buluştuğumuz yerde buluştuk Muratla.Okula kadar el ele geldik.Gerçi ben ona soğuk davranıyordum ya...Muratsa bu halimin geçici olduğuna inanıyordu.
    Okula yaklaştığımızda elimi elinden çektim.
    "Ne oldu?"
    "Herkesin bizi böyle görmesi gerekmiyor."
    "Bence çok gerekiyor.Hatta bütün dünya bilmeli."Elimi tekrar tuttu.Okula öyle girdik.Tanrı herkes bize bakıyordu.Ve bu herkesin içinde bizim grupta vardı.
    Aslında herkesin böyle bakması çok doğaldı.Çünkü neredeyse bütün okul iki grubun birbirine düşman olduğunu ve nededini de biliyordu.Şimdi bu yaşananlar onlara garip geliyordu.
    Murat beni kendi grubuna doğru çekerken gözlerimi Koray'ın gözlerinden alamıyordum.Tanrım hapı yuttum.Cidden....
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Nis. 26, 2010 11:59 am

çokk gzldii cnmm ellrinee sğlkk Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 26, 2010 12:10 pm

evet müthişş...
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Nis. 26, 2010 12:45 pm

abowww nolmuşşş laaa orda handan kızz bn qeldimmm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 26, 2010 12:47 pm

hoşgeldin tatlım Very Happy yb
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Nis. 26, 2010 12:56 pm

h.b.... tatlımmm ybbbb Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:11 pm