Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+10
kesha
mavi_keßeLeck
Deadly
grida
jamestark
Ash_
leichebiers
ebru
pSych0path}
DéathWampiré540
14 posters

A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

sayfa - A   Ş   K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6. - Sayfa 3 Empty Geri: A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Salı Ekim 19, 2010 4:30 pm

Aa kız yapma yapma, Aaa kız yapma yapma kız yb göndersne hepmze Very Happy Very Happy anca böle oldu kafiyesiz XD Very Happy YBB Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

sayfa - A   Ş   K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6. - Sayfa 3 Empty Geri: A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Salı Ekim 19, 2010 6:36 pm

Yorumlar için Teşekkürlerr...♥
    Bence de kafiyesiz ayrı bir komik olmuş Tory.D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Ekim 19, 2010 6:37 pm

Yb kız Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Salı Ekim 19, 2010 8:26 pm

bu süpermişşş
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 C.tesi Ekim 23, 2010 5:06 pm

Bölüm 4~

“Ha.Sırma şemsiyeni unuttun..”diyerek kapıya doğru,elinde şemsiyeyle koşmaya başladı.Kapıyı açtığında Sırma tam da arabasına binmek üzereydi.

“Sırma..”diye bağırdı.Sırma şaşkınlıkla başını kapıya çevirdiğinde ona doğru koşmakta olan Ömer’i gördü.

“Ne oldu?”dedi Ömer yanına geldiğinde soluk soluğa.

“Şemsiyeni unutmuşsun..”Ömer eliyle şemsiyeyi uzattı.Sırma tam eliyle alacakken Ömer diliyle dudaklarını ıslattı.Sırma bir an eline almak üzere uzandığı şemsiyeyi unuttu ve zaten parmak uçlarında olan şemsiyeye pat diye bir ses çıkararak yere düştü.Ömer de Sırma’ya bakıyordu çünkü çok tatlı görünüyordu.Ömer yere eğildiği sırada,Sırma’da kalp atışlarını biraz olsun yavaşlatabilmişti ve o da eğildi.

“Ben alırım..”dedi Ömer ve Sırma’yı sol kolundan tuttu,diğer eliyle de şemsiyeyi aldı.Aynı anda doğruldular ve Sırma başını kaldırıp Ömer’e bakmaya cesaret edinceye kadar sadece kalplerinin sesini dinlediler.Sırma başını kaldırıp da Ömer’e baktığında,Ömer Sırma’nın kolunu hala tutmaktaydı.Ömer Sırma’nın o çiçeksi kokusunu içine çekti ve daha yakından koklamak için Sırma’yı kendine çekti başını Sırma’nın omzuna gömdü.Sırma’nın kokusunu içine çekti.Uzun zamandır olmak istediği yerdeydi.Sırma ise Ömer’in kollarında olmanın verdiği hem şaşkınlık hem de mutlulukla sırıtıyordu.Sırma daha çok sokuldu Ömer’e.Bunun yanlış olduğunu biliyordu ama hükmedemiyordu kendine.Ömer’İ kendini bildi bilesiye tanırdı.Kardeş gibi büyümüşlerdi.

Ömer Sırma’nın boynuna doğru

“Cuma günü saat 5’te.”

Dedi.Sırma’yı boynundan son kez öptü ve arkasına bile bakmadan hızla uzaklaştı.

“İnanmıyorum!!!”oldu ilk tepkileri Aslı ile Poyraz’ın.

“Neden daha önce söylemedin?”dedi Aslı biraz mutluluk biraz kızgınlıkla.

“Bilmem.İlk aşka yenilen olmayı kabul etmek istemedim belki de.Hem ne fark eder ki.Sonuçta...”Sırma durakladı ama nasıl devam edeciğini bulamayınca.Kafasını yok anlamında salladı.Sonra aklına,Ömer’in boynuna doğru üflediği nefesleri hatırladı,vücudu zevkle titredi ve yüzündeki manasız gülümsemeyi silmeye daha çalışmadı.

“Ben verdim gitti.”dedi Zilşan yüzünde tüm dişlerini gösteren harika bir gülüşle ellerini çırparak.

“Gelinliğini ben tasarlıyorum ona göre küçük cadı.”dedi Aslı da kollarını kavuşturup,işaret parmağını başına yaslayıp düşünüyormuş gibi yaparak.

“Yavaş Olun kızım.Hemen evlendirdiniz bizi.”dedi Sırma bir an panikleyerek.

“Eh bence siz o geceyi bekleyebilecek gibi görünmüyorsunuz.”dedi Zilşan da yüzünde bilmiş bir ifadeyle.Açıkça Sırma’nın demin ki haline yüzüne vurarak.

Poyraz şaşkınca yaygınca oturduğu koltuktan doğruldu ve

“Eh ne diyelim usta.Hayırlı olsun ve ayriyeten kolay gelsin sana o küçük temizlik faresiyle.”

“Ben isterim temizlik yapmaz..”dedi Ömer de Poyraz’ın aksine oturduğu koltuğa iyice yayılarak.

“Bora yüzündeki şaşkınlık ifadesini bastırdığında yüzündeki hain sırıtışla beraber.

“Hadi yine hızlısın.”dedi.Sonra da aklına gelen düşünceyle kahkahalara boğuldu.

“Komik olan ne oğlum?”dedi Ömer de yüzünde gayet rahat bir sırıtışla.Elli metre ötesine bomba atılsa kimse onu oradan kaldıramazmış gibi görünüyordu.

“Komik olmayan bir şey var mı hayatımızda.Sen ve Temizlik Faresi Sırma ha.Sen yakında kadın Programları filan da izlersin.O yüzden bence sen cumartesi günü bize katılma abi.”

“La oğlum saçmalama.Bir kere ben kesin davet edilmeliyim.Çünkü o gecenin kurucusu benim.”

“Bence gelmesen de olur.Sizin cumartesi akşamı başka işleriniz olur.Hani Aganigi Nagi-“

Ömer arkasından çıkardığı yastığı Bora’ya fırlattı.

Poyraz ise gözleri şöminenin üzerinde duran fotoğrafa kaydı.Aslı’ geldi gözlerinin önüne kül kahvesi saçlarını yandan siyah bir tokayla toplamıştı.Dudakları sanki gerçekmiş gibi kıpkırmızı,gözlerinin yoğun kahveliği göz buğulandırıyor,saçları ipek gibi havada dolanıyordu.Sonra Igor,ardından Stavro,Linda,Jenny, Max...

Kafasını bu hayalden kurtarmak istercesine salladı.Bora ile Ömer’in şaşkın bakışları arasından ayağa fırladı ve

“Biraz hava alacağım...”.

Aşağı kata büyük salona indi,Holden geçip kapıya yöneldi.

Askılıktan montunu aldı ve kapıyı çarpıp dışarı çıktı.Soğuk rüzgar yüzünü yalayıp geçerken Poyraz arabasına bindi ve nereye gittiğine bakmadan kendini Ortaköy’de buldu.Arabasından indi ve Boğaz’ın muhteşem güzelliğine baktı.Bir iç çekti.İşte yine başlıyordu Düşünce yağmuru...

“Ah Be İstanbul,beni babamdan saklıyorsun da Aslı’dan niye saklamıyorsun? Niye bana acı çektiriyorsun,seçip yapmak zorunda bırakıyorsun?Benimle Doğruluk mu Cesaret mi oynamakta ısrar ediyorsun.Doğruluk desem, çık Igor’un karşısına göster kendini ve acı çekmeden öl diyorsun,Cesaret desem Aslı’yı da kendinle beraber ölüme sürükle diyorsun.Al birini vur Ötekine..Nereye bakarsam bakayım götüm boktan çıkmıyor.Ne yapmam gerektiğini söyleyen biri olsa .Artık gücüm kalmadı.Ne Aslı’dan uzak durmaya, ne de saklanmaya...”

Hava git gide soğumaya başlamıştı.İnsanlar bir bir sıcak aile yuvalarına geri dönüyorlardı.Poraz ise düşüncelerinde,dalgaların kayalara sert sert vurup yüzüne su sıçratmasıyla sıyrıldı.

Yapması gereken tek şey Aslı’yı bu karmaşadan uzak tutmaktı.

Peki güçlü erkeğimiz bunu yapabilecek miydi?
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Ekim 23, 2010 5:35 pm

Abov fiss aneyy yapmasin ya igormus poh yannda olsn kizn korusn kizi aci cektirmesin artikk Very Happy cokk gzeldii ama dalcm artik bu oglana nse YBB YBB YBB Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Kas. 16, 2010 7:59 am

yaa ybb gelmeyecekmii acayip meraklandımm Smile)
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Kas. 16, 2010 12:10 pm

gamzecim çok güzel olmuş.ellerine sağlık cnm.yb bekliyorum.kavuşsunlar artık.ağliycam yoksaa Very Happy
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Salı Ocak 11, 2011 10:30 pm

ybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybbyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybbbbbybybybybybybybybybybybybybyybybyybybybybybybybybybyybybybybybybybybyybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybyyb lütfen hadi dvam et confused Laughing Laughing Laughing Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 4:04 am