Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+10
kesha
mavi_keßeLeck
Deadly
grida
jamestark
Ash_
leichebiers
ebru
pSych0path}
DéathWampiré540
14 posters

A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

sayfa - A   Ş   K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6. - Sayfa 2 Empty Geri: A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

Mesaj tarafından Deadly Perş. Ekim 14, 2010 8:27 pm

Very Happy saoll cnm ybbb Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

sayfa - A   Ş   K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6. - Sayfa 2 Empty Geri: A Ş K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6.

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Ekim 14, 2010 8:30 pm

Yazmaya başladım ne zaman biter bilmiyorum.(
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Ekim 14, 2010 8:31 pm

Tamam bitince at hemen he Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Ekim 14, 2010 8:33 pm

Bu gece bitmeyecek o kesin de.D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 15, 2010 8:20 pm

Ybbbb Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Cuma Ekim 15, 2010 8:27 pm

Yok Yb Mb.! Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Ekim 15, 2010 8:29 pm

Yaaaa Sad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 15, 2010 8:53 pm

Bencedee yaaaa ybbb Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Cuma Ekim 15, 2010 8:55 pm

yazıyoruz beaa patlamayın.D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 15, 2010 9:50 pm

Aferim adam olcn Very Happy ybbb
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Ekim 15, 2010 9:51 pm

Akıllı Cool Koptum
    Yb ver bizeee Cool
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ekim 17, 2010 12:26 pm

çok güzel olmuş cnm.yb bekliyorum.ellerine sağlık Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Paz Ekim 17, 2010 1:57 pm

Bölüm 3~
    İgor

“Gruplarda hiç itiraz istemiyorum.Şimdi seçiyorum.Ders sonunda söyleyeceğim.”dedi Nilgün öğretmen ve sınıf listesini karalamaya başladı.Aslı sıkıntıyla sırtını sandalyesine yasladı ve sıranın üstünü karalamaya başladı.

Babasıyla bulaşacağı zaman hep böyle sıkıntılı olurdu.Buluşmaları sakin başlar,sinirli biterdi.Buluşmaları her zaman ufak da olsa bir tartışmayla biterdi.Ve bir daha ki buluşmaya kadar görüşmezlerdi.Aslı ile babası her ayın ilk Pazar günü saat ikide Nozona Pastanede buluşurlardı.Babası her şey de olduğu gibi bu buluşmaya da işleri yüzünden geç kalırdı.Tıpkı,ilk sahneye çıkışına,ilkokul mezuniyet balosuna,17.yaş gününe olduğu gibi...Hayatının en önemli günlerine hep geç kalmıştı veya hiç gelmemişti.Şimdi de ayda bir kez görüşerek bu açığı kapatmaya çalışıyordu.Sınıfta herkes kendi halinde sohbet ediyordu.Sırma Aslı’ya döndü ve

“Babanla sorunlarınız olduğunu biliyorum.Ve surat asma lütfen.”dedi Sırma.Babasıyla u sefer ki buluşmasını Sırma ayarlamıştı.Haluk amca istediği için.

“Yine mutsuz olacağım bu buluşmadan sonra...üzüldüğüm tek şey bu.”

“Baban seni çok seviyor...Sadece acemi bir baba.erde nasıl davranacağını bilmiyor.Hepsi bu Badem İçim.”

“Sırma.Bende babamı seviyorum.Ama sürekli kedi köpek gibi didişiyoruz.”dedi Aslı.Gözleri dolmuştu,ağladı ağlayacaktı.Sırma Aslı’nın mahzun yüzüne bakınca dayanamayarak Aslı’ya sarıldı.

“Sen Ağlama gamzende güllerin biter..”

Aslı gülerek cevap verdi. “Benim Gamzem yok Bacaksız..”

“olsun.Gamze’n olsun ne fark eder ki?”...

“Gamze’li kızlardan hiç hoşlanmam..”diye lafa atladı Bora arkadan.Sırma Bora’ya minnet dolu bir bakış attıktan sonra.

“Zilşan’ın gamzeleri var ama..”dedi ve imalı bir bakış daha attı Sırma.

Aslı gülümseyerek gözlerindeki yaşları elleriyle sildi.

“Geçen haftaki sevgilinin de gamzeleri vardı ayrıca..”Bora kaçamak bir bakış attı Ömer’e.

“Zaten Zilşan’da olduğu için hoşlanmıyorum ve geçen haftaki kız ile bu haftaki kız aynı ve o kızın gözleri çok güzel.”

“Su Mavisi mi?”dedi Zilşan köşeye sıkıştırarak Bora’yı Zilşan’ın gözleri de tıpkı Poyraz’ın ki gibi su mavisiydi.

“Evet-“diye bir anda ortaya atıldı Bora ve oltaya takılıverdi küçük balık.Şimdi anladın mı küçük balık,büyük balıklarla oyun oynanmaz?

Sırma ve Aslı tam yüzlerindeki o hilekar bakışlarla ağızlarını açacaklardaki Bora ellerini hava kaldırdı ve

“Tamam pes ediyorum.Kraliçe ve şantajcısıyla oyun olmaz.”dedi ve geldiği gibi arkasını dönerek sırasına oturdu.

“Biliyor musun o’na aşık.”

“Kendine yediremiyor..”dedi Aslı’da Bora’nın arkasından kafasını sallayarak.

Aslı önüne dönerken arkasında duran Poyraz’a bir bakış atmadan yapamadı.İşte yine aynı şey oluyordu.Yine kendini ona bakarken buluyordu,yine kalbinde onu hissediyordu...İki yıl önce gayet kibar reddedilmişken hem de...

~~

“Bir süre benimle yaşamanı istiyorum...”dedi Haluk Bey önünde ki patlıcanlı tortiglioni’sini karıştırarak.

“Anlamadım.”dedi Aslı önünde ki tabaktan başını kaldırarak.

“Anlamayacak bir şey yok bunda.Seni özlüyorum.Bir süre benimle kalsan olmaz mı?”Aslı babasının gözlerinde ki çaresizlik’i ilk defa o gün gördü.Çaresiz,güçsüz,korku dolu...Haluk Kozcuoğlu’nu ilk defa o gün böyle gördü.Son olmayacağını nereden bilebilirdi ki?

“Annem ne der bilmiyorum.Hem annemle rahatım.Bir sürü arkadaşınla her akşam poker oynuyorsunuz.Annemse genellikle evde olmuyor.Ev bana kalıyor,kafama göre takılıyorum.”

“Pokeri artık her gece başkasında oynuyoruz.Haftada yalnızca bir gece bizde oluyorlar.”

Aslı babasının yalvaran bakışlarına daha fazla dayanamadı.

“Tamam.Ama yalnızca bir süre.Bu süreye de ben karar veririm.”Haluk Bey’in yüzünde,Aslı’nın yıllardır beklediği gülümseme oluştu.

“Benim kızım olduğunu bu kadar belli etmesen...”

~~

“Anne.Beni anlıyorsun değil mi?”

“Anlıyorum,anlamaz mıyım,?”Aslı üzgünce koltukta oturan annesinin yanına gidip sarıldı.

“Bende bu duruma üzülüyorum ama babamı da bir düşün.Uzun zamandır onda kalmıyordum.

“Tamam bir şey demiyorum.Ama şu “bir süreyi” kısa tutmaya çalış.”dedi Nihal hanım her zaman olduğu gibi, duygularını kaçarak saklamakta buldu çareyi...

Aslı asansörle üçüncü kata çıktı.Odasına girdi ve en sevdiği pembe bavulunu açarak hazırlanmaya koyuldu.Kıyafetlerini yerleştirdikten sonra çalışma masasına yöneldi.Küçük çekmeceyi açtı ve içinden,üstünde simli kelebekler ve çiçekler bulunan bir defter çıkardı.

“Bugün kendimi yine ona bakarken buldum.Kalbimde onu hissettim yine.Kalbimde bıraktığı yaraların kabuklarına dokundum.Sızladılar,inatla reddettiler onu.Ben onu bu kadar isterken,ona dokunmak,onu hisstmek isterken.

Hani derler ya insan ona acı verenden hoşlanır diye.O bana acı veriyor.Kalbimi acıtıyor,kabuk bağlayan yaralarımı dağlıyor...Tekrar kanatıyor.Aşk mı bu? Aşk bu mu? Buysa ben istemiyorum.Kalbimi öldürmekten,kurutmaktan,damarlarını tıkamaktan başka bir işe yaramıyor.Onun bakışlarında boğuluyorum,nefes alamıyorum,göğsüme bir şey oturuyor,o günkü sözleri kulaklarımda yankılanıyor,gözlerim yanıyor,ellerim titriyor ama kahretsin ki onu istemekten vazgeçemiyorum.Bunu kalbim değil beynim istemiyor.MKantığım istemiyor.Onsuz bir dünya düşünemiyor mantığım.

Bunları yaşarken belli etmemek ne kadar zor bilemezsin.

Denizde boğuluyorum,onun o deniz mavisi gözlerinde boğuluyorum ama sesimi çıkaramıyorum.

Gitmesinden,ortadan kaybolmasından o kadar çok korkuyorum ki.Sesimi çıkaramıyorum...

Beni sevmese de,istemese de.Etrafımda olsun yeter.

Onun iyi ve mutlu olduğunu görsem yeter...

“Aşk,karşındakinin mutlu olmasını istemektir..”demişti bir defasında Bora’ya.

Şimdi bende onun için aynı şeyleri istiyorum.Eğer bir gün beni isterse,beni o “kirli” dünyasına kabul ederse;

Edeceğini düşünmem bile hata... “

(Poyraz)

“Bu daha ne kadar sürecek...”dedi Selim Poyraz’ın önüne dikilerek.

Poyraz camın önünde ki koltukta oturmuş denizin kayalara vuruşunu seyrediyordu.

Poyraz Selim’i duymamış gibi yaptı.Selim hızlıca Poyraz’ın yanına oturdu ve

“Kendine ve Aslı’ya daha ne kadar acı çektireceksin?”diye sordu öfkeyle..

“Lütfen..”diye sızlandı Poyraz gözlerini denizden ayırmayarak.

“Lütfeni yok.Aslı’nın halini görmüyor musun?Kız acı çekiyor.”

“Beni bulurlarsa neler olacağını bilmiyorsun.”

“Evet bilmiyorum belki ama buna değer.Kendine ne yaptığını görmüyor musun? Hele Aslı’ya.

Aşk karşındakinin mutluluğunu düşünmektir,diyen sendin.Sence Aslı sensiz mutlu mu sanıyorsun?”

Poyraz gözlerini denizden alıp Selim’e çevirdi.

“Anlamıyorsun değil mi? İgor beni bulursa işim biter.Ve benimle birlikte olursa onun da.”
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Ekim 17, 2010 2:06 pm

Muhteşem olmuş Smile
    Yb istiyorum ! Smile
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Paz Ekim 17, 2010 2:19 pm

TeşekkürLer tatlımm.
    Bende yazmak istiyorum ama ilham yok henzü.D
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Paz Ekim 17, 2010 2:54 pm

Extra Bölüm..

Poyraz tam Selim ağzını açacakken ayağa kalktı ve odasına gitti.Çekmecesinden kalın siyah deri defterini çıkarttı ve

“Dalgaların kayalara vuruşunu seyrettim.Denizi seyrettim.Aslı’mı seyrettim.Aslı deniz gibiydi;bir durgun bir dalgalı...

Bugün okulda çok dalgındı,üzgündü.Her zaman olduğu gibi ne zaman bana baksa kafamı çevirdim ve ona bakmadım.Bunu nasıl yaptığımı bilmiyorum inan ki.Öyle anlarda kontrol mantığıma geçiyor.

Belki Aslı bana kızıyordur şu an ama bu onun için en iyisi.Beni anlayacak bir gün.Bora’ya bıraktığım görev sayesinde.Igor beni yakalayıp öldürdükten sonra Bora ona her şeyi anlatacak.Belki beni hatalı bulacak,bir süre çok kahrolacak ama sonunda bensiz bir hayatta mutlu olacak.

Geçmişte yaptığım hatalar yüzünden Aslı’nın tüm hayatı boyunca acı çekmesine izin veremem.O gömülesi gözlerinden inci düşmesine izin veremem.Narin vücudunda bir çizik dahi oluşsa dayananmam.Herkese dışarıdan güçlü görünebilirim,ama ben güçlü değilim.Hem de hiç.Konu Aslı ise eğer o kadar güçsüzüm ki..Yeni doğan bebeklerden farkım yok.

Beni anlayacağına eminim.

Onu sevemem,ona dokunamam,pamuk şeker kokusunu koklayamam ama onu benden sonra mutlu edebilirim.

Hayatımın sonuna kadar Igor’dan kaçamam.Eninde sonunda beni yakalayacak.

Ve o zaman Bruce hayata veda edecek.”
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ekim 17, 2010 3:19 pm

vayyy buuu manyakk bişeyyyyyyy çokk güzell yazıyorsunn yaa mükemmellll Smile) ellerinee sağlıkk yeni bölümleriiii meraklaa bekliyorummmm Smile)
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ekim 17, 2010 7:58 pm

Gamze bu kadar yetenekli olduğunu bilmiyordum Koptum (Üstüne alınma Razz )
    Zamanında benim hikayelerimi okuyarak neden zamanını harcadığını hiç bilmiyorum Razz
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Ptsi Ekim 18, 2010 6:59 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Gamze bu kadar yetenekli olduğunu bilmiyordum sayfa - A   Ş   K | Pusu Kurmuş;Beklemekte...| Bölüm 4 Sayfa 6. - Sayfa 2 158646 (Üstüne alınma Razz )
    Zamanında benim hikayelerimi okuyarak neden zamanını harcadığını hiç bilmiyorum Razz
    Bende kendi yazdıklarımı beğenmiyrmm neden acabaa.D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 7:00 pm

Kızım yb ver len bana Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Ptsi Ekim 18, 2010 7:05 pm

Çok şey istiyorsunn.D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 7:06 pm

Nie ya yb hakkımız Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Ekim 18, 2010 7:26 pm

taanrım ybyi sabırsızlıkla bekliyorumm okurken kndimi öyle kaptırdım ki süper yazmışnn Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Ekim 19, 2010 4:12 pm

çok güzel oolmuş cnm yaa.yb istiyorum... Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Ekim 19, 2010 4:14 pm

Hikaye güzel gidiyor ama çok heyecanlı bıraktın, yb istiyoruz Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 1:14 am