Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
unforgiven
ebru
juvijuvi
enyuar
ChatLaqq
dilara
Deadly
RUH
sekerkiss07
13 posters

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Anket

Sizce ilerleyen blmler de neler olur?

[ 3 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_left60%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_right [60%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_left40%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Bar_right [40%] 

Toplam Oylar: 5
    Anket kapatıldı
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 08, 2010 11:30 am

4.Bölüm ne zaman
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 2 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 11:36 am

Bilmem ne zaman kafama eserse o zaman galiba Very Happy Dün akşam üstüne doğru gelmişti belki bugünde o civarlarda gelir Wink
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Perş. Tem. 08, 2010 12:02 pm

benim kuzum yazar da kötü mü olur yaaa Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 12:09 pm

Saol kuzummmm tşkr edrm yorumun için Wink
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 12:50 pm

bölümler harika tatlım bayıldım lütfen yb at Razz
    takipçinim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 1:04 pm

Teşkür ettim güzelim akşam üstüne doğru inş. cnmmmm Wink
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Tem. 08, 2010 1:56 pm

güzel yazmışsın dvm Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 2:00 pm

Senin için bebeimmmmm Razz
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Perş. Tem. 08, 2010 2:58 pm

Ya şimdi Rehan iyi mi kötü mü ben çakamadım yaaa Sad
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 3:07 pm

pınarcım ee yb miz nerde Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Tem. 09, 2010 11:03 am

yeni okuyucu lol!
    süper olmuş cnm.hikayen çok güzel.ellerine sağlık.ybybyb... Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:18 pm

4.BÖLÜM

Gece uykusuz olduğum için balkona çıkmıştım. Kafamdan geçenleri düşünüyordum kara kara. Fatty bana sesleniyordu ama ben hala Rehan'ın dediklerini düşünmekle meşguldüm. Kafamı kurcalamayı başarmıştı çapkın erkek Wink.

_Kareena! Yorgun olmalısın,hadi yat uyu! dedi Fatty.Ama bir sorun bakalım onu takan kim Very Happy.

Birden gecenin hoş havasını mutlulukla içime çektim ve sonrasında yatmaya gittim. Sabah erken kalkıp provaları yapmaya gittik. Dans ederken hala dün gece söylediği sözler aklımda dolanıyordu.

_"Daha da edepsiz olmak istiyorum. Benimle kaçmanı istiyorum."

Rubina hareketleri yapmamda yardımcı oluyordu ama aklımı söylediği sözler o kadar meşgul ediyordu ki bir türlü dansa konsantre olamıyordum. Bunu sonunda Fatty'de farketti.

_Kareena! Neden konsantre olmuyorsun?
    _Bobo,telefonunu kullanabilir miyim?

Tabii ki arayacağım kişi annem olacaktı. Ona bu konuda birşeyler sormalıydım.
    _Aç hadi anne!

Telefon çaldı defalarca çaldı ama cevap veren olmayınca kapatmak zorunda kaldım ve kendi kararımı dışa dönük bir şekilde dile getirdim.

_Bu kararı kendi başına vermelisin Kareena dedim.

Ve hemen hocamın yanına gittim.

_Of Allah'ım,bu benim aptallığım.Elbette gezdiğimiz dolaştığımız yerleri görememen senin suçun değil.
    _Biliyorum.
    _Ama güzel bir gezi oldu ne dersin. Tamam,provalardan sonra otele dönebilirsin.

Tekrar kızların yanına döndüm ve Fatty'den dans hareketlerini bana anlatmasını istedim. Oda bana hareketleri beden diliyle hem anlattı hem de gösterdi(ne demek istediğimi gayet iyi anladınız umarım) öğrenmem için.

_Güzel! Neyse ki sonunda Rehan'dan uzaklaşabileceksin dedi Fatty.

3. Kişi

Kareenalar provadayken çapkın Rehan ise başkanlık binasının önünde ki görevliyle konuşuyordu.

_Kardeşim,söyle bana. Burada bütün gün duruyorsun.Başkanın koltuğunda oturmayı hiç mi hayal etmedin? dedi Rehan görevliye.
    _Neden böyle birşey düşüneyim ki?Biz polislerin işi bu,güvenliği sağlamak.Eğer Başkan olsaydım,hiç hareket olmadığından öylece otururdum diye yanıtladı görevli Rehan'ın sorusunu.Ve ikisi birlikte kahkaha atmaya başladılar.

_Çok şakacı bir adamsın! dedi Rehan.
    _Büyükbabam sayesinde diyerek yanıtladı görevli.
    _Büyükbaba?
    _Büyükbabam İngiltere için çalışırdı.Bütün gün onların "Neşeli olun,neşeli olun" laflarını duydu.Doğduğumda hafızasını kaybetmişti.Tek hatırladığı kelime sadece şuydu: "Neşeli".Böylece adımı Neşeli koydu.

Tekrar güldüler.Ortam gayet iyiydi yani.

_Evet,evet gülmekde haklısın.İşte bu yüzden memurlar buradan geçerken "Bay Neşeli" derler ve geçerler.
    _Bence bu harika.Teşekkürler,sayenizde ülke de güzel ruhlu insanlarda var.

Ve Rehanla görevli tekrar gülerken bir anda o sesi adını söylerken duydu.

_Rehan!
    _"Tanrı'nın beni kutsadığını hissettiğim şuan,Tek yaptığı bana seslenmesiydi bir an."

Kareena sonunda Rehan'ın yanındaydı ve Rehan onun sesini duyduğunda bu sözü söylemişti. Şimdi birlikte bir yerlere gidiyorlardı. Rehan ıslık çalarak bir araç çağırdı.Tam aracın geldiği anda telefonu çaldı. Kareena'yı araca doğru döndürdü ve binmesini sağladı. Cebinden telefonu çıkardı ve konuşmaya başladı.

_Alo! Bak, size otobüsü gönderdim Balwaan'la. Hayır, ben bugün gelmiyorum.Ne demek daha önce haber verseydin?Şimdi söylüyorum işte.

Telefonu hızla kapattı ve Kareena'ya döndü.

_Hadi gidelim.
    _Söz verdiğin halde işe gitmedin mi?
    _Eee ne olmuş?
    _Babam her zaman der ki;Biri işine sadık olmazsa o iş yürümez o kişiye güven olmaz.
    _Çok iyi.İşimi senin için bıraktım,sen kalkmış bana öğüt veriyorsun.
    _Annem her zaman verilen sözden daha önemli birşeyin olmadığını söyler.
    _Annenin ve babanın öğütleriyle mi yol alıcaz?
    _Neden bu kadar şeyi sana söylüyorum?
    _Neden?
    _...
    _Öyleyse işe geri dönüyorum yani?
    _Evet.
    _Şöyle düşün,eğer bugün işe gidersem yarın gelemem.
    _Ben otele geri döneceğim,sende işine.Yarın izin alırsın ve bizde buluşuruz tamam mı?
    _Tamam değil!Ailenin dediklerini unutma. Şimdi iyi dinle.Eğer bugün işe gidersem,yarın gelemem.
    _Geleceksin.. Gidelim.
    _"Bencil bir hayat istemem.Başka birinin aşkını da istemem.Eğer gelirse ve sana aşkını itiraf ederse sor ona,git ona,emin ol hiç acı çekmem."Hadi Allah'a ısmarladık.

Ertesi Gün

Kareena hazırlanmış Rehan'ın gelmesini bekliyordu.O anda yanına birisi geldi.

_Selamlar Bayan Kareena!
    _Selamlar Bay Neşeli!
    _Keşke herkes böyle neşeli olsa da birbirlerine bu şekilde seslense.Dün ne oldu biliyor musun?Dün 20 kişiye günaydın dedim ve bana söyledikleri tek şey "İyi akşamlar"'dı.
    _Bu kadar insan nasıl yanlışlık yapar ki?
    _Yanlış olan saatimdi. Sabahleyin durmuş bütün gün insanlara Günaydın diyip durmuşum.Rehan'ı göremedim bugün?
    _Bende görmedim.
    _Sanırım beni sevdi çok temiz kalbi var ve sanırım kafası biraz karışık.
    _"Susuzluğumu su dindiremez,böyle engellere alışığım.Seni Allah'a şikayet etmekden vazgeçtim,bana öyle bir vurdu ki aşkınla kendimden geçtim."
    _Evet beraberiz işte.Eee! Kör kıza Delhi'yi gezdirmek nasıl birşey?
    _Beni görebiliyor musun?
    _Hayır!
    _Sesim neye benziyor? dedi Rehan Kareena'nın yüzüne doğru yaklaşarak.
    _Fırtınadan önce ki gök gürültüsü gibi.
    _Nasıl kokuyorum?
    _İlk yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi.
    _Tenim neye benziyor? diye sordu Rehan Kareena'nın elini yüzünde gezdirerek.
    _Dilenci elbisesi giymiş bir Prens gibi.
    _Ve hemen Delhi'yi görmüş olacaksın.
    _Dikkat et! Burası Kanlı Kapı.İmparator Aurangzeb,kardeşi Dara Shikoh'un kellesini burada vurdurdu. Kafasını da buraya astı,işte buraya. Tam olarak durduğun yerde.Ve İngiliz Hükümeti Bahadur Shah Zafar'ın iki oğlunu ve bir torununu tam burada öldürdü. Tam olarak burada,arkanda.
    _Lütfen,bu kadar yeter.Gidelim buradan.Rehan Kareena'yı bileklerinden tutup duvara yasladı.
    _Bu Delhi'nin kanlı tarihidir.Moğollar,İngilizler burada birçok kan akıttı.İşte bu yüzden kıpkırmızı kanlar hala bu duvarlardan akar.Kareena korku ve tam kaçarken Rehan kolundan yakaldı ve gülmeye başladı.
    _Korktun mu? Ne düşündün?
    _Ne demek ne düşündün ki? Bu kadar çabuk korktuğumu mu? Hayatımda hiçbir renk görmedim kan rengi nasıl korkutabilir ki?

Rehan Kareena'nın omuzlarını elleriyle okşadı ve sağ elini Kareena'nın kalbine götürdü.
    _Şimdi korkuyorsun dedi.

Kıslarrrrr sizce neler olucak fikirlerinizi dışa vurun bakalım! Merak ediyorum Smile Öptüm sizi byyyy Wink
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:19 pm

ChatLaqq demiş ki:Ya şimdi Rehan iyi mi kötü mü ben çakamadım yaaa Sad

Takip et anlarsın bebeğimmmm Wink
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:20 pm

juvijuvi demiş ki:pınarcım ee yb miz nerde Very Happy

Kusura bakma tatlım yaaa biraz geç yazdım dün canım sıkkındı da anca yazabildim. Oku bakalım beğenicek misin? Wink
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:22 pm

ebru demiş ki:yeni okuyucu lol!
    süper olmuş cnm.hikayen çok güzel.ellerine sağlık.ybybyb... Very Happy

Tşkr edrm cnmmm beğendiğine sevindim Wink Sıcak sıcak attım bakalım beğenicek misiniz?
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 09, 2010 6:35 pm

sekerkiss07 demiş ki:

Kusura bakma tatlım yaaa biraz geç yazdım dün canım sıkkındı da anca yazabildim. Oku bakalım beğenicek misin? Wink

beğendim tatlım beğenmez olur muyum süperdi Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:46 pm

juvijuvi demiş ki:
    sekerkiss07 demiş ki:

Teşkür ettim bebek Razz
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 09, 2010 6:54 pm

sekerkiss07 demiş ki:
    juvijuvi demiş ki:
    sekerkiss07 demiş ki:

Teşkür ettim bebek Razz

ne demek bebek Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 6:55 pm

İkiz ne oluyor burda bebek filen
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Cuma Tem. 09, 2010 6:57 pm

heheheheheh Very Happy teyzem bastı burayı kaç pınar Very Happy hehe Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 7:02 pm

Tabi basıcam bebek li konuşmalar yapıyorlar
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Cuma Tem. 09, 2010 7:07 pm

Yaa yb noluuurr !!!
    Öpcek dimii ama kızımız öpmez ya itsin onu Very Happy
    YB ! lol!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 7:13 pm

Anam sizde hemen dalmışsınız yaaa ii ki bir bebek dedik yani iltifat da edemicez kıza Koptum Kıskanmayın bu kadar kaçar bak elinizden Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 7:14 pm

kıskanmaktan değil şaka yaptım
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 7:15 pm

ChatLaqq demiş ki:Yaa yb noluuurr !!!
    Öpcek dimii ama kızımız öpmez ya itsin onu Very Happy
    YB ! lol!

Cnm yaa kusura bakma bugün yb atamıyorum yarında yiğenimin doğum günü partisi var pazar günü ancak atarım galiba Sad Kusura bakmayın kızlar olur mu?

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 10:13 pm