Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
unforgiven
ebru
juvijuvi
enyuar
ChatLaqq
dilara
Deadly
RUH
sekerkiss07
13 posters

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Anket

Sizce ilerleyen blmler de neler olur?

[ 3 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_left60%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_right [60%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_left40%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Bar_right [40%] 

Toplam Oylar: 5
    Anket kapatıldı
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 21, 2010 7:00 am

ZoeyCixx demiş ki:Yaaaaaa niye böyle oluyo kkiiii Sad Hayat ne acımaszzz Sad

Ama yne de harikaaa bi hikayeeeee Very Happy Süperrrr Very Happy Söylicek kelime bulamıyormmmmmm Very Happy Yenii bölümüü acilen istiyormm Very Happy [yaRen]

Bilmem ki tatlım hayatın gerçekleri olduğu için sanırım Smile Tşkr edrm beğendiğine sevindim bugün de 1 blm atıcam kusura bakmayın gece yazmayı düşünüordum fakat benimkiler rahat vermediler Very Happy Neyse şimdi yazıyorum Smile))
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 21, 2010 8:02 am

11.BÖLÜM

Muhabir:
    _Şuan Askeri İstihbarat Bürosu'nun önündeyiz.Patlamalarla ilgili açıklayıcı bir bilgi verilmiyor..Şuan Anti-Terörist grubunun başkanı geldi.Bay Sushel Rawat.Bay Rawat.Patlamlarla ilgili ne söyleyeceksiniz?

Başkan:
    _Daha fazla bilgi edindiğimizde gerekli açıklama yapılacaktır.

Muhabir:
    _Meydana gelen olaylarla ilgili sorumlular kimler?

Başkan:
    _Şuan için birşey söyleyemem.

Muhabir:
    _Meydana gelen olaylarla ilgili sorumlular kimler?

Başkan soruyu yanıtlamadan binadan içeriye girdi. Ellerinde fazla bir delil olmadığından gazetecilere de birşey söylemiyorlardı.

Başkan:
    _Şu gazeteciler..Zaman doldurmak için 24 saat yayın yaparlar..

Yardımcı:
    _Herşey kontrol altında.Efendim,RAW İstihbarat Telkilatı Tyagi'yi aradı.

Başkan:
    _Tyagi?İşte şimdi bazı şeyler kontrolden çıkacak.

Başkan hemen hızlı bir şekilde ilerleyerek sorgu odasının arka tarafına geldi.

Başkan:
    _Eee Tyagi,durumu çözebildin mi?Şu senin psikoloğun Mumbo-Jumbo neler diyor?

Tyagi:
    _Bu onun işi.

Başkan:
    _Kim? Kimden bahsediyorsun?

Tyagi:
    _Şu ikisi doğru söylüyor dedi sorgu odasında ki ikiliyi göstererek._Onu hiç görmemişler.Sadece talimatları alıyorlarmış.Asıl planı yapan bir başkası.

Başkan:
    _İsmini söylemek için davet mi bekliyorsun? Kimmiş bu?

Tyagi:
    _IKF'nin iki farklı karakteri olan bir adamı.Vasıfsız bir grubu toplayıp mükemmel planlar yapabiliyor.Ve bunlar dünyada ki en ölümcül gruplardan biri.Dünyanın en büyük istihbaratlarından bile daha becerikli.Çünkü bu adam,Bombay limanının bir bölümünü...8 geminin sular altında kalmasını planlayan adam.Çünkü bu adam İslamabad Havaalanı'nın bir bölümünü..bombalayan adam.Hindistan ve Pakistan arasında süregelen terörizmin boyutlarını değiştiren kişi.Tüm bu kanlı eylemler ve..Fanatik teröristler geçmişte kaldı.Bu adam düşünüyor,plan yapıyor.Kimse onun adını bilmiyor.Kimse geçmişini bilmiyor yada nereden geldiğini.Herhangi biri olabilir.Trende yanında oturan biri..veya bir bankacı,yada sokakta sigara satan biri bile olabilir.Çok zeki çok tehlikeli biri.Ve herhangi biri olabilir.Onu bulmalıyız.
    _Eğer bulamazsak,terörizmin boyutlarını değiştirmeye devam edecek..bizim hayal gücümüz onun hayal gücü gibi değil.

Rehan:
    _Üzgünüm büyükbaba,plan istediğim gibi olmadı.Herşeyi planlamıştım.Beceriksizler talimatları tam anlamıyla yerine getiremediler.

Büyükbaba:
    _Herkes torunum gibi mükemmel bir asker olamaz.Fakat bunu düşünmeliydin.Özellikle bir kadın işin içine girince.Seni böylesine alıp götüren şey alışagelmiş bir durum değil.Peki ya kadın ondan bir haber var mı?

Rehan:
    _O Allah'a emanet.

Büyükbaba:
    _Şimdi iyi dinle..

Rehan:
    _Benim için endişelenmeyin efendim...Amacım sadece..bağımsızlığımız için savaşmak olacak.Ben bir askerim,başka birşey değil.

Büyükbaba:
    _İşte duymak istediğim buydu oğlum.

Rehan:
    _Bangok operasyonundan sonra sizinle görüşürüz.Allah sizinle olsun.

Rehan havaalanından uçağa binmek için ilerliyordu.Sonra dışarıya çıktı ve elini cebine atıp Kareena'nın fotoğrafını çıkardı.

Rehan:
    _Bana kendi kaleme gol attırdın,Kareena.Seni o trenden asla indirmemeliydim.Fakat yapamadım.Ve seni daima seveceğim.Umarım beni affedersin.Seni hayatıma asla sokmamalıydım.Asla!

Son kez fotoğrafa dokundu ve ortadan ikiye böldü.Sonra parçalara ayırdı.

Rehan:
    _Allah seninle olsun Kareena.

Ve fotoğraf parçalarını rüzgara doğru savurdu.

En son sekerkiss07 tarafından Perş. Tem. 22, 2010 2:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 22, 2010 10:41 am

12.BÖLÜM

7 YIL SONRA;

Başkan:
    _Sen savunma sekreterisin.Bir şeyler yap.Şu Tyagi'yi ensemden çek.

Savunma Sekreteri:
    _Geçen yıl El-Kaide'nin Delhi Havaalanı'na yaptığı saldırıyı Tyagi engelledi.

Başkan:
    _Şanslıydı biliyorsun.Ve şimdi çok ünlü bir ajan olduğunu düşünüyor.

Savunma Sekreteri:
    _Şuan birşey yapamam.Savunma Bakanı onun bu olayla ilgilenmesini bizzat istedi.

Savunma Sekreteri:
    _Efendim,elimizde yeni birşey yok.Basın en ufak bir fısıltıyı haber yapıyor.Bu IKF hayatımızı cehenneme çevirdi.Önce Başkanlık Sarayı'nın bombalanması...Sonra Karaçi petrol rafinerisi ve geçen yıl uçak kaçırma olayı..Şimdi de içeriden haber uçurulduğuna dair bilgiler alıyoruz.Pakistan ve Rusya Nükleer bir saldırı için hazırlar.

Başkan:
    _Efendim,Kaşmir'i Hindistan dışında tutmak için güç kullanıyorlar.1947'de Hindistan'a bağlanmak isteyen Kaşmir Valisi Hari Singh..neden şimdi bağımsızlık konuşmları yapıyor?

Tyagi:
    _Fakat Kaşmir Valisi seçildiğinde bir söz vermişti..Hindistan'ın bir parçası olmak ya da Pakistan'a dahil olmak istediklerinde..buna halk oylaması ile karar vereceklerinden bahsetmişti.Yani halen bu halk oylamasını yapmak için bekliyorlar.

Başkan:
    _Hangi halk oylamasından bahsediyorsunuz?Kaşmir'in yarısı Pakistan tarafındna işgal edilmişken,bu nasıl mümkün olabilir?Halk oylaması Kaşmir'in tamamı için geçerli olmalı.Yarısı onların elindeyken bu nasıl olacak?

Tyagi:
    _Bu artık Pakistan-Hindistan meselesi olmaktan çıktı.IKF,Pakistan ve Hindistan'ın Kaşmir'den ayrılmasını istiyor.Ayrı bir ülke olmasını istiyor.Bağımsız bir Kaşmir.

Savunma Bakanı:
    _Lütfen,Hindistan ve Pakistan'ın tarihini biliyorum.Bana bu bomba hakkında bilgi verin.Bu bombanın gücü nedir Bayan Tyagi ve tehlikeleri nelerdir?

Tyagi:
    _Geçtiğimiz 5 yıl içinde Mumbai,Oklahoma,New York,Bali,Madrid ve Londra'da 15.000'in üstünde insan öldürüldü.Ve milyonlarca kayıp var.Eğer bu bombayı kullanırlarsa,5 milyon insan ölebilir.Tüm şehir yerle bir olur.Bu şehir,başkentimiz Yeni Delhi'de olabilir.Bu bombayı durdurmamız lazım. Her ne pahasına olursa olsun.

Başkan:
    _Fakat efendim,bu bomba onların işine yaramaz.

Savunma Bakanı:
    _Ne demek istiyorsun?

Başkan:
    _Bu füzeyi kullanmak için Hindistan'da üretilmiş bir mekanizmaya ihtiyaçlrı var.Eğer ellerinde yoksa,bombayı da kullanamazlar.

Tyagi:
    _Sadece bulana kadar tabi.Hepsi bu.

Başkan:
    _Efendim,endişelenecek bir durum yok,Delhi'nin dışında..ülkenin önemli askeri noktalarında muhafaza ettiğimiz 6 tane bu parçadan var.Rajasthan,Kutch,Darjeeling,Amritsar,Leh ve Kaşmir'de.Orada güvendeler.

Savunma Bakanı:
    _Onların hepsini Delhi'ye getirmeni istiyorum.

Başkan:
    _12 saat içinde burada olurlar efendim.

Savunma Bakanı:
    _Pakistan Savunma Bakanı ile görüşmek istediğimi söyleyin.. Bu bilgiyi onunla da paylaşmak istiyorum.

Tyagi:
    _Şundan eminim ki;bu parçaları getirmek için adım attığımızda..IKF içinde bu işi planlayan kişi de onları kaçırmak için adım atacaktır.

Asker:
    _Evet efendim. Anlaşıldı efendim.Görev anlaşıldı efendim.Bu parçayı kendim getiricem efendim.

Başkan:
    _Dikkatli ol!IKF attığınız her adımı takip edecektir.

Asker:
    _Eğer hava şartları engellemezse,istediğiniz mekanizmayla beraber..3 saat içinde orada olacağız efendim.

Başkan:
    _Hindistan'ın zaferi için!

Komutan:
    _Hindistan'ın zaferi için!Bu her askerin yaşamak istediği bir onur.Ülkeni kurtarmak için bir şans.Geçen sefer beni IKF'nin elinden sen kurtarmıştın.Bugün ikimiz beraber bu ülkeyi IKF'nin elinden kurtarıcaz.

Rehan:
    _Bu asker kendi canını vermek yada başkasını kurtarmak için herzaman hazır.Vatan için başka yapabileceğim birşey var mı efendim?

Komutan:
    _Hadi hazırlan,görev bizi bekliyor..

Büyükbaba:
    _İyi haber!Zafer en kısa zamanda bizim olacak.Allah Rehan'ı korusun!
    Tekbir getir!

Teröristler:
    _Allahu Ekber!

Büyükbaba:
    _İyi iş çıkardın.Teşekkürler. Esir olan askeri kalbinden vurdu.

Tyagi:
    _Annen iyi,sen nasılsın?

Başkan:
    _Annesi ülkeyi kurtaracak.

Tyagi:
    _Ayva tatlısını sevdiğini biliyorum,fakat büyükannen..puding yapmış,onu ye bitanem olur mu?

Başkan:
    _Ne getirdin? Ayva tatlısı? Puding?

Çalışan:
    _Kaşmir'den gelen subayların listesini kontrol ettik.

Olaylar kızışıyordu bakalım neler olacak Smile

En son sekerkiss07 tarafından Perş. Tem. 22, 2010 2:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 22, 2010 11:26 am

Hu-huuu süperdiii tatlım ybbbbb!!! ne desem acep perfectmi Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 22, 2010 11:52 am

Ne dersen de bebeimmm maş. ben yb atıorum yorum atan yok bitiricem hikayeyi Sad
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 22, 2010 12:50 pm

Süper olmuş ellerine sağlık
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 22, 2010 1:37 pm

Tşkr edrm cnm bitirme kararı aldım yakında kapanış yapıcam Sad
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 22, 2010 1:39 pm

nye ya yaz sen ybbbbbbbbbbbbbbbb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 22, 2010 2:11 pm

çok güzel olmuş.ne zamandır okuyamıyordum.bölümler süper.ybybyb.. Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Perş. Tem. 22, 2010 2:52 pm

kuzu süpersin cheers Bak bitiriyim deme gebertirim valla Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 22, 2010 2:54 pm

Kimse yorum atmıo ama Sad Dün yb attım kimse okumadı bile Sad
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 22, 2010 2:56 pm

Pınar benimkinide okumuyorlar sen üzme kendini ben okuyorum yaz sen ybbbbbbbbbbbbbb
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Perş. Tem. 22, 2010 2:58 pm

he valla benimkini de okuyan çok sanki Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 22, 2010 10:50 pm

Eii mademse Very Happy
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx C.tesi Tem. 24, 2010 11:46 am

Yaaaaa niye bitiyooo .. Biraz daha kızıştır ortalığı , birsürü yeni bölüm yap sonunda da şatafatlı bir kapanış yaparsın ama henüz daha çok erken okuyucuların fazlayken kıyma güzelim hikayeyee Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Tem. 26, 2010 10:53 am

13.BÖLÜM

Çalışan:
    _Kaşmir'den gelen subayların listesini kontrol ettik.

Başkan:
    _Sende ne var?Bende ev işi yapan subaylardan var.Askeriyenin en önemli ve elit güçlerinden.

Yardımcı:
    _Evet işte buradaymış.

Başkan:
    _Kim?

Yardımcı:
    _Jat Alayından madalyalı bir subay efendim,yüzbaşı Ranjeev.Eşi aylardır kendisini aramadığını rapor etmişti.Kocasının gizli bir görevde olup olmadığını bilmek istiyor.

Başkan:
    _Tam kadın işi.Eminim ki onunla konuştuktan sonra yine pudding yapmaya devam eder.Zavallı adam biraz ara vermek istemiştir..ve bu yüzden de aramamıştır. Hak vermek lazım.

Tyagi:
    _Karısını 2 aydır mı aramamış?Şunu öğren..Son görevi IKF ile mi ilgiliymiş?

Yardımcı:
    _Evet efendim,Binbaşı Suraj'ın birliği IKF tarafından çembere alınmış.Son anda Yüzbaşı Ranjeev'in birliği çemberi yarıp onları kurtarmış.Yüzbaşı Ranjeev'in komutasında ki tüm askerler ölmüş,bir tek o sağ kalmış.

Tyagi:
    _Aman Allah'ım!Bu o! Onu durdurmamız lazım.

Yüzbaşı Ranjeev,Binbaşı Suraj ve 2 asker helikopterde parçayı ulaştırmak için gidiyorlardı. Askerlerden ikisi şarkı söylüyorlardı. Ranjeev ise sıcak birşeyler içiyordu.O sırada helikopterin yardımcı pilotu asıl kaptana birşeyler söylüyordu.

Yardımcı Pilot:
    _Üst bizimle temas kurmaya çalışıyor.Sinyal çok zayıf.Alfa 1 bizi duyuyor musunuz?

Asker:
    _Harika değil mi?Şu ufacık şey birçok hayatı kurtaracak.Bizimkini de.Öyle değil mi?

Suraj:
    _Eee?

Asker:
    _Ölmekten korkmuyorum efendim.Ölmektense ülkem için öldürmeyi tercih ederim.

Binbaşı Suraj:
    _İnsan mı öldürmek istiyorsun?Karının yaptığı yemekleri yedir onlara!

Bir anda bütün askerler yere yığılmaya başladı. Binbaşı Suraj duruma anlam veremiyordu. Bütün askerler yere düşmüş geriye sadece Binbaşı Suraj kalmıştı. Ranjeev verdiği kahvelerin içine öldürücü birşey katmıştı. Onlar gözünün önünde ölürken Ranjeev termosun ağzını kapatıyordu.

Binbaşı Suraj:
    _Ranjeev! dedi ve yakasına yapıştı.Ranjeev ise kolunu Suraj'ın boğazına dayadı ve onu helikoptere yasladı.

Yüzbaşı Ranjeev:
    _Şşşşşş!Cesur bir asker gibi ölüyorsun.Savaş alanında ölen cennete gider.Allah günahlarını affetsin.

Ranjeev Suraj'ı da öldürdükten sonra eliyle gözlerini kapattı ve helikopterin kapısını açtı.Tam atlayacakken helikopterin içine el bombası attı ve kapıdan aşağı attı kendisini.Sırtında paraşüt ayağında skisi ile birlikte yere iniş yaptı. Ve iner inmez büyükbabasını aradı.

Rehan:
    _Büyükbaba,elim boş değil.

Büyükbaba:
    _Allah'a şükür. Umarım parça yanındadır.Bu bizim 10 yıllık hayalimiz.Bu iş çok kişi kaybettik.Her ne pahasına olursa olsun o parçayı bize getir.Öl yada öldür.

Rehan:
    _Evet büyükbaba,3 saat içinde.. Shikara'da planladığımız yere ulaşırım.Hoşçakal.

Tyagi:
    _Haklıymışım.Bu bir kaza değildi. Oda helikopterdeymiş.Bölgeyle bağlantıyı kesin,cep telefonu,uydu,internet,hepsiyle..Tüm iletişimi kesin.

Başkan:
    _Radyo sinyallerini kesemeyiz,o bölgede askeri harekatlarımız var.

Tyagi:
    _Eğer onlarla bağlantı kuramazsan,en azından telsizle irtibat kurabilirsin öyle değil mi?

Başkan:
    _Tüm bölgeyi araştırın.Hadi hadi hadi!!! En yakın telsiz istasyonu nerede?

Hdi bakalım sizce neler olacak tahminleri duyayım lol!

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 27, 2010 8:50 am

14.BÖLÜM

Rehan skiyle karların üstünde kaymaya devam ediyordu. O parçayı yetiştirmek için adeta bir jet hızıyla ilerliyordu. Kar yağmaya başlamıştı. Fakat o esnada Rehan'ın sol tarafında ki aradan iki kar motoruyla gelen askerler çıktı. İlk gelen ateş etti fakat isabetli olamadı. Rehan hızla ilerlemeye devam ediyordu peşlerindeyse 2 motor gidiyordu. Rehan ayağında ki skiyle hızla ilerlerken askerler iki kola ayrıldı biri sola biri ise düz Rehan'ın peşinden gitti. Rehan askerlerin yokluğundan yararlanıp hemen skiyi ayağından çıkarttı ve ağaçların arasından koşmaya başladı. Rehan peşindne gelen askeri sağ taraftan kıskaca aldı ve üstüne zıpladı. Daha sonra kalbine bıçağı sapladı. O sırada diğer asker hızla geliyordu. Rehan hemen diğer askerin kar motorunu aldı ve sürmeye başladı. Tam ilerlerken diğer asker tekrar peşine takıldı. Rehan önde asker arkada gidiyordu. Aralarında neredeyse 50 metre açık vardı. Asker devamlı ateş ediyordu daha sonra ekibe bir de askeri helikopter eklendi. Rehan'ın başı sonunda belaya girmişti. Helikopterde ki asker Rehan'ı hedef alarak ateş etti ama 2 metre önüne denk geldi.

Daha sonra Rehan askeri tenha olan ağaçlıklı alana çekti helikopter onların görüş alanından şimdilik çıkmıştı. Rehan askerin tek olmasından faydalanarak askerin ona ateş ettiği anda silahını aldı ve tetiği çekerek 2-3 el ateş etti ve askeri öldürdü. Rehan hıza devamö ederek ilerliyordu ancak bu sefer yukarıdan izleniyordu. Helikopter durdu ve içinden 6 tane komando aşağı indi. Rehan hemen paçaları sıvayarak aksi yöne doğru gitti. Kendini yine ağaçların arasına attı komandolar onun peşindeydiler. Tam ayak izlerini takip ederlerken askerlerden birisini arkadan yakalayarak boğazını kesti. Bir diğerini de hedef alarak karnına bıçağı sapladı. 2 asker onu görür görmez ateş açtılar. Sonunda Rehan yaralanmıştı. Asker üniformasının kolunda ki parça koparak yere düşmüş ve karın üstü kan olmuştu. Askerlerden biri izlemeye devam ediyordu. Tam asker karların içinde ilerliyordu ki Rehan kendisine karlardan kamuflaj yapmış bir şekilde kar yığınının içinden çıktı ve bıçağı askerin sağ omzunun alt kısmına fırlattı. Asker ilerledi fakat sonra yere yığıldı. Rehan hemen askerin yanına geldi ve tam bıçağını alacakken asker ateş açmaya başladı hemen yerde yatan askeri kendisine siper ederek askerin açtığı ateşi engelledi. Daha sonra asker silahını atıp eline bıçağını aldı. Koşarak Rehan'ın üstüne geldi ve bıçağı sağ göğüs boşluğunun altına sapladı. Rehan artık çifte yaralıydı çünkü asker Rehan'a bıçağı saplamıştı ve onu ağaca yaslayıp daha derine sokmuştu. Asker tam başka yerine saplayacakken Rehan askere yumruk atıp yere düşmesini sağladı. Rehan göğüs boşluğunun altında ki bıçağa baktı ve askere doğru ilerledi. Asker kalkmış ellerinde ki karı temizliyordu ama adeta işte ölüyorsun der gibi bir bakış atıyordu. Az sonra olacak olan olaydan habersizdi. Rehan askerin önüne geldi durdu ve bıçağı çekip askerin kalbine sapladı.

Rehan yaralı bir şekilde yürümeye çalışıyordu. Gideceği uzun bir yol vardı. Tam ağaçlık alandan çıkıp düz alana geçmişti ki helikopter tekrar göründü. Rehan arkasını döndüğünde herşeyi farketti. Helikopterin içinde ki asker hedef olarak Rehan'ı seçmişti. Ve tam ilerisinde ki çukura atlayacakken asker Rehan'ı sağ baş tarafından vurdu. Rehan askere doğru döndü ve helikoptere nişan alarak ateş etmeye başladı. Kısa bir süre sonra helikopter siyah bir duman çıkararak döne döne düşmeye başladı ve sonra yere çakılarak patladı.

Büyükbaba:
    _Hayır! Hala hayatta. Kaç ceset gördüğünüz umurumda değil.Rehan'ın buluşma noktasına ulaşacağından eminim.Ölmek için ona izin vermedim. O ölemez.

Rehan yaralı bir şekilde yürümeye çalışıyordu. Akşam olmuştu ve karşısına büyük bir ev çıkmıştı.Rehan'ın durumu çok kötüydü. Eve gelmesine az kalmıştı ancak o hep yere düşüp kalkıyordu. Evin barikatlarının üzerinden atladı ve eve doğru gitmeye başladı.Tam kapıya geldi ve yumruklamaya başladı. 1 kez 2 kez 3 kez 4 kez derken en sonunda kapı açıldı Rehan neredeyse bayılmak üzereydi ve kapı açıldığında Rehan bir şok yaşadı. Şokun etkisiyle gözleri fal taşı gibi açıldı. Bu olamazdı olmamalıydı.Birden geri geri gitmeye başladı Rehan hala şoktaydı.Kapıyı açan...Kareena idi. Bu yüzden bu kadar şok yaşamıştı. Kareena birden bağırdı.

Kareena:
    _Rehan!!!

Rehan şaşkınlık içerisindeydi. Kareena onun yüzünü hiç görmemişti ki nereden biliyordu onun olduğunu. Ama sonunda herşeyi anladı. Kareena'nın sol bacağının yanında bir erkek çocuk belirdi.Rehan gözlerine inanamıyordu. Kareena'nın bir oğlu vardı sonunda çifte şoka dayanamayarak oldu yere düşüp bayıldı.
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Salı Tem. 27, 2010 1:14 pm

İnanmıyorummmmmmmmm .. Kareena .. Yb Yb Yb
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 27, 2010 1:35 pm

Yaaa işte böle bebeimmm şimdi herşey farklı bir gelişim göstericek eee sizce neler olur tahmin istiorum hepinizden Very Happy
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Salı Tem. 27, 2010 1:47 pm

Ya bence çocuk Rehan'ın olabilir . Öyle olmasaydı Kareena Rehan'ı aramazdı . Rehan'ı vazgeçirmeye çalışır . Ama Rehan vazgeçmez felan Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Tem. 27, 2010 2:30 pm

Diğer arkadaşlardan da tahmin alalım lütfennnnn Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 28, 2010 12:03 am

2 bölümde süperdi ellerine sağlık
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Tem. 28, 2010 2:03 am

Very Happy ikiz süperdi be
    Kimin ikizi?
    Benim
    Kimin ikizi?
    Benim GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 7 Icon_lol
    Ybb!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 28, 2010 8:52 am

Lan ben tahmin istiorum bunlar yb Koptum
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice C.tesi Tem. 31, 2010 5:43 pm

way bölümler süper sakın bu hikayeyi bitirme devam et lütfen ama yb süz bırakma yb istiyorum...

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 11:01 pm