Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
unforgiven
ebru
juvijuvi
enyuar
ChatLaqq
dilara
Deadly
RUH
sekerkiss07
13 posters

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Anket

Sizce ilerleyen blmler de neler olur?

[ 3 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_left60%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_right [60%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_left0%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_left40%GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Bar_right [40%] 

Toplam Oylar: 5
    Anket kapatıldı
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından ebru C.tesi Tem. 31, 2010 9:06 pm

bölümler süper olmuş tatlım.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P - Sayfa 8 Empty Geri: GÖZLERİN GÖRMEDİĞİ AŞK BÜYÜSÜ YB Geldi!!! Anket'e Oy Verin Bakalım Bebekler :P

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 7:59 am

15.BÖLÜM

Kareena:
    _Rehan,çabuk ol!Koş büyükbabanı çağır.Çabuk ol! Baba!

Yaralıyı içeriye almıştık. Babam yaralı olan yerlerini pansuman ederek sargılamıştı.

Baba:
    _Makası ver lütfen!

Çocuk:
    _Anne bu kim?

Kareena:
    _Bilmiyorum Rehan.Git şu karşıya otur lütfen.

Çocuk:
    _Ölmüş mü büyükbaba?

Baba:
    _Sus!Küçük maymun.Nabzı oldukça kötü.Telefonu dene,çalışıyor mu bak.

Kareena telefonu aldı ve hattın olup olmadığına bakmak için kulağına götürdü.

Kareena:
    _Hayır baba,hat yok.

Baba:
    _Doktor değilim ama elimden geleni yaptım.

Çocuk:
    _Ne yapabiliriz? Bu havada gidip doktor getiremeyiz.Bu fırtına da 50 kilometre,hiç şansımız yok.

Çocuk elini alıp Rehan'ın avucunun içine koydu.Kareena ve babası dönüp çocuğa bakıyorlardı.Bir anda çocuk çığlık atmaya başladı.

Çocuk:
    _Anne! Anne! Elimi tuttu!

Büyükbabası geldi ve elini Rehan'ın elinden kurtardı. Rehan baygındı hala ama kendine gelir gibi bir hali vardı. Başını sağa sola döndürüp duruyordu.İyiye işaretti bu.

Kareena:
    _Yok birşey hayatım dedi oğluna sarılarak.

Kareena'nın babası Rehan'ın yüzüne doğru eğildi ve önce yüzüne baktı sonra konuşmaya başladı.

Baba:
    _Şimdi sana bağlı genç adam.Yaşaman için sadece dua edebiliriz.

Kareena'nın babası Rehan'ın üstünü örttü ve gitti. Kareena ile oğlu ise yanında durmuş ona bakıyorlardı. Kareena hiçbir şeyi bilmiyordu. Evine gelen adam 7 yıl önce çok sevip evlenme kararı aldığı ama onun öldüğünü sandığı adamdı. Ve kucağında tuttuğu 7 yaşında ki oğluysa habersiz babasına bakıyordu.

Tyagi:
    _2 gün mü sürer? 2 hafta mı?Fırtınanın ne zaman biteceğini nasıl bilemezsiniz?Bana hergün rapor vermeni istiyorum duydun mu?Hiçbir şeyi düzgün yapamaz mısınız? dedi ve pat diye telefonu kapattı.

Masanın üzerinde böcek bir sağa bir sola gidip duruyordu. Tyagi'nin gözü birden masanın üzerinde ki böceğe takıldı.

Tyagi:
    _Cesedini görene kadar öldüğüne inanmam!

Sabah olmuştu ve Kareena'ların bulunduğu yere kar yağıyordu.Sabah Rehan geldi ve babasının üstünde ki örtüyü açarak kafasını göğsünde duymak istediği kalbine dayadı.

Kareena:
    _Rehan! Rahat dur! Ne yapıyorsun sen?

Çocuk:
    _Nefes alışını duyamadım. Hiç nefes almıyor.Bende dedem gibi onun kalp atışını duymak istedim.

Çocuk elini yanlış yere koymuştu. Kareena gülümsedi ve doğru yeri göstermek için oğluna doğru eğildi.

Kareena:
    _Kalp orada değil burada!

Biran da Kareena'ya bişey oldu. Anlam veremiyordu onun kalbine dokunduğu anda farklı hissetti. Yüzü şaşkın bir ifade almıştı ki bir anda Rehan gözlerini açtı ve ona baktı.Rehan kafasını sağa doğru hafif döndürdü Kareena tedirgin bir şekilde yüzüne bakıyordu ki Rehan'ın gözler tekrar kaydı.Koca bir gün koşturmacayla geçmişti.Sonunda akşam oldu Kareena ve oğlu uyuyorlardı.Kareena gözlerini açtı oğlunun karnını sıvazladı ve sol tarafına döndüğünde şaşırdı.Rehan elinde silah Kareena'yı hedef almıştı ve bir anda şu sözleri söyledi.

Rehan:
    _Affet beni Kareena. Başka şansım yok dedi ve tetiğe bastı. Rehan bir anda çırpınışla gözünü açtı.Gördüğü sadece rüyaydı.Gözlerinden 2 damla yaş süzüldü.Sonra elini ağrıyan başına götürdü.Daha sonra örtünün altında ki karnına baktı sağ kenarında kan lekesi vardı ve canı oldukça yanıyordu.Tam uyumaya çalışıyorken gözlerini tekrar açtı. Sağına ve soluna baktı kıyafetlerini arıyordu.Bir anda kalkmaya çalışınca yarası kasıldı ve tekrar yatağa düştü.

Sonra önce ayaklarını yere bastı sonra kalkmayı deneyerek ayağa kalktı.Yerde ki oyuncakları görmüştü.Oyuncakların üzerinden geçti ve kıyafetlerine ulaştı hemen üst ceplerinde ki o parçayı aradı ve sonunda buldu.Hemen tekrar aynı yere koydu ve kıyafetini alıp kapıya doğru gitmeye çalışıyordu ki Rehan olduğu yerde düşüp bayıldı.Sabah olmuştu ve Rehan dün gece kalktığı yerinde yatıyordu. Gözlerini açtı ve karşısında onu gördü...

Umarım beğenirsiniz kızlar
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Paz Ağus. 01, 2010 10:31 am

Çok güzel olmuş
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 10:38 am

Reca bebeimmm Wink
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ağus. 06, 2010 1:43 pm

19.BÖLÜM

Rehan'ın karşısında oğlu duruyordu. Kollarını yatağın ucuna dayamış bir şekilde babasına bakıyordu. Rehan gözlerini oğlundan çekip sağ tarafa baktı.Sonra küçük Rehan konuşmaya başladı.

Çocuk:
    _Kriket oyuncusu Rahul Dravid'i tanır mısın?

Rehan bu soruya cevap vermemişti ama kafasını kaldırıp düşünmeye başlamıştı.Çocuk konuşmasına devam etti.

Çocuk:
    _Rahul Dravid benim babamdır..Çünkü babam ölmüş..Annem de benden bir baba seçmemi istedi.Bende Rahul Dravid'i seçtim.

Çocuk bunları söylerken yatağın etrafını dönüp Rehan'ın yanına kadar gelmişti.Rehan gözlerini ona dikti ve konuşmasına devam etmesini bekledi.

Çocuk:
    _Siz de Rahul Dravid gibi Bay Güvenilir olur musunuz? Rehan çocuktan gözlerini kaçırdı ve sağ tarafına döndü. Çocuksa onun gözlerini çevirdiği yere döndü ve sorularına devam etti.

Çocuk:
    _Rahul Dravid gibi size de tamamen güvenebilirmiyim?

Kareena:
    _Ek bina da çatlaklar var.

Çocuk:
    _Hey bakın,ölü adam uyandı.

Baba:
    _Böyle konuşma.Hava düzeldiğinde tamir ederiz.Şuan dışarısı buz gibi.

Kareena ve babası dışarıdan geliyorlardı. Yiyecek birşeyler almak için alışverişe gitmişlerdi. Kareena'nın babası Rehan'ın yanına geldi.

Baba:
    _Bana teşekkür etmeden önce,gel ve birşeyler ye.

Rehan Kareenâ'nın babası yanından gittikten sonra Kareena'yı seyretti saçlarında kar taneleri vardı ve Kareena onları temizliyordu. Bir anda ikisinin de gözleri buluştu fakat sonra Kareena odadan çıkarak mutfağa yemek pişirmeye gitti.Aradan geçen 1 saat zarfında Rehan ve Kareena'nın babası mutfakta yemek yemeye başladılar. Gerçi yemeği yiyen kişi sadece Rehan'dı. Kareena'nın babası ve oğlu ise Rehan'ın yemek yiyişini izliyordu. Kareena odada iş yapıyordu. Babası ise mutlulukla Rehan'ı izliyordu.En sonunda küçük Rehan dikkat dağıttı.

Çocuk:
    _Bu kadar içme!Yoksa Hippotomo olursun.

Dede çocuğun dediği söze güldü ve cevap verdi.

Baba:
    _Hippotomo değil o. Hippototamus.Nerden duydun bu kelimeyi?

Çocuk:
    _Albay olan amcamdan.Hitto. Hittototomas.

Daha sonra Kareena geldi ve oğlunun saçlarını karıştırarak onun sölediği kelimeyi düzelterek gülümsedi.Gözleri Rehan'a takıldı gülümseyerek sordu.

Kareena:
    _Başka birşey ister misin?Özür dilerim,isminiz neydi?

Rehan birşey istemediğini sölemek için başını hayır anlamında salladı.Sonra sorduğu soruyu ise Kareena'nın babası yanıtladı.

Baba:
    _Yüzbaşı Ranjeev.Asker montunda yazıyordu.

Kareena'nın babası montunu işaret ederek üstünden öğrendiğini söyledi. Rehan ise başını eğip yemeğine devam etmeye çalıştı.

Baba:
    _Buralarda askeri operasyon olduğunu bilmiyordum.Buralarda bizim gibi az kişi yaşar.Militanların burada ne işi var?

Rehan:
    _Saklanıyorlar.

Kareena:
    _Rehan!!!

Rehan birden şok oldu. Onu hatırlamış mıydı? Ama sonra arkasından oğlu çıkınca biraz da olsa rahatladı.

Çocuk:
    _Rehan düşündü ki ölü adam kötü kokar...

Kareena:
    _Rehan!!! dedi ve oğlunun peşinden koşmaya başladı.

Baba:
    _İlginç. Kareena göremezken hiçbir şeye çarpmazdı.Ve şuan görebiliyor,doğru yürüyeceği yerde herşeye çarpıyor.

Rehan:
    _Beni kurtardığınız için teşekkürler.

Baba:
    _Şansın vardı kurtuldun.Ne yaptım ki?

Rehan:
    _Burada sadece 3 kişi misiniz?

Baba:
    _Evet. Kareena'nın annesi birkaç yıl önce vefat etti.Hepimizi yalnız bıraktı.Kareena'nın kocasıda bir bombalama sırasında öldü.Neden bilmiyorum ama Kareena bu olaydan dolayı kendini suçluyor.

Rehan:
    _Fırtına ne zaman biter? Buradan ayrılmalıyım.

Baba:
    _Bunu söylemek zor.Belki yarın belki de bir hafta.Bu hava da ayrılmayı aklından bile geçirme.Kendini evinde hisset.Dinlen biraz,sen misafirimizsin.

Rehan üstünü giymiş vaziyette kapıdan dışarıya çıktı. Fakat o kadar beter bir fırtına vardı ki tipiye çevirmişti. Kapıdan çıktığı gibi tekrar içeriye girdi.Saçlarında ki karları silerken kafasını yukarıya kaldırdı.Kareena ile oğlu odadan çıkıyorlardı.

Çocuk:
    _Hep bunları öğretip duruyorsun.Bir hikaye anlatsana.

Kareena:
    _....Hindistan'ın değişik bir kaderi...

Çocuk:
    _Sen iyi bir anne değilsin.Hiç hikaye anlatmıyorsun.

Kareena:
    _Hikaye bilmiyorum ki.Asıl ben değil sen kötüsün.Hadi git konuşmuyorum seninle. Kareena çömelip merdiven basamağına oturdu. Rehan ise annesinin önünde arkası dönük bir şekilde dikiliyordu.

Rehan döndü ve annesinin yanına oturarak elini omzuna attı.

Çocuk:
    _Rehan'ı sevdiğinden daha çok seviyorum seni.dedi ve annesinin omzunu öptü. Kareena ise pas vermiyordu. O sırada Rehan onları izliyordu.

Çocuk:
    _Ama anne zaten milli marşı biliyorum ben.

Kareena:
    _Hadi duyalım bakalım.

Çocuk:
    _Tüm insanların akıllarında yankılanır,..Dravid,Orissa ve Bengal.Dravid,Orissa ve Bengal.

Kareena:
    _Senin şu Dravid düşkünlüğün.

Çocuk:
    _DravidiOrissa ve Bengal.Sen biliyor musun milli marşı?

Rehan:
    _Hayır.

Çocuk:
    _Gördün mü,ölü adam da milli marşı bilmiyormuş.Lütfen anneme söyle,bana öğretmesin.Telefon çalışmıyor,anneme söyle lütfen.Nedir bu?

Kareena:
    _Bir asker nasıl bilmez Milli Marşı?Niçin çocuğa yalan söylüyorsun?

Rehan:
    _Milli marşı ona öğretmek için burada değilim..Burada onunla oynamak için de bulunmuyorum.Yalan söylemek de umurumda değil...Ben bir askerim,onun babası değil!

Kareena:
    _Rehan!Çabuk buraya gel.

İşler karışıyor hadi bakalım kızlar yorumları görelim Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Ağus. 06, 2010 3:15 pm

Çok güzel olmuş ybbbbbbbbbbbbb
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Ağus. 06, 2010 3:22 pm

Reca ederim tatlım Wink Bakalım ara ara atıyorum Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 05, 2010 10:58 pm

Kilit + Arşiv

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 5:33 pm