Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
GeNcAy
ebru
_black_angel_
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
sekerkiss07
gecenin kızı
tuqchee!!!
spiders1995
Deadly
15 posters

~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ - Sayfa 3 Empty Geri: ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından spiders1995 Ptsi Nis. 12, 2010 9:15 pm

[Spider1995] Deniz:
    16,5 yaşında Very Happy Saçları ve gözleri bal renginde. (bnden bişiler olsun istedim Very Happy ) saçları dalgalar halinde omzunun ortasına kadar iniyor. Asi, çılgın ama arkadaşlarına karşı çok sevecen (onu sinirlendirdiğinizde arkadaş olup olmadığınıza bakmadan ağzınızın payını veriyor! Very Happy ) Şarkı olarak kulağına ne hoş gelirse dinliyor. Ders notları süper ve sayısal dersleri çok seviyor. Zayıf ve orantılı bir vücudu var. Çocuklar onun peşindede koşsa o kimseye bakmıyor. Daha gerçek aşkını bulamamış zavallıcık! Very Happy Ayrıca erkekelrden oluşan kendi çetesi var. Okulda terör estiriyor. NE kız ama!

''Çetedekiler
    Ele başları: Deniz

Emre:Pufuduk, kahve rengi saçları var ve basketbol takımında. MAviş gözleriyle etrafa kıvılcımlar gönderiyor. Bu çocuk hem tatlı hemde serseri!

Deniz(2): SArı saçlara sahip. Yemyeşil gözleri var ve birisi D
    DEniz dediğinde ona söylenmediğini anlayınca çok sinirleniyor. Oda basketbol takımında. Emre en yakın arkadaşı. Ve de çetenin en yumuşak başlı üyesi.

Samet: Esmer tenli. Gür siyah saçları ve simsiyah gözleri var. Basketbol takımının kaptanı. Ama hayır kısa boylu değil 1.90. Çetenin en uzun üyesi. Rock takılıyor. En sevdiği grup Linkin park ve Deniz'in (bizim kız Very Happy ) en yakın arkadaşı. Bunlşlar kardeş gibi!

(artık başka üye koyarsan sen koy benden bu kadar!)

İşte benim karekterler! Ayrıca bölümlerin süper olmuş! Very Happy Nefes'in anneyle babasına çok üzüldüm Sad VE deee YYBBB!! Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ - Sayfa 3 Empty Geri: ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından gecenin kızı Ptsi Nis. 12, 2010 9:36 pm

Bu arada karakterler cuk oturmuş galiba bu grup okulun en seksi ve en havalı grubu Very Happy ayrıca ben gelrçek hayatta da rock dinlerim cidden mütiş yb!!!!!
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 12, 2010 9:37 pm

evet maş. meltem Very Happy ecem yb koy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 6:57 am

Ece yb istiyoruz elini hıza alıştır bence Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 4:53 pm

tmmm tmmm kızmayın lann yb atarım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Nis. 13, 2010 5:06 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık.yb lütfen.. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 5:07 pm

Very Happy Razz birazdan cnm birazdn
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 5:34 pm

yeni bölüm ama ece yha

bana yb ver psikopat arkadaşım Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 13, 2010 5:39 pm

hadi ece bekliyoruz burda
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 5:48 pm

Very Happy ybler sizin olsun lannn
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 6:13 pm

Hadi lan elini çabuğa alıştır hala yazıp atıcan ya Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 6:25 pm

Very Happy snde att lan
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Nis. 13, 2010 6:26 pm

Offf hadi laaaa bende attım sende at at artık YB!!!!!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 6:27 pm

O benim keyfimi bekliyo Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 13, 2010 6:52 pm

hadi yb istiyoruz
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 6:52 pm

yeni bölüm istiyoz yha at artık kızım gelmiyim yanınaaaaaaa
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 7:16 pm

Ben attım sıra sende canikom Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 13, 2010 7:55 pm

hadi pınar attı sıra sende Very Happy bak bütün kızları toplar geliriz haa
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 8:13 pm

tmmmm tmmmmm şimdi birini atıcam birazdanda dierin oke Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 8:25 pm

Tmm çabuk ol Razz
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 8:27 pm

offfff yeni bölüm istiyorummmmmmmmmmmm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 8:34 pm

3.Bölüm:
    [bu kadar iyi olduqunu bilmiyordum]

Bu acıya daha fazla dayanıcak halim kalmamıştı.Yere dizlerimin üstüne düşüp aqlamak istiyordum.Beni bırakmayın diye arkalarından haykırmak.Ama yapamazdım.Her zaman yaptıqım şeyi tekrarladım yine.Acımı içime attım aqlamamak için kendimi zorladım ama olmadı nefile.
    "Nefes iimisin?" kafamı kaldırınca sinem'in endişeli qözleriyle karşılaştım.Ama cevap veremedim çünkü aqzımı açsarsam olucakları biliyorum...Çıqlık atıp..Yere düzlerimin üste çökecektim...Tekrar hıçkırıklar eşliqinde aqlıcak sonrada bayılacaktım.Tıpkı küçük kardeşimi kaybettiqim zaman ki qibi..
    "Nefes?huhu burdamısın kızım nefes"
    "keşke burda deilde.O son mezarda yatıyor olsaydım." sinem bana sarıldı.qeri çekildiqinde qöz yaşları qözlerinden akıyordu.
    "öle deme başka birini belki evet ama seni kaybetmeye dayanamam.Beni ne kadar çok sevmediqini bilsemde bn seni çok seviyor ve önemsiyorum.Hayatta sana deqer verdiqim kadar kimseye deqer vermiyorum.Seni seviyorum nefes sen benim kardeşim qibisin.Annenler seni yatılı okula qöndermek istediler ama bunu izin vermediqim için seni yanıma qöndermelerini istedim."
    "Ne yatılı okulmu?"
    "Evet tatlım yatılı okul belki seni buraya hiç çaqırmamalıydım o zmn annen ve baban ölmeyebilirdi."
    "Sinemm sakın!sakın böle konuşma o snn suçun deil.Böle davranmamalıyım.Burdan hemen şimdi ayrılmak istiyorum lütfen qötür beni burdan sana yalvarıyorum."
    "Sanırım onu qötürsen çok iyi olucak." bunu söleyen bir erkekti.Kim olduqunu bilmiyorum ama sesi ve vücudu süperdi.
    -Kendinee qel nefes aşık olma sırası deil kızım!- çocuqun hemen arkaasından emre belirdi emre?
    "emre?"
    "Nefes?" o kadar şaşkındık ki herkezin bi bana bide emre baktıqına yemin edebilirim.
    "Senin burda ne işin var sanırım ölen kişi yakınındı?" bişi sölemek için aqzımı açtım tam konuşacakken aslında ne sölicemi bilmiyordun ya o ayrı sinem imdadıma yetişti.
    "evet çok ama çok yakınıydılar.Anne ve babası" emrenin qözleri fal taşı qibi açıldı -tek onun deil onun yanındaki yakışıklı çocuklarında öle oldu- emreye noldu bilmiyorum ama yüzü bir hayli küçümser oldu.yoqsa sn demi bana Ah çok yazık tek kaldın bu yaşında seni yetim mi dicekti? ama onun yerine hiç bir şey demedi.Gerçekten qaliba iyi qünün dostu kötü qünde belli olur. qibimi işte -ahh inanmıyorum sana anne ve babanın cenazesinde bile felsefeye zaman ayıra biliryorsun demek he tühh rezil! - ah tmm kendine qel nefes.Aptal qibi sırıtmayı bırak ltfnn özüne dön dön özüne. hey allhım yha.
    "şey özür dilerim bilmiyordum.üzqünüm"
    "önemli deil alışkınım yanlızlıqa annemle babam ölmeseydi belki burada yine tek başıma kalacaktım kim bile bilirdi.Nese şey sanırım bn biraz dolaşıcam.Sonra qörüşürüz."
    "Emin olabilirsinki qörüşücez.." cenazede qöz yaşı dökenleri salak salak izleyip süzdüm çünkü başka bişi yapamadım.Bundan sonra hayatım deişicek yemin ederimki hiç bir şey eskisi qibi olmıcak içimden bunu kalbim haykırıyor.Aqlayan insanların arasında çıqlıkk atıp dikkati bana çekebilirdim.Sonrada o döktükleri qöz yaşlarının hepsinin bir yalandan olduqunu herkezin suratına haykırırdım ama deil konuşmak aqzımı bile oynatamıyordum.Nese ki cenaze bitti eve qittip kendimi odamdaki -yeni odamdaki yani - duşa attım sular vücudumdan assaqıya akarken oturup halime aqladım.Çektiqim acılara aqladım aqladım saatlerce aqladım.Banyadan çıktıqımda yemek tepsisiyle yenqemi karşımda buldum.
    "sana bir kaç şey qetirdim canım atsındır diye düşündüm al bakalım." yemeqimi yataqımın üzerine koydu.
    "yenqe aç deilim ama hazırladıqn için saol.sinem nerde.?"
    "olmaz bak şimdi ye şunu oda senin qibi..." devamını qeiteremedi çünkü sinem elinde tepsiyle odama daldı.
    "Sen yemezsen bnde yemem nefes."
    "bn aç deilim bkın qerçekten çorba süper kokuyor ama aç deilim."
    "nefes biraz yemek ye bk sinemle birlikte yiqin biz birazdan qidiyoruz.Tayfunları boz bıraktık keşke qetirseydik."
    "hayır yenqe qidin biz başımızın çaqresine bakarız."
    "tmm ama yemek yiceksiniz sözmü"
    "tmm yenqe erkek sözü"
    "aynen erkek sözü hala" hepimiz qülmüştük.Bn ve sinem dışarı çıkıp yenqem ve dayımı yolculadık.Sonra benim odama qelip yanıma oturdu yemek yemeqe başladık bir yandanda konuşuyorduk.
    "nefes biliyorsun dimi şurada 2-3 qün kaldı okulun acılmasına"
    "ah evet lanet olsun ki evet napıcaz?"
    "nedmek napıcaz?qelmicekmisin okula"
    "bu halde derslere qiremem qirsem bile hiç bir şey yapamm aklım onlarda olduqu sürece derslere katılamam"
    "hey halinde ne var maş.taş qibisin" dedi ve elini qöqüsüme uzattı.
    "Çek lan elini pis sapık" dedim ikimizde kahkalarala qülüyorduk.bir an kısa bir sessizlik oldu sessizlik benim hiç kaldıramıcaqım bişidir.
    "Biliyomusun sen tanıdıqmdan da iyisin."
    "nasıl yani?"
    "şey yani yanlış anlama ama kimse bana bu kadar sayqı ve sevqi qöstermemişti.sen çok deişik bir kızsın yani seni fazla sevmiyor olabilirim ah pardon düzeltiyorum.seni çok sefiorum.Şuanda snden başka kimsem kalmadı sen benim kardeşim qibisin."
    "evet aynı şey snn içinde qeçerli bebeqim."
    "bebeqimmi?hey taraf deiştirdiqini hiç bilmiyordum ne zaman oldu.?"
    "taraf deiştirme derken?" dedi tek kaşını kaldırıp ahh safım anlamadı.
    "Şey iste dönme qibi.."
    "Ney ney ney kız seni döverim ha bn öz be öz bir kızım tammı" yataktan bir yastık alıp bana doqru fırlattık.
    "hey bu qün cenazedeki o çocukları nerden tanıyorsun.?"
    "şey su emre'yle uçakta tanıştım yolculuk sırasında saolsun beni hep qüldürdü."
    "demek o çocuk senin ilqi alanına qirdi he"
    "yoq beea o çoçuk tipim deil."
    "hah tipi deilmiş seni seven birinin tipi ne olması qerek lan"
    "hımm ne bilim hiç düşünmedim sen peki düşündünmü?"
    "hayır! o zaman düşün biraz lan bnde düşünim belki qerçek olur."
    "hayal qücüne hayranım nefes."
    "wallamı bnde hayranım seninkine o arqo lafların varya kopturuo beni"
    "kızım aqzıma sıçıp sıçıp duruosun snn yüzündn bnde arqolu laf kullanamya başladım" uzun bir sessizlik oldu evet ikimizde düşünüyorduk.Aslında benim düşünmeme qerek yoktu.Ben Tam bir serqey hastasıyım(serqey yan sitedeki birtane hikayenin oyuncusuydu ve evet doqru o cocucqn hastasıyım)
    "buldumm wala aslında düşünmeme qerek kalmadı hep sırf istediqim ama hiç sahip olamadıqım tamamen hayal ürünümden oluşan bir erkekeqim var."
    "kim?"
    "amn adı yoq hihihi isim bulamadım ama nese bak şöle bişi kaslı kolları siyah saçları ve mavi qözleri buday tenli olması süper olurdu.
    "hey belkide böle biri vardır ve oda snn ruh ikizindir."
    "ruh ikizimi?ah yapma lütfen tamm annemi babamı daha yeni kaybeetim sevqiyi hiç bir zaman bulamadım sevqiye daha doqru hiç inanmadım ama lütfen şu ruh ikizi muhabbetine qirmesek yoqsa kendimi şu camdan dışarı atıcam."
    "ama kızım bi düşünsene yha he bu arada beyza seni qördüqüne sevinecek."
    "aa evet kız onlardan bahsetmişken ikizim nasıl özlemişim onu?"
    "iyi lan senin buraya qeleceqini öqrendiqi andan beri tatilde sürek mesajlar yazıyo snn yüzündn kıza sürekli küfür ettim yha."
    "Dejavu bebeqim."
    "ne javu ne javu?"
    "dejavu diorum dejavu dedim ve öpücük sesi çıkardım."
    "bide bana sapık dion snden ala sapık varmı lan sapıkların anası" sırttım qerçekten bu kızı çok sefiorum.hemde çok xD
    "biliyorum."
    "yüzsüzzz senii uyuss"
    "böööö lan şu poyraz bozuntusu kim?çocuqu hiç qözüm tutmadı.
    "nie halbuki o öle düşünmüyo"
    "nasıl yani?"
    "şey qaliba o çocuq senden hoşlandı"
    "ha?o kazmamı ahh yapma lütfn o kim bn kim"
    "ne qibi iyi çocuk"
    "hey bnde biliyorum yani hissediyorum ama hiç qözüm tutmadı onu sanki"durdum ve sinem'in qözlerinin içine baktım.
    "heyy"çıqlık attım.
    "Noldu?lan nie baqırıyorsun?"
    "Lann ibnee! sn sen..."
    "evet ben bu arada ibne sensin lan"
    "hey dostum aqır ol bakalım bk seni ikize derim ha dalarız orduqu toplar sana"
    "pes ediyorumm tamam tamm neden çıqlık atıyorsun."
    "sn uyuşturucu falan kullanmıyorsun dimi?" bir süre durdu.ne yoqsa kullanıyormuydu.?
    "benn.şey yani..." ahamda kesin kesin kullanıyor.
    "kullanıyorsun dimi doqruyu söle bana"
    "hayır bir kere denedim ama hasta oldum bir kaç qün sonra bir daha asla kullanmadım sana yemin ederim ki."
    "sana inannıyorum sinem ama neden kullandın ve kim verdi sana onu."
    "şeyy...ııı...o"
    "o kim lan?"
    "lan işte.... devam etmeden sözünü kestim.
    "hey hey dur bi dakika yoqsa poyrazmı?"
    "Şey evet.Hayır!"
    "Söle evetmi hayırmı?"
    "ama bir şey yapmıcaksın tamm mı?"
    "demekki doqru o vermiş sana dimi?"
    "tamm pes evet o verdi"
    "vay piç. qöstercem ben o salaqa"
    "sakın bak bir kere oldu onun sayesinde aklım başıma qeldi birdaha ne olduqunu bilmediqim bir boku içmicem snde şunu kapat tmm mı ltfn?"
    "lan damardan felan vermedin dimi?"
    "hayır damardan nasıl veriliyoki"
    "lan sn tam bi safsın"
    durdu....sırttı ve söledi cici kız bu ya bn bunu kızı boşuna sevmiyorum bn iste bn
    "biliyorum"
    "evet her neyse napalım lan sinem"
    "şarkı söleyekmi mikrofon odamda var müzik açalım beraber söleyelim"
    "tamam"
    "dur bekle bu arada okula qelceksin dimi?"
    "hiç sanmıyorum."
    yanıma qelip elimi tuttu ve qözlermin içine baktı.
    "bak seni tekrar üzmek istemem ama dimdik bur bnm qibi bnde annemi ve babamı kaybettikden sonra çok stres yaşadım ama bunu arkadaşlarımın sayesinde atlattım.Bana şu okulun acıllıcaqı qüne kadar biraz zaman ver seni eqlendirip eski neşene kavuşturacaqım eger yapamassam karışmıcam okula istediqin zaman qelebilirsin ama şunu unutma ki."
    "Pekala pekalaa tamm seni anlıyorum hadi biraz koplım sıkıldım artık"
    "tamm dur beklee burda" dedi ve koşarak odamdan çıktı.Odamı ilk defa bu kadar rahat bir şekil inceliyordum.süperdi sinem qerçekten benim zevkimi biliyordu.Sakın bana bakmayın penbe veya mor qibi bişi bekediqinizi biliyorum ama bn onun aksine beyaz,kırmızı ve siyah'a boyatmıştım.Yataqım beyazdı.Bilqisayarım ve bilqisayar masamda dolapbım ve çalışma masamda siyahtı.duvar beyazdı.taban kırmızydı.Balkonun hemen yanında siyah mavi qitarım onun yanındada hemen punufuduklarım vardı.Duvarlarda kellan lutz'un ve meqon fox'un posteri vardı.Sonra sinem qeldi daldı desek tam bir sırıtışla karşmda durdu.
    "noldu?ne bokuon kızım"
    "hiç lan hadi qeldim."
    "tamm tak sn neyi sölücez ki?"
    "bn biliyorum bak hani int.qir ve rapzede yaz" [sizde qirip dinleye bilirsiniz]
    "qirdim eee?"
    "diyar pala ya tıkla aşşaqıya doqru in Şerefsiz feat. Sansar tıkla beraber söyleyek."
    Nefes:
    28 seneLik bombok hayatımda düzenbazLar arasında verdım kavga
    Yüzüme güLüp arkadan tuzak kuranLar,herşeyin farkındayım asıL düşen onLar
    Kimisi bana sözde yardım ettı özünde sahtekardı canıma yetti
    Benim sahte dosta benim yeni bi dosta ihtiyacım yok bu sayfa kapandı siLindi...

Şuan kimseye zararım yok ama zorLama benı atar kafam yoksa
    Beni sakın tek başıma sanma oyaLama benı adamLarını yoLLa..

Sen benim dostLugumu hak etmedın ŞEREFSİZ !!
    Hep adam gibi deLikanLı gibi çok samimi yakLaştım iyi niyetımı suıstimaL ettınız ama bu sefer çok ayıp ettınız.. aga
    adam gibi deLikanLı gibi çok samimi yakLaştım iyi niyetımı suıstimaL ettınız ama bu sefer çok ayıp ettınız.. aga

Yürümez bu işLer yaLanLa hep hikaye duyda ınanma,
    Çıkar ortaya foyan zamanLa yaşadıgın hayat zaten hep paLavra
    Herkes ettıgını buLacak herkes hak ettıgını görecek
    Bu adam sizi adam diye tanır mı ? KötüLükLer yanınıza kaLır mı ?

Şuan kimseye zararım yok ama zorLama benı atar kafam yoksa
    Beni sakın tek başıma sanma oyaLama benı adamLarını yoLLa..

Sen benim dostLugumu hak etmedın ŞEREFSİZ !!
    Hep adam gibi deLikanLı gibi çok samimi yakLaştım iyi niyetımı suıstimaL ettınız ama bu sefer çok ayıp ettınız.. aga
    adam gibi deLikanLı gibi çok samimi yakLaştım iyi niyetımı suıstimaL ettınız ama bu sefer çok ayıp ettınız.. aga
    Sinem:
    Bu evden çıkardım hep, tek gezerdim
    erkek evinden de beter çok özelsiz
    tüm planlar alandışı , hep sezerdim
    çok akıllı, çok sinsi , çok güzeldi..
    yek gelmem beklerken psikolojin yiter bitch
    sektirmem sektirmedim iyi bilirsin ama
    sekdirmem diye değil çok sekersin kim şerefsiz abi ya çok şekersin.
    hiç bir yere gitmiyorum yemin ettim bilmiyorum ne olacağını bak finalde nedense ölmüyorum
    o yüzden öldür oğlum fonefekti güldüm oğlum ağlıyorduk dün de oldu bitti şimdi bitti gitti
    IQ farkımızdan ötürü kolay çözdüm işi kimi insanlara göre öyle hep triptir
    bad triptir aklımız ve bir mezarda saklıyız
    hastaneden önce orda kalbim attı sakladım..

"süperdi lann sesin manyak çıktı"
    "evet lan seninde"
    "nese bn yoruldum hadi bn çıkıomm uyucam birz"
    "tamam yarın beni kaldırma sinem uyuyim biraz lan"
    "tmm yarın akşam bizimkilere sölim bizde toplanak burda kalsınlar nasıl olur?"
    "poyraz varmı?"
    "Hayır o başka olun öqrencisi"
    "ohh iyi be!"
    "nese nese hadi iyi uyu iyi qeceler nefesim"
    "wayy şimdi böle konuşuokk hee ne ara snn nefesin oldun"
    "kardeşim olduqundan beri kız"
    "tamm tmm hadi qit uyu yarın bir kaç işlerle uqraşak" o odadan çıktıktan sonra qecelqiimi qeydim aynanın karşınına qeçtim.
    Kahküllerimi tarafım saçımı topladım ve yataqa qirdim yataqa qirer qirmez sanki benimle birlikte biri yataqa qirdi qibi bir his oldu hemen yatakda doruldum.Biraz oturduktan sonra qözlerimin yavaşça kapanmaya balşadı yerime yerleşip kafamı yastıqa kodum sonrada derin ama derin bir rüyalara daldım.

Alın size UZUN UZUN BÖLÜM DİERİ BİRAZ SONRA GELCEK YORUMLARI ALİMM
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 8:55 pm

naptın kız böle gözünüz doysun der gibi ama çok güzel olmuşşşşşşşş

yen bölüm istiyorummmmmmmmm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 8:58 pm

tmmm bnde birazdan ekliyorum Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 9:08 pm

vayyyy yarın eklersin diye düşünüyodum

ama olsun koysen koy bekliyom burdaaaaaaa

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 5:04 pm