Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi


  Kayıp Melek

  Paylaş
  avatar
  Soniadora
  Marked
  Marked

  Mesaj Sayısı : 2
  Kayıt tarihi : 29/05/11
  Yaş : 24

  Kayıp Melek

  Mesaj tarafından Soniadora Bir Paz Mayıs 29, 2011 7:49 pm

  Photobucket


  Tiz bir çığlık duydum. Ses ormandan geliyordu. Kanatlarımı çıkarıp sesin kaynağını aramaya başladım. Aynı tiz çığlık, ardından da bir hırıltı duydum.
  “Yapma!”
  Bu bir kız çocuğunun sesiydi. Ormanın içindeki yuvarlak, açıklık alanın üzerinden baktım. Bir kız çocuğu, kızın hemen karşısında ise en tehlikeli gece yaratıklarından biri duruyordu. Vampirlerle kara meleklerin karışımıydı bu tür. Yaratık tam kıza doğru hamle yaptığı sırada dalışa geçtim ve yaratığı kızdan uzaklaştırdım. Kızın sımsıkı kapanmış, yaşlı gözleri aralandı ve şaşkınlıkla bana baktı. Yemyeşil gözleri yaşlardan dolayı daha da parlak gözüküyordu. Bana yağmur ormanlarını hatırlatıyordu. Dikkatimi tekrar yaratığa verdim ve onunla mücadele etmeye başladım. Saldırılarımdan çok etkileniyordu. Açlıktan dolayı zayıf düşmüş olmalıydı. Onunla işim bitince kıza döndüm. Gözleri hayranlıkla bana bakıyordu. Sanki beni hiçbir zaman unutmak istemiyormuş gibi dikkatlice bana bakmaya başladı. Yanına yaklaştım ve elini tuttum. Korkudan ve havadan dolayı buz kesmişti.


  Tanrı'ya en yakın varlıklar şüphesiz meleklerdir. Bazen bu yaratıklar Tanrı'ya karşı gelme cüretini gösterirler. İşte o meleklerin sonu çok kötüdür. Tanrı onları dünyaya gönderir. Bu melekler değişim göstererek karanlık yaratıklardan biri haline gelirler. Kendilerini gizleyerek yaşamak zorunda kalırlar. İyilik dolu yaratıkların karanlığa maruz kalması onları delirtir. Siz siz olun sırtında siyah kanat dövmesi olan biri görürseniz yanına yaklaşmayın.

  Kayıp Melek yakında sizlerle!

   Forum Saati C.tesi Kas. 17, 2018 1:40 pm