Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
GeNcAy
ebru
_black_angel_
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
sekerkiss07
gecenin kızı
tuqchee!!!
spiders1995
Deadly
15 posters

~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

handan
    handan
    Hunted
    Hunted

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ - Sayfa 12 Empty Geri: ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 19, 2010 7:49 pm

ha ha ha rob Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ - Sayfa 12 Empty Geri: ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 19, 2010 7:51 pm

tabii rob nolcaktı hem sevdiğim iki erkeğin karışımı oldu ne güsel işte Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:10 pm

hey yb at artık yaa
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 1:21 pm

bekleee lan siz 29 yapın bn şuanda yb yazmakla meşqulum
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:22 pm

tama sen yaz ben oyalamayım seni bende yazmaya başalyım
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 20, 2010 2:41 pm

hade kız çatladık burda yhaaaaaaa
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 2:44 pm

aynen çatladık Very Happy ne yazıyon o kadar ? Smile bak bir uzun olmasın ... Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 20, 2010 3:28 pm

bencede yha bi uzun olmasın
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Nis. 20, 2010 3:38 pm

handan demiş ki:tama sen yaz ben oyalamayım seni bende yazmaya başalyım

çbk olunnn
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 4:05 pm

kızlar üzqünüm buqün yb koyamaya bilirim çünkü türkçe ödevimi yapıorum derqi yapmam lazımda haber verim dedim belki erken biterse haber verebilirim size
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Nis. 20, 2010 4:15 pm

Deadly demiş ki:kızlar üzqünüm buqün yb koyamaya bilirim çünkü türkçe ödevimi yapıorum derqi yapmam lazımda haber verim dedim belki erken biterse haber verebilirim size

hay ben senin ödevinedee....... sanada.......
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 4:26 pm

Very Happy bananeee lannnnn napabilirim bn sn öqretmenime kız bana deil
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 20, 2010 4:37 pm

La yine mi atmadın yb çarkına tükürem la senin ben yok la bundan sonra yb ya bulursun sie Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 4:41 pm

ya bak kızım bana arqolu laf kullantırmaaa lannnn Very Happy tmmm bkleee sn yb at atim ama 1 bölüm. oke çünkü yarın çok bölüm eklicem için
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Nis. 20, 2010 4:45 pm

Deadly demiş ki:ya bak kızım bana arqolu laf kullantırmaaa lannnn Very Happy tmmm bkleee sn yb at atim ama 1 bölüm. oke çünkü yarın çok bölüm eklicem için

hala burdamısınnnn sennnn Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 4:47 pm

tmmm abla ne kızıonn yaaa o zaman bn çıkımm yb'de eklemim tamam mı hıh Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Nis. 20, 2010 4:48 pm

Deadly demiş ki:tmmm abla ne kızıonn yaaa o zaman bn çıkımm yb'de eklemim tamam mı hıh Very Happy

sakin buket sakin ..... kızım öldürürüm seni varyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hele bi koymaaaaa eşşek sudan gelinceye kadar dövecem seniiiii
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 4:57 pm

tmmm ve ne kızıonn Very Happy pınar koy derse koycam ihihih Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 20, 2010 4:59 pm

Deadly demiş ki:tmmm ve ne kızıonn Very Happy pınar koy derse koycam ihihih Very Happy

Tmm ikizim koy sen yb ben bugün çift bölüm attım fazla blm atma ama la okuyamam sonra Very Happy ama uzun olsun ben yarın atarım yine blm Very Happy Hadi öptüm seni ikiiiiiiiz Razz
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 20, 2010 5:00 pm

hadi kızlar atın artık bölümmmmmmmm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 20, 2010 5:03 pm

Benden beklemeyin ama Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 5:08 pm

sie lannn pınar at lütfen kendi aqazımdan ne yazdın merk ettim valla Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 20, 2010 5:10 pm

16.Bölüm.

"Serqey nası isim la öle gay qibi" dedim erin ve hunter'e dönerek qülümsedi.
    "Adamı qörünce öle demicen ama " dedi erincim
    "hasstr o kdr hee. bak simdiden aqzımın suları aktı"dememle hunter'inkafama vurması bir oldu.
    "Heyt prof. sergey benmdr hele bi sulan qörürsn" dedi hunter.
    "sen nerden çıktın lan " dedim
    "senin çıkamadıqın yerden" dedi hunter
    "al lan al senn olsn sergey"dedim gülerk.ashley ve dierleri qelmişti ve ashley qelir qelmez cırtlak bi sesle
    "adını ne koydun kızzz"diye sordu.
    "Serenity canım"
    "huhu qüzelmiş" dedi elena bana sarılarak.O sıradada hemen önümüzden bir tane kaslı yakışıklı bir adam qeçti bizi qörünce bize doqru qelmeye başladı.Kızlar sırıtarak baktılar.
    "merhaba bayanlar.bu arada hoş qeldin Serenity" hı bu benim ismimi nerden blioyr nese cnm kimin umrunda?
    "şey teşekkürler."
    "size nasıl yardımcı olabilirim profesör serqey?" dedi blair hemen atılarak. vay serqey denen çoçuk bu he way be tam benim tipimmiş walla.
    "bayanlar derslerden 1 saat sonra yeni qelenler ve serenity için parti var bunu sizde biliyorsunuzdur.yanlız profesör deadly ve proföser breath sizi büyük odaya çaqrıyor.Nese benim şimdi derse qirmem lazım ek derste qörüşürüz kızlar."
    "tamam"
    "evet tabi"
    "kesinlikle"
    "şey.sanırım" inanamıyorum bu benden mi çıktı.Kendimi öldürebilirmiyim? onun koridordan çıkmasını izledim.Sonrada arkamı dönüp kızlara:
    "partiyi sabırsızlıkla bekliyor olucam"
    "serenity sn iyimisin?"
    "evet sen iyimisn serenity?" dedi elena
    "evet lan noluo sana dur bi bakim hunter qel lan" dedi blair.Hunter ve blair[nisan ve ebru] öf bunlara artık böle demicem lan 2.isimleriyle sölicem nasıl olsa ülkeden ayrılmadık dimi? qelip beni incelediler.
    "ayy kızlar rahat bırakın kızı noluo lan sana" dedi elena beni kurtardın.Prensesim benim. tabi canım ne demessin.
    "lan kızım bana el kol yapma lan" dedim.
    "siktir lan yapsam nolcak" dedi elena.Kızım döverim seni lan sn kime kafa tutuon uyus.
    "hişt lan demeyin lan babacıqım kızıo lan" hepimiz qözlerini erin'e diktik.Sonrada koridorda yanlıkalanacak bir şekilde qüldük.
    Derslerde çok eylenmiştik.Heleki ek derste bittim ya.içim eridi içim serqey sürekli qözlerini bana dikti bazen bakışlarımız karşılaştı ama tabi bn utanarak bakışlarımı hemen kaçırdım. tabi uyus serqey'de hemen bana sırıtarak baktı.uyus nolcak.nese ya zil çaldıktan sonra elalemin çoçuklarıyla tanıştım.işte snde bnde o desin bu desin şu desin qerisi bla bla bla.Dersler bittikten hemen sonra kendimi yatak odasına attım.erin hemen yanıma qeldi.
    "serenity kalk lan qidiyoz"
    "nereye?"
    "nere olcak mal profesörlerin yanına"
    "he pardon sorry canım"
    "önemli deil."
    "ya erin bizi neden çaqırmış olabilirlerki?"
    "Seni buraya qetirmeden önce biz onlardan bize kıyafet tasarlamalarını istemiştik sana sölemeyi unuttum qaliba onlar tasarım ve dikkişte süperler.Profesyoneller lan nese hadi kalk birazdaha qeç kalırsak kafanı kırarım snn"
    "tamam ablaya ne kızıosun ya"
    "abla deme bana lan kafanı kırcam kızım son kez diorum bana abla demiceksin"
    "tabi abla nasıl istersen"
    "ne dedim bn sana demin"
    "ay şey pardon lan özür sorry "
    "önemli deil bişi sölicem serenity"
    "evet seni dinliyorum"
    "demin sana baqırdıqımda küçük emraha benzedin biliyormusun?"
    "küçük emrah mı?küçük mü? emrah mı?hah birde bende dimi?lan seni döverim kzıım bi siktir qit."
    "siktirdiqin yere mum dik lan"
    "qel dikim lan.Töbe töbe" beraber qülüştük kısa bir süre sonra anladım.lan hakkattende kabak oldum ha
    "erin beni kapak yapmaktan vazqecermisin lütfen" dedim
    "snde bna küfür etmekten vazqeç lütfen" dedi erin
    "tamam tamam bn sana küfür etmicem snde bana laf sokmicaksın tamammı erin?" dedim
    "evet pekala tamam öle olsun nese bak işte şu oda" dedi
    "çüşşşş"die anırdım.
    "boşuna büyük oda demiyorlar lan buraya."dedi hunter yanımaza qelip
    "kızlar nerde kaldınız herkez sizi bekliyor."dedi bir kadın çok seksi olduquna yemin edebilrim.Tanrım bu seksileri nie yarattın sen.Bnce yaratması iyi olmuş qözümüz qüzel qörür hem dimi?
    "qeldik profesör breath" hımm kadının adı breathmış oldukca qüzel bir isim.Yanındaki dier çıtı pıtı kadında
    "hoş qeldiniz kızlar" dedi seksi qörünüşlü bir kadın buda herhalde.Profesör deadly olmalıydı.
    "buyrun kıyafetleriniz hazırlanın eqer bir sorun çıkarsa bize qelmeniz yeterlidir." dedi profesör beath
    "teşekkürler."dedik ikizimle aynı anda heycanla.
    "bişi deil. kızlar bu arada seni aramıza qörmekten çok büyük mutlu oldum serenity"
    "benimi nie ki?"
    "duydum ki müzik ve monologlar alanında iyimişsin."
    "şey evet ama bunun neresi qüzel"
    "bizim okulmusuzu temsil etmeni istiyoruz"
    "hanqisinde ki ve bu arada sakın bana müzik demeyin sesim berbattır her nekadar müzik alanında iyi olsamda"
    "hayır canım nese monologlar konusunda sonra konuşruz" dedi profesör deadly.
    "evet tabi profesör deadly nasıl isterseniz"
    "kızlar dier kızlara dediqim qibi sizler bize profesör qibi hitap etmeyin.Biz ünvanları sevmeyiz.O yüzden bize ismimizle hitap edin lütfen.dedi breath
    "nese kızlar siz şunları bir deneyin bakın şurda odalar var" dedi deadly kafamızı odalara qirip kıyafetlerimizi qeydik dışarı çıkdıqımızda dier kızları qördüm hepsi taş qibilerdi.
    "Tanrım!" die baqırdım.
    "süper olmuşsunuz" dedi elena hemen yanımıza qelip ikimizide kuçakladı.
    "katılıyorum sana" dedi ashley
    "kızlar sizde süper olmuşsunuz ya"dedi blair
    "evet be bebeim şu kıyafetlere bak kırmızı sana çok yakışmış kızım" dedi katie
    "hey bende kötümü oldu" die sordu kaçık erin
    "hiç öle olurmu lan?" dedi katie ve erin'i kuçaklayım saçlarını karıştırdı.
    "hey bunu yapmandan nefret ediyorum bliyorsun dimi katie?"dedi erin.
    "evet ama benimde hoşuma qidiyor canım" dedi katie.Erin ellerini yukarı kaldırdı ve
    "tamam pes ediyorum sesinle laf dalaşına qirilmez kardeşim" dedi haha noldu benimle laf dalaşına qirion ama uyuzz.
    "ha şunu bileydin be" dedi hunter bize katıldı.
    "hop lan siz benim arkadaşımı tek mi sandınız hödükler" diyip arkadaşımı kollarmın altına aldım
    "ya evet tek bulduk ve o yüzden tek sandık zorunamı qitti" dedi blair.
    "karışmayın lan kızlara sizi qibi kutup ayıları" dedi elenacım.
    "kutup ayılarımı?"die atladı deadly herkez ona bakıncada
    "hey nevar neye bakıyorsunuz kızlar" dedi breath bize herkez birbirne bakıp kahkalarla qülmeye başladı.
    "Buraya çabuk alışıcam qaliba" dedim.
    "evet kaçuk alışıcaksın biz nasıl alıştıysak" dedi ashley.
    "evet canım bunda sana yardım edicez hiç süpen olmasın"dedi deadly.Hemn arkadasından breath ekledi.
    "size her konuda yardım ederiz kızlar başınıza bir şey qeldimi odamıza qelmeniz yeterlidir."
    "bu arada qerçekten peri qibi olmşsunuz" dedi elena
    "peri olmuşuz da haberimiz yoqmuş lan" dedi hunter.
    "sizide saymak qerek sizde peri qibi olmuşsunuz" dedim
    "evet hepsi profesörlerin sayesinde" dedi ashley.
    "teşekkürler.Beqenmenize sevindik kızlar" dedi deadly ve breath aynı anda.
    "pardon ama bu kıyafetleri beqenmeyen kendini cehennemde bulsun".aslında bok ambarında derdim ama malum profesörler var ayıp olur şimdi.
    "katılıyorum sana serenity" dedi blair.
    "nese kızlar hadi çıkarın üstünüzü odalara qirek daha saç baş yapılacak." dedi katie ile elena ellerini çırparak.
    "ahh evett doqru" dedi hunter.
    "heyy serenity qünlüqünü bak sana ne qetirdim". dedi ashley çantasından bir şey çıkararak.
    "amn tanrım bnde onu arıyodum ya saol ashley" dedim ve onu kucakladım.
    "untucaqını biliyodum o yüzden aldım" dedi.
    "meleksin sn melek" dedim ve öptüm yanaklarından.
    "hopp burda bizlerde varız" dedi erin elenanın koluna qirerek.
    "siz ayrı o ayrı canım"dedim onlara sırıtarak.
    "hadi yaaa demek ölee" dedi katie.
    "walaa demek öle he qörürsün sn kız " blair.
    "napcan kız dövecenmi beni yoqsa"dedim ve deadly ile breath'ın arkadasına saklandım.
    "ha-ha-ha çok komik" dedi blair.
    "tabi kide komikti hunter bile qüldüqüne qöre" dedi elena.
    "nese kızlar bizde qidip hazırlanalarım bari partide qörüşürüz" dedi breath.
    "evet" dedi deadly.
    "kesinlikle deadly" dedi ashyley hoplıya hoplıya onların yanına qelerek.
    "evet tamam qörüşmek üzeri kızlar" dediler ve kapıdan çıktılar
    "iyi qeceler".dedi elena.herkez iyi qeceler diyor çünkü bildiqiniz qibi burda hayat qece başlar bebeim.O yüzden şimdi qünlüqüme bir kaç sey yazimmm.
    "partiyi sabırsızlıkla bekliyor olacaqım" dedim kızlara sırıtarak bakarken.odama qidip kıyafeti yataqın üzerine bıraktım.Oradaki kalemlikten bir kalem aldım ve çalışma masasına oturdum.Günlüqümün sayfasını karıştırırken bir şey buldum.Güldü hımmmm kim koydu.Malsın serenity sn tam bi malsın snden başka kim koyabilirki onu oraya.Doqru lan evet bn koymuştum.Nese boş bir sayfa açıp yazmaya başladım.

17.Bölüm.
    [Parti zamanı]

Sevqili Günlük.

Sevqili qünlük. biliyorum sana son bir kaç qündür bir şey yazamadım ama qaliba hayatım deişti.hayatım deişmiş olabilir ama sana herşeyimi paylaşmaya devam edicem biliyormusun qaliba bu qün birine aşık oldum.Ama asla bunun olmamısı lazım çünkü hoşlanmaya başladıqım kişi bnden tam 7 yaş büyük ve aynı zamanda bir profesör.Bana bakışı içimi her seferinde yakmaya yetiyor.Hani hatırladınmı sevqili qünlük sana deniz'in partisinde qördüqüm bir çoçuk var demiştim ya o işte tanrım onu yine karşıma çıkardı.Onun okul dışındaki adı orkun sn bunu biliyorsun zaten.Nese derslerde acayip bir şekilde eylendim.
    Buqün sandıqımdanda qüzel qeçti tabi şu tanışma fastını saymassak.Evet buqün akşam parti olacak benim için ve bn çok ama çok qüzel olmalıyım.Şimdi işi ikizim ve pamuk arkadaşlarıma bırakıyorum kendimi.Sence o adama aşık olmalıyım?bnden yaşça büyük olduqu için unutmalıyım?-evet unutmalısın sn kendine ne sözü verdin kimsenin seni üzmesine izin vermiyeceksin herne olursa olsun ve şunu untma ruh ikizi ve vb şeyler yoqtur- ama olmaz olamaz madem ruh ikizi diye bir şey yoq o zaman nasıl olurda bn vampir dahmpir ve kurtlara inanırım söleyin bir bana.İçimdeki ses -evet qerçekten inanmalısın o adam seni seviyor snde onu sevmelisin- diyor. ama beynim ise -hayır bu adamı sevme o seni sevmez.O kim sn kim o bir profesör kendi yaşında birini sever.- diyor offf yine ortada kaldım lanett olsun ki.Nese sana yazmaya devam edicem şimdi çıkmalıyım malum parti var ve bn süper olmalıyım.Hadi kaçtım sana herşeyi yazıcam.qörüşürüzzz öptüm sevqili qünlük.

herkezin kıyafetleri süperdi size durun kıyafetleri qöstereyim.
    Nefes=Serenity
    http://img03.blogcu.com/images/k/a/d/kadincahaller/j205_1242560624.jpg

sinem=elena
    http://2.bp.blogspot.com/_RkmTwaUEVDE/SbvgBPegVbI/AAAAAAAAF7A/b8fg4lNuckQ/s1600-h/Lady_Variya.jpg

ebru= blair
    http://4.bp.blogspot.com/_RkmTwaUEVDE/ShJsBhrVwBI/AAAAAAAAJ0Q/f_hlI3V5DcQ/s1600-h/8354_b1_071128075943.jpg

Beyza=erin
    http://www.kadincablog.org/resimler/abiye1.jpg

heyra=ashley
    http://www.resimseli.com/data/media/337/A592.JPG

deniz=Angela
    http://72.232.198.18/manufcols/preciousformals/2010springall/zoom/q49421.jpg

tuqçe=katie
    http://www.abiyemodelleri.net/data/media/2/abiye_kiyafetler7.png

nisan=hunter
    http://4.bp.blogspot.com/_RkmTwaUEVDE/Sbvfp7KrpsI/AAAAAAAAF6Q/w_TXnOPMAEk/s1600-h/lady_anastasia.jpg

En son Deadly tarafından Salı Nis. 20, 2010 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 20, 2010 5:10 pm

Şuan atamam yb fazla kalmadı biriktirip yazmam lazım sen at önce ben çok attım elini taşın altına koy yb ver Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Nis. 20, 2010 5:22 pm

lan süperdi kızım yb istiom ben yaa hadi partiye gdelim Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:05 am