Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
GeNcAy
ebru
_black_angel_
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
sekerkiss07
gecenin kızı
tuqchee!!!
spiders1995
Deadly
15 posters

~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ Empty ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 9:38 pm

Hep hayatımın deişmesi için yalvardım allaha belki hayatım degişir diye.
    Galiba hayatım deişiyor hemde bana acı çektire çektire.
    Gözlerinde kayboldum her sana bakışımda.
    Elini her seferinde tutuqumda sen benimsin sonunda diyorum aptalca.
    Bir qün elin elimden kayacak.Belki ilk sen bırakacaksın elimi belki ilk ben.
    Seninle o yürüdüqümüz yollar varya hani bana her seferinde bakıp
    Seni seviyorum dediqin birbirimize sarılıp saatlerce oturduqumuz o park varya.
    Hepsi hayalimin bir ürünü sen hiç bir zaman benim olmadın.
    Sen her zaman karanlıqın ve kötülüqn tarafındaydın.
    Beni oyalayıp hata yapmamı saqladın.
    Aferin sana bunu kolayca başardın.
    Hayatım qerçekten deişti qaliba hiç bir şey qeride kalmadı.
    Senden,Benden ve sevqimizden başka.

Karakterler:
    Kızlar.
    [Dealdy]Nefes:

Kahkülleri düz ama saçının geri kalanı dalgalı kalçasına kadar qeliyo saçı biraz turuncu kapalı kahverenqi saçları var.Koyu kahverenqi qözleri var.Tahmin ettiqinizden de çok duyqusal asi kavqa etmeyi çok sever.1.75 boyunda .Pis alışkanlıkları yoqtur. (nihahaha)16 yaşında.Kafasına eseni dinler.
    Pisikopattır.Yabancı şarkı delisidir.Kellan lutz hastasıdır.(bu özellik bana yahu)süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği var.Pembe dudaklı.

[tuqchee!!!] Tuqçe:
    sırtına kadar qelen düz kızıl saçları 1.70 boyunda acık kahverengi qözlü.İnsanlarla çabuk arkadaş olabilir.Çok seçiçidir.Alışveriş delisi bir kızdır.Rock dinler.şeker tatlı.17 yaşında.Çillop qibi hatun valla.robert pattinson hastasıdır. süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var.
    [handan]Nisan:
    Zümrüt yeşili gözleri çikolata kahvesi dalgalı saçları var.Boy 1.72 duygusal olsun tatlı sevecen şeker.17 yaşında.Yemede yanında yat desem.Kafasına eseni dinler.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var
    [(_ALiCe_CuLLeN_)]Sinem:
    17 yasında omzunlarına kadar qelen sarı saçları mavi gözlü saçları lüle lüle aralarında siyah var 1.72 boyunda.İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kalın kırmızı dudakları var.
    [_black_angel_]Heyra:
    siyah saçlı siyah gözlü beyaz tenli 1.75 boyunda ketum biri içine kapanık...İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var.
    [sekerkiss07]Beyza:
    16 yaşında.sırtına kadar sarı saçları qelen yeşil gözlü süper bir fizik uzun boylu 1.80 falan İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve pembe dudakları var.Kaçık deli dolu ve Pisikopattır.Yabancı şarkı delisidir.Kellan lutz hastasıdır ve nefesle ikizdir.(pınar bu sana süpriz oldu dimi) yani lafın qelişi ikizler birbirine benzemeseler bile sözleri ve davranışları hatta dinledikleri şarkıları ya işte kısaca herşeyleri aynı ama aşk konusunda biraz farklılar yani qerisi bla bla bla birbirini tamamlıyorlar kısaca.Ancak bu kızın pis alışknlıkları var.Yani disco felan qitme yani kötü anlamyın sölim.
    [gecenin kızı]Ebru:
    Buqday tenli.17 yaşında.Beline kadar qelen siyah saçları ve mavi qözleri var.Süper bir kız.Çok bilqili teknoloji alanında hiç tahmin edemiyeceqiniz şeyleri biliyor ve yapabiliyor.Seksi şey xD uzun boylu incecik çıtı pıtı bir şey rock dinler.
    [Spider1995] Deniz:
    16,5 yaşında Saçları ve gözleri bal renginde. saçları dalgalar halinde omzunun ortasına kadar iniyor. Asi, çılgın ama arkadaşlarına karşı çok sevecen (onu sinirlendirdiğinizde arkadaş olup olmadığınıza bakmadan ağzınızın payını veriyor! ) Şarkı olarak kulağına ne hoş gelirse dinliyor. Ders notları süper ve sayısal dersleri çok seviyor. Zayıf ve orantılı bir vücudu var. Çocuklar onun peşindede koşsa o kimseye bakmıyor. Daha gerçek aşkını bulamamış zavallıcık! Ayrıca erkekelrden oluşan kendi çetesi var. Okulda terör estiriyor. NE kız ama!
    ''Çetedekiler
    Ele başları: Deniz

Emre:

Pufuduk, kahve rengi saçları var ve basketbol takımında. MAviş gözleriyle etrafa kıvılcımlar gönderiyor. Bu çocuk hem tatlı hemde serseri!

Deniz(2):

SArı saçlara sahip. Yemyeşil gözleri var ve birisi D
    DEniz dediğinde ona söylenmediğini anlayınca çok sinirleniyor. Oda basketbol takımında. Emre en yakın arkadaşı. Ve de çetenin en yumuşak başlı üyesi.

Samet:
    Esmer tenli. Gür siyah saçları ve simsiyah gözleri var. Basketbol takımının kaptanı. Ama hayır kısa boylu değil 1.90. Çetenin en uzun üyesi. Rock takılıyor. En sevdiği grup Linkin park ve Deniz'in (bizim kız) en yakın arkadaşı. Bunlşlar kardeş gibi!

Vampirlerin fotoları:

[deadly]Ruh ikizi
    Orkun:
    http://www4.images.coolspotters.com/photos/98487/4Fd247B5dADB80Cc__profile.jpg

[sekerkiss07]Ruh ikizi
    Bartu:
    http://images2.fanpop.com/image/photos/8700000/IAN-SOMERHALDER-ian-somerhalder-8799991-527-800.jpg

[handan]Ruh ikizi
    Doruk:
    http://getawallpaper.com/categories/Boys/Sexy-Men/Jesse_Metcalfe.jpg

(_ALiCe_CuLLeN_)Ruh ikizi
    Efe:
    https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/15efds6.jpg

[_black_angel_]Ruh ikizi:
    Tayfun:
    https://2img.net/r/ihimizer/i/36807012.jpg/

KIzların fotoları

[Dealdy]Nefes:
    http://g1.milliyet.com.tr/Detail/2009/08/11/cep-telefonundaki-fotograflari-internette-cep-telefonu-internet-seksi-vanessa-hudgens-high-school-mus-1016165.jpg

[sekerkiss07]Beyza:
    http://www.resimmax.net/wp-content/uploads/2009/01/sarisin-guzel.jpg

[handan]Nisan:
    http://hotcelebs.today.com/files/2009/04/selena-gomez.jpg

[(_ALiCe_CuLLeN_)]Sinem:
    http://www.manzara.be/data/media/643/www.manzara.be_-_Guzel_Sarsn_Mavi_Gozlu_Kz.jpg

[_black_angel_]Heyra:
    https://2img.net/r/ihimizer/img594/8624/1218329244gnpd142q.jpg

[tuqchee!!!] Tuqçe:
    http://www.buyutec.net/data/media/2244/yesil-gozlu-kizil-sacli.jpg

En son Deadly tarafından Ptsi Haz. 14, 2010 9:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 25 kere değiştirildi
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

~ Kayıp Ruh~ Final..~  102.Sayfa~ Empty Geri: ~ Kayıp Ruh~ Final..~ 102.Sayfa~

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Nis. 10, 2010 9:53 pm

Süper yazmışsın! Hemen hemen hemen yb at Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 9:58 pm

peki Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 10:01 pm

Buqün ailemle son qünüm annem beni hiç sevmediqim kuzenim sinem'in yanına qönderiyorlar.Babamla başbaşa bir dönem qeçirmek istiyorlanmış peh lan başbaşa bir dönem qeçirçeksiniz diye nie beni burdan qönderiyonuz öküzler bide beni hiç bir yere qöndermiyordunuz yoq neymiş bn sizin qöz bebeyinizmişim pışık külahıma anlat lan sen onu bide anne baba olacaktınız yazık size yazıkk.Sinem aslında iyi kız ama ne bileyim işte çok saf ya anladınız dimi? saf kız işte ve beni hiç kimsenin sinir edemeyeceqi bir şekilde sinir ediyor.Onu dövmek istiyorum ama olmuyo acıyorum acıkçası walla nese lan buqünden sonra onun yanında kalcaksam onu hiç bir şekilde üzmeyecek ve hiç bir şekilde onunla kavqa etmiceqim.Nokta....
    "Nefes hazırmısın kızım?"
    "Hazırım anne qeliyorum" annemin yanına qittim babam arabada bekliyordu.Arabaya bindik hiç kimse konuşmuyordu.Onlar başbaşa zaman qeçirmek için 1 hafta fln yazlıqa qiderlerdi ama beni 1 seneliqine cadaloz kuzenimin yanına qönderiyorlar onlara ne kdr kzqın olduqumu hiç bilemessiniz.Annem bu sessizliqi bozmak istedi ama bn onu susturdum
    "Nefes bak..."
    "Anne susarmısın lütfn biraz.....tamm sizi anlıyorum başbaşa zaman qeçirmek istiyorsunuz ama bn bu kadar seni sizsiz napıcam sölemrisiniz.Ben hiç bu kadar sizden uzak olmamıştım anne."
    "Ahh canım emin ol orada bizi hiç hatırlamıcaksın.Kuzenin sinem ile eqlenince ordan buraya qelmek istemiceksindir cnm qüven bize."
    "Anne baba anlamıyorsunuz.Sorunda bu zaten ya ondan başka hiç kimse yoqmş qibi beni onun yanına qönderiyorsunuz.O kız bnm sinirlerimi bozuyor" babam arabayı o kadar hızlı durdumuştu ki az kasın cama yapışıyordum.
    "Nefes seni son kez uyarıyorum sinem hakkında bir daha böle konuşma o senin kuzenin onunla iyi qeçinmeye çalış tamammı.Bu konuda burada kapanmıştır 1 sene boyunca orada kalacak ve oradaki okulda okuyacaksın."
    "Ama ba- sözümü annem kesti.Lanet olsun işte bu yüzen sizi sevmiyorum.
    "konu kapandı küçük hanım anlıyormusun kapandı konu birazdan uçaqa binip istanbul'a qideceksin"
    "Tamm anne pes ediyorum haklısın." yarım saat sonra hava alanında qeldiqimizde arabayı park ettik.Uçaqın kalkmasına 1 saat kalmıştı.Annem babam ve ben qidip dışarıda bir yerde oturduk.Ahh yeter bu kdr ya
    "Anne baba yeter bu kadar yaa hiç biriniz beni anlamıyorsunuz."
    "Anlamıyormuyuz?senin dilin çok uzadı küçük hanım sayqısız seni
    "Baba ya beni sevdiqinizi sölüyorsunuz beni hiçbir qeziye döndermiyorsunuz arkadaşlarımla bir yere qitmeme izin vermiyorsunuz.Benim sizin qöz bebeqiniz olduqmu söleyip duruyorsunuz hepsi palavra asıl beni sevseydiniz beni hiç sevmediqim birinin yanına 1 sene boyunca qöndermezdiniz.Siz qerçekten anne ve babammısınız benim söleyin bumu anne babalık" baqırmıştım evet baqırdım cünkü çok kızqınım herkes bana bakıyordu.
    "Ne var ne bokuma bakıyonuz." annemle babamın qözlerinin faltaşı qibi açıldıqını qörüyordum ama hak ettiler bunca sene boyunca hiç bir şey demeden kabl ettim herşei ama bu sondu.
    "Biz hiç bir şey bilmiyorduk...senin böle düşündüqünü" dedi annem
    "Bırak ya bilsen napıcaksın ki yine aynı sorumsuz anne yine aynı sorumsuz baba olacaksınız sizden qerçekten nefret ediyorum qerçekten." saatime baktım yarım saat kalmış kalksak iyi olacak bunlardan ne kadar erkan kurtulursam o kdar iyi olur."Hadi qidelim birazdan uçak kalkar." ucaqı binmeden önce annemle babama son kez baktım içimde bir his vardı neyin nese yahu bu his nese cnm kimin umrunda lan.2'side üzqün qörünüyorlardı öff be bananee üzülsünler.Ucaqa binip yerime oturdum.Kulaqıma ı pot'u takıp jeremiah lyrics-birthday sex şarkısını açtım qüzel ve yavaş bir şarkı elime bir kitap aldım.Birinin yanıma oturmasıyla yerimde şıçradım yanımdaki çocuk çok yakışıklıydı qözlerini bana dikmişti onu qörmemezden qelip kitap'a odaklandım.Yarım saat sonra baktım ki cocuq bana bakıyordu halamı yuh lan olum sn pisikopat felanmısın lan.I pot'u kulagımdan çıkarıp çocuqa döndüm.Çocuq dikkatlice beni izliyordu.
    "Ne?neye bakıyorsun sen öle?"
    "Güzelliqine." amn tanrım ahh bu çocuq bana qüzel mi dedi bu çocuqun kafasında var herhalde lan.
    "Merhaba ben emre. snn adın ne?"
    "bnde nefes"dedim ve bana doqru uzattıqı elini sıktım.Uçak hava alanına qirene kadar emreyle konuştuk o bana kendini anlattı.Bence çok yakışıklı bir çocuk.Kaslı olmasıda bir hayli hoş.
    "eee nefes neden istanbul'a qeldin." qlümsemem yüzümden qitmişdi onun suratın 2-3 dakida boş boş baktıktan sonra qözlerimi elime diktim
    "şey..annem ve babam beni kuzenimin yanına yolladılar."
    "hım demekki sn bu kadar üzqün olduquna qöre onu sevmiyorsun."
    "şey aslında sayılır.O yani sinem herkeze karşı çok iyi sevecen bir kızdır ama biz onun hiç iyi anlaşamayız." uçak hava alanına qirince beraber uçaktan indik.Onu arkadaşları anlamaya qelmiş olamlı ki cocuqlar ve kızlar bana tip tip bakıyordu.
    "şey emre seninle tanışmak büyük bir zevkti.Neyse şimdi qitmeliyim belki sonra işte yada boşwer". aptal aptal aptal seni aptal.
    "nefes bir dakika"
    "evet?"
    "şey telefon numaranı alabilirmiyim.Biliyorsun iste belki sonra beraber birşeyler yapabiliriz." ahh sonunda bnm diyemediqimi o dedi.
    "evet neden olmasın ki"ona telefon numaramı verdim.Arkadaşları yada artık herneyseler buraya doqru qeliyorlardı.
    "sonra qörüşürüz emre"
    "kesinlikle qörüşeceqiz nefes" dedi ve qöz kırptı.Hey allhım bu çocuq ne böle yaa tambi pirinç lan.Ahanda sinem. onun yanındaki kim lan?sevqilisimi yoq canım olabilirmi?
    "Nefess buradayızz kız"
    "Gördüm" qidip ona sarıldım.
    "Seni qördüqüme ne kdar sevindim hiç bilemessin" dedi sırıtarak
    "ya eminim öledir."
    "efendim"dedi saqır seni
    "hiç hadi qidelim.bu arada bu çocuk kim ln"
    "bu poyraz.Poyraz buda nefes sana bahsettqim kız"
    "Merhaba nefes"
    "sanada merhaba hadi qidek lan üşüdüm vallaa bu arada okullar ne zaman acılıyo?"
    "5qün sonra canım"
    "peki" arabaya binip eve qittik.Sinem'in bana qösterdiqi odaya qirdi eşyalarımı yerleştirdikten sonra assaqı yemeqe indik.Sinem evde tek kalıyor.Annesi ve babasını kaybetmişti çok zenqin bir kız hizmetçileri faln filan var işte.Yemek yedikten sonra bir duş alıp odama çıktım.Kendimi yataqın üzerine atıp kendimi rahat bir uykunun kollarına bıraktım.
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 10:02 pm

Oyuncuları 3 qün sonra eklicem çünkü bazı arkadaşlarımız hikayemde oynamak isterse diye.
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Nis. 10, 2010 10:34 pm

tatlım süper bi hikayee bana da yer verirsen sevinirim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 10:35 pm

tabiii Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Nis. 10, 2010 10:36 pm

Very Happy yb ne zaman eklersin ? ama öbürüne de yb istiom öbüründe çok heyecanlı bi yerde bıraktın ama yaa
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Nis. 10, 2010 10:37 pm

Ben olmazsam olmazzzz beni de koy oraya ve yb istiyorummmmm
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Nis. 10, 2010 10:45 pm

Sakıncası yoksa benide ekler misin?? Very Happy Ayrıca bölüm çok güzeldi. Merak ediyorum neler olacak?? Very Happy Very Happy YBB!!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 10:57 pm

takiii siz hanqi oyuncuyu oynucaqınıza kara verin bana söyleyin okula başladıqı zaman size onunla arakdaş yapıcam
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 10, 2010 10:59 pm

2.Bölüm(felaket)
    Buqün sinem'in çılıqıyla uyandım.Hemen odasında daldım.Aqlıyordu telefondaki biri ona sesleniyordu elinden telefonu aldım.
    "Alo siz kimsiniz ve benim kuzenimi neden rahatsız ediyorsunuz"
    "Merhaba ben doktor murat.Nefes hanım'a ulaşılamadı o yüzden sinem hanımı aradık" benimi? benimle bu adamın ne işi olabilirki
    "Nefes benim size nasıl yardımcı olabilirim?" adam kısa bir süre durdu ve konuşmaya başladı.
    "Nefes hanım size bir kötü haberim var lütfen sakin olun tamammı.
    "evet sizi dinliyorum"
    "Anneniz ve babanız kaza qeçirdiler ve....."durdu bu olamaz annem babam hyır inş. tahmin ettiqim şey deildir inş.
    "ve? evet ve ne?"
    "başınız saolsun" ne anneee baba? qözlerimdeki bireken yaşları bıraktım.Anne baba nasıl nasıl olur onlarla daha dün konuşmuştum onları nasıl kaybederim ben nasıl onlar hayatımdaki tek kişiydiler.dizlerimin baqcıklarını qözülüp dizimin üstüne çöktüm acı dolu bir çıqlık koydum ve aqladım.Göz yaşlarım sel oldu aktı.Sinem yanıma qelip bana sarıldı birlikte aqlıyorduk.Ne yapıcam ben ne?
    "Hayır hayır hayır onlar ölmemi hayır ltfn ölmemiş olsun sinem lütfn daha dün konuştum onlarla ben daha dün sarıldım daha dün onlar la kavqa ettim ben."hıçkıra hıçkıra aqlıyordum.Şuanda siz benim hissetiqim duyquyu anlamayor olabilirsiniz.Ben acı çekiyorum.Evet hayatım deişiyor hemde bana acı çektire çektire.Ama böle olmamlıydı annem babam ölmemeliydi.Hepsi benim hatam kendimi hiç hak etmicem hemde hiç.Sinem'in annesi ve babasını kaybettiqi qün ona teselli olmuştum simdide o bana eski yaşamımda bana böle bir şey olacaqini söleseydiniz inanmazdım ama şimdii....Yapamıyorum dayanamıyorum.
    5 saat sonra....
    Artık aqlamak çözüm deil.Annem ve babamı istanbul'a qetireçekler bu qece yarın cenaze kalkacak.Anne sizi kendme affetiremedim.Sizi çok seviyorm.Neden allhım neden.Neden onları aldın benden onların yerine bni alsaydın neden allhım neden.Akşam bütün akrabalarımı arayıp cenazeden haberdar ettim.Eminimki hiç kimse benim kadar üzülmemiştir.Bak işte nefes istediqin oldu annene babana keşke ölseydinizde bende sizden kurtulsaydım diyip duruyordun bak işte oldu onlar öldü.Kendinle qurur duy seni seven 2kişiyi öldürdün.bu qece benim için zor olmuştu sabahtan beri aqlıyordum.Aqlamak çözüm deil dimi?evet ama yapıcak başka birşeyim yoq yarın ne yacaqımı bilmiyorum.Yenqem ve dayım bu akşam bize qeldiler ona sıkıca sarılıp aqladım..Yenqemde benim kadar çok üzqündü.Dayım ise dicek bişi bulamıyorum o kadar kötü qörünüyorduki.Yenqem doktor olduqu için bana uyuku ilacı vermesini istedim.İlacı içip yataqa qirdim uyukum qelene kdar hıçkırıklar eşliqinde aqladım.
    Bu qünden sonra hiç birşey eski olmıcak deişmeyen tek şey benim aptallıqım olucak.Sabah saat'in 08:00'de uyandım.Balkona çıkıp etrafı izledim.İstanbulun qüzel kokusunu içime çektim.Benim hayatım bumu.Lanet qirsin bu hayatın canıcehenneme emi!daha çok erken yaşta yanlız kalmadım mı sinem 17 yaşında tamm ama büyük bn daha küçüküqüm ya 16 yaşındayım.Ama sandıqınızdanda duyqusalım.
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Nis. 10, 2010 11:09 pm

tatlım yine süperr yaaa Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 11, 2010 9:05 am

Tatlım hikaye süper yb at döverim lan seni yoksa Wink
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Nis. 11, 2010 10:07 am

Evet çok güzel bebem bence kimi kim yapçana sen karar ver sonuçta yazar sensin ve yb ybybybybyb
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 11:34 am

yavv ağlatmayın beni ulen kaç gündür ağlıyorum zaten duygusalımm Sad iyice sulugöz oldum

yb istiyorum hikaye çok güzeldi aslında bende burda olmak isterdim ama zaten çok kalabalık
    yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 11:54 am

yha kızım bn sana dedim sevdiğin birisi olayımmmm
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 12:02 pm

ama süper manyaq yazıosun yb istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 12:07 pm

evet ece yb istiom
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 12:43 pm

pişt kızzz yb yollaaaaaaaaaaaaaa
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 5:04 pm

pişt kız bu hikayede vampir falan filan varmı ?
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 11, 2010 5:12 pm

Olmaz mı vampirsiz hayat mı olur be Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 11, 2010 6:20 pm

yaa ölemii bnde düşündüm acaba katsammı katmassam mı Very Happy bu arada sevqili fln istiosanız ad belirtin çünkü sizi oyuna katıyorum ayrıca buket sn oyunda ztn isin ama nefes sana sinir oluyor ilerki bölümlerde beklediqindede iyi olacak araları hele cenazede bu arada yazıyorum biraz birazdan eklerim
    Vampir katimmi lan?
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 6:28 pm

Deadly demiş ki:yaa ölemii bnde düşündüm acaba katsammı katmassam mı Very Happy bu arada sevqili fln istiosanız ad belirtin çünkü sizi oyuna katıyorum ayrıca buket sn oyunda ztn isin ama nefes sana sinir oluyor ilerki bölümlerde beklediqindede iyi olacak araları hele cenazede bu arada yazıyorum biraz birazdan eklerim
    Vampir katimmi lan?

kat kızz vampirsiz hayat çekilmezzzz bu arada bnim sefgili vampir olsun ok özelikleri sen belirle ama yakışıklı olsun Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 11, 2010 6:29 pm

(_ALiCe_CuLLeN_) demiş ki:
    Deadly demiş ki:yaa ölemii bnde düşündüm acaba katsammı katmassam mı Very Happy bu arada sevqili fln istiosanız ad belirtin çünkü sizi oyuna katıyorum ayrıca buket sn oyunda ztn isin ama nefes sana sinir oluyor ilerki bölümlerde beklediqindede iyi olacak araları hele cenazede bu arada yazıyorum biraz birazdan eklerim
    Vampir katimmi lan?

kat kızz vampirsiz hayat çekilmezzzz bu arada bnim sefgili vampir olsun ok özelikleri sen belirle ama yakışıklı olsun Very Happy

Okişşş bebeim katarım Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 2:52 am