Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor Empty Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor

Mesaj tarafından edella Perş. Mart 18, 2010 9:12 pm

Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor 293.pattinson.robert.052009

Kristen Stewart ve Taylor Lautner'in Robert Pattinson olmadan Pazar günkü Oscar'da sunucu olacakları dünyanın en ünlü parlayan kan emicisinin davetli olmadığını göstermez.

Dün gece Vanity Fair'in düzenlediği yardım konferansında "Pattinson topluluğunun çıldıracağını düşünüyorum," dedi Oscar'ın yapımcısı Adam Shankman. "Tek söylemek istediğim, müsait değil!"

Evet, Pattinson şu an romantik,dram filmi Remember Me için New York City'de..
    Bel Ami çekimlerine devam etmesi için hemen Avrupa'ya geri uçması gerekiyor.

"Biz onu geri çevirmedik," dedi Shankman. "Ona hayır demişliğimiz de yok. Ona gösteride olmasını teklif ettik. Onun orada olabilmesi için çok çok çalıştık. Summit'in onu bir gün için uçurmasına çalışıyorduk, ama sanırım çok fazla oldu."
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor Empty Geri: Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mart 18, 2010 9:33 pm

onlarda yapışık 3üçüz gibi gezmek zorunda diilller ayrıca bişi dicem kritının bacakları ne kadr ımmm. mnası desem garip yhaaaaaaaa Razz Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor Empty Geri: Robert oscar'a davet edildi ama gidemiyor

Mesaj tarafından edella Perş. Mart 18, 2010 9:49 pm

haha kristen ın bacaklarını sewiorum bhen güzeller bence Very Happy
    seksi bi kız lan çamur atmayın Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mart 19, 2010 5:33 pm

krışten seksiyse ben kendimi kainat güzeli seçiyorum Razz Very Happy hehhe lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Mart 19, 2010 5:45 pm

ewt kristen seksi tmm mı gfüzelde bi kızz
    saçlrının son halini saymassak
    her neyse o kız güzel lan kısmanmayınn bnm prensesimii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Cuma Mart 19, 2010 10:25 pm

nefret ediyorum!
    tiksiniyorum!
    her telden konuları bi açıyorum ve karşıma sümonun twilight paylaşımları çıkıyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad Embarassed Mad Crying or Very sad
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Mart 20, 2010 11:56 am

haha ewt farkndayım we hayret taşımamışın
    ayça ciddn taşımaktan wazgeçç bnm konularımı yhaa
    Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Mart 20, 2010 2:34 pm

taşıcam,sonuna kadar Very Happy forum az şekle şemale girsin Very Happy Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mart 20, 2010 6:02 pm

pasaklı ayçadan forum düzenlme tüyolarıyla hafta tekrar görüşmek üzere Very Happy Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Mart 20, 2010 6:06 pm

haha güzelmiş katılıyorumm buna Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Mart 20, 2010 7:39 pm

bence parmaklardan sonra görüşcez Very Happy Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 23, 2010 1:40 am

p icn thx Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:40 pm