Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

F1Hamilton babasını İngiltere GP'ye davet etti

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1Hamilton babasını İngiltere GP'ye davet etti Empty F1Hamilton babasını İngiltere GP'ye davet etti

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 06, 2010 9:30 am

Lewis Hamilton'ın babası, menajer olarak yollarını ayırmasının ardından oğludan ilk kez bir yarış için davet aldı.
    Formula 1'de yarıştığı ilk üç sezonda Hamilton'ın menajerliğini babası Anthony Hamilton yapmıştı. 25 yaşındaki İngiliz pilot kariyerinin daha sonraki bölümünde ise artık babasıyla birlikte çalışmak istemediğini ifade etmişti.

Baba Hamilton bu yüzden bu sezon hiçbir yarışa gelmedi. Ancak İngiliz medyası, Hamilton'ın İngiltere GP için bu hafta sonu babası dahil ailesinin Silverstone'a davet ettiğini yazdı.

Babası ile olan ilişkisinin henüz eksisi gibi olmadığını doğrulayan Hamilton da, "Sanırım geliyor. Ben davet ettim. Tüm ailemi davet ettim. Galiba Cumartesi akşamı gelecek" dedi.

Hamilton, "Benim zaten tribün biletlerim var, o yüzden padokta isterseniz padoğa, tribünde olmak isterseniz de tribüne gidebilirsiniz dedim" diye konuştu.

Bu arada yeni bir menajer arıyor olmaktan pişman olmadığını belirten Hamilton, babasının yanında olmamasının, kendi gelişimine katkıda bulunduğunu dile getirdi

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:19 pm