Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+10
Phoenix
¤ тσяу ¤
my_angel_35
ChatLaqq
StarkGk'ce
¢єяєη ƒєηту ●
AhMeT&SeLiM-night
GeNcAy
aysa
HouSeOfNighT-NaLa
14 posters

Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim )

HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim ) Empty Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim )

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Ptsi Şub. 08, 2010 4:38 pm

TANITIM

Dünya eskisi gibi huzur dolu ve yaşanacak bir yer değil. Yıllar önce Japonya’nın tasarladığı ve kullanıma hazır hale getirdiği itaat çipi yüzünden Dünya’da kaos yaşanmakta, yapılış amacı kanun tanımazları, suçluları, akli dengesi yitik insanları itaatkar hala getirmek olan bu çip büyük liderlerin eline geçince tüm insanlar köleleştirilmeye başladı. İnsanlar yakalandıkları yerlerde itaatkar çipi takılmaya ve köle haline getirilmeye başlandı. İnsanlar çip takılı olduğu sürece eski yaşamına dahil hiçbir şey hatırlamamakla tek amacının hizmet olduğunu beynine hatırlatan çipi tanrının bir hediyesi sanmaktan,Bir grup genç arkadaşın ve ailelerinin kendini savunmak için saklandıkları bölgeler dev apartmanlar, alış-veriş merkezleri… artık çok kısıtlı bir halde çünkü Dünya köleleşme yolunda ve bencil liderlerin elinde. Hayatta kalmak ve benliğinizi kaybetmemek için sürekli saklanmalı ve koşmalısınız. Ölüm kalım savaşına sizde davetlisiniz!

“Geceleri rahat uyuyabileceğinizi düşünmeyin çünkü toplayıcılar her yerde ve acımaları yok hayatta kalmak için savaşın!”

En son HouSeOfNighT-NaLa tarafından Cuma Şub. 12, 2010 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim ) Empty Geri: Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim )

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 4:49 pm

vay konuya bak seenn Cool
    ilginç... Cool
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim ) Empty Geri: Benden Yeni Bir Şey ( Tanıtım ve 1 Kısım Toplayacıları ekledim )

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 4:49 pm

ayyyy süper hemn yb isterim çok ilginç bir konu seçimi onur bey tebrik xd lol! cheers
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Ptsi Şub. 08, 2010 4:51 pm

rüyamda gördüm xD daha farklıydı tabi Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 4:51 pm

yorumma ba Very Happy
    yb ver Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Şub. 08, 2010 4:52 pm

Gerçekten çok güzel bir konu terbrik ediyorum.Diğer hikayelerden çok farklı kurgusu beni aynı açlık oyunları gibi şaşırttı Very Happy Bütün övgü kelimelerini hak ediyor.Yb ne zaman? Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 4:53 pm

wayy rüyaya bak kimleri böle seyler görüo kimileri(ayça xD)+18 hayat işte lol!
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Ptsi Şub. 08, 2010 4:53 pm

daha yazmadım ki Very Happy sadece tanıtımı yazdım Very Happy ve kahramanlar Türk olcak yabancı olunca sanki ben yazmıyormuşum gibi oluyo Very Happy

En son HouSeOfNighT-NaLa tarafından Ptsi Şub. 08, 2010 5:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 5:00 pm

bekliyoruz Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 5:02 pm

GeNcAy demiş ki:wayy rüyaya bak kimleri böle seyler görüo kimileri(ayça xD)+18 hayat işte lol!

kızım benimkilerde gölde yapıyo len o da farklı bişey Very Happy Razz

bence de türk olsun azcık kendimizi lider gibi hissedek Very Happy Cool gerçi bunu okuyunca aklıma amerika geldi ama.. Mad
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Ptsi Şub. 08, 2010 5:03 pm

Umarım konunun hakkını veririm biraz zor olucak Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 5:04 pm

bnce göçebe tarzına benxemiş için aşk war mı lütfen olsun süper yazıosun Very Happy Question
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 5:07 pm

ne aşkı yaf Suspect
    azcık aksiyon yaşayak Very Happy Cool
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 5:07 pm

yok lan ikiside olsun (((kız bizim aşkımız neyine yetimio heheh))) lol!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 08, 2010 5:08 pm

nese yha bn kaçar onur bn gelmeden yb ekleme bekleyin bni xd xD Very Happy Razz öpüldünüz xD lol!
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 5:11 pm

seni mi beklicez başka emrin Very Happy
    hea gencay bizimki neyine yetmiyo bi de millete mi sarcan Very Happy Razz
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Ptsi Şub. 08, 2010 5:13 pm

OoOoooo SüpeeerRmiiiş yaaa =)
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Ptsi Şub. 08, 2010 5:25 pm

Wowwwwww.. Çok güzel.. Yb.. Lütfenn.. xD
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Ptsi Şub. 08, 2010 5:27 pm

Aynennn benCedeeee Acayiiip bişey oLmuşş Bilim Kurgu filmleri gibii Very Happy ben bayıLırımda öyLe filmLeree =)
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Ptsi Şub. 08, 2010 5:39 pm

Ewt çok hoşuma gitti.. =)
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Şub. 08, 2010 5:52 pm

iyi tamam daa Very Happy
    hayat hikayenizi mi anlatcanız Very Happy Cool
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Ptsi Şub. 08, 2010 6:01 pm

anlatıRızzz Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Ptsi Şub. 08, 2010 6:03 pm

1 KISIM
    TOPLAYICILAR

Derme çatma yatağımda hızlıca dönerken kendimi yerde buldum. Yine kabus görmüştüm bana artık çok olağan ve doğal geliyordu. Mataramı açıp kalan son damla suyumuda içtim ve derin bir iç geçirdim. Su bulmak çok zor hale geldi önceleri sokaklarda çok rahat gezebiliyorduk şimdi ise bize ait olmayan apartmanlarda sessiz ve ışıksız yaşıyoruz. Çipi gün geçtik daha fazla geliştiriyorlar ve insanları savaş aleti olarak kullanıyorlar. Bizleri yakalamaları için eğitiyorlar ve insanlığa dair akıllarında kalan şeyler sınırlır; yemek, içmek, - Buna şarhoş olmakta dahil - zorda olsa konuşmak ama diğer özellikleri gün geçtikçe gelişmekte bizse hergün birilerini kaybetmekle yetiniyoruz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanamıyoruz onlar ise teknolojiyle boğulup yaşamlarını devam ettiriyor tek yaptıkları ya da yapabildikleri ülke elle geçirmek ve alaıp satmak. Yuvarlandığım yerden toparlanarak tekrar yatağa girdim. İki gündür düzgün uyuduğum söylenemez. O sırada bana yaklaşan ayak sesi gittikçe artmaya başlamıştı. “ Toprak çabuk kalk toplayıcılar geldi.” silahım Berk’in alnındaydı. “Lanet olsun Berk şunu yapmaktan vazgeç.”diyip yorganımı üstümden attım silahı alnından çektim. Şu güzelim ülkemde uyku bile haram hale gelmişti. Hızlıca ablamın yanına gittim, uyanması gerekiyordu. “ Abla kalk toplayıcılar…” tereddüt etmeden fırlamıştı ve sağlam bir yumruk geçirmeyide unutmadı kendimi ablamın şefkatli kollarında buldum. “ Özür dilerim ablacım.” Ablamın en kötü huyu iş işten geçmiş be ablacım ama bünyemde, bedenimde artık ablama alışmıştı. Tepemizde dolaşan helikopteri duyabiliyordum. “ Ne yani bizim için yolladıkları en iyi şey bu mu?” Gizem yine aşağılıyıcı tavrıyla rakibimizi küçümsedi. “ Yanlış hatırlamıyorsam son toplayıcı az kalsın seni yakalıyordu.” Berk’in kahkahası helikopterin ışıklarının bize doğru dönmesine neden oldu. Gerçi bize yolladıklara şeye bakınca tam bir helikopter değilde helikopter-cikti ama rakibi küçümsememeyi öğrendik küçük bir kız hepmizi çok güzel benzetmişti ama ablam onun icabına bakıp bizi kurtarmıştı. Biz insanları öldürmüyoruz - Zorunlu kalmadıkça- bayıltıp kaçmak bize daha insancıl bir davranış gibi geliyor ve onlarla aramızda ki fark böyle belli oluyor. -Çipler dışında-

……..

Biz ailerimizi büyük toplama gününde kaçırıp saklanabilen sayılı kişilerdeniz ama yaptığımız bu hareket dünyayı tetikledi ve artık herkes gruplar halinde kaçmaya ve yaşam mücadelesine katılmaya başladı ama olanlar yüzünden güvenlik üst seviyeye ulaştı artık kaçmak çok zorlu oldu ve grubumuz kalabalık sayılır. Gençlerimiz çok az ben, Berk, Gizem, Ablam - Güldem - ve Tuğcan, orta yaş çoğunlukta ve bir tek çocuk var. Tek eğlencemiz ve yaşam kaynağımız. Anne ve babalarımız kaçmaktan çok yorgun ama pes etmeye niyetleri yok en azından biz olduğumuz sürece. Hepimiz dinç gençleriz. Özellikle Berk kasları gerçekten işimize çok yarıyor. Kapkara saçları ve esmer teni sayesinde karanlıkta zor seçilir. Bense konuşma ve koşma konularında iyiyimdir. Ablam kaslı vücudu ve uzun saçları ile iyi bir rolcü sıkı bir güreşçidir. Tuğcan gözcümüzdür çok az uyur ve Gizem çenesiyle adamları kaçırma dışında testislere tekmesi çok meşurdur. Annelerimiz yemek yapma ve bulmada, babalarımız ısınmada ve silah sağlamada bir numaralar grupta işe yaramayan yoktur arada düşmana karşı nutkumuz tutulsada koşmayı ve yaşam savaşını öğrendik iki yıldır göçebelerden farkımız yok.
    Aklımdan binlerce şetin tasviri dönerken dışarısını unutmuştum.Helikopterin sesi git gide yaklaşarak yüksek çatının tam üstünde durdu dev kıskaçlarla tavanı çekti şimdi kabak ortadaydık ve açık hedeftik.

Konunun hakını veremedim çok üzgünüm Sad Mad

En son HouSeOfNighT-NaLa tarafından Ptsi Şub. 08, 2010 6:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Ptsi Şub. 08, 2010 6:05 pm

Harikaaaaaa
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Ptsi Şub. 08, 2010 6:15 pm

Müthişsin hacı ya devam pleaase Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:04 pm