Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
¤ тσяу ¤
fashion_queen
ges_emine
Brra.
Deadly
9 posters

Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi

ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi - Sayfa 4 Empty Geri: Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 12, 2011 12:34 am

kızım söylersin bombayı bölümde biter Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi - Sayfa 4 Empty Geri: Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Şub. 12, 2011 12:41 am

Meraklı değilsin yani Sad
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 12, 2011 12:44 am

fazla merak beni iyi yapmaz başının etini yiyebilirim 2 gün
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 12, 2011 12:47 am

bu akşam verecek misin ybyi?
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Şub. 12, 2011 12:53 am

Bölüm 5

Dudaklarımı heyecanla araladım beni kendine dahada çok çekti sol elini yanağıma koyarken sağ elini belime koymuş kendine dahada çok çekiyordu beni.
    "Eowyn" diye fısıldadı.Sesi bir müzik melodisi gibi ince ve narin çıkıyordu.
    "Samuel"
    "Sam de bana Sam'im de" beni tekrar öperken Aprıl fısıldadı "Ohaa!Abazaya bak kıza ne diyor" hepsi birden kahkaha'ya boğulunca Sam dönüp tısladı.Damon kolunu Aprıl'ın omzundan doladı "Ovv vahşi vampir kızdı" Sam onlara aldırmadan bana baktı.Birden kafama dank etti.Lanet olsun ne bok yiyordum ben böyle?Elimi çarpılmış gibi hızla geçip geriye bir adım atınca şaşırıp bana baktı Aprıl'a döndüm
    "Gitmeliyiz"
    "Eo-" diye söze başlamıştı Sam.Lafını keştim "Bunu bir daha asla yapma" ileri doğru gittim Aprıl yanıma gelmeyince ona bakmadan kızgınlıkla tısladım. "Aprıl derhal yanıma gel!" tam yanıma geldi yüzünde öfke ve üzüntü vardı.İleri doğru eğildi "Niye bunu yapıyorsun daha gelemiyeceğiz biliyorsun neden?Bırak Damonla rahat bir gün geçireyim.Ne olur Eo lütfen!" gözlerimi öfkeyle ona dikince geriye doğru bir adım attı.Kafamı çevirip başka tarafa baktım sonra oda döndüm yüz ifadem yumuşamıştı.
    "Tamam tamam hadi git Damonunla +18şeyler yap" diyince kahkaha'ya boğuldu bana sarıldı ve elimden tuttu benide kendisiyle birlikte onların yanına götürdü tam elimi çekicekken gelip kulağıma fısıldadı "Onu seviyorsun?O halde izin ver oda seni sevsin" bakışlarımı çakırdım o sırada Sam bana baktı.Sessizce yanına yürüyüp kucağına oturdum kafamı gögüsüne yasladım ve gözlerimi kapattım.Ellerini omuzumun çevresinde doladı.Gözü kaçıp kafamı yukarı kaldırdım kafasını eğmiş beni izliyordu.Gülümseyince içimdeki fırtınalar tekrardan alevlendi.Ona yaklaştım oda bana yaklaştı tabi..aha öpüyo..aha öptü öpecek..vallahi öpecek..sadece bir milim ötemde...evet evet öpücek..yaşasın!Öpüşüyo-lanet olsun öpmemizi engellen tipik Beal malı tam aramıza girdi.
    "Lan gidin odanda pişirin işinizi" ben ne olduğunu anlamadan bunlar kahkaha boğulunca Sam sırıtım elimi tuttu beni kaldırdı ve "Tamam" dedi ben ona kaşlarımı kaçarak bakarken beni sarayın içine soktu ve koridorda yürüyümeye başladı.Şey acaba şu 'pişirin işinizi' ne demek?Bir kapının önüne geldik eliyle kapıyı açtı ve içeri girip bana baktı "Gel" dedi içeri doğru bir adım atınca burnuma lavanta kokusu geldi.Derin derin koklayıp sırıttım "Lavanta?"
    "Sever misin?"
    "Evet" bana bakıp güldü daha sonra yaklaşıp elini belime koydu "Beni neden seviyorsun?" omuz silktim "Bilmem" güldü elimi tuttup beni yatağa oturtu bana baktı "Beni seviyor musun?" diye sordu kafamı salladım "Evet"
    "Çok mu?"
    "Bilmem"
    "Peki o zaman şöyle sorayım ne kadar seviyorsun?" ayağa kalkıp ona yürüdüm kollarımı belinin etrafında doladım ona bedenimi yasladım parmak uçlarında yükselip onu öptüm ve kulağına eğilip fısıldadım
    "Seni seviyorum"
    "Neden kulağıma fısıldadın?"
    "Çünkü benim dünyam sensin" bana baktı sadece gözlerime yüzümü ellerinin arasına aldı "Hayatıma hoş geldin..." beni öpmeye başladı..öptü..öptü..öptü..sonra öpüşmemiz derinleşti ve ateşleşti.Ellerini gögüslerime götürdü "Yıllardır seni bekliyordum" dedi pelerinimi çıkarırken pelerin omuzlarımda düştü yere.Ellinin kıyafetimin askılarına götürdü diğerinide sırtımdaki kıyafetin ipliğine ipi eliyle çeki çözünce kıyafet benimden aşşağıya narin ve zarif bir şekilde bacaklarımdan aşşağıya kaydı.
    "Seni istiyorum!" dedi beni yatağa atarken.Yutkundum geriye doğru çekilip yastıklara koydum kafamı.
    "Al o zaman.." dedim bana doğru yaklaştı ayaklarımın bitişine oturmadan önce üzerindekileri çıkardı ve yatağa oturup bana baktı ellerimi tuttup beni yatakta kaldırdı ve kucağına oturtu başlamadan önce sordu "Hazır mısın?"
    "Evet"
    "Peki emin misin?"
    "Evet"
    "Peki artık geri dönmek için çok geç" dedi ve beni sırt üstü yatağa doğru uzatırken yutkundum evet şu saniyeden itibaren artık geri dönüşü olmayan bir yola girmiştik.İçime girerken inledim ve ruhumuz yıldızlarla zevkle dans etmesine için verdim..Ah evet artık geri dönmek için çok geçti!...
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine C.tesi Şub. 12, 2011 1:01 am

vay vay vay
    harikaydı!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Şub. 12, 2011 1:02 am

Teşekkürler Razz
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ C.tesi Şub. 12, 2011 11:53 am

damdan düştüler bunlar =) 2 gün nasıl dayanıcm bilmiyorm .s
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path C.tesi Şub. 12, 2011 1:54 pm

Hehehehe... =)) Bence Samuel Kızı Tuzağa Düşürdü.. Başka bi amacı Var Bence .. Very Happy Bilmiom Ama.. Bence Kız Hemen Teslim Olmamalıydı.. Very Happy Very Happy Nese Bölüm Güzeldi.. Very Happy 2 gün Sonraki Uzun bölümü :Merak Ediorum.. Very Happy Ayrıca Hani Bi isim Vercektin?? O Neyin Nesiydi ??
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ C.tesi Şub. 12, 2011 5:25 pm

bncede o neyin nesiydi?
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Şub. 12, 2011 8:31 pm

Yeni bölümde görürsünüz Wink Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Şub. 13, 2011 1:48 am

Bence tam tersi Very Happy
    Samuel değil. Eo bunu arkadan bıçaklayacak Very Happy
    Anam süper Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Şub. 13, 2011 9:50 am

bana da öyle geliyor
    ^^wAps^^
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ^^wAps^^ Paz Şub. 13, 2011 7:03 pm

bnce bunların ikiiside birbirine aşık olcak.. ama yine savaş çıkacak ve ayrılık Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Şub. 13, 2011 7:45 pm

ecenin ne yapacağı belli olmaz Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 13, 2011 8:49 pm

Biraz geç oldu ama yazmaya başlıyorum Very Happy Yorumlarınızı okudum o kadar kötümüyüm yav Razz Şaka şaka tahminlerinizin bazıları gerçeğe yakın Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Paz Şub. 13, 2011 10:13 pm

Yha Bilmiorum.. Bence Eowyn Samuel'i Gerçekten Sevio.. Very Happy Çünkü Ne Biliyim .. Hani Lanet Olsunki Seni Seviorum Falan dediyaa.. Bence Ciddiydi.. =) =)) Ve Bence Sevmeseydi Bu kadar İleri Gitmezdi.. O yüzden Bana Eowyn Oyun oynuo Gibi Gelmio.. Ama Yanılıoda Olabilrim.. Very Happy Eo Akıllı Kız Sonuçta Yanii .. Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Paz Şub. 13, 2011 10:17 pm

Haaa Bidee... Very Happy Senin Yorumunu Tekrar Okudumda .. Aklıma birden Dank Ediverdi.. !! Yani İçimizden Bazılarının Yorumları Gerçeğe Yakınsaa.. Very Happy Eowyn Veya Samuel ( İkisinden Biri ) Ciddi Değil.. Hatta Belkide İkiside Birbirine Oyun Oynuo... Very Happy Yani Bu Demektirkii.. İlişkileri Sahici Değill... Very Happy Hahahahha. Koptum . Hemen Teşhisi Koydumm. !! Eee Doğru Tahminmi Yazar Hanım ?? Koptum Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 13, 2011 10:19 pm

Yakın Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Şub. 13, 2011 10:36 pm

hala katenin özelliğini vermedin farkında mısın?
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 13, 2011 10:45 pm

Aa dimi?Vereyim Very Happy Kate;Kıp kırmızı omuzlarına kadar gelen saçlara ve ela gözlere sahiptir.
    Uzaktan bakınca göz rengi mavi gibi gözükse de Ela gözlüdür.İncecik vücudu ve masum mu masum suratı ve dolgun dudakları var.Ateş elementine hüküm edebiliyor biraz sırsaktır(yani korkak) ama güçlü mü güçlüdür.Eowyn'in grubundandır.Genellikle psikopat ve biraz kaçıktır.Oldu mu? Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Şub. 13, 2011 11:03 pm

resim
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 13, 2011 11:07 pm

Very Happy Al bacım Very Happy
    Sessiz Karanlıkta Yürüyen Cadı.Karakterler+1 ve 2.Bölüm Geldi - Sayfa 4 Jsekv6
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 13, 2011 11:30 pm

Al bölüm Very Happy

Bölüm 6

Gözlerimi açtığımda onun yanımda olmadığı fark ettim.Neredeydi?Acaba dışarıda olabilir mi?Bence bana süpriz yapmak için bir yerlerde yada bana oyun yapıyor?O anda kafama dank etti.Lanet olsun ne yaptım ben!Beş dakikada yüzyıllardır nefret ettiğim,intikamla dolduğum adam'a kendimi vermiştim ve şimdi ortada sap gibi kalmıştım.Lanet olsun!Yataktan fırladım banyoya koştum "Sam!" diye bağırdım lanet olsun neredeydi!Yatağa oturup ağlamaya başladım kaç dakika geçti bilmiyorum ama kapı tıklandı "Kim o?" sesim ağlamaktan çatallaşmıştı boğazımı temizledim kapı açılmadı ama Aprıl bana seslendi.

"Şey..Eo..iyi misin?"
    "Hı-hı"

"Gelebilir miyim?"

"5 dakika bekle" diyerek ayağa kalktım ve hızlaca giyindim.Göz yaşlarımı suratımdan silip kapıya doğru yürüdüm.Kapıyı açtım Aprıl bana baktı "Hey Sam içerde mi?" diye sordu kafamı eğip ağlamaya başladım bana gelip sarıldı

"Hiştt ne oldu?"

"Lanet olsun!"

"Eo ne oldu?"

"Ne mi oldu?Yüzyıllardır nefret beslediğim erkeğe kendimi beş dakikada bıraktım beni becermesine izin verdim sence başka bir şey olabilir mi?He cevap versene!"

"Aman Tanrım!Eow-"

"Sus!Hepsi senin yüzünden"

"Benim mi?"

"Evet"

"Ben ne yaptım?"

"Eğer gelip bana böyle şeyler demeseydin ben sadece beş dakikada kendimi bir erkeğe becertmemiş ve ortada kalmamış olucaktım"

"Benim mi suçluyorsun?"

"Evet hepsi senin suçun!" diyerek bağırdım ellini kaldırıp bana bir tokat attı

"Ben sana seni sevmesine izin ver dedim git kendini becert demedim!" diye bağırdı arkamı dönüp kapıyı suratına kapattım şimdi ağlamanın sırası değildi.Üzerime pelerinimi aldığım gibi kapıdan çıkıp fırladım Aprıl kapının kenarında durmuş oturuyordu bana baktı onu görmemezlikten geldim koşar adımlarla koridorlarda yürüdüm ve saraydan çıktım.Evet tahmin ettiğim gibi pezevenk Sam Damonların yanında oturmuş onlara hareketli bir şekilde hızlı hızlı şeyler anlatıyordu görünüşe bakılırsa bana yaptıklarını anlatıyordu tabi bunlarda kahkaha atıp duruyorlardı.Hepsinin birden bana baktığına yemin edebilirim ama pes geçtim.Aprıl arkamdan koşarak gelip kolumdan tutup beni çevirdi

"Nereye?"

"Saraya"

"Hayır gitme!"

"Nedenmiş?"

"Damon ve ben..."

"Aprıl!"

"Ama ben..ben napacağım"

Bir şey demedim "Eowyn?" atıma doğru gitmeden önce ona dönüdüm "Ne halin varsa gör Aprıl" diyerek bağırdım.Sonra koşarak atımın üstüne atladım Vee'nin saçlarını okşadım pelerinimin boynumdan geçirdim ve bağladım.O sırada bir ses duyuldu "Eo,aşkım nereye gidiyorsun?" dönüp ona baktım sırıtarak
    bana bakıyordu "Sanane lan!"

"Aa aşkım böyle deme sana hiç yakışıyor mu?"

"Benle neden uğraşıyorsun?Gidip senin için deliren kızları becersene?"

"Ben seni istiyorum ve aldım"

"Hah!Bakireliğimi almış olabilirsin ama bana sahip değilsin"

"O ne demek şimdi aşkım?"

"1)Ben senin aşkın değilim.
    2)Yüzyıllardır nefret ettiğim adama kendimi vermiş olabilirim ama kalbimi vermedim ve buda
    3)Canın cehenneme piç!" dedim ve attıma döndüm "Hadi Vee deh" dedim atım hızla koşmaya başladı direk olarak saraydan çıktım.Bizim saraya hızla girerken atımdan aşşağıya atladım ve saray'ın içine girdim.Kızlar orada duruyordu.

"Eo.." Diye bağırdı Eli.

"Efendim Eli?"

"Neredeydin?"

"Aprıl ile vampir sarayına gittik!"

"Nee!" diye bağırdı Kate

"Ohaaa!" dedi Taylor

"Ne var?Gidemezmiyiz?"

"Şey..peki Samuel ile karşılaştın mı?"

"Karşılaşmak mı?Dahası bile oldu"

"Ne yoksa kavgamı ettiniz?"

"Hayır"

"O zaman"

"Tahmin et"

"Ona vurdun o sana vurdu?"

"Hayır"

"Im...kasıklarına tekme attın?"

"Hayır!"

"Burnunu kırdın?"

"Hayır"

"Vee ile onu teptin?"

Gülerek "Hayır" dedim

"Kih-kih-kih üzerine atladın ve öpüştünüz"

"Yaklaştın!"

"Neee!"

"ee başka"

Eli atladı lafa "Beraber oldunuz değilmi?Üzerinde vampir kokusu alıyorum yoğun bir biçimde"

"Vov..Bingo!"

"Nee!Doğru mu?"

"Evett!"

"Aman Tanrım!"

"Yüce Rahip adına!"

"Siktir!"

"Omg!"

"Abooo fış aney" diyince Eli herkes ona baktı tabi oda "Ne var lan?" diyincede birden kahkahalara boğulduk.

"EE ne yapacaksın?"

"Ne gibi?"

"Birlikte oldunuz"

"Eee"

"Yani şimdi onu öldüremezsin değilmi?"

"Sence?" diye sordum

Taylor kafa karıştı "Bence Eo'yu hafife alma"

"Ne gibi" dedi Kate kafasını karışmış bir biçimde

"Ya şey Eo yüzyıllardır o salak yüzünden uyukuya kaldı senin başına böyle bir şey gelse sen ne yapardın?"

"Öldürürdüm"

"Ya ama katmadığınız bir şey var.Eo ile sam birlikte olmuş yani demek oluyor ki Eo onu seviyor" diyince Taylor hepsini bana baktı.

"Hey..ne bakıyorsunuz?"

Kate gözlerini kıstı "Onu seviyorsun değil mi?"

"Bilmem"

"Eo.."

"Şey..tamam tamam seviyorum"

"Hah bak öldüremez" diyince lafa atladım

"Siktir lan öldüreceğim"

"Peki nasıl?Kalbe kazık saplama sanıtı mı?"

"Hayır"

"O zaman" sırıtarak ona baktım

"Kih-kih-kih"

"Söle lan"

"Tamam tamam ilk önce kalbine kazık sokucak kazıkla kalbini çıkarıcam ve onu paramparça ediceğim daha sonra..."

"eeee?"

"Daha sonra bedenini parçalara ayıracağım her tarafını liğme liğme kesiceğim ve sonra ateş'e atım yakacağım"

"Vahşi kız"

"Ateşli bebek!"

"Cadı!!"

Gönüp onlara baktım "Yapıcaklarımdan korkmalılar" diyince hepimiz güldük Taylor bana bakıp "Avlanma zamanı" dedi hepimiz odalara çekilip silahlarımızı almaya gittik üstümü değiştirdim.Siyah boğazlı kazağımı altına siyah deri pantalonumu giydim.Siyah deri çizme ve deri mont ile bayağa seksi olmuştum. Siyah göz kalemi,siyah far,kırmızı ruj ve biraz fondatenle tamamen fıstık gibiydim.Saçımı taradım ve at kuyruğu yaptım.Kılıçı belime koydum ve oklarımı sırtıma astım siyah iki hançerlerini birin sol bacağıma diğerini sağ bacağımın çizmelerinin gizli silah bölmesine koydum.Kendime son kez baktıktan sonra odadan dışarı fırladım bizimkiler sarayın önündeydi "Eee kızlar ne avlıyoruz?"

"Bilmem" dedi Kate

"Akrep adam?"

"Uppss akrep mi?" dedi Taylor

"Korkarım" dedim hepsi güldü

"Ruh emici?"

"Yok"

"Vampir"

"Yasak!"

"Dampir?"

"One la?"

"Yarı insan yarı vampir"

"Öyle bir şey varmı?"

"Bilmem"

"Ha?"

"Zönk"

"Siktir lan!"

"Sus kız"

"Bööö"

"O dilini varya"

"Küfür yok"

"Siktir diyen kim"

"Böö"

"O dilini kesicem"

"Bışık"

"Bışık?Hehe anlıyorum bışık o pışık olmayacak mı cicim?"

"Hih!"

"Hih?"

"Ne var"

"Hiç"

"Söyle"

"Yok bir şey"

"Söyle lan!"

"Kızma lan"

"Söyle"

"Sam ile o konu ne olacak?"

"Ne gibi?"

"Onu öldüremezsin"

"Nedenmiş?"

"Çünkü seviyorsun"

"Hadi ya"

"Rasakka?" diyerek konuyu değiştirdi Taylor.
    Sırıttım "Olabilir" dedim hepimiz atlara bindik.Ben Rimi'ye binmiştim.Rimi siyah bir attı ama gözleri ve kuyruğu kahverengiydi.Yinede uyumluyduk.Taylor beyaz giyindiği için o Vee'yi almıştı.Kate Armis'i aldı.Oda turuncu ve kahverengi tonlarına sahipti.Elizabeth ise gri renkli isminin Wllia olduğunu yeni öğrendiğim bir ata sahipdi.Hızla saraydan ayrılıp ormana doğru gittik biraz iler gittikten sonra atlardan inip etrafa baktık kafamı geriye atıp yeryüzünü dinledim ve etrafı kokladım..Bööö iğrenç bir koku burun deliklerimi yakıp boğazımı parçaladı.Koku kuzey doğu tarafından geliyordu.
    "Neredeler?" diye sordu Eli yanıma yaklaşarak

"Kuzey Doğudalar"

"Kaç kişile"

"Grupça dolaşıyorlar tahminen 18" dedim bunlar bir oha çektiler

"Çüşş!18 mi?Şey...o zaman avlanmalayım" dedi Kate kafasına vurdum

"Korkma bebek"

Gözlerini kıstı "Bebek mi?Hah!Korkmuyorum"

"O zaman hadi gidelim" dedim ve doğu tarafına doğru koşmaya başladım.Onlarda arkamdan geldi olduğum yerde durdum.Ahanda gözümün önündeler ama bizi fark etmemişlerdi "Yere çömün" dedim.Hepsi yere çömdü.Üç tane oku çıkarıp yay'a taktım onlarda benim yaptıklarını yaptılar.Elimi kaldırdım ve "Oku bırak" dememle okları yaylarından fırladı bence yayı bırakınca ok yaydan fırlayıp Rassakka'nın kafasını deldi

"Bingoo" dedim

Kate en cadı kahkahasını attı."Niha-ha-ha"

Taylor bir tane ok daha koyarken saydırdı "Amına kodum piçi pezevenk s*k*rim ben bu ok'u he!"

"Hey ne oldu?"

"Ok kırıldı" diyince hepsimiz gülmeye başladı.Yerimizden kalkıp saldırmaya gittik.Kılıcımı çıkardım ve önüme gelen bir rassakka'ya saldırdım eğilip benden kurtuldu sonra üzerime doğru gelmeye başladı.Kılıçımını çevirdim ve ona vurdum kılıcım omzunda yara açtı.Üzerime doğru gelince kılıçımı karnına saplarken kılıç yarıda kesildi aman tanrım!Üzerime doğru gelmeye başlayınca son gücümle ormana doğru koştum!Lanet olsun bu rassakka'yı kim dediyse onu geberticem.Arkamdan deli bir boğa gibi koşuyordu pençesini kaldırıp sırtıma indirince büyük bir çığlık eşliğinde yüz üstü yere düştüm.Ah...ahh hayır çok acıyor bu nasıl bir acı!Tanrım zehirli ellerini kullanmıştı üstümde..Ahh hayır!Elimi kaldırıp büyü yaptım ve var gücümle koşmaya başladım.Geniş alan'a geldiğimde rüzgarın res teptiğini ve biraz haşin olduğunu hissettim.Soğuk,hızlı ve öfkeliydi.Tekrar arkamdaydı tekrar o zehirli pençesini sırtıma geçirince kendimi yerde bulurken acıyla çığlık atarken buldum,yere vurdum lanet olsun.Rassakka'ya döndüm pençesini kaldırmış üzerime atmaya hazırlanıyordu.Ah sırtım çok acıdığı için şu dakikadan itibaren kaçamazdım.Ölücektim bence daha önceden ölmeliydim.Kafamı eğip önüme doğru çevirdim pençesini üzerimde hissederken büyük bir çığlık attım tekrar pençe'yi bana atıcakken bir şey onu durdurdu ve o yana doğru düştü.O sırada bir çığırtı duyuldu nefesim kesildi.Bu..bu..bu sesi bir yerden tanıyordum..Aman Tanrım!Lanet olsun!Hızla geriye doğru dönüp ona baktım bana bakıyordu hızlı hızlı nefes almaya başlayınca kalbim küt küt atıyordu.Lanet olsun lanet olsun bunun burada ne işi var!Önümde diz çöktü "Leydi Eowyn" dedi ona baktım nereden biliyordu ismimi?Her yer kararmadan önce fısıldadım "Akmille...."
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Ptsi Şub. 14, 2011 3:35 pm

bölüm harikaydı Very Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:48 am